Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-20, 01:56   #1
lacostapink
Raczkowanie

opuchnięta, sucha skóra pod oczami, zmarszczki

zaczelam stosowac taki preparat z kwasem salicylowym na twarz, no i od wczoraj mam takie okropne zmarszczki *takie dwie duze* pod oczami, skora jest sucha i jakby opuchnieta. mysle, ze to pewnie od tego, chociaz staralam sie omijac te okolice. ale mam pytanie- czy to zejdzie? i jak to przyspieszyc?
lacostapink jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:17   #2
ArtiSka
Przyczajenie

Dot.: opuchnięta, sucha skóra pod oczami, zmarszczki

Witaj lacostapink, wydaje mi się, że sucha skóra pod oczami mogła zrobić się pod wpływem kwasu salicylowego, a opuchnięta, hm, może wystąpiło uczulenie na kwas salicylowy albo pod wpływem suchości zrobiła się lekko nabrzmiała. Na początek odstaw ten preparat, zacznij stosować nawilżający krem pod oczy. Dopiero kiedy poczujesz, że skóra wokół oczu jest już lepsza tzn. zeszła opuchlizna, to zacznij używać tego preparatu. Na opuchnięcia i obrzmienia dobrze zrobią okłady na oczy z herbaty czarnej (ekspresowej) bądź z ziela świetlika.
ArtiSka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 21:51   #3
Candy Supcio
Zadomowienie

Dot.: opuchnięta, sucha skóra pod oczami, zmarszczki

Kup sobie tani kremi naszej polskiej marki Ziaja Calma.Ten kremik jest bardzo bogaty,swietnie nawilza i delikatnie natluszcza.Pieknie odzywia skore.Ja stosuje rowniez pod oczy,bo jest to jedyny krem,ktory mnie nie podraznia i nie powoduje lzawienia.Po za tym pieknie nawilza skore pod oczami.Gdzies wyczytalam,ze jest polecany dziewczynom po kwasach,wiec nic nie szkodzi sprobowac.
Candy Supcio jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
obrzęk, sucha skóra twarzy, zmarszczki

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości