Masa Cukrowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-21, 22:43   #1
agacia_14
Przyczajenie

Talking

Masa Cukrowa

Mam problem gdyż chciałam wypróbować mase cukrową do depilacji. Zrobiłam wszystko tak jak było w przepisie. W garnuszku rozpuściłam pół szklanki cukru, szklanke wody i sok z połowy cytryny. Tylko się zastanawiam bo pisało 1/2 cytryny... No to ja mam wrzucić połowe cytryny?? Ja sie nie łapie. Prosze pomóżcie bo bardzo chciałabym to wypróbować. Z góry dzięki
agacia_14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:56   #2
_Roxi
Zadomowienie

GG do _Roxi
Dot.: Masa Cukrowa

Cytat:
Napisane przez agacia_14
Mam problem gdyż chciałam wypróbować mase cukrową do depilacji. Zrobiłam wszystko tak jak było w przepisie. W garnuszku rozpuściłam pół szklanki cukru, szklanke wody i sok z połowy cytryny. Tylko się zastanawiam bo pisało 1/2 cytryny... No to ja mam wrzucić połowe cytryny?? Ja sie nie łapie. Prosze pomóżcie bo bardzo chciałabym to wypróbować. Z góry dzięki
droga Agaciu to już chyba 50ty post nt pasty cukrowej w tym tygodniu, robi się to trochę nudnawe - skorzystaj proszę z wyszukiwarki - info na ten temat było naprawdę mnóstwo !!
pozdrawiam
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:58   #3
Infinity
Raczkowanie

Dot.: Masa Cukrowa

No to może chodzi nie jednak o całą cytrynę tylko sok z połowy cytryny. Nie wiem nie czytałam przepisu ale wrzucenie cytryny raczej ensu by nie miało
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości