Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-02, 19:27   #2761
justysia171
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Ja obeszłam dziś 3 Sephory w Krakowie i rzeczywiście dołożyli dużo rzeczy do przecen (a Panie mówiły, że dopiero powoli wyciągają).
Było trochę rzeczy z Guerlain (bronzery, kredki do oczu, jakiś tusz), podkłady z Lancome Teint Idole, zestaw mini produktów do twarzy z Korresa za 45 z 89 zł,widziałam też trochę cieni i podkładów w kompakcie z Smashboxa i Benefitu (ale jakieś ciemne kolory).
Oprćz tego szminki, błyszczyki - ale nie zwracałam uwagi na marki i ceny bo nie używam.
I jeszcze to co było już w tamty tyg - dosyć duzo różnych perfum, żeli i szamponów z Sephory oraz zestawów Yes to Cucumbers, balsamy oraz produkty dodemakijażu z Korresa.

justysia171 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 19:30   #2762
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
A ten sposób też znam, ale zawsze muszę się niesamowicie nim ubabrać
Ale za to jakimś cudem ten niewygodny pędzel też mi nagle podpasował
Też się w dzisiejszej próbie ubabrałam. Testowanie tej metody przy czarnej bluzce na ciele było niesłychanie głupim pomysłem

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Ja mam 4 rodzaje, ale z pszczółek jestem bardzo zadowolona. Zużyłam już połowe pierwszego opakowania kupionego rok temu.
To podziwiam. Ja mam zrywy ze stosowaniem kulasów, ale chyba najbardziej lubię ubiegłoroczne (znaczy, z 2011 ) limitki i te mam akurat szanse jeszcze w tym życiu skończyć.
basiao84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 19:36   #2763
ancyk88
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Też się w dzisiejszej próbie ubabrałam. Testowanie tej metody przy czarnej bluzce na ciele było niesłychanie głupim pomysłem

To podziwiam. Ja mam zrywy ze stosowaniem kulasów, ale chyba najbardziej lubię ubiegłoroczne (znaczy, z 2011 ) limitki i te mam akurat szanse jeszcze w tym życiu skończyć.
nuity są fajne, nie tak jak pszczółki oczywiście ale lepsze niż 01 tein rose

ancyk88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 19:46   #2764
Manehajera
Zakorzenienie

dziewczyny, czy w Marrionaud znajdę kolorówkę Clarins?
Manehajera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 19:48   #2765
uroczysko
Zadomowienie

Laski, jak któraś upoluje dla mnie cienie mono z Chanela, Lame Beige (417) to ozłocę Nigdzie nie ma ><
Btw. byłam dziś w Mario u mnie w mieście, kusiły mnie te czwórki, ale ostatnio sporo wydałam na kosmetyki >< Poza tym pomadki były same czerwone i ciemne odcienie podkładów, generalnie jak dla mnie nic ciekawego. Czekam na Sephore
uroczysko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 19:55   #2766
milili
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Z tego wynika, że stosujecie różne pędzle i efekt jest super, wiec nie wiem czemu u mnie tak nie jest?
Ten sephorowy do minerałów, chciałam kupić jak kupowałam puder, ale sprzedawczyni w S. mi odradziła proponując, chyba, bare mineral, ale trochę drogi mi się wydawał, więc nie wzięłam, bo najpierw chciałam spr. opinie (okazało się, że nie ma dobrych). Gdzieś właśnie wyczytałam, że 44 który mam do bronzera jest dobry, ale albo ja nie umiem się nim posługiwać przy Halo (przy bronzerze jestem zadowolona z efektu), albo dla mnie on się nie nadaje. Staram sie dokładnie go nanieść okrągłymi ruchami, lekko wcierając, ale widzę, że zbiera sie nieładnie w niektórych miejscach, głównie na policzkach. Druga sprawa, że jest troszkę za ciemny (mam odcień L/M) na początku wydawał mi sie ok, ale mam wrażenie, że po jakimś czasie trochę ciemnieje, a to uwydacznia te miejsca gdzie nie mogę go dokładnie rozetrzeć. Do tego mam wrażenie, że moja twarz po zastosowaniu go jest jakby pozbawiona blasku, taka niezdrowa. Jestem zła na siebie, że dałam się na niego namówić . Może właśnie zmiana pędzla, a może sposobu nakładania sprawi że się do niego przekonam .
Ja mam cerę mieszaną (NC 25) i kolor Fair i jestem bardzo zadowolona nie święcę się przez ok.12 godzin!! Może rzeczywiście u Ciebie to kwestia koloru który nie stapia się ładnie z kolorem cery. A na co nakładasz Halo na krem fluid jakaś baza ? Spróbuj dobrze nawilżyć twarz kremikiem odczekaj aż wchłonie i strzepać nadmiar pudru z pędzla przed nałożeniem, zacznij nakładać od środka na zewnątrz okrężnymi ruchami a potem "wymiatać" na zewnątrz. Mnie też namawiała Pani na ten 44 ale szkoda mi było już forsy bo trochę rzeczy kupiłam.
milili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:22   #2767
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Laski, jak któraś upoluje dla mnie cienie mono z Chanela, Lame Beige (417) to ozłocę Nigdzie nie ma ><
Btw. byłam dziś w Mario u mnie w mieście, kusiły mnie te czwórki, ale ostatnio sporo wydałam na kosmetyki >< Poza tym pomadki były same czerwone i ciemne odcienie podkładów, generalnie jak dla mnie nic ciekawego. Czekam na Sephore
a bylas w Orkana czy w G.Lubelskiej? Ja zajechalam do Orkana i tam panie dopiero wyciagaly i byl wybor dosc spory. Co do Sephor, to ta w Olimpie zawsze wszystko pierwsza wystawia. W Plazie z 1-2 dniowym opoznieniem. Chociaz w P. zawsze szybciej wszystko znika.. ja sie wybieram w czwartek, akurat powinni cos juz wystawiac

WYMIANKA
elizabarbara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:39   #2768
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Wawy widziałyście na promocji gdzieś Yes To Carrots albp terracote guerlain?
ancyk, głowy sobie za to nie dam uciąć, ale wydaje mi się na 90% że na targówku były ...
stały sobie razem ze trzy rodzaje tych Yes, i wydaje mi się że marchewka mi między nimi też zamajaczyła
Stary 2012-01-02, 20:48   #2769
Iwi82
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do Iwi82

Dziewczyny - może któraś z posiadaczek pudru La Prairie znalazła by coś u mnie w wątku wymiankowym za odsypkę tego pudru
Stary 2012-01-02, 20:51   #2770
MZZZ2
Raczkowanie

a jesli nie ma chetnych na odsprzedanie marchewkowego zestawu to może ktoś by byl tak super super uprzejmy i zakupił taki jeden zestawik dla mnie..?
MZZZ2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:56   #2771
uroczysko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
a bylas w Orkana czy w G.Lubelskiej? Ja zajechalam do Orkana i tam panie dopiero wyciagaly i byl wybor dosc spory. Co do Sephor, to ta w Olimpie zawsze wszystko pierwsza wystawia. W Plazie z 1-2 dniowym opoznieniem. Chociaz w P. zawsze szybciej wszystko znika.. ja sie wybieram w czwartek, akurat powinni cos juz wystawiac
w Orkana byłam po 17, pomadki obejrzałam wszystkie, podkłady i cienie pobieżnie - dziecko mi latało po całym sklepie i maziało się wszystkim co popadnie a do S. chyba wybiorę się do Olimpu, może będzie mniej przetrzebiona
uroczysko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:00   #2772
jennifer777
Wtajemniczenie

Cytat:
- dziecko mi latało po całym sklepie i maziało się wszystkim co popadnie
Stary 2012-01-02, 21:02   #2773
najada_naj
Zadomowienie

Ty się nie śmiej, skaranie boskie z dzieckiem do pefumerii iść. Nawet mój młodszy tam głupawy dostaje i testuje wszystkie zapachy na sobie, jak leci. A ja udaję, że to nie moje...
najada_naj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:11   #2774
felicity
Raczkowanie

GG do felicity

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ty się nie śmiej, skaranie boskie z dzieckiem do pefumerii iść. Nawet mój młodszy tam głupawy dostaje i testuje wszystkie zapachy na sobie, jak leci. A ja udaję, że to nie moje...
Ale jak beda tacy obeznani w asrtymencie, to bez problemu kupia Ci prezent! I to trafiony Oczywiscie jak troche urosna
felicity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:14   #2775
myrcella
BAN stały

SEPHORA TO OSZUŚCI JAKICH MAŁO!!! Tam w ogóle nie ma żadnych promocji. Poszliśmy dziś z TŻtem do tych oszustów w Poznaniu w Starym Browarze, a tam promocja -50% na perfumy itd. TŻt chciał kupić Lacoste Essential Sport. Miał być obniżony o 50 %. Ceny na nim nie było, więc pytamy ile on kosztuje po tej ich niby,,promocji,,. Na co sprzedawczyni mówi, że 205 zł. TŻ zrobił oczy jak 5 zł. W konkurencyjnym Douglasie (też w Browarze) ta sama woda kosztowała 210 zł i to bez promocji -50%. TŻt sprawdził cenę od razu w necie tej wody o tej samej pojemności na iperfumach. 125 ml za 17 6 zł. Oczywiście w Sephorze dużo mniejsza pojemność. Spytał ekspedientkę jaka to promocja jak w Douglasie kosztuje 5 zł więcej bez obniżki. Tzn. ,że oszuści nakładają 200 zł marży skoro u nich po obniżce -50% woda kosztuje 205 zł, jak w necie na iperfumach jest za 176 zł. Porażka. TŻt zgłosi to na pewno do Urządu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a Sephorę z ich pseudo prmocjami będzie omijał szerokim łukiem.

Edytowane przez myrcella
Czas edycji: 2012-01-02 o 21:16
myrcella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:15   #2776
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Ja obeszłam dziś 3 Sephory w Krakowie i rzeczywiście dołożyli dużo rzeczy do przecen (a Panie mówiły, że dopiero powoli wyciągają).
Było trochę rzeczy z Guerlain (bronzery, kredki do oczu, jakiś tusz), podkłady z Lancome Teint Idole, zestaw mini produktów do twarzy z Korresa za 45 z 89 zł,widziałam też trochę cieni i podkładów w kompakcie z Smashboxa i Benefitu (ale jakieś ciemne kolory).
Oprćz tego szminki, błyszczyki - ale nie zwracałam uwagi na marki i ceny bo nie używam.
I jeszcze to co było już w tamty tyg - dosyć duzo różnych perfum, żeli i szamponów z Sephory oraz zestawów Yes to Cucumbers, balsamy oraz produkty dodemakijażu z Korresa.
a w której S. był najwięcej?
Cytat:
nobrit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:26   #2777
Nicolette5
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
SEPHORA TO OSZUŚCI JAKICH MAŁO!!! Tam w ogóle nie ma żadnych promocji. Poszliśmy dziś z TŻtem do tych oszustów w Poznaniu w Starym Browarze, a tam promocja -50% na perfumy itd. TŻt chciał kupić Lacoste Essential Sport. Miał być obniżony o 50 %. Ceny na nim nie było, więc pytamy ile on kosztuje po tej ich niby,,promocji,,. Na co sprzedawczyni mówi, że 205 zł. TŻ zrobił oczy jak 5 zł. W konkurencyjnym Douglasie (też w Browarze) ta sama woda kosztowała 210 zł i to bez promocji -50%. TŻt sprawdził cenę od razu w necie tej wody o tej samej pojemności na iperfumach. 125 ml za 17 6 zł. Oczywiście w Sephorze dużo mniejsza pojemność. Spytał ekspedientkę jaka to promocja jak w Douglasie kosztuje 5 zł więcej bez obniżki. Tzn. ,że oszuści nakładają 200 zł marży skoro u nich po obniżce -50% woda kosztuje 205 zł, jak w necie na iperfumach jest za 176 zł. Porażka. TŻt zgłosi to na pewno do Urządu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a Sephorę z ich pseudo prmocjami będzie omijał szerokim łukiem.

Ceny w internetowym Douglasie:http://www.douglas.pl/douglas/Zapach...000036292.html

Nicolette5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:33   #2778
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
w Orkana byłam po 17, pomadki obejrzałam wszystkie, podkłady i cienie pobieżnie - dziecko mi latało po całym sklepie i maziało się wszystkim co popadnie a do S. chyba wybiorę się do Olimpu, może będzie mniej przetrzebiona
Cytat:

haha, moj jak byl mlodszy to tez latal po calej perfumerii i wszystkiego siee czepial, malowal sie pomadkami i innymi testerami
no i ja takze zawsze udawalam ze to nie moje
na szczescie, jakims cudem wlasciwie, niczego nie zbil haha

WYMIANKA
Stary 2012-01-02, 21:34   #2779
myrcella
BAN stały

Nicolette5 TO I TAK SIĘ NIE OPŁACA,W BROWARZA KOSZTOWAŁO 210 ZŁ BEZ PROMOCJI W POZNANIU W DOUGLASIE.
w DOUGLASIE CHOCIAŻ NIE OSZKUJA, ŻE TO PROMOCJA -50% JAK W SEPHORZE, NIE OPŁACA SIĘ ANI U JEDNYCH ANI U DRUGICH-WIADOMO.
SEPHORĘ TŻT zgłosi doUOKiK, TO IM SIĘ ODECHCE OSZUKIWAĆ.

Edytowane przez myrcella
Czas edycji: 2012-01-02 o 21:35
Stary 2012-01-02, 21:41   #2780
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Miał być obniżony o 50%, ale ceny na nim nie było? To skąd wiesz na pewno, że go promocja -50% obejmować miała? Widziałaś na półce cenę 410 zł żeby sądzić, iż te 205 zł to już po 50% obniżki?

Gdyby S. taka nieopłacalna w czasie przecen była, to by nas i naszych zakupów tu tyle na tym wątku nie było.

Cytat:
Nicolette5 TO I TAK SIĘ NIE OPŁACA,W BROWARZA KOSZTOWAŁO 210 ZŁ BEZ PROMOCJI W POZNANIU W DOUGLASIE.
w DOUGLASIE CHOCIAŻ NIE OSZKUJA, ŻE TO PROMOCJA -50% JAK W SEPHORZE, NIE OPŁACA SIĘ ANI U JEDNYCH ANI U DRUGICH-WIADOMO.
SEPHORĘ TŻT zgłosi doUOKiK, TO IM SIĘ ODECHCE OSZUKIWAĆ.
Nie trzeba od razu krzyczeć.
Szanuj proszę innych forumowiczów.
Stary 2012-01-02, 21:43   #2781
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Upolowałam perfumy, które marzyły mi się od dawna... V&A Feerie Rose des Neiges za 129 zł. Przeceniona z 279 zł bodajże!
w której perfumerii Ci się udało?
Margo25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:46   #2782
alime05
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja nakładam Halo pędzlem kabuki z EDM, ale przy tym trzeba być raczej delikatnym... faktycznie jak się trochę przesadzi,to nieciekawie wygląda.
Na środek twarzy daję też zwykle trochę serum maskującego pory (Konkretnie Biodermy Sebium)
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ja nakładałam kabuki MAC (nr 182 bodajże). Generalnie - dużym, mięsistym pędzlem.
Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Ja mam cerę mieszaną (NC 25) i kolor Fair i jestem bardzo zadowolona nie święcę się przez ok.12 godzin!! Może rzeczywiście u Ciebie to kwestia koloru który nie stapia się ładnie z kolorem cery. A na co nakładasz Halo na krem fluid jakaś baza ? Spróbuj dobrze nawilżyć twarz kremikiem odczekaj aż wchłonie i strzepać nadmiar pudru z pędzla przed nałożeniem, zacznij nakładać od środka na zewnątrz okrężnymi ruchami a potem "wymiatać" na zewnątrz. Mnie też namawiała Pani na ten 44 ale szkoda mi było już forsy bo trochę rzeczy kupiłam.
Dzięki dziewczyny za wszystkie rady . Spróbuję wszystkiego, nie poddam się tak łatwo .
Teraz używam krem Korresa z dzikiej róży, fajnie nawilża, i na niego nakładałam Halo, próbowałam także na podkład, teraz mam Guerlain Lingerie. Napewno kolor mógłby być ciut jaśniejszy, ale jak sprzedawczyni mi dobierała odcień, to Light nie był dobry, a ten wydawal sie ok (może błędem bylo kupowanie wieczorem przy sztucznym świetle ).
Postanowiłam, że kupię jeden z pędzli które Wy polecacie (niestety MAC`a nie ma w Trójmieście, wiec chyba skuszę sie na kabuki EDM) może pomoże mi uzyskać lepszy efekt. Tak naprawdę to mój pierwszy puder sypki, do tej pory używałam w kamieniu, więc pewnie i wprawy nie ma takiej jak trzeba, ale poćwiczę, jeszcze raz dzięki za wszystkie rady .
alime05 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:47   #2783
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Jakby w S oszukiwano, to na pewno ktoras z nas juz dawno by sie zorientowala.
Mysle ze zaistnialo po prostu jakies nieporozumienie, moze sephorzanka byla niedoinformowana... kazdemu moze sie zdarzyc..

Uwazam ze zbyt mocno sie tym przejelas.. na pewno sprawa byla do wyjasnienia na spokojnie.

Ja np w takiej sytuacji poprosilabym hmm kierowniczke moze, zeby mi wytlumaczyla o co chodzi z tymi perfumami i jaka jest ich regularna cena..

WYMIANKA
Stary 2012-01-02, 21:50   #2784
myrcella
BAN stały

basiao84 przepraszam, u oszuustów w Sephorze nie było ceny na tym niby spromowanym Lacoste, spytaliśmy kasjerki, ona sprawdziła przy kasie i po zniżce minus 50% było 205 zł. Nie było tego zapachu na półce gdzie leżą nieprzecenione zapachy, ale po 1sze:
- powinni mieć cenę na produkcie umeiszczoną
- po 2gie: jaka to promocja jak w Douglasie w tym samym pasażu bez promocji minus 50% kosztuje 210 zł
- po 3cie: nie wiem co Wy tam kupujecie i to jest bez znaczenia dla nas, dla mnie się tam nic nie opłaca -wszystkie perfumyi wody są taniej w necie np. na iperfumy
- po 4te: Tżt się spytał kasjerki co Ona na to, że u konkurencji to kosztuje bez promocji 210 zł-oczywiście ona na to nic, nabrała wody w usta i sobie poszła, nic nie odp. też na pytanie ile ta woda kosztuje normalnie bez tej ich niby promocji
- po 5te: jest to sprawa ewidentnie dla UOKIK, bo lecą w jajo i oszukują klienta
elizabarbara Narzeczony sprwdził ile ta woda kosztuje w Douglasie i na iperfumach, więc nieporozumieniem było to, że ich sprzdawczyni nie wiedziała ile ta woda kosztuje normalnie albo wiedzieć nie chciała. Zreszta nas juz to nie obchodzi, ktoś inny się już tym zajmie

Edytowane przez myrcella
Czas edycji: 2012-01-02 o 21:52
Stary 2012-01-02, 21:51   #2785
Nicolette5
Raczkowanie

Być może akurat ta woda nie była objęta promocją.

Nicolette5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:54   #2786
myrcella
BAN stały

Nicolette5 sprzedawczyni powiedziała, że była. Pytaliśmy ją o to, po tym jak nas poinformowała, że to cena po obniżce minus 50%. Poza tym leżało to wśród męskich wód i perfum obniżonych o minus 50%, więc nie ma tutaj mowy o pomyłce. Nie mieli tej wody na półce z nieprzecenoonymi wodami. Mieli tylko 1dną tą wodę.
Stary 2012-01-02, 22:00   #2787
alime05
Raczkowanie

Cytat:
Cytat:
Ja mam i dziewczynkę i chłopaka (5 i 6 lat.) i mam dokładnie to samo, ona nie odpuści żadnemu rożowemu kosmetykowi, a on też testuje każdą wodę po kolei . Myślałam, że tylko ja tak mam...

Cytat:
A jesteś pewna że ta woda była przeceniona, bo promocja nie dotyczy wszystkich zapachów.
Widzę, ze już wyjaśnione.

Edytowane przez alime05
Czas edycji: 2012-01-02 o 22:02
alime05 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 22:04   #2788
myrcella
BAN stały

sprzedawczyni z Spehory powiedziała, że był na promocji.
Stary 2012-01-02, 22:06   #2789
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Trochę wyrozumiałości, to tylko ludzie tez są, te promocje są okresowo i może coś na kasę nie wejść, a kobieta nie zna raczej wszystkich cen
Jasne, ze na iperfumy taniej jest - nie muszą wynajmować sklepu, angażować ludzi, a testery sprzedają. Nikt Ci nie każe kupować w sephorze, a juz zwłaszcza nazywać ich oszustami na podstawie jednej wpadki. Ochrona praw konsumenta niewiele pomoże bo sadze, ze nie macie dowodu - dowodem byłoby gdybyscie mieli rachunek z napisana cena 400 zł - 50% a tak na słowo to ja tez mogę coś sobie zgłosić
ilios jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 22:07   #2790
basiao84
Wtajemniczenie

Myrcello,
my tu generalnie o promocjach na kolorówkę rozmawiamy, perfumy i pielęgnacja nas raczej z doskoku interesują. Bezsprzecznie na kolorówkę S. często fajne promocje miewa. Przy dniach VIP cena 128 zł za korektor Helenki, który w Douglasie kosztuje wtedy bodajże 160zł, jest -z czym się pewnie zgodzisz - bardzo korzystna.
Myślę, że perfum, który Was zainteresował, omyłkowo na półkę przecen trafił a pani obsługująca była zwyczajnie niedoinformowana.

Pozdrawiam i życzę bardziej udanych zakupów!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości