Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-24, 15:50   #1021
Solciuchna
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Kallisto Pokaż wiadomość
Ja dostałam kartkę no i wczoraj smsa przypominającego. Podchodząc do kasy powiedziałam Pani, że mam kartę i 20% zniżkę. Ekspedientka się obruszyła, że jej przypomniałam. Po zeskanowaniu produktów powiedziała: ,, O jeszcze jest zniżka 20%". Nie musiałam nic pokazywać. Ogólnie jestem bardzo nie zadowolona z tej kobiety. Wydałam 500zł a dostałam próbkę 3-kroków Cliniq i podkładu Sephory
Byłam w Arkadii. Nie polecam
To jak już jesteśmy przy ocenianiu personelu to moje wrażenia są takie... W Złotych ekspedientki są całkiem miłe, tzn. nie jakoś ekstra, ale ok, za to oszczędzają na próbkach. Na rogu Nowego Światu i Jerozolimskich jest kilka fajnych kobietek (a jedna to jest bardzo fajna), ogólnie miła atmosfera, mimo, że sklep dosyć mały, zawsze dają przynajmniej 2 próbki, lubię tam robić zakupy Na Marszałkowskiej rzadko bywam, ale tyle o ile, to ekspedientki są tam miłe, chętne do pomagania, rozmawiania, wyjaśniania - jestem pozytywnie nastawiona do tego sklepu

Za to w Douglasie na Chmielnej pracuje jedna jędzowata pani, inne są chłodno-poprawne, ale jak się z nimi dłużej zagada to kontakty się ocieplają
Stary 2011-11-24, 15:59   #1022
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Czy dostanę najlepiej w Sephorze jakiś zestaw z błyszczykiem Lancome color fever? Nie interesowałam się wcześniej tymi błyszczykami, także nawet nie wiem czy takie zestawy istnieją
Ostatnio kupiłam zestaw tuszu Hypnose z miniaturkami i po cichu liczę, że coś podobnego jest z błyszczykami.
Niestety nie...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 16:28   #1023
ChceWolnegoNicka
Przyczajenie

Fajna promocja w tesco na stoisku z perfumami:
euphoria 30ml -79pln
eternity moment 30ml-69zl

+inne zapachy w dobrych cenach jak w necie lecz mały wybór.
ChceWolnegoNicka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 17:34   #1024
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kallisto Pokaż wiadomość
Ja dostałam kartkę no i wczoraj smsa przypominającego. Podchodząc do kasy powiedziałam Pani, że mam kartę i 20% zniżkę. Ekspedientka się obruszyła, że jej przypomniałam. Po zeskanowaniu produktów powiedziała: ,, O jeszcze jest zniżka 20%". Nie musiałam nic pokazywać. Ogólnie jestem bardzo nie zadowolona z tej kobiety. Wydałam 500zł a dostałam próbkę 3-kroków Cliniq i podkładu Sephory
Byłam w Arkadii. Nie polecam
Ja w sobotę też wydałam ponad 500 zł i dzieczyna chciała mi wrzucić próbki 3-kroków, jakąś próbkę kremu Clinique, próbkę DKNY. Podziękowałam jej za to i poprosiłam o konkretne próbki kosmetyków, których zakup rozważam w przyszłości i Pani bez szemrania z chęcią robiła mi naprawdę duże próbki (po pół lub więcej tego ich słoiczka) próbek kremów pod oczy EL, serum Lancome, Korres pod oczy. W sumie chyba 7 próbek fajnych rzeczy. Postanosiłam nie brać czegoś aby było i później leżało mi w szafce.
Cytat:
Napisane przez ChceWolnegoNicka Pokaż wiadomość
Fajna promocja w tesco na stoisku z perfumami:
euphoria 30ml -79pln
eternity moment 30ml-69zl
To w Tesco ją już takie perfumy ?

+inne zapachy w dobrych cenach jak w necie lecz mały wybór.

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 17:51   #1025
lukrecja222
Zakorzenienie

dziewczyny, wysłałaby mi któraś z Was smsa od Sephory? bo ja nie dostałam.. (jestem w oragne)
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:17   #1026
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Następna ględzi o kulkach, no nieee
Czuję się mobbingowana w kwestii kulek ze wszech stron i wątków
bidulka, ze wszech stron a co na to Święty Mikołaj? Może nowe kulki przyniesie? czy w liście już znalazła sie inna potrzeba?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
To jak już jesteśmy przy ocenianiu personelu to moje wrażenia są takie... W Złotych ekspedientki są całkiem miłe, tzn. nie jakoś ekstra, ale ok, za to oszczędzają na próbkach. Na rogu Nowego Światu i Jerozolimskich jest kilka fajnych kobietek (a jedna to jest bardzo fajna), ogólnie miła atmosfera, mimo, że sklep dosyć mały, zawsze dają przynajmniej 2 próbki, lubię tam robić zakupy Na Marszałkowskiej rzadko bywam, ale tyle o ile, to ekspedientki są tam miłe, chętne do pomagania, rozmawiania, wyjaśniania - jestem pozytywnie nastawiona do tego sklepu

Za to w Douglasie na Chmielnej pracuje jedna jędzowata pani, inne są chłodno-poprawne, ale jak się z nimi dłużej zagada to kontakty się ocieplają
O, dobrze wiedzieć, ja bardzo rzadko robię zakupy w Sephorze na Rondzie de Gaulle'a (róg Nowego Światu), nie kojarzyłam tam personelu.
Zgadzam się z Twoim zdaniem co do ZT - babeczki dość miłe, ale nie wyjątkowe.
Od kilku m-cy bardzo lubię Sephorę na Marszałkowskiej - jestem tam kompetentnie i nienachalnie obsługiwana, jak napisala Solciuchna, panie mile, chetne do pomocy. Z probkami zazwyczaj dobrze.
W Galerii Mokotów też jest niezła obsługa, ale probki mizerne.
W Reducie też jest ok - we wrześniu miałam pilną potrzebę zakupu kosmetyku Smashboxa, ale bylo juz po vipach, wszystkie kupony -10% wykorzystalam - a pani mimo wszystko sprzedala mi kosmetyk ze znizka minus 10%, co psychologicznie dobrze na mnie podzialalo

Sephory w Arkadii nie lubię i nie robię tam zakupów.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja w sobotę też wydałam ponad 500 zł i dzieczyna chciała mi wrzucić próbki 3-kroków, jakąś próbkę kremu Clinique, próbkę DKNY. Podziękowałam jej za to i poprosiłam o konkretne próbki kosmetyków, których zakup rozważam w przyszłości i Pani bez szemrania z chęcią robiła mi naprawdę duże próbki (po pół lub więcej tego ich słoiczka) próbek kremów pod oczy EL, serum Lancome, Korres pod oczy. W sumie chyba 7 próbek fajnych rzeczy. Postanosiłam nie brać czegoś aby było i później leżało mi w szafce.
Mariolu, bardzo dobre postanowienie!

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Za to MAC w Galerii Mokotów ma dla mnie najfajniejsza obsluge. Jest tam dwoch fajnych gosci, ktorzy chetnie i konkretnie (bez mydlenia oczu i wciskania byle czego) doradzaja.
milka-pilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:19   #1027
kami1984
Rozeznanie

A ja dostałam w końcu kupon rabatowy i katalog z S.... Jutro na zakupy
Stary 2011-11-24, 18:24   #1028
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mariolu, bardzo dobre postanowienie!

Dziewczyny w Tesco są markowe perfumy ?

szukają nowego domu
Stary 2011-11-24, 18:45   #1029
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

nie mam kulek bo w S. w Renomie we Wroclawiu byla na nich cena 249 zl!!!!!!
irsin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:15   #1030
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
No i sama doświadczyłam nędzy próbkowej dzisiaj w Sephorze. Nie dostałam ani jednej przy kasie, bo nie mieli, pani tłumaczyła to tym, ze jest multum klientek z rabatami i dużo kupują, i próbki się skończyly. Zaproponowała mi zrobienie na miejscu z tego co chce ... problem w tym, ze co coś chciałam to ... tester był pusty!!! No ja przepraszam to jakaś paranoja. Skończyło sie na tym, ze Pani mi nalała pełniutki słoiczek serum Genifique w ramach przeprosin - też mi cholera łaska.
Cytat:
bidulka, ze wszech stron a co na to Święty Mikołaj? Może nowe kulki przyniesie? czy w liście już znalazła sie inna potrzeba?
A wyobraź sobie, ze dzisiaj juz przyniósł :P Mąż uległ moim gadaniom o kulkach i mi je kupił

Dołozyli mi ten parasol sephorowy gratisowy - ale nie wiem po co, bo to strasznie tandetne jest

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-11-24 o 19:17
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:20   #1031
kasiaj85
Moderator

Ja ostatnio robiłam w Sephorze zakupy na raty - w jednej za ok. 300zł i w drugiej po godzinie też za mniej więcej tyle... I też zostałam "obsypana" próbkami, także 3 kroki (bez pytania jaką mam skórę ani nic - więc normalnie używam dwójki a w próbkach dostałam 4 ) jakieś saszetki z Muglera, pierdy ogólnie. To jak ostatni raz podchodziłam do kasy to się wkurzyłam i powiedziałam otwarcie że wzięłam kilka produktów Clinique i byłoby miło dostać jakiś zestawik miniatur do tego Pani była lekko zdziwiona ale pobiegła na zaplecze i przyniosła mi puszkę miniatura High Impact, 15ml kremu nawilżającego, 5 czy tam 7 ml kremu pod oczy AAE, podkład (niestety za ciemny), składana szczotka ()... No ale lepsze to niż 4 z czterech kroków...

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
oszaleli????????

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:35   #1032
Leseratte
Zadomowienie

Ja byłam w przeciątygodnia w dwóch Sephorach, wszędzie te same próbki DKNY ten nowy zapach, oczywiscie 3 kroki i próbki sephorowej bazy. Ostatnio powiedziałam, że mam już wiele próbek tej bazy, więc proszę o wymiane na inną próbkę. Z wielką łaską dostałam próbkę kremu korresa na dzień. ogólnie widzę "biedę" w próbkach w Sephorze w Auchan Swadzim, non stop te same próbki. Czas się zbuntować przy kasie i poprosić o coś nowego
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 21:28   #1033
KujawiankA
Wtajemniczenie

We włocławskiej sephorze ilość próbek zależna od pani, ktora obsluguje. Ostatni jedna naburmuszona dała mi próbkę kremu Clarins (zakupy niespełna 200zł). Inne panie potarfią do takich zakupów dać, dwie trzy próbki (najczęściej perfum)
Stary 2011-11-24, 21:35   #1034
xnika
Rozeznanie

Co do próbek to różnie, jak mój kupował mi perfum Shalimar Initial 60ml to dostał aż jedną próbkę męskiego zapachu.

Raz jedna Pani w Sephorze dała mi z Clinique słoiczek kremu 7ml oraz serum w tubce 7ml, a kupowałam tylko emulsję męską po goleniu. Znowu jak kupowałam zestaw Clinique z serum Laser Focus to dostałam tylko DKNY i jedną zrobioną próbkę :/

Ja i tak mimo wszystko proszę zawsze aby mi zrobili próbki z tego co chcę.

A powiedzcie wiecie czy w jakiejś Sephorze na Śląsku jest dostępna marka Filorga?
xnika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 21:47   #1035
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Co do próbek to różnie, jak mój kupował mi perfum Shalimar Initial 60ml to dostał aż jedną próbkę męskiego zapachu.

Raz jedna Pani w Sephorze dała mi z Clinique słoiczek kremu 7ml oraz serum w tubce 7ml, a kupowałam tylko emulsję męską po goleniu. Znowu jak kupowałam zestaw Clinique z serum Laser Focus to dostałam tylko DKNY i jedną zrobioną próbkę :/

Ja i tak mimo wszystko proszę zawsze aby mi zrobili próbki z tego co chcę.

A powiedzcie wiecie czy w jakiejś Sephorze na Śląsku jest dostępna marka Filorga?

Bytom- Agora
Aaaaaneczkaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 21:51   #1036
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:

Dziewczyny w Tesco są markowe perfumy ?
W Gliwicach są - w Tesco Extra. Ale nie w samym Tesco tylko w aptece na terenie Tesco

Wymieniam książki

-mimbla- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 21:52   #1037
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
[/COLOR]Za to MAC w Galerii Mokotów ma dla mnie najfajniejsza obsluge. Jest tam dwoch fajnych gosci, ktorzy chetnie i konkretnie (bez mydlenia oczu i wciskania byle czego) doradzaja.
tiniaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 22:09   #1038
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Niestety nie...
Szkoda

Luzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 22:19   #1039
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Katowice Silesia.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2011-11-24, 23:53   #1040
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Ja byłam w przeciątygodnia w dwóch Sephorach, wszędzie te same próbki DKNY ten nowy zapach, oczywiscie 3 kroki i próbki sephorowej bazy. Ostatnio powiedziałam, że mam już wiele próbek tej bazy, więc proszę o wymiane na inną próbkę. Z wielką łaską dostałam próbkę kremu korresa na dzień. ogólnie widzę "biedę" w próbkach w Sephorze w Auchan Swadzim, non stop te same próbki. Czas się zbuntować przy kasie i poprosić o coś nowego
Bo te lepsze próbki lądują na allegro
Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
W Gliwicach są - w Tesco Extra. Ale nie w samym Tesco tylko w aptece na terenie Tesco
Aaaa, to co innego, myślałam, że na sklepie

szukają nowego domu
Stary 2011-11-25, 07:54   #1041
Parsifal
Zadomowienie

hej Dziewczyny
ja nadal dumam nad tym moim smsem 20%
będąc wczoraj w Sephorze wybiłam sobie z głowy paletę Benefitu, ale teraz zajmują mi głowę inne rzeczy, a mianowicie: Almost Powder Clinique ( in to raczej wezmę na 90%), zestaw z tuszem High Lenghts, kredką do oczu i małym serum pod oczy, a także wpadły mi w oczy zestawy miniatur 3-kroków, kosztują o ile dobrze pamiętam 100 zł a jest w nim m.in. 30 ml kremu, co myślicie? wiem że te 3 kroki mają bardzo skrajne opinie...

Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 08:12   #1042
xnika
Rozeznanie

Cytat:
Katowice Silesia.
Baaardzo dziękuję to w najbliższym czasie jak będzie kolejny rabat do Sephory ważny, czyli 15% to jadę po wypełniacz
Stary 2011-11-25, 08:20   #1043
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Baaardzo dziękuję to w najbliższym czasie jak będzie kolejny rabat do Sephory ważny, czyli 15% to jadę po wypełniacz
Ale teraz przecież jeszcze jest rabat

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2011-11-25, 08:54   #1044
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
będąc wczoraj w Sephorze wybiłam sobie z głowy paletę Benefitu, ale teraz zajmują mi głowę inne rzeczy, a mianowicie: Almost Powder Clinique ( in to raczej wezmę na 90%), zestaw z tuszem High Lenghts, kredką do oczu i małym serum pod oczy, a także wpadły mi w oczy zestawy miniatur 3-kroków, kosztują o ile dobrze pamiętam 100 zł a jest w nim m.in. 30 ml kremu, co myślicie? wiem że te 3 kroki mają bardzo skrajne opinie...
Dziewczyny, a co jest ciekawego z MUFE w Sephorze ? Są jakieś fajne paletki cieni ?

szukają nowego domu
Stary 2011-11-25, 09:32   #1045
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Ja polecam sklep estetyka. Jest o wiele taniej niż w S. nawet z rabatem. A w ich sklepie na Allegro masz jeszcze free przesyłkę. Próbki też dają

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 10:25   #1046
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
Mam to serum pod oczy, ale nie obserwuję jakiś super efektów... Właściwie to tylko lekkie nawilżenie, a tak jest bo jest, żeby cokolwiek było Na moje fioletowe podkówki nie działa Tuszy i kredek Clinique nie lubię (wole mocniejszy efekt), a z 3 kroków uwielbiam toniki. Mydełko i DDML mnie ni ziębi ni grzeje, chociaż wiem, że wiele osób lubi i używa DDML.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja polecam sklep estetyka. Jest o wiele taniej niż w S. nawet z rabatem. A w ich sklepie na Allegro masz jeszcze free przesyłkę. Próbki też dają
To sprzedawca z allegro tak? Podasz link?
Stary 2011-11-25, 10:44   #1047
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wysłałaby mi któraś z Was smsa od Sephory? bo ja nie dostałam.. (jestem w oragne)
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 10:54   #1048
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Wyslij mi numer tel na Pw

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 11:02   #1049
xnika
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Obserwuję od nich już ten wypełniacz, ale do S. jakoś w grudniu mam rabat -15% do wykorzystania, więc wyjdzie taniej niż na allegro.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Ale teraz przecież jeszcze jest rabat
Tak teraz jest 20%, ale przegięłam już budżet finansowy na listopad :/ wydałam trochę za dużo i muszę czekać a grudzień, a że mam rabat od 9-18 grudnia -15% to kupię w grudniu.
Stary 2011-11-25, 11:03   #1050
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
jeeejku, co za cena!!!

Cytat:
No i sama doświadczyłam nędzy próbkowej dzisiaj w Sephorze. Nie dostałam ani jednej przy kasie, bo nie mieli, pani tłumaczyła to tym, ze jest multum klientek z rabatami i dużo kupują, i próbki się skończyly. Zaproponowała mi zrobienie na miejscu z tego co chce ... problem w tym, ze co coś chciałam to ... tester był pusty!!! No ja przepraszam to jakaś paranoja. Skończyło sie na tym, ze Pani mi nalała pełniutki słoiczek serum Genifique w ramach przeprosin - też mi cholera łaska.

A wyobraź sobie, ze dzisiaj juz przyniósł :P Mąż uległ moim gadaniom o kulkach i mi je kupił

Dołozyli mi ten parasol sephorowy gratisowy - ale nie wiem po co, bo to strasznie tandetne jest
hura! taki mąż to skarb

ten parasol to pewnie w typie torby, która ja dostałam

a z próbkami to może faktycznie teraz w S. mają jakoś mniej szkoda...

Cytat:
Lukrecjo, chętnie bym pomogła, ale mam kartę/kupon, nie sms...
milka-pilka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości