Majirel czy Luo Color L'oreala? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-15, 10:28   #1
bien7
Przyczajenie

Smile

Majirel czy Luo Color L'oreala?

Witam,
proszę o poradę. Posiadam długie naturalne włosy (schodziłam z farbowanych ponad 3 lata) kiedyś farbowane kolorami 6.32 i 5.32 z palety Majirel. Kolory bardzo mi pasowały ale zachciało mi się naturalnych to zapuszczałam. Teraz jak już całkowicie zeszłam z farby to marzy mi się jakaś zmiana (kobieta :P). Nie chcę radykalnej zmiany, myślę bardziej o podkreśleniu mojego naturalnego koloru włosów. Nie chcę ich niszczyć (wypadają mi po porodzie). Boję się że jak zafarbuję to będę żałować, ale tak mi się marzy jakaś zmiana. Patrzyłam na te farby Luo Color. Opis brzmi ciekawie. Że kolor nie jest płaski, że są do naturalnych włosów. Ale już w wątku na wizażu czytałam o tym że Luo Color szybko się wypłukuje:/ Mam duży dylemat. A może coś innego ktoś doradzi. Poniżej zdjęcie moich włosów.

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1294.jpg (112,7 KB, 63 załadowań)
bien7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 12:23   #2
twiggz
Raczkowanie

Dot.: Majirel czy Luo Color L'oreala?

Może jakiś kolor który podkreśli naturalny? Np casting creme gloss, lub wella color touch?
twiggz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 15:16   #3
bien7
Przyczajenie

Szybka się spłukują? Używałaś ich? Dość ładnie wygląda czekaloda z L'oreala Pójdę w tygodniu do drogerii oglądnąć paletę. Z wella podoba mi się kolekcja sunlight. Pewnie ciężko gdzieś gdzieś zobaczyć paletę kolorów? Krem tonujący to coś bliżej farby czy szamponu koloryzującego? Dziękuję za poradę
Stary 2011-10-15, 15:55   #4
fryz5
Zakorzenienie

moze loreal richesse dia color?
to farba ton w ton, wypłukuje sie równo, nie ma po niej odrostów bo ona ma na celu pogłebienie naturalnego koloru np odcienie 6.2 lub 6.23 ;>
Stary 2011-10-15, 17:57   #5
bien7
Przyczajenie

Dla mnie rewelacja jak bez odrostów I przyznam że bardziej przekonują ,mnie farby profesjonalne. Zależy mi na odświeżeniu koloru i połysku jaki jest po farbie. Na allegro niestety nie znalazłam tych farb. Gdzie mogę je kupić w przystępnej cenie i żeby był odmierzony rewelator? Bo litrowego nie będę kupować:/ Co do koloru to może ten 6.23 będzie mi pasował (mam zielone oczy) Pewnie ciężko gdzieś zobaczyć paletę kolorów na żywo.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Znalazłam na allegro:P
Jeżeli ma ktoś doświadczenie z brązami z Diacolor to proszę o sugestie. Marzy mi się taka mleczna czekolada Niestety wszystkie kolory na paletach w internecie wyglądają podobnie.

Edytowane przez bien7
Czas edycji: 2011-10-17 o 13:07
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości