Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-21, 21:45   #31
tossia
Raczkowanie

Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

wiesz, nie rzecz w tym, żeby wszystko mieć idealne, bo nikt nie ma... ale, mężczyźni widzą w nas czasami to ' coś ' i to się bardzo liczy. To już zależy, od osoby. Ważne żeby być naturalnym.. no i chyba mało z nas chce mieć faceta, który spojrzy tylko na nas od zewnątrz ;x co się często zdarza :| Z tego co widzę po zdjęciach jesteś ładna z buzi i zgrabna. Także tylko życzyć powodzenia i wartościowego faceta ! PS. trochę się spóźniłam, haha

Edytowane przez tossia
Czas edycji: 2009-11-21 o 21:47
tossia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 00:15   #32
Laurany
Rozeznanie

Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

nic nie zmieniaj bardzo mi sie podoba twoja oryginalna uroda, szczególnie twoje oczy (wybacz że powtarzam to co zapewne cały czas słyszysz od osobników płci męskiej z małą wyobraźnią ) pozdrawiam
Laurany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 18:21   #33
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

To może i ja coś dodam:
Uważam że jesteś bardzo ładną kobietką, masz super figurkę i włosy świetnie zrobione. Makijaż wiadomo uwydatnia oczy lub usta- w twoim przypadku są to usta bardziej moim zdaniem. Ciuchy- wiadomo kwestia gustu ale zdecydowanie lepiej Ci na elegancko
Pozdrawiam
Stary 2009-11-27, 19:09   #34
blueania
Zakorzenienie

hmmm watek z 2005 roku
blueania jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości