Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-31, 21:26   #2191
kulbit
Zakorzenienie

Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Najpierw FII potem ITII , opcjonalnie pomiędzy nimi dwoma można zastosować kolorowy lakier.
Samego F sie nie używa, bo to nie lakier. Samego IT można użyc

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 21:26   #2192
coccinelle_88
Rozeznanie

O Chrystusie... ale wyszlo zasniezone to zdjecie. Chyba cos popsulam zmieniajac parametry, ale coz
Orlem w dziedzinie informatyki niegdy nie bylam, i pewno juz nie bede.

Btw- piszac o twardosci moich pazurkow, mam na mysli oczywiscie jej brak no i to rozdwajanie...
coccinelle_88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:30   #2193
jak_k
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Poniewaz nie mam ulotki, w takim razie powiedzcie mi prosze kochane- jak powinno sie Nail Tek stosowac prawidlowo? Oddzielnie? Czy ZAWSZE RAZEM F+IT ???? Czy nie ma takiego rozgraniczenia?
Tutaj masz ulotki: http://www.nailclub.pl/

Ja na początku stosowałam IT jako bazę, i potem top codziennie dokładając jedną warstwę. Po tygodniu dokupiłam sobie F (po przeczytaniu forum) i stosuję F, IT i codziennie dokładam IT. Czasem robię F, kolorowy lakier, IT i codziennie IT. Czyli tak jak w ulotce
Twoje paznokcie wyglądają na prawdę fajnie, wiec przez wakacje na pewno uzyskasz oczekiwany efekt!
jak_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 19:37   #2194
Diana33
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
No tak, racja, nawet jak mam krotkie to nie wygladaja zle przez ta plytke. Dziekuje za mile slowa
Powiem Ci, ze ja kiedys bardzo obgryzalam skorki, a zdarzalo sie, ze i paznokcie (lub same sie lamaly, przez to, ze skubalam plytka o skorke), okropienstwo - bardzo sie ciesze, ze przestalam tak robic - przy NT plytka staje sie bardzo twarda, wiec skorki staja sie mniejsze, nie takie buleczkowate - wiec na pewno zobaczysz, ze Twoje paznokcie cale beda lepsze, nie tylko koncowki.

Ja bym zrezygnowala na Twoim miejscu z F, bo wtedy NT IT II bedzie skutecznijeszy. Kladz jako baze IT pozniej kolor i codziennie topa z IT
Ja stosuje IT II od 16 lutego, do kwietnia stosowalam wg ulotki, teraz jak zmywam, czyli co 2,3 dni i jest, tfu, tfu, idealnie
Wakacje spokojnie powinny wystarczyc. Ulotka mowi, ze potrzeba ok. 6 mcy na regeneracje, ale mowa tu o paznokciach bardzo zniszczonych, wg mnie 3 m-ce to optymalny czas regeneracji.
I wazne odzywianie od wewnatrz (woda, skrzyp, witaminy). Plus jakis krem, rekawice ochronne gdy detergenty, no i wg mnie na wzrost plytkli pomaga tez masowanie macierzy paznokcia - bialy polksiezyc u nasady. Jak wsmarowuje krem tak robie lub jak siedze,etc...
biały półksiężyc u nasady to obłaczek a nie MACIERZ!!!!
MACIERZY NIE WIDAĆ!!!!!!
Stary 2011-06-03, 22:03   #2195
0Icia
Zadomowienie

Ja również zaczęłam stosować F i IT II, wg ulotki, dopiero 2tydzień więc o efektach mam nadzieję napiszę za jakiś czas
Zastanawia mnie tylko jeden problem: nie wiem kiedy piłować paznokcie i jak? Tzn jak już odrosną i jak najkrócej? Żeby spiłować część rozdwojoną? Czy zostawić troszkę końcówki? Dodam że nie wszystkie paznokcie mam rozdwojone, ale kilka tak na maxa, że sięga to połowy całej płytki paznokciowej...
I jeszcze jedno, tak na marginesie, zaczęłam również stosować balsam do paznokci Essence. Mogę go używać na pomalowane (tyloma warstwami) paznokcie? Czy mija się to z celem i będzie to tylko działanie na skórki?
Pozdrawiam,
Ola
Stary 2011-06-04, 15:40   #2196
Kruche Ciastko
Zakorzenienie

GG do Kruche Ciastko

Cytat:
Napisane przez Diana33 Pokaż wiadomość
biały półksiężyc u nasady to obłaczek a nie MACIERZ!!!!
MACIERZY NIE WIDAĆ!!!!!!
Zwal jak zwal, i tak wiadomo o co chodzi.
I po co ten krzyk, jakby sie swiat konczyl

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez 0Icia Pokaż wiadomość
Ja również zaczęłam stosować F i IT II, wg ulotki, dopiero 2tydzień więc o efektach mam nadzieję napiszę za jakiś czas
Zastanawia mnie tylko jeden problem: nie wiem kiedy piłować paznokcie i jak? Tzn jak już odrosną i jak najkrócej? Żeby spiłować część rozdwojoną? Czy zostawić troszkę końcówki? Dodam że nie wszystkie paznokcie mam rozdwojone, ale kilka tak na maxa, że sięga to połowy całej płytki paznokciowej...
I jeszcze jedno, tak na marginesie, zaczęłam również stosować balsam do paznokci Essence. Mogę go używać na pomalowane (tyloma warstwami) paznokcie? Czy mija się to z celem i będzie to tylko działanie na skórki?
Pozdrawiam,
Ola
Ja bym nie pilowala na Twoim miejscu bo oslabiasz tym plytke paznokcia. NailTek dziala tak, ze "skleja" rozwdojone warstwy.
Essense nie wiem, bo nie uzywalam.
Stary 2011-06-04, 16:01   #2197
weela
Rozeznanie

Ja kupiłam sobie parę dni temu Xtra na allegro i nie wiem czy to normalne, że jest taki bardziej lejący jak woda, w porownanie z II?
Wydaje mi się, że mniej utwardza, ale stosuję dopiero kilka dni.
Stary 2011-06-04, 16:06   #2198
estre
Zakorzenienie

Ja stosuję już 3 tygodnie NT II.
Paznokcie dalej się rozdwajają jak szalone
Są twardsze, szybciej rosną, ale rozdwajają się.
Mam nadzieję, że w końcu się to zmieni.
estre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:18   #2199
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Ja stosuję już 3 tygodnie NT II.
Paznokcie dalej się rozdwajają jak szalone
Są twardsze, szybciej rosną, ale rozdwajają się.
Mam nadzieję, że w końcu się to zmieni.
Czasem na rozdwajające się paznokcie nie ma innej rady jak witaminy. Dodatkowo od wewnątrz suplementacja a nie tylko ta zewnętrza

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:21   #2200
fluoxetine
Wtajemniczenie

Mi również mija 3 tydzień z NT F i IT. I jest lepiej. Mam kilka paznokci, które lubią się rozdwoić, a do tej pory się trzymają całe. Dalej są jednak miękkie, wyginają się (ale nie łamią, co wcześniej się zdarzało) i wydaje mi się, że płytka zrobiła się pożółkła przez co nie wygląda za ciekawie "goła".
176/56
fluoxetine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:54   #2201
Diana33
Zakorzenienie

Cytat:
Zwal jak zwal, i tak wiadomo o co chodzi.
I po co ten krzyk, jakby sie swiat konczyl

właśnie po to że takie wprowadzanie w błąd dziewczyn jest bezsensowne.
najpierw trzeba się dowiedzieć jak dana część paznokcia się nazywa a potem o tym pisać.
Stary 2011-06-04, 17:02   #2202
Kruche Ciastko
Zakorzenienie

GG do Kruche Ciastko

Cytat:
Napisane przez Diana33 Pokaż wiadomość
właśnie po to że takie wprowadzanie w błąd dziewczyn jest bezsensowne.
najpierw trzeba się dowiedzieć jak dana część paznokcia się nazywa a potem o tym pisać.
Dziekujemy, ze nas uswiadomilas, ale niestety i tak gdybym napisala oblaczek nikt nie wiedzialby ocb. Pozdr
Stary 2011-06-04, 21:26   #2203
aljaka
szyciowa specjalistka :)

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie parę dni temu Xtra na allegro i nie wiem czy to normalne, że jest taki bardziej lejący jak woda, w porownanie z II?
Wydaje mi się, że mniej utwardza, ale stosuję dopiero kilka dni.
spokojnie, on taki jest. Miałam oba
Od strony czysto technicznej, nawet wygodniejszy niż II , bo zgęstniał dopiero gdy zostało mi 1/8 buteleczki
a działać działa, zobaczysz

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 22:05   #2204
beciak95
Raczkowanie

http://www.nailclub.pl/ - łrałrałra, nie rozumiem wszystkiego. Zamierzam zainwestować w NT IT II (btw, chcę kupić na http://www.miracleshop.pl/ za 15 zł (!) czy to oryginał? bo cena trochę niska ) i nie do końca rozkminiłam, jak to wszystko nakładać. Zrozumiałam, że najpierw NT, potem dwie warstwy zwykłego, kolorowego lakieru do paznokci i potem na to znów NT. I potem codziennie NT. Ale to na ten lakier? To jaki to ma sens?
Stary 2011-06-04, 22:16   #2205
pocokomunazwa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beciak95 Pokaż wiadomość
http://www.nailclub.pl/ - łrałrałra, nie rozumiem wszystkiego. Zamierzam zainwestować w NT IT II (btw, chcę kupić na http://www.miracleshop.pl/ za 15 zł (!) czy to oryginał? bo cena trochę niska ) i nie do końca rozkminiłam, jak to wszystko nakładać. Zrozumiałam, że najpierw NT, potem dwie warstwy zwykłego, kolorowego lakieru do paznokci i potem na to znów NT. I potem codziennie NT. Ale to na ten lakier? To jaki to ma sens?
Najpierw warstwa Nail Tek Foundation, potem opcjonalnie lakier kolorowy, potem Nail Tek Intensive Therapy II dwie warstwy i potem dokładać.

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 22:53   #2206
beciak95
Raczkowanie

Podobno NT IT II można stosować zamiast Foundation pod lakier. I jak to działa, skoro nakłada się na lakier?
Stary 2011-06-04, 22:58   #2207
kulbit
Zakorzenienie

Ja jak stosowałam sam ITII bez F to mi płatkami schodził pod wpływem moczenia.. masakra

Stary 2011-06-04, 23:32   #2208
pocokomunazwa
Rozeznanie

Cytat:
Podobno NT IT II można stosować zamiast Foundation pod lakier. I jak to działa, skoro nakłada się na lakier?
Nie da rady. Baza jest po to aby tyle warstw utrzymać na paznokciu. Na IT II samym to po kilku warstwach będziesz niczym maseczkę peel-off ściągać a to dla paznokcia nie jest zdrowe. Po to jest Foundation aby ją stosować a nie żeby robić własne filozofie...

Stary 2011-06-04, 23:40   #2209
kulbit
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Nie da rady. Baza jest po to aby tyle warstw utrzymać na paznokciu. Na IT II samym to po kilku warstwach będziesz niczym maseczkę peel-off ściągać a to dla paznokcia nie jest zdrowe. Po to jest Foundation aby ją stosować a nie żeby robić własne filozofie...
no i ktoś napsiał jasno i na temat brawo

Stary 2011-06-05, 07:30   #2210
estre
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Czasem na rozdwajające się paznokcie nie ma innej rady jak witaminy. Dodatkowo od wewnątrz suplementacja a nie tylko ta zewnętrza
Ok, kupię coś na paznokcie
estre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 09:10   #2211
beciak95
Raczkowanie

http://www.nailtek.pl/181-manikiur-terapeutyczny.html - 'Zamiast odżywki podkładowej Foundation (I, II, III lub XTRA) i lakieru QUICKEN można zastępczo zastosować Formułę Nail Tek do codziennej pielęgnacji zarówno jako podkład, jak również jako lakier ochronny.'. To niestworzona przeze mnie filozofia
Stary 2011-06-05, 09:25   #2212
symtuastic
Raczkowanie

Kochane! Mam pytanie Mój NTII już się zaczyna kończyć, zostało go jakoś z 1/4 buteleczki. Czy jak się skończy to powinnam kupić XTRA? Jak w ogóle wygląda kuracja nim? Niech mi to ktoś objaśni, proszę
symtuastic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 09:32   #2213
pocokomunazwa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez symtuastic Pokaż wiadomość
Kochane! Mam pytanie Mój NTII już się zaczyna kończyć, zostało go jakoś z 1/4 buteleczki. Czy jak się skończy to powinnam kupić XTRA? Jak w ogóle wygląda kuracja nim? Niech mi to ktoś objaśni, proszę
Moim zdaniem powinnaś wtedy kupić NT I który jest jakby utrwaleniem kuracji która przeszłaś.

Stary 2011-06-05, 11:53   #2214
weela
Rozeznanie

Cytat:
Ja tak właśnie zrobiłam, jak skończyłam pierwszy NTII, kupiłam Xtra, bo mimo ze efekt był fajny to jeszcze mi się czasem łamały albo rozdwajały.
Na razie używam Xtra dopiero kilka dni więc nie mogę się wypowiedzieć nic więcej
Stary 2011-06-05, 12:10   #2215
Kruche Ciastko
Zakorzenienie

GG do Kruche Ciastko

Cytat:
Nie wiem jak dziala, ale takie jest zalecenie, lakier nie jest permanentna ochrona i pewnie odzywka przenika w plytke.

Ja stosowalam dokladnie tak. Bez F, tylko ITII na plytke, pozniej lakier, i 7 dni ITII codziennie. I rezultaty sa bardzo dobre. Teraz stosuje ITII jako topa czasami

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Wlasna filozofie tworzysz chyba Ty poniewaz nigdzie nie jest napisane, ze do terapii konieczny jest F.
Wybierasz odzywke ktora Twoim zdaniem jest dla Ciebie najskutezniejsza, w zaleznosci od tego jaki masz problem z paznokciami; i mozesz stosowac ja bezposrednio na plytke paznokcia.

Jesli po kilku dniach warswty zaczynaja Ci odchodzic bo sa za grube, to je po prostu zmywasz i zaczynasz od nowa. Tak mowi ulotka i na nailclubie chyba tez tak jest.

Poza tym o odzywkach z ulotki: "Można je stosować zarówno jako lakier podkładowy (bezpośrednio na paznokieć) oraz jako lakier zabezpieczający (warstwa ostatnia, ochronna)"

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
To jest b. silna odzywka przeznaczona do mocno zniszczonych paznokci i stosuje sie ja niezwykle krotko. Jesli wiec ITII pomagal Ci skutecznie kontynuuj nim terapie, bo zuzycie jednej buteleczki na pewno nie zajelo Ci kilku miesiecy, a cala kuracja trwa okolo pol roku, wiec na efekty trzeba poczekac. Nie ma sensu przerzucac sie na silniejsza, jesli Twoje paznokcie regenruja sie pod wplywem ITII -i tak po kiku tygodniach xtra bedziesz musiala wrocic do ITII lub IT I
Stary 2011-06-05, 12:28   #2216
aljaka

spróbować Xtra zawsze można, ja właśnie tak zrobiłam i kupiłam go po II. Jednak do II wróciłam ... po prostu bardziej mi pasuje. Nie wiem dokładnie dlaczego tak po prostu.
Po skończonej kuracji zaleca się I muszę nabyć więc, potem raz na jakiś czas powtórka NT II
Tak jak pisze Ciastko, Xtra to bardzo silna odżywka... piszą ze nawet za silna czasem
Ale tak tu piszecie, że wczoraj dla próby maźnełam IT jako podkład, z ciekawości, zobaczymy. Właśnie dlatego, ze jakby nie patrzeć też wyczytałam w ulotce. dziś dzień roboczy ... zobaczę jak się zachowa, bo NTF daje radę rewelacyjnie

a i wstyd sie przyznać, ale ja nie wiem tak do końca do czego jest która odżywka. Tzn wiem że F to podkład a IT top .... ale które odżywi, które chroni .. które co robi .. no nie wiem i już Kiedyś wyczytałam ze F odżywia a IT chroni, potem że samo F nic nie da, bo to tylko podkład, że IT przenika przez lakier ... i tu poległam. No mówcie mi jak krowie, ale ja tego nie widzą. Jak przenika, przez lakier ... no jak. Dziurki se wierci i przenika, siłą woli może .. no jak

ale jak by nie było, pomimo niewiedzy kurację przebyłam 6ścio miesięczną. Grzecznie z instrukcją .. w myśl własnej teorii "jak nie wiesz, rób jak piszą"

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2011-06-05 o 12:29
Stary 2011-06-05, 13:29   #2217
weela
Rozeznanie

Hehe, no ja właśnie też się zastanawiałam jak on przez tyle warstw przenika do paznokcia
Stary 2011-06-05, 13:39   #2218
Kruche Ciastko
Zakorzenienie

GG do Kruche Ciastko

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
spróbować Xtra zawsze można, ja właśnie tak zrobiłam i kupiłam go po II. Jednak do II wróciłam ... po prostu bardziej mi pasuje. Nie wiem dokładnie dlaczego tak po prostu.
Po skończonej kuracji zaleca się I muszę nabyć więc, potem raz na jakiś czas powtórka NT II
Tak jak pisze Ciastko, Xtra to bardzo silna odżywka... piszą ze nawet za silna czasem
Ale tak tu piszecie, że wczoraj dla próby maźnełam IT jako podkład, z ciekawości, zobaczymy. Właśnie dlatego, ze jakby nie patrzeć też wyczytałam w ulotce. dziś dzień roboczy ... zobaczę jak się zachowa, bo NTF daje radę rewelacyjnie

a i wstyd sie przyznać, ale ja nie wiem tak do końca do czego jest która odżywka. Tzn wiem że F to podkład a IT top .... ale które odżywi, które chroni .. które co robi .. no nie wiem i już Kiedyś wyczytałam ze F odżywia a IT chroni, potem że samo F nic nie da, bo to tylko podkład, że IT przenika przez lakier ... i tu poległam. No mówcie mi jak krowie, ale ja tego nie widzą. Jak przenika, przez lakier ... no jak. Dziurki se wierci i przenika, siłą woli może .. no jak

ale jak by nie było, pomimo niewiedzy kurację przebyłam 6ścio miesięczną. Grzecznie z instrukcją .. w myśl własnej teorii "jak nie wiesz, rób jak piszą"
Mysle, ze ma po prostu inny sklad chemiczny niz lakier i w zwiazku z tym przenika w plytke, nawet jesli ta pomalowana jest lakierem, ale dla mnie to tez czarna magia
Ja czesto maluje sam IT II i jest okej.

A powiem mi aljaka, jesli dlugo uzywasz F - daje Ci ona taki mleczny mat lu wrecz matowi lakier poloozny na F?
Stary 2011-06-05, 14:50   #2219
aljaka

Cytat:
Mysle, ze ma po prostu inny sklad chemiczny niz lakier i w zwiazku z tym przenika w plytke, nawet jesli ta pomalowana jest lakierem, ale dla mnie to tez czarna magia
Ja czesto maluje sam IT II i jest okej.

A powiem mi aljaka, jesli dlugo uzywasz F - daje Ci ona taki mleczny mat lu wrecz matowi lakier poloozny na F?
oj daje mat, daje Taką chropowatość
praktycznie nie mam mowy o jednej warstwie lakieru, muszą być dwie, jak w mordę jeża .

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
Stary 2011-06-05, 16:32   #2220
weela
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
oj daje mat, daje Taką chropowatość
praktycznie nie mam mowy o jednej warstwie lakieru, muszą być dwie, jak w mordę jeża .

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości