Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-29, 20:26   #4561
milili
Raczkowanie

Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wiecie może przypadkiem, kiedy teraz można się spodziewać -20% w Sephorze?
Dziewczyny twierdzą że niby teraz są VIPy do 31.01 ale ja wczoraj i dziś byłam łącznie w trzech S. i wszystkie Panie robiły oczy i nic o Tym nie wiedziały tak więc nie wiem o co chodzi z tymi zniżkami jedyne co mi Panie proponowały to 30 zł za wydane min. 100 zł na pielęgnację.

A tak poza tym widziałam nową kolekcję Lancoma i jest taka nijaka i z E.L. Chameleona i faktycznie ma odcień miedziany a po roztarciu pozostaje zwykła złota poświata więc takie w sumie nic, i tyle z nowości.
milili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:32   #4562
uroczysko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Dziewczyny twierdzą że niby teraz są VIPy do 31.01 ale ja wczoraj i dziś byłam łącznie w trzech S. i wszystkie Panie robiły oczy i nic o Tym nie wiedziały tak więc nie wiem o co chodzi z tymi zniżkami jedyne co mi Panie proponowały to 30 zł za wydane min. 100 zł na pielęgnację.

A tak poza tym widziałam nową kolekcję Lancoma i jest taka nijaka i z E.L. Chameleona i faktycznie ma odcień miedziany a po roztarciu pozostaje zwykła złota poświata więc takie w sumie nic, i tyle z nowości.
Ach, to już wiem o co chodzi...
Jak kupowałam w sobotę w S. i spytałam się o zniżkę, to kazali mi wybrać dwa zwierzątka do kąpieli. Nie wiedziałam o co biega, ale wzięłam i dostałam zniżkę. Widać, to był warunek konieczny
uroczysko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:36   #4563
smash
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Pewnie się skompromituję na wątku ale muszę się wtrącić w sprawie konturowania... nie jestem mega jasna, miałam z MACa róż Harmony od tego, ale moim zdaniem (niewprawionej makijażystki te macowe róże niektóre są trudne, twarde i szybko znikają z mojej paszczy
Raz kompletnie przypadkiem (stałam w kolejce do bankomatu obok takiego stoiska z manikjurowym mydłem powidłem) znalazłam paletę testerów pudrów Vollare XXL Select Mat i tam z sześciu kolorów dwa to brązery a cztery to konturujące choć nie sądzę,żeby to było zamierzone przez producenta... w każdym razie nr 4 jest klonem Harmony, ale się lepiej nakłada i całkiem długo trzyma.
Były też jaśniejsze.
Kosztował mnie ten puder coś z 10 złotych więc jak kogoś nie odstrasza ta marka, to szczerze radzę wypróbować
No co Ty kochana - czasem takie tanie kosmetyki to prawdziwe perelki . Czy na tych puderkach jest sklad? Niektore skladniki mnie zapychaja i musze sprawdzac

Ranko - nie uzywam tradycyjnych podkladow (tylko krem tonujacy Korres w najjasniejszym odcieniu), jak uzywalam mineralow to było to Blondie firmy Lily Lolo
Mam jasna skore w chlodnym odcieniu + naturakne blond wlosy, jasna oprawe oczu w kolorze niebiesko-zielonym i Strada to dla mnie strzal w 10.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post79605186
smash jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:56   #4564
rybkaa90
Zakorzenienie

Zastanawiam sie, który program lojalnosciowy jest korzystniejszy Sephory czy Douglasa? Właściwie to nie wiem dokładnie jakie są korzyści.
Czy są jakieś zniżki do stacjonarnego Douglasa? Z góry dziękuję za odpowiedź.

06.09.2014
rybkaa90 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:59   #4565
charlotte89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez deja vu Pokaż wiadomość
Ja dziś skorzystałam z -20%, z tym, że, trzeba kupić trzy produkty, w tym kostkę do kąpieli. Z tym, że zapytałam konsultantkę, czy jest jakaś promocja.
Ale dwa pozostałe mogą być z makijażu? Bo mnie akurat kończy się podkład i chętnie bym skorzystała z promocji, z tymże oficjalnie jest chyba tylko ten rabat na pielęgnacje..
charlotte89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:59   #4566
Nicole`_
Zakorzenienie

Stanowczo dla Sephory... Douglas praktycznie nic nie oferuje. Przynajmniej mi

Korzystam z ofert dla sklepu internetowego Douglas, ale to nie ma nic wspólnego z lojalką.
Nicole`_ jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:11   #4567
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

A ja dziś w Dougu przeżyłam chwilę mega zaskoczenia. Poszłam oblookać nowy różyk Chanela, ale mnie zupełnie nie zachwycił. Więc postanowiłam jakąś szmineczkę kupić. Zapytałam się, czy mają coś ciekawego na wyprzedaży. I bardzo miła pani podała mi najpierw to co było wyłożone, czyli dwa pudełka testerów, a potem doniosła całe pudło Chanela, Były tam Coco, Allure i Aqualumiere. I jeszcze doniosła Diora =o te Wszystko było po 110.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:18   #4568
uroczysko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
rzeczywiście podkreśla suche skórki W sumie nie wiem czy je mam, ale 2 x w tygodniu robię peeling, więc może mnie to ominie?

Jak ze świeceniem i trwałością? Pod koniec dnia pewnie będziesz mogła się wypowiedzieć
Też robię peeling dwa razy w tygodniu, ale może używam nie tego środka co trzeba :/

Pod koniec dnia stwierdzam co następuje: matuje dobrze. Nie nakładałam na niego żadnego pudru. Mój wyznacznik - nos, trochę nabrał blasku ;> ale jest to taki delikatny blask, nie świeci mi się lampka jak po Diorskin Forever. Pod tym względem jestem zadowolona. Kryje mało. Podkreśla skórki na czole.
Podsumowując: ujdzie, ale nie zachwyca.
Wygląda na to, że tego typu matujące produkty nadają się dla mnie tylko na nos ;-)
uroczysko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:28   #4569
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
No co Ty kochana - czasem takie tanie kosmetyki to prawdziwe perelki . Czy na tych puderkach jest sklad? Niektore skladniki mnie zapychaja i musze sprawdzac

Ranko - nie uzywam tradycyjnych podkladow (tylko krem tonujacy Korres w najjasniejszym odcieniu), jak uzywalam mineralow to było to Blondie firmy Lily Lolo
Mam jasna skore w chlodnym odcieniu + naturakne blond wlosy, jasna oprawe oczu w kolorze niebiesko-zielonym i Strada to dla mnie strzal w 10.
ja uzywam mineralow ale Pixie w tonacji Ayperi/Tinkerbell 2, albo Lumiere Fairly Warm. Jednak chyba jestes jasniejsza
dzieki
ranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 22:05   #4570
KujawiankA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
znalazłam paletę testerów pudrów Vollare XXL Select Mat i tam z sześciu kolorów dwa to brązery a cztery to konturujące choć nie sądzę,żeby to było zamierzone przez producenta... w każdym razie nr 4 jest klonem Harmony, ale się lepiej nakłada i całkiem długo trzyma.
Były też jaśniejsze.
Kosztował mnie ten puder coś z 10 złotych więc jak kogoś nie odstrasza ta marka, to szczerze radzę wypróbować
O ja też muszę tę firmę pochwalić. Kiedyś, kupiłam kulki tej firmy i po tym zakupie nastąpiły ponowne. Efekt - mam chyba 5 pudełek różnokolorowych kulek. Mam tez jakieś cienie ich firmy. Jestem przekonana, że gdyby włożyli je w piękne, metalowe opakowanie, a cenę zrobili 50krotnie wyższą to nabrałabym się, że to wysokopółkowiec.
Stary 2012-01-29, 22:18   #4571
alime05
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość

Ja nie mam żadnej wątpliwości że do 31.01.2012r. można kupić wszystko 20% taniej-nie wiem czy to są dni VIP czy coś innego, ale rabat napewno jest, przynajmniej w trójmieście (a dokładnie w GB i C.H.Osowa, bo tam kupowałam w zeszłą niedzielę, w tygodniu i dzisiaj) i nie mialam żadnych problemów z uzyskaniem rabatu mimo, że nie dostałam żadnego sms`a ani maila. Poprostu w zeszłą niedzielę jak korzystałam z promocji wyprzedażowej 3 za 2 to zostałam o tym poinformowana przez sprzedawczynię (jest ona kierowniczką sprzedaży czy salonu, nie pamiętam dokładnie, ale czesto korzystam z jej rad). I nie trzeba było kupić 3 produktów (za każdym razem kupowałam góra dwa produkty). I jest napewno do 31 stycznia, spytałam, bo nie było jednej z rzeczy którą chciałam, więc się upewniłam, że jeszcze mam czas żeby podjechać np do Klifu.
alime05 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:12   #4572
Nicole`_
Zakorzenienie

Ja dziś też obmacałam nowy bronzer, róż i cienie Chanel. Z bronzerem to trochę przesadzili... ordynarny brokat... ale róż całkiem fajnie się swatch-ował.
Stary 2012-01-29, 23:23   #4573
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ja dziś też obmacałam nowy bronzer, róż i cienie Chanel. Z bronzerem to trochę przesadzili... ordynarny brokat... ale róż całkiem fajnie się swatch-ował.
O jakim bronzerze mowisz? Ja z Chanel z obecnej kolekcji kojarze puder.
Stary 2012-01-29, 23:26   #4574
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie, który program lojalnosciowy jest korzystniejszy Sephory czy Douglasa? Właściwie to nie wiem dokładnie jakie są korzyści.
Czy są jakieś zniżki do stacjonarnego Douglasa? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zdecydowanie Sephora. Ciągle są jakieś dni VIP (oferty -15%, -20%, -30% ot tak, co miesiąc albo dwa), jakieś prezenty, bony, dodatki, nawet jak nie chcesz to po prostu kusi Cię by coś kupić
W Douglasie promocje robią bardzo rzadko, odkąd mam kartę z półtora roku to dopiero RAZ dostałam promocyjny bon -20% na perfumy. A tak to przysyłają bon na 40 zł jeśli zrobisz zakupy za ileśtam zł, musisz sprawdzić u nich na stronie. Ale normalnie nie opłaca mi się robić u nich zakupów, skoro w Sephorze bez łachy mam promocje Więc na bon 40 zł uzbieram sobie u nich kupując jedynie jakieś rzeczy na wyprzedażach poświątecznych i nic poza tym Czyli dostaję ten bon jakoś tak raz na rok

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A ja dziś w Dougu przeżyłam chwilę mega zaskoczenia. Poszłam oblookać nowy różyk Chanela, ale mnie zupełnie nie zachwycił. Więc postanowiłam jakąś szmineczkę kupić. Zapytałam się, czy mają coś ciekawego na wyprzedaży. I bardzo miła pani podała mi najpierw to co było wyłożone, czyli dwa pudełka testerów, a potem doniosła całe pudło Chanela, Były tam Coco, Allure i Aqualumiere. I jeszcze doniosła Diora =o te Wszystko było po 110.
A gdzie taki fajny Douglas?
Stary 2012-01-29, 23:52   #4575
charlotte89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnej wątpliwości że do 31.01.2012r. można kupić wszystko 20% taniej-nie wiem czy to są dni VIP czy coś innego, ale rabat napewno jest, przynajmniej w trójmieście (a dokładnie w GB i C.H.Osowa, bo tam kupowałam w zeszłą niedzielę, w tygodniu i dzisiaj) i nie mialam żadnych problemów z uzyskaniem rabatu mimo, że nie dostałam żadnego sms`a ani maila. Poprostu w zeszłą niedzielę jak korzystałam z promocji wyprzedażowej 3 za 2 to zostałam o tym poinformowana przez sprzedawczynię (jest ona kierowniczką sprzedaży czy salonu, nie pamiętam dokładnie, ale czesto korzystam z jej rad). I nie trzeba było kupić 3 produktów (za każdym razem kupowałam góra dwa produkty). I jest napewno do 31 stycznia, spytałam, bo nie było jednej z rzeczy którą chciałam, więc się upewniłam, że jeszcze mam czas żeby podjechać np do Klifu.
O, proszę To koniecznie muszę w takim razie zajrzeć jeszcze do Sephory póki czas A czy któraś z Was robiła może teraz zakupy z -20% w Warszawie i mogłaby podpowiedzieć, w którym salonie nie było problemów z uzyskaniem rabatu?
Stary 2012-01-29, 23:57   #4576
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
O, proszę To koniecznie muszę w takim razie zajrzeć jeszcze do Sephory póki czas A czy któraś z Was robiła może teraz zakupy z -20% w Warszawie i mogłaby podpowiedzieć, w którym salonie nie było problemów z uzyskaniem rabatu?
W Złotych Tarasach i na Nowym Świecie
Stary 2012-01-30, 00:26   #4577
charlotte89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo W takim razie jutro biegnę na zakupy
Stary 2012-01-30, 08:42   #4578
Manehajera
Zakorzenienie

Wczoraj w TV pokazywali reklamę tygodnika Party albo Show (nie pamiętam dokładnie, wiem tylko, że Natasza Urbańaska na okładce ) i w magazynie jest zniżka -30% do Sephory na wybrane kosmetyki ekskluzywne, chciałam dziś z rana kupić tę gazetę jednak nie zdążyłam i nie wiem gdzie jest haczyk
Manehajera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 08:51   #4579
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Byłam w Douglasie, zmacałam nowego żelka i nie wzięłam Nie podoba mi się Mogli lepiej doprodukować tego poprzedniego z kolekcji Merkury
Ten nowy to kolor czysty miedziany, no i dosyć ciemny. Skwasili go według mnie
Mnie też się nie podoba (paskudna pomarancza ) i teraz żałuję, że nie kupiłam Mercurego

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 09:06   #4580
milili
Raczkowanie

Cytat:
Na pewno omijaj szerokim łukiem S. w Arkadii, Klifie i w Wola Parku no chyba że dla Ciebie będą mieli znizki ...
Stary 2012-01-30, 09:10   #4581
damon
Zakorzenienie

Cytat:

A gdzie taki fajny Douglas?
Najbardziej wysunięty na północ. W Rumii. A najlepsze, że tam zawsze bieda z nędzą piszczą, a tu tyle szmineczek

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 09:10   #4582
milili
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mnie też się nie podoba (paskudna pomarancza ) i teraz żałuję, że nie kupiłam Mercurego
Mi też się żelek nie spodobał jakis taki miedziany i aplikuje sie jak jakiś pigment mocno świecący a po roztarciu nic nie zostaje ani kolor ani błyszczące drobinki a tak bardzo na niego czekałam...
Stary 2012-01-30, 09:11   #4583
Nicole`_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
O jakim bronzerze mowisz? Ja z Chanel z obecnej kolekcji kojarze puder.
Aa, przepraszam, to faktycznie to musiał być puder

Dziewczyny, jeśli kupię kosmetyki do pielęgnacji w S. za powyżej 100zł i użyję zniżkę to nie dostanę bonu na 30zł? Dodam tylko, że po zniżce i tak będzie więcej niż 100...

Edytowane przez Nicole`_
Czas edycji: 2012-01-30 o 09:16
Stary 2012-01-30, 09:17   #4584
Iwi82
Wtajemniczenie

GG do Iwi82

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Aa, przepraszam, to faktycznie to musiał być puder

Dziewczyny, jeśli kupię kosmetyki do pielęgnacji w S. za powyżej 100zł i użyję zniżkę to nie dostanę bonu na 30zł? Dodam tylko, że po zniżce i tak będzie więcej niż 100...
Nie dostaniesz. Ja miałam do wykorzystania kupon -10%, ale Pani w S. mi powiedziała, że albo go wykorzystuję i nie dostaję bonu na 30zł, albo nie wykorzystuję i mam bon.
Stary 2012-01-30, 09:47   #4585
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Tak, mam skład na opakowaniu (na wieczku złoty napis się starł, ale naklejka na denku ostała
Mogę Ci po południu przesłąć na pw.
Jeszcze mi się przypomniało, jak raz byłam wymalowana tym puderm w macu na oględzinach różu i coś tam gadam do makijażystki,że ja podkładu to nie używam, tylko minerały, że od nich miałam NC20 i Harmony (miałam powiedzieć : miałam..._ ale nie zdążyłam, bo ona mi mówi: Widzę
Mianowicie w moim pudrze Vollare dostrzegła macowe Harmony
A zdecydowanie lepiej on się u mnie trzyma, nawet teraz pod szalikami...

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:04   #4586
Pogoria88
Raczkowanie

Cytat:
Ja w piątek nie dostałam -20% na Nowym Świecie, pomimo tego, że zapytałam o promocje.
Pogoria88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:25   #4587
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Wczoraj w TV pokazywali reklamę tygodnika Party albo Show (nie pamiętam dokładnie, wiem tylko, że Natasza Urbańaska na okładce ) i w magazynie jest zniżka -30% do Sephory na wybrane kosmetyki ekskluzywne, chciałam dziś z rana kupić tę gazetę jednak nie zdążyłam i nie wiem gdzie jest haczyk
Czy wiadomo coś więcej o tej promocji? Może któraś Wizażanka ma tę gazetę i napisze parę słów.
kasia68 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:37   #4588
Lili99
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Czy wiadomo coś więcej o tej promocji? Może któraś Wizażanka ma tę gazetę i napisze parę słów.
Chyba chodzi o zniżkę z flesza - 30%, ale tylko na produkty Sephory
Lili99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:43   #4589
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lili99 Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o zniżkę z flesza - 30%, ale tylko na produkty Sephory
dzięki
kasia68 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:46   #4590
anaiss86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - chciałabym sobie kupić pędzelek do konturowania twarzy (bazą Chanelową). Myślę o tym: http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=511

Czy na alledrogeria mają oryginały?? Można tam kupować bez strachu??

EDIT. Widzę, że póki co ten pędzelek jest niedostępny
ja wlasnie czekam na paczuszke z alledrogeria. Zamowilam wlasnie ten pedzel o ktorym mowisz. Nastepna dostawa jakos w lutym ale nie wiadomo dokladnie. Niestety jest tyle chetnych dziewczyn, ze trzeba polowac jak tylko wrzuca towar na stronke. Zdam relacje jak bede miala pedzel.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Hmm, skunksem się żywo kiedyś interesowałam, i łudząc się, że jego inglotowa podróbka nie dobije portfela a da podobny efekt nabyłam inglota.. i klapa.
Masz może porównanie do inglotowej wersji? Odczuję różnicę?
Zastanawiam się jeszcze nad tym z Sephory I.T.
ja bym nie umiala nalozyc tym podkladu zdecydowanie bardziej odpowiada mi sephorowy 45. Czaje sie na skunksa z RT.

anaiss86 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości