Loreal Casting Creme Gloss a inne farby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-14, 14:54   #1
chelseastka93
Przyczajenie

Loreal Casting Creme Gloss a inne farby

Od jakiegos czasu uzywam wlasnie tego Loreala w odcieniu mrozne kakao, niestety po ok miesiacu kolor sie splukuje, zalezy mi zeby pozostal na dłuzej, myje wlosy 2x w tyg. Polecicie mi jakaś fajna farbe, ktora da mi taki ciemny brąz na wlosach ? Nie chce zeby wyszly zupelnie czarne jak atrament ale takie ciemne. Załączam zdjęcie, wlosy są juz po kilku myciach wiec kolor nie wygląda tak jak zaraz po farbowaniu

http://desmond.imageshack.us/Himg52/...jpg&res=medium
chelseastka93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 19:13   #2
agata456
Zakorzenienie

Dot.: Loreal Casting Creme Gloss a inne farby

Cytat:
Napisane przez chelseastka93 Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu uzywam wlasnie tego Loreala w odcieniu mrozne kakao, niestety po ok miesiacu kolor sie splukuje, zalezy mi zeby pozostal na dłuzej, myje wlosy 2x w tyg. Polecicie mi jakaś fajna farbe, ktora da mi taki ciemny brąz na wlosach ? Nie chce zeby wyszly zupelnie czarne jak atrament ale takie ciemne. Załączam zdjęcie, wlosy są juz po kilku myciach wiec kolor nie wygląda tak jak zaraz po farbowaniu

polecałam bym jasny brąz,bądź średni braz z Wellatonu.Używam i jestem mega zadowolona bo wychodzi ciemny brązikuwierz,długo szukałam farby która dała bym ciemny brąz i się nie spłukiwała w mgnieniu oka.Wellaton jest super
agata456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 21:27   #3
chelseastka93
Przyczajenie

Co ile farbujesz? I na cala glowe czy na odrosty tylko ?
Stary 2011-10-15, 09:28   #4
sweet sunday
Zakorzenienie

Cytat:

czy masz może jakieś inne zdjęcia z tym kolorem? Na tym co wkleiłaś bardzo mi się podoba,ale chciałabym zobaczyć jakieś inne zdjęcia jak masz
sweet sunday jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 12:28   #5
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Co ile farbujesz? I na cala glowe czy na odrosty tylko ?
ja farbuję co 2 miesiące bo naturalne mam dość ciemne i niema dużej róznicy.Ale w odrosty się nie bawię zawsze nakładam odrazu na całość.
agata456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 15:45   #6
chelseastka93
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
czy masz może jakieś inne zdjęcia z tym kolorem? Na tym co wkleiłaś bardzo mi się podoba,ale chciałabym zobaczyć jakieś inne zdjęcia jak masz
http://desmond.imageshack.us/Himg809...jpg&res=medium

To jest tuz po farbowaniu, nie wiem czy takie zdjecie Cie usatysfakcjonuje. Nie mam innych, a teraz kolor sie splukal wiec nie zrobie nowego
Szukam farby ktora da mi mniej wiecej taki kolor. Mysle nad wellatonem, ale strasznie wypadaja mi wlosy no i troche sie waham ;/
Stary 2011-10-17, 22:08   #7
brownayes
Raczkowanie

Casting to dobre rozwiązanie, jeśli ktoś sobie czegoś nie napsocił wcześniej. Kolor się wypłukuje fakt, ale nie ma takich odrostów jak po normalnej farbie. Mówisz, że musisz farbować co miesiąc, ale jeśli użyjesz trwalej farby to też będziesz musiała to robić bo będą odrosty. Moja sis używa castinga i ma naprawdę fajne włosy. No, ale jeśli się uprzesz to dziewczyny na pewno coś polecą. Kiedyś używałam z Wellatonu gorzkiej czekolady i nie wychodziło tak ciemno, natomiast średni brąz wyglądał prawie jak czarny. Ale sama farba była ok.
brownayes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 16:34   #8
chelseastka93
Przyczajenie

Znalazłam piękny kolorek
http://i.pinger.pl/pgr28/75195ee8001c71a84e32b6d7

Dziewczyny, a czy ta farba z wellatonu blaknie po jakims czasie, kolor sie splukuje troche ? Agata, czy mając wlosy koloru ciemnego brązu uzyskam taki jak na zdjęciu uzyjąc jasnego brązu, czy bardziej polecasz sredni ? Waham sie miedzy tymi dwoma.. ;/
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości