Kremy do depilacji - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-22, 12:15   #31
Lovisa
Zakorzenienie

Dot.: Kremy do depilacji

Cytat:
Napisane przez bassienkaw
no ja rozumie wszystko... nawet kiedys probowalam, nie boli szczerze mowiac, wystarczy dobrze skore chwycic... jednak czegos nie rozumie... ilez wy spedzacie dziewczyny zcasu aby powyrywac wszystkie wloski? ja bym chyba do glowy dostala nim bym skonzcyla... mowisz w wannie? to ja bym musiala z 10 razy wody cieplej dolewac i pol dnia tam spedzic
No, fakt, nie da sie wszystkiego na raz wyrwać, ja to rozkładam na dwa razy zazwyczaj, a wyrywanie idzie szybko, po kilka włosów na raz, kwestia wprawy
Lovisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 12:21   #32
relissys
Raczkowanie

GG do relissys

Cytat:
to jeszcze takie niedyskretne pytanko... depilujesz tylko okolice bikini, czy calosc?? kremem tak? musisz potem poprawiac maszynką?
Calosc,na niemowlaczka nie poprawiam maszynka,wogole nie moge w tych okolicach uzywac maszynki mam straszne podraznienia po maszynce
relissys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 12:22   #33
natii4
Zakorzenienie

Ja ostatnio pensetą potraktowałam swoje pachy i efekt taki oczywiście pozytwny

BTW-czy to nie jest wątek na kosmetyczkę??

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 12:24   #34
maddlen
Raczkowanie

GG do maddlen

Cytat:
no ja rozumie wszystko... nawet kiedys probowalam, nie boli szczerze mowiac, wystarczy dobrze skore chwycic... jednak czegos nie rozumie... ilez wy spedzacie dziewczyny zcasu aby powyrywac wszystkie wloski? ja bym chyba do glowy dostala nim bym skonzcyla... mowisz w wannie? to ja bym musiala z 10 razy wody cieplej dolewac i pol dnia tam spedzic
Właśnie wszytko byłoby ok, gdyby nie to, że wszystko zajmuje tak dużo czasu :/ Po maszynce okropne ranki się robią czasem, depilatorem boli i włoski wrastają. A kremy- jak na razie żaden nie był odpowiedni dla mnie. Ale może faktycznie spróbować sposobu Iwony A co do cen depilacji laserowej to w internecie wystarczy poszukać. Myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie- tylko kasy brak :/
Stary 2005-06-22, 12:25   #35
bassienkaw
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Lovisa
No, fakt, nie da sie wszystkiego na raz wyrwać, ja to rozkładam na dwa razy zazwyczaj, a wyrywanie idzie szybko, po kilka włosów na raz, kwestia wprawy
hmm a wlasnie na jak dlugo ci wystarcza taka deplilacja? moze przy wiekszej dawce wolnego czasu skorzystam z rady? a meczysz sie tylko z okolicami bikini, czy rwiesz wszystko co popadnie ??
mikroREKLAMA
Mój blog kulinarny!
W większości zdrowo, lekko, smacznie! Pomysły kulinarne w czasie diety!

Ta reklama pokazywana jest pod 12 812 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
bassienkaw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 12:26   #36
bassienkaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez relissys
Calosc,na niemowlaczka nie poprawiam maszynka,wogole nie moge w tych okolicach uzywac maszynki mam straszne podraznienia po maszynce
Kurde powiem ci szczerze,ze chyba skorzystam wkoncu z tej twojej rady... jesli mowisz ze tak dobre skutki... no trzeba nad tym pomyslec. Cena mowilas jaka jest? kolo 8zl czyz nie? a sa jakies rozne rodzaje tych kremow? czy jest jeden jedyny?
mikroREKLAMA
Mój blog kulinarny!

Ta reklama pokazywana jest pod 12 812 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2005-06-22, 12:27   #37
bassienkaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja ostatnio pensetą potraktowałam swoje pachy i efekt taki oczywiście pozytwny

BTW-czy to nie jest wątek na kosmetyczkę??
Moze i watek na kosmetyczke jest... ale weisz... w plotkach tez mozna, zwlaszcza ze ja nowa jestem i tak wiesz.... dopiero pierwsze kroczki wstawiam... pachy mowisz pensetka? hmm i mowisz efekt pozytywny... opzostaje wiec jedno pytanie, po jakim czasie odrastaja? moze i nad tym wypadaloby sie zastanowic??
mikroREKLAMA
Mój blog kulinarny!

Stary 2005-06-22, 12:27   #38
Lovisa
Zakorzenienie

Cytat:
hmm a wlasnie na jak dlugo ci wystarcza taka deplilacja? moze przy wiekszej dawce wolnego czasu skorzystam z rady? a meczysz sie tylko z okolicami bikini, czy rwiesz wszystko co popadnie ??
Pensety do okolic bikini używam, bo reszte to rwę depilatorem To mi wystacza na ponad tydzień, tzn wtedy już pojawiaja sie pojedyncze włoski, ale to zalezy od grubości włosów, bo każdy ma inne. Ale ta metoda jest o tyle dobra, ze one odrstają nierówno, więc od razu mozna wyrwac to, co już odrosło i nie zajmuje to tyle czasu, co wyrwanie wszystkiego na raz
Stary 2005-06-22, 12:28   #39
bassienkaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maddlen
Właśnie wszytko byłoby ok, gdyby nie to, że wszystko zajmuje tak dużo czasu :/ Po maszynce okropne ranki się robią czasem, depilatorem boli i włoski wrastają. A kremy- jak na razie żaden nie był odpowiedni dla mnie. Ale może faktycznie spróbować sposobu Iwony A co do cen depilacji laserowej to w internecie wystarczy poszukać. Myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie- tylko kasy brak :/
Tzn powiem ci apropo maszynki, ze nawet nie mam ranek, ani krostek prawde mowiac... jesli gole sie gdy wlosy juz troche odrosna... jednak keidy sa krotkie i wisez jeszcze takie maciupinkie i chcialabym ogolic... oj masakra... podrazniona,podrapana i wogole bleeeee....
mikroREKLAMA
Mój blog kulinarny!

Stary 2005-06-22, 12:29   #40
bassienkaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Pensety do okolic bikini używam, bo reszte to rwę depilatorem To mi wystacza na ponad tydzień, tzn wtedy już pojawiaja sie pojedyncze włoski, ale to zalezy od grubości włosów, bo każdy ma inne. Ale ta metoda jest o tyle dobra, ze one odrstają nierówno, więc od razu mozna wyrwac to, co już odrosło i nie zajmuje to tyle czasu, co wyrwanie wszystkiego na raz
tzn chodzilo mi czy cała swoją pipke (ze tak sie wyraze) rwiesz penseta? czy tak jak pisalas traktujesz sie depilatorem?
mikroREKLAMA
Mój blog kulinarny!

Stary 2005-06-22, 12:31   #41
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Moze i watek na kosmetyczke jest... ale weisz... w plotkach tez mozna, zwlaszcza ze ja nowa jestem i tak wiesz.... dopiero pierwsze kroczki wstawiam... pachy mowisz pensetka? hmm i mowisz efekt pozytywny... opzostaje wiec jedno pytanie, po jakim czasie odrastaja? moze i nad tym wypadaloby sie zastanowic??
No dobra,ale jak Cię ktoś przekieruje na inne forum to się nie zdziw
Ja zawsze maszynką goliłam-po pierwszym wyrywaniu włoski są tak cienkie,że szok.Chyba je znowu zgolę,bo czasami będę miała problemy z wyłapywanie.Myślę,że tydzień-dwa i odrastają.Zależy jak komu szybko rosną.Jednyna wada jest praworęczna-problem z depilacją prawej pachy Ale warto się pomęczyć

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 12:32   #42
Lovisa
Zakorzenienie

Cytat:
tzn chodzilo mi czy cała swoją pipke (ze tak sie wyraze) rwiesz penseta? czy tak jak pisalas traktujesz sie depilatorem?
No nie całą, tam już na samym dole, to gole normalnie maszynka, a depilatorem czasami w pachwinach wyrywam, jak już ie mam czasu pensety użyć Ale wole pensetę, bo depilator często urywa włosy :/
Stary 2005-06-22, 12:38   #43
maddlen
Raczkowanie

GG do maddlen
Talking Dot.: Kremy do depilacji

Cytat:
Tzn powiem ci apropo maszynki, ze nawet nie mam ranek, ani krostek prawde mowiac... jesli gole sie gdy wlosy juz troche odrosna... jednak keidy sa krotkie i wisez jeszcze takie maciupinkie i chcialabym ogolic... oj masakra... podrazniona,podrapana i wogole bleeeee....
Doookłaaaadnie :/ straszna jest wtedy skóra i w ogóle "bleeee". Czemu tylko kobiety mają takie problemy? Facet to raz dwa i już jest ogolony, posmaruje sobie twarz balsamem po goleniu "Nivea" i spokój- takie coś to i ja mogłabym codziennie robić :/ A tu trzeba nogi, bikini i pachy depilować Ehhh ciężkie jest życie kobiety
Stary 2005-06-22, 12:44   #44
bassienkaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lovisa
No nie całą, tam już na samym dole, to gole normalnie maszynka, a depilatorem czasami w pachwinach wyrywam, jak już ie mam czasu pensety użyć Ale wole pensetę, bo depilator często urywa włosy :/
aha
dziękuje
mikroREKLAMA
Mój blog kulinarny!

Stary 2005-06-22, 12:44   #45
bassienkaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maddlen
Doookłaaaadnie :/ straszna jest wtedy skóra i w ogóle "bleeee". Czemu tylko kobiety mają takie problemy? Facet to raz dwa i już jest ogolony, posmaruje sobie twarz balsamem po goleniu "Nivea" i spokój- takie coś to i ja mogłabym codziennie robić :/ A tu trzeba nogi, bikini i pachy depilować Ehhh ciężkie jest życie kobiety
Nie narzekaj, nie ma co... nie jest tak zle... ja tam sie ciesze,ze jestem kobieta.... i dobrze mi z tym
mikroREKLAMA
Mój blog kulinarny!

Stary 2005-06-22, 13:06   #46
relissys
Raczkowanie

GG do relissys

kremy z joanny sa dwa,jeden do nog drugi do pach i okolic bikini,cena ok 8 zl i wyglada on tak
Stary 2005-06-22, 13:07   #47
bassienkaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez relissys
kremy z joanny sa dwa,jeden do nog drugi do pach i okolic bikini,cena ok 8 zl i wyglada on tak
dziekuje bardzo... a ty masz obydwa tak? i do nog i do okolic bikini tak?
mikroREKLAMA
Mój blog kulinarny!

Stary 2005-06-22, 13:17   #48
relissys
Raczkowanie

GG do relissys

Tak mam oba ale czesciej stosuje ten do nog,nawet na okolice bikini,bo jest mocniejszy
Stary 2005-06-22, 13:20   #49
inka1980
Zadomowienie

ja do depilacji okolic bikini stosuję krem Veet do skóry wrażliwej, jest to jedyny ktem, który mnie nie podrażnia, ale kosztuje troszkę więcej ok. 20 zł
inka1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 13:21   #50
bassienkaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez relissys
Tak mam oba ale czesciej stosuje ten do nog,nawet na okolice bikini,bo jest mocniejszy
dzieki za info
mikroREKLAMA
Mój blog kulinarny!

Stary 2005-06-22, 13:21   #51
bassienkaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez inka1980
ja do depilacji okolic bikini stosuję krem Veet do skóry wrażliwej, jest to jedyny ktem, który mnie nie podrażnia, ale kosztuje troszkę więcej ok. 20 zł
Powiem ci szczerze Inka ze zaczynam sie zastanawaic nad ta penseta... ja mialam veeta, nie jestem zadowolona z niego niestety
mikroREKLAMA
Mój blog kulinarny!

Stary 2005-06-23, 22:35   #52
aniess
Zadomowienie

GG do aniess

Matko Dziewczyny poinformujcie mnie błagam jak ja mam sobie te włoski pensetą wyrywać? Jak potraktowałam tym lewą pachę to przy trzecim włosku moja pacha o mało co się nie popłakała. Może ja coś źle robię?
Stary 2006-04-18, 14:44   #53
kate1991
Wtajemniczenie

dzisiaj kupilam krem do depilacji nair, w 2 saszetkach. jest na nim napisane, ze otwarta saszetka nie nadaje sie do uzycia. mam zamiar zrobic probe na malym kawalku skory bo boje sie ze mnie podrazni. po probie trzeba odczekac 24 h. wiec ten krem bedzie juz do wyrzucenia? juz sama nie wiem.
jesli uzywalyscie tego kremu to napiszcie czy was podraznil. pierwszy i ostatni raz uzywalam kremu do depilacji okolo rok temu i do tej pory sie boje uzywac, ale pomyslalam ze jeszcze raz sprobuje (mam dosc golenia co drugi dzien ;/), bo wtedy chcialam zaoszczedzic i kupilam jakis krem joanny- pewnie dlatego mnie podraznil. a i jeszcze jedno: po ilu dniach po depilacji kremem wloski odrosna?
kate1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 17:09   #54
marycha0033
Zadomowienie

Kremy do depilacji

Przegladałam w wyszukiwarce, ale nic konkretnego na ten temat nie znalazlam, jesli jednak niestety okaze się iż taki wątek już był bardzo prosze o linki. Chciałabym się Was poradzić jakei kremy do depilacji są najlepsze? I co myslicie o kremach Vitta ? Macie jakies godne polecenia? Jestem brunetka wiec zalezy mi na tym zeby ten krem dobrze usuwal wlosy i jesli to mozliwe nie pozostawial takich czarnych kropek.

marycha0033 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 18:13   #55
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

nie ręczę za efekty u brunetki, ale przetestowałam chyba wszystkie dostępne kremy na rynku i jako blondynka za jedynie skuteczne uważam kremy Veet, krem Bielendy i chyba już niedostępny krem BodySilk Polleny-Malwy.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 18:19   #56
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marycha0033
Przegladałam w wyszukiwarce, ale nic konkretnego na ten temat nie znalazlam, jesli jednak niestety okaze się iż taki wątek już był bardzo prosze o linki. Chciałabym się Was poradzić jakei kremy do depilacji są najlepsze? I co myslicie o kremach Vitta ? Macie jakies godne polecenia? Jestem brunetka wiec zalezy mi na tym zeby ten krem dobrze usuwal wlosy i jesli to mozliwe nie pozostawial takich czarnych kropek.
Może przejrzyj KWC? Tam napewno znajdziesz wieeele opini.

Ze swojej strony polecam piankę Veet - też jestem brunetką.

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 18:30   #57
agnieszka26a
Rozeznanie

Ja mam ciemne włoski na nogach i dla mnie sprawdzonym kremem do depilacji jest firmy JOANNA SENSUAL i Delia - Satine
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15096.jpg (31,3 KB, 2 załadowań)
Stary 2006-06-05, 12:23   #58
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

mnie krem Joanna Sensual do depilacji miejsc wrażliwych(!) jako jedyny podrażnił, a wręcz poparzył nigdy wcześniej ani później mi się to nie zdarzyło, a kremów używałam przeróżnych.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:31   #59
natee
Zakorzenienie

Polecam krem do depilacji Eveline , info znajdziesz na ich stronce.

natee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 14:48   #60
anamnezis
Rozeznanie

A ja polecam wymionioną już wcześniej Bielendę
Tania jest (w porównaniu z Veetem to już w ogóle paranoja jakaś ) i u mnie usuwa wszystkie włoski w miejscu intymnym (czyli te najtwardsze i najoporniejsze )
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości