W這sy bez 篡cia... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-10-18, 14:17   #1
sophisticateed
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
Angry

W這sy bez 篡cia...

Witajcie.
Moje w這sy przesz造 dekoloryzacj. S bardzo grube (chodzi o przekr鎩 w這sa) i g瘰te tak瞠, ale niestety wycieniowane. Co mnie podkusi這, obci窸am w這sy do ramion. Kiedy mia豉m czarne w這sy by造 do pasa, by這 ich mn鏀two, wygl康a造 鈍ietnie. Teraz s jasne, 鈔edni blond, wygl康aj sm皻nie, do tego musz zapuszcza grzywk i teraz si z ni uganiam, bo wci庵n窸a mi j suszarka, oczywi軼ie posz豉m do fryzjerki i zyska豉m asymetryczn grzywk, najkr鏒sze pasma si璕aj do po這wy czo豉, inaczej si nie da這, a ja wygl康am jak mokry kojot i grzyweczk musz odgarnia na bok, w這ski mi stoj, bo s grube jak nitki. Zno郾e tylko po umyciu, potem zyskuj jaki dziwny kolor i s zwyczajnie nie鈍ie瞠, oklapni皻e, zapuszczam a obecna d逝go嗆 jest naprawd k這potliwa. Jak my郵icie, co mo瞠 mi pom鏂? Prostowa musz, bo niestety nie s ani proste ani kr璚one tylko si pusz i uwierzcie - najdro窺ze zabiegi nawil瘸j帷e nic nie daj, bo po nich to "sp造wa", dos這wnie

Pierwsze zdj璚ia - obecnie, ale po umyciu, dla por闚nania ostatnie dwa zaraz po dekoloryzacji.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2011-11-13 o 13:45 Pow鏚: zdj璚ia usuni皻e przez moderatora-sytacja wyj徠kowa
sophisticateed jest offline  
Stary 2011-10-18, 20:04   #2
brownayes
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 491
Dot.: W這sy bez 篡cia...

Cytat:
Napisane przez sophisticateed Poka wiadomo嗆
Witajcie.
Moje w這sy przesz造 dekoloryzacj. S bardzo grube (chodzi o przekr鎩 w這sa) i g瘰te tak瞠, ale niestety wycieniowane. Co mnie podkusi這, obci窸am w這sy do ramion. Kiedy mia豉m czarne w這sy by造 do pasa, by這 ich mn鏀two, wygl康a造 鈍ietnie. Teraz s jasne, 鈔edni blond, wygl康aj sm皻nie, do tego musz zapuszcza grzywk i teraz si z ni uganiam, bo wci庵n窸a mi j suszarka, oczywi軼ie posz豉m do fryzjerki i zyska豉m asymetryczn grzywk, najkr鏒sze pasma si璕aj do po這wy czo豉, inaczej si nie da這, a ja wygl康am jak mokry kojot i grzyweczk musz odgarnia na bok, w這ski mi stoj, bo s grube jak nitki. Zno郾e tylko po umyciu, potem zyskuj jaki dziwny kolor i s zwyczajnie nie鈍ie瞠, oklapni皻e, zapuszczam a obecna d逝go嗆 jest naprawd k這potliwa. Jak my郵icie, co mo瞠 mi pom鏂? Prostowa musz, bo niestety nie s ani proste ani kr璚one tylko si pusz i uwierzcie - najdro窺ze zabiegi nawil瘸j帷e nic nie daj, bo po nich to "sp造wa", dos這wnie

Pierwsze zdj璚ia - obecnie, ale po umyciu, dla por闚nania ostatnie dwa zaraz po dekoloryzacji.
Tak poza tematem to podoba mi si Tw鎩 obecny kolor w這s闚. Zafundowa豉m sobie podobny. Prostowanie na pewno w這som nie pomo瞠. Paradoks, bo jak si wyprostuje pozornie wygl康aj na zdrowsze. Dziewczyny z wiza簑 mog Ci pewnie poleci to co sama doskonale wiesz, rzuci prostownic i stosowa r騜ne maski, oleje etc. Ciesz si, 瞠 masz grube i g瘰te w這sy.
brownayes jest offline  
Stary 2011-10-18, 23:34   #3
sophisticateed
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
Red face Dot.: W這sy bez 篡cia...

A dzi瘯uj bardzo No w豉郾ie mia豉m dawno temu konto tutaj (zapomnia豉m i has豉 i nicku, niestety) i stosowa豉m si do wszystkich rad, olejki i inne takie nie pomagaj, kompletnie nic, kupa kasy posz豉, sumiennie wszystko wykonywane a w這sy jakie by造 takie s i pozosta這 mi prostowanie, rozmawia豉m z fryzjerk i c騜 - w這sy mog by mi瘯kie, od篡wione, ale napuszone jak u czarownicy i takie te ja posiada豉m, a wygl康a to moim zdaniem jakbym si z grzebieniem pok堯ci豉 tak瞠 wola豉m przej嗆 na prostowanie. Moim w這som to wisi, prostowanie kompletnie nie zmieni這 ich stanu kiedy farbowa豉m na ciemno i prostowa豉m, b造szcza造 si, by造 bardzo zdrowe, no ale ciemne i r闚nej d逝go軼i, a teraz wygl康aj w mojej opinii 鈔ednio fajnie.
sophisticateed jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.