Jak się prezentuje ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-26, 13:19   #31
Holly85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
a Ty jakaś niedowartościowana jesteś, ze swoje zdjęcia na forum wstawiasz i oczekujesz komplementów ? Dziwne to trochę delikatnie mówiąc ...

ona wstawiła zdjęcia z pytaniem czy jej twarz jest ładna? w sensie czy nam się podoba i co może zmienić. Nie wyraziła prośby o pisanie komplementów. widzę, że na forum można napisać przeciętnej lub niezbyt atrakcyjnej dziewczynie, że jest ładna, i wtedy to jest ok, ale już ta naprawdę ładna nie powinna nic miłego usłyszeć, bo wtedy to oznacza próżność..
ja widzę, że autorka wątku nie myśli o sobie w jakiś samych superlatywach, raczej wręcz przeciwnie..
a szkoda.

No więc znowu nie dodałaś dobrego zdjęcia, bo na każdym masz przechyloną głowę, albo bokiem, albo w ciemnościach.. chciałam ci zrobić makijaż w photoshopie, ale moze bedzie mniej więcej widać na tym zdjęciu.
twoje oko najlepiej malować górą-masz duże powieki, możesz kreską nadawać im rozne ksztalty- migdałowy, albo "podnieść" powiekę do góry.
z malowaniem dołu bym uważała, bo masz okrągłą dolną powiekę i kreska może sprawić, że będą wyglądały smutno, bo będzie optycznie "ciągnąć" oko w dół.

szczerze powiedziawszy twoja twarz bez makijażu wygląda super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0622kreska.jpg (62,4 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0622kreska dolem.jpg (62,4 KB, 117 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-02 o 18:02 Powód: post pod postem
Holly85 jest offline  
Stary 2011-10-26, 13:38   #32
effulla
Zakorzenienie

Dot.: Jak się prezentuje ?

ja bym na Twoim miejscu zapuszczała włosy a oczy ... spróbuj może 'przydymiony' ???
Stary 2011-10-26, 13:47   #33
LosingMyWay
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
ona wstawiła zdjęcia z pytaniem czy jej twarz jest ładna? w sensie czy nam się podoba i co może zmienić. Nie wyraziła prośby o pisanie komplementów. widzę, że na forum można napisać przeciętnej lub niezbyt atrakcyjnej dziewczynie, że jest ładna, i wtedy to jest ok, ale już ta naprawdę ładna nie powinna nic miłego usłyszeć, bo wtedy to oznacza próżność..
ja widzę, że autorka wątku nie myśli o sobie w jakiś samych superlatywach, raczej wręcz przeciwnie..
a szkoda.
W porządku, ale nazwa wątku i pierwszy post może sugerować, że autorka oczekuje komplementów, tak to po prostu odebrałam
LosingMyWay jest offline  
Stary 2011-10-26, 14:31   #34
Elizkaaa
Raczkowanie

Nie wiem kto to znalazłam ja na stronie z fryzurami Mam 18 lat

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Właśnie bardzo podoba mi się makijaż oka Kim Kardashian ma taki migdałowy kształt oka ;D Cudny !

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Dziewczyno czepiasz się szczegółów. Tytuł jest taki, a nie inny. Nie sądziłam, że ktoś to po prostu może tak odebrać. Może jak napisze, że jestem brzydka to zrobi Ci się lepiej .
Elizkaaa jest offline  
Stary 2011-10-26, 15:02   #35
LosingMyWay
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Elizkaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem kto to znalazłam ja na stronie z fryzurami Mam 18 lat

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Właśnie bardzo podoba mi się makijaż oka Kim Kardashian ma taki migdałowy kształt oka ;D Cudny !

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Dziewczyno czepiasz się szczegółów. Tytuł jest taki, a nie inny. Nie sądziłam, że ktoś to po prostu może tak odebrać. Może jak napisze, że jestem brzydka to zrobi Ci się lepiej .

Ani trochę nie zrobi mi się lepiej, ani tak nie twierdzę. Tak to zabrzmiało, tak to odebrałam i tyle.
LosingMyWay jest offline  
Stary 2011-10-26, 17:16   #36
Phoenix2
Raczkowanie

Zabralabym Ci te krecioly w sensie wlosy wiesz?
To Twoj naturalny kolor wlosow? Bo jesli tak chyle czola.
Ja Ciebie widze w smoky eyes, brazy, czernie, grafity, ciemny granatowy, na codzien deliktany makijaz w brazach, ciemna kredka podkreslaj te cudne oczyska a niejednego mezczyzne powalisz na kolana, ktory kocha sie w pieknosciach o poludniowym typie urody .
Ps: Pasowalyby Ci tez makijaze w stylu bollywodzkim i arabskim.
Phoenix2 jest offline  
Stary 2011-10-26, 17:32   #37
Elizkaaa
Raczkowanie

Naturalny dziękuję tak tylko właśnie jak próbuje podkreślić oko to mi raczej nie wychodzi.
Elizkaaa jest offline  
Stary 2011-10-27, 01:11   #38
littlehanna
BAN stały

Pytasz czy jestes ladna? I twierdzisz, ze forum jest od tego, aby wyrazic opinie? Wiec skoro pytasz odpowiem co sadze- nie, nie jestes ladna. ; ) Ladna, a nawet piekna, jest dziewczyna, ktorej zdjecie umiescilas. Podoba mi sie wprawdzie egzotyczna uroda, szczegolnie wlasnie ormianska (tak samo jak hiduska), ale tylko wtedy, kiedy na buzi wszystko jest "na miejscu". Te egzotyczne, ciemne, piekne duze oczy- a nie wybauszone oczy.Uroczy zaokraglony, lekko orli nos-a nie wielki, nieproporcjonalny i za dlugi czy garbaty. A tak jest wg mnie w twoim przypadku, co jest dla mnie odpychajace, szczegolnie oczy, nie duze ale opadniete w dol, jakby odkleila ci sie dolna powieka, wytrzeszczone, w towarzystwie niezgrabnego nosa- te szczegoly sa dla mnie nieatrakcyje ani same w sobie ani w caloksztalcie. http://www.parinda.com/files/storyim...nka_Chopra.jpg - Ona dla przykladu jest ladna, piekna. Czy ty tak wygladasz?Nie.Takie kobiety maja podobne cechy urody do twoich, tylko ze w wersji ladnej.Ty jestes jak ich karykatura.Ok, oczy duze sa swietne, ale twoje nie sa duze tylko wg mnie szpetne tak samo jak nos...Nie kazda wysoka blondynka jest ladna, nie kazda Arabka jest ladna, nie kazda apetyczna brunetka jest ladna, hinduski dziela sie na ladne i brzydkie, Polki dziela sie na ladne i brzydkie, murzynki, Chinki, Amerykanki, Eskimoski, egzotyczne kobiety dziela sie na ladne egzotyczne i brzydkie egzotyczne...ty moim zdaniem nalezysz do tych drugich.wiec ja twoimi oczami i rysami nie bede zachwycona.Zaliczyc cie moge natomiast to tych najmniej atrakcyjnych i harmonijnych, najbardziej nieforemnych twarzy w Polsce...Masz ladna skore i usta, moze moglabys je podkreslic.Polecam rowniez pomalowac oko na dole po wewnetrznej stronie co by je optycznie schowalo oraz podkreslic gorna powieke.Mozesz rowniez wykombinowac cos z wlosami, choc wygladaja calkiem efektownie, mozesz uczesac je np elegancko, bardziej romantycznie, lub szykownie, lub bardziej sexy czyli dla domiany np spiac, wyprostowac, zrobic delikatne fale, koczka, warkocza, zaczesac do tylu, jest wiele fryzur w egzotycznym stylu, obejrzyj jak czesza sia hinduski lub hiszpanki, to pasuje do twojej urody.Mozesz rowniez poglebic kolor wlosow jakas nieszkodliwa farba.Pozdrawiam.
littlehanna jest offline  
Stary 2011-10-27, 07:52   #39
Elizkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez littlehanna Pokaż wiadomość
Pytasz czy jestes ladna? I twierdzisz, ze forum jest od tego, aby wyrazic opinie? Wiec skoro pytasz odpowiem co sadze- nie, nie jestes ladna. ; ) Ladna, a nawet piekna, jest dziewczyna, ktorej zdjecie umiescilas. Podoba mi sie wprawdzie egzotyczna uroda, szczegolnie wlasnie ormianska (tak samo jak hiduska), ale tylko wtedy, kiedy na buzi wszystko jest "na miejscu". Te egzotyczne, ciemne, piekne duze oczy- a nie wybauszone oczy.Uroczy zaokraglony, lekko orli nos-a nie wielki, nieproporcjonalny i za dlugi czy garbaty. A tak jest wg mnie w twoim przypadku, co jest dla mnie odpychajace, szczegolnie oczy, nie duze ale opadniete w dol, jakby odkleila ci sie dolna powieka, wytrzeszczone, w towarzystwie niezgrabnego nosa- te szczegoly sa dla mnie nieatrakcyje ani same w sobie ani w caloksztalcie. http://www.parinda.com/files/storyim...nka_Chopra.jpg - Ona dla przykladu jest ladna, piekna. Czy ty tak wygladasz?Nie.Takie kobiety maja podobne cechy urody do twoich, tylko ze w wersji ladnej.Ty jestes jak ich karykatura.Ok, oczy duze sa swietne, ale twoje nie sa duze tylko wg mnie szpetne tak samo jak nos...Nie kazda wysoka blondynka jest ladna, nie kazda Arabka jest ladna, nie kazda apetyczna brunetka jest ladna, hinduski dziela sie na ladne i brzydkie, Polki dziela sie na ladne i brzydkie, murzynki, Chinki, Amerykanki, Eskimoski, egzotyczne kobiety dziela sie na ladne egzotyczne i brzydkie egzotyczne...ty moim zdaniem nalezysz do tych drugich.wiec ja twoimi oczami i rysami nie bede zachwycona.Zaliczyc cie moge natomiast to tych najmniej atrakcyjnych i harmonijnych, najbardziej nieforemnych twarzy w Polsce...Masz ladna skore i usta, moze moglabys je podkreslic.Polecam rowniez pomalowac oko na dole po wewnetrznej stronie co by je optycznie schowalo oraz podkreslic gorna powieke.Mozesz rowniez wykombinowac cos z wlosami, choc wygladaja calkiem efektownie, mozesz uczesac je np elegancko, bardziej romantycznie, lub szykownie, lub bardziej sexy czyli dla domiany np spiac, wyprostowac, zrobic delikatne fale, koczka, warkocza, zaczesac do tylu, jest wiele fryzur w egzotycznym stylu, obejrzyj jak czesza sia hinduski lub hiszpanki, to pasuje do twojej urody.Mozesz rowniez poglebic kolor wlosow jakas nieszkodliwa farba.Pozdrawiam.
Spoko
Elizkaaa jest offline  
Stary 2011-10-27, 18:51   #40
Zilka
Rozeznanie

Cytat:

Nie zapluj się tym jadem
Zilka jest offline  
Stary 2011-10-27, 20:44   #41
WhiteCherry
Zakorzenienie

wiadomo, brzydka nie jesteś, ale mi się nie podobasz nie lubię takich oczu i nosów.
Stary 2011-10-27, 20:49   #42
blackcherryx94
Rozeznanie

Cytat:
Boze dziewczyno wez sie ogarnij. zazdroscisz jej czy jak? Nic do ciebie nei mam bo cie nie znam ale nie wporzadku jest to ze jej wrzucasz bez powodu a potem udzielasz rad. A mzoe dla odmiany pokazesz nam swoje zdjecie bysmy mogli ocenic czy nam sie podobasz hm ? Bo to naprawde nei ok. Moglas chociaz nei wymienaic wad tej dziewczyny bo to bylo zlosliwe.
blackcherryx94 jest offline  
Stary 2011-10-27, 21:22   #43
littlehanna
BAN stały

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Boze dziewczyno wez sie ogarnij. zazdroscisz jej czy jak? Nic do ciebie nei mam bo cie nie znam ale nie wporzadku jest to ze jej wrzucasz bez powodu a potem udzielasz rad. A mzoe dla odmiany pokazesz nam swoje zdjecie bysmy mogli ocenic czy nam sie podobasz hm ? Bo to naprawde nei ok. Moglas chociaz nei wymienaic wad tej dziewczyny bo to bylo zlosliwe.
Moglam sie tego spodziewac...Twoja uwaga o zazdrosci jest bardzo, bardzo ograniczona.(zaznaczam, ze pisze, ze twoja uwaga, nie Ty).Dziewczyna prosila o szczera odpowiedz.Nie znosze zaklamania, a jesli prosila o szczera odpowiedz, przygotowana na rozne uwagi, odpowiedzialam szczerze.Mialam jes bezsensownie slodzic?To byloby idiotyczne.Czy to jest wrzucanie bez powodu? a potem udzielam rad, bo o to rowniez prosila Jednym slowem udzielilam szczerej obiektywnej odpowiedzi! I tylko dlatego wyolbrzymiasz to! To co napisalam to prosta, szczera odpowiedz i niczego sie nie doszukuj,bo nie ma czego, nie podoba mi sie i juz, doradzilam jej i koniec!Przemysl sobie jak ograniczona jest twoja mysl.Moze mnie za to zamkniesz we wiezieniu? Jak ja moglam! Jeny.......Czyli kazdy ma teraz pisac, kazdy kto sadzi jak ja, jaka to ona sliczna i piekna a potem zarzucac mu sie bedzie ze tej osobie ''wrzuca'' od czego wiec jest forum, a gdzie wolnosc slowa...to ze nie zabrzmialo to synpatycznie- to trudno, a jak mialo zabrzmiec skoro mi sie dziewczyna nie podoba, jak mialam jej odpowiedziec...haha...Wie c dlaczego mialabym wrzucic swoje zdjecie zebys mogla ocenic jak wygladam? Autorka tego chciala, ludzie komentuja, dlaczego mam umieszczac swoje zdjecie nie, nie umieszcze zdjecia, nie zamieszczam zdjec na takich stronach, do tego cenie sobie prywatnosc i sobie wyobraz ze nie mam potrzeby zeby mnie ludzie oceniali, dziekuje za propozycje, ale to dla mnie marna rozrywka i mam inne zajecia na dzis Takze powtarzam, dziewczynie odpowiadam ze mi sie nie podoba a do tego smiem twierdzic, ze ja jestem bardzo ladna, o! Pewnie myslisz jak ja smiem No coz! Jestem obiektywna i dobrze mi z tym. I nie zalezy mi na tym co myslisz ani nie chce wdawac sie w bezsensowne dyskusje, sprawa jest prosta, odpowiedzialm szczerze na pytanie i nie bede rozmawiac o tym z ludzmi o tak ograniczonym zdaniu.Milego wieczoru.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Moglam sie tego spodziewac...Twoja uwaga o zazdrosci jest bardzo, bardzo ograniczona.(zaznaczam, ze pisze, ze twoja uwaga, nie Ty).Dziewczyna prosila o szczera odpowiedz.Nie znosze zaklamania, a jesli prosila o szczera odpowiedz, przygotowana na rozne uwagi, odpowiedzialam szczerze.Mialam jes bezsensownie slodzic?To byloby idiotyczne.Czy to jest wrzucanie bez powodu? a potem udzielam rad, bo o to rowniez prosila Jednym slowem udzielilam szczerej obiektywnej odpowiedzi! I tylko dlatego wyolbrzymiasz to! To co napisalam to prosta, szczera odpowiedz i niczego sie nie doszukuj,bo nie ma czego, nie podoba mi sie i juz, doradzilam jej i koniec!Przemysl sobie jak ograniczona jest twoja mysl.Moze mnie za to zamkniesz we wiezieniu? Jak ja moglam! Jeny.......Czyli kazdy ma teraz pisac, kazdy kto sadzi jak ja, jaka to ona sliczna i piekna a potem zarzucac mu sie bedzie ze tej osobie ''wrzuca'' od czego wiec jest forum, a gdzie wolnosc slowa...to ze nie zabrzmialo to synpatycznie- to trudno, a jak mialo zabrzmiec skoro mi sie dziewczyna nie podoba, jak mialam jej odpowiedziec...haha...Wie c dlaczego mialabym wrzucic swoje zdjecie zebys mogla ocenic jak wygladam? Autorka tego chciala, ludzie komentuja, dlaczego mam umieszczac swoje zdjecie nie, nie umieszcze zdjecia, nie zamieszczam zdjec na takich stronach, do tego cenie sobie prywatnosc i sobie wyobraz ze nie mam potrzeby zeby mnie ludzie oceniali, dziekuje za propozycje, ale to dla mnie marna rozrywka i mam inne zajecia na dzis Takze powtarzam, dziewczynie odpowiadam ze mi sie nie podoba a do tego smiem twierdzic, ze ja jestem bardzo ladna, o! Pewnie myslisz jak ja smiem No coz! Jestem obiektywna i dobrze mi z tym. I nie zalezy mi na tym co myslisz ani nie chce wdawac sie w bezsensowne dyskusje, sprawa jest prosta, odpowiedzialm szczerze na pytanie i nie bede rozmawiac o tym z ludzmi o tak ograniczonym zdaniu.Milego wieczoru.
*sympatycznie- przejezyczylam sie a nie moge edytowac. A nie chce narazic sie na uszczypliwe uwagi
littlehanna jest offline  
Stary 2011-10-27, 21:25   #44
Elizkaaa
Raczkowanie

Oj na pewno jesteś bardzo ładna nie wątpimy w to PRZESTAŃCIE SIĘ KŁÓCIĆ !

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

A tak szczerze powiedziawszy wydajesz mi się mało inteligentna taka moja uwaga
Elizkaaa jest offline  
Stary 2011-10-27, 21:26   #45
blackcherryx94
Rozeznanie

Cytat:
Moglam sie tego spodziewac...Twoja uwaga o zazdrosci jest bardzo, bardzo ograniczona.(zaznaczam, ze pisze, ze twoja uwaga, nie Ty).Dziewczyna prosila o szczera odpowiedz.Nie znosze zaklamania, a jesli prosila o szczera odpowiedz, przygotowana na rozne uwagi, odpowiedzialam szczerze.Mialam jes bezsensownie slodzic?To byloby idiotyczne.Czy to jest wrzucanie bez powodu? a potem udzielam rad, bo o to rowniez prosila Jednym slowem udzielilam szczerej obiektywnej odpowiedzi! I tylko dlatego wyolbrzymiasz to! To co napisalam to prosta, szczera odpowiedz i niczego sie nie doszukuj,bo nie ma czego, nie podoba mi sie i juz, doradzilam jej i koniec!Przemysl sobie jak ograniczona jest twoja mysl.Moze mnie za to zamkniesz we wiezieniu? Jak ja moglam! Jeny.......Czyli kazdy ma teraz pisac, kazdy kto sadzi jak ja, jaka to ona sliczna i piekna a potem zarzucac mu sie bedzie ze tej osobie ''wrzuca'' od czego wiec jest forum, a gdzie wolnosc slowa...to ze nie zabrzmialo to synpatycznie- to trudno, a jak mialo zabrzmiec skoro mi sie dziewczyna nie podoba, jak mialam jej odpowiedziec...haha...Wie c dlaczego mialabym wrzucic swoje zdjecie zebys mogla ocenic jak wygladam? Autorka tego chciala, ludzie komentuja, dlaczego mam umieszczac swoje zdjecie nie, nie umieszcze zdjecia, nie zamieszczam zdjec na takich stronach, do tego cenie sobie prywatnosc i sobie wyobraz ze nie mam potrzeby zeby mnie ludzie oceniali, dziekuje za propozycje, ale to dla mnie marna rozrywka i mam inne zajecia na dzis Takze powtarzam, dziewczynie odpowiadam ze mi sie nie podoba a do tego smiem twierdzic, ze ja jestem bardzo ladna, o! Pewnie myslisz jak ja smiem No coz! Jestem obiektywna i dobrze mi z tym. I nie zalezy mi na tym co myslisz ani nie chce wdawac sie w bezsensowne dyskusje, sprawa jest prosta, odpowiedzialm szczerze na pytanie i nie bede rozmawiac o tym z ludźmi o tak ograniczonym zdaniu.Milego wieczoru.
Nie mam ograniczonego zdania , a po twoim sposobie pisania widzę ,że musisz być naprawdę niemiłą osóbką. No cóż mogłas po prostu nie wytykać jej wad, bo możne dziewczyna naprawdę szuka jakiegoś poparcia. Są takie osoby. Nie będę cie krytykować za to co napisałaś, bo masz rację.. Masz prawo do swojego zdania . Tylko, ze skomentowałaś wygląd tej moim zdaniem bardzo ładnej dziewczyny bardzo ostro. Ale to juz twoja sprawa. Ja twierdzę ianczej. I twoja bajka o więzieniu to naprawdę nie wiem skąd się wzięła. Ja tylko stwierdziłam ,ze to było bardzo nie miłe z twojej strony. Nie znaczy to ,ze mam do ciebie jakiś problem, tylko zwróciłam ci uwagę. Pewnie tobie nie było by miło jakby ktoś tak powiedział o tobie. A skoro uważasz ze jesteś taka ładna to proszę bardzo. Koniec rozmowy dziękuje Panienko piękna i idealna Zamykam ten temat.
Stary 2011-10-27, 21:28   #46
WhiteCherry
Zakorzenienie

littlehanna - mogłaś po prostu wyrazić swój pogląd inaczej, jednym zdaniem, jak ja ;] mi również uroda autorki się nie podoba, ale przesadą jest pisanie w stylu 'najbardziej nieforemna twarz w Polsce', 'szpetna' itp ;]
Stary 2011-10-27, 21:29   #47
blackcherryx94
Rozeznanie

Cytat:
Oj na pewno jesteś bardzo ładna nie wątpimy w to PRZESTAŃCIE SIĘ KŁÓCIĆ !

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

A tak szczerze powiedziawszy wydajesz mi się mało inteligentna taka moja uwaga
To do mnie?
Stary 2011-10-27, 21:32   #48
Elizkaaa
Raczkowanie

Nie nie

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
littlehanna - mogłaś po prostu wyrazić swój pogląd inaczej, jednym zdaniem, jak ja ;] mi również uroda autorki się nie podoba, ale przesadą jest pisanie w stylu 'najbardziej nieforemna twarz w Polsce', 'szpetna' itp ;]
Niektórym brakuje kultury, aby mogli wyrażać swoje zdanie w sposób odpowiedni.
Elizkaaa jest offline  
Stary 2011-10-27, 21:32   #49
blackcherryx94
Rozeznanie

Cytat:
Nie nie
Wybacz za tą sprzeczkę autorko ,ale denerwuje mnie takie chamskie zachowanie. To było bardzo okrutne wobec ciebie. Na pewno podobasz sie wielu chłopcom . Tak naprawdę każda dziewczyna jest piękna na swój sposób i nie ma żadnego podziału na brzydkie czy ładne.. Jest tylko kobieta zadbana i kobieta zaniedbana.
Stary 2011-10-27, 21:46   #50
Elizkaaa
Raczkowanie

Już koniec dyskusji

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Jak mam pomalować oko, żeby uzyskać taki migdałowy kształt ?
Elizkaaa jest offline  
Stary 2011-10-27, 21:51   #51
blackcherryx94
Rozeznanie

http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/jak-cieniam...-ksztalt-oczu/ może to pomoze

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

http://www. stylistka .pl /jak- cieniami- korygowac- ksztalt- oczu/ musisz popolaczac jesli sie wyswietli ten link O_o
Stary 2011-10-27, 21:52   #52
Krasko1
Zakorzenienie

Cytat:
Szczera- nie oznacza złośliwa. A twoja odpowiedź taka była. Wystarczyło napisać; nie podobasz mi się, kilka słów i tyle, nie trzeba było niepotrzebnie rozwodzić się nad tematem bo ani to miłe ani konieczne.

Moim zdaniem nie jesteś piękna ale dość ładna, nie ma na co narzekać zdecydowanie masz piękne włosy i oczy!
Krasko1 jest offline  
Stary 2011-10-27, 21:53   #53
Elizkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/jak-cieniam...-ksztalt-oczu/ może to pomoze

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

http://www. stylistka .pl /jak- cieniami- korygowac- ksztalt- oczu/ musisz popolaczac jesli sie wyswietli ten link O_o
ok dzięki mam
Elizkaaa jest offline  
Stary 2011-10-27, 21:56   #54
blackcherryx94
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Szczera- nie oznacza złośliwa. A twoja odpowiedź taka była. Wystarczyło napisać; nie podobasz mi się, kilka słów i tyle, nie trzeba było niepotrzebnie rozwodzić się nad tematem bo ani to miłe ani konieczne.

Moim zdaniem nie jesteś piękna ale dość ładna, nie ma na co narzekać zdecydowanie masz piękne włosy i oczy!
Co do początku wypowiedzi. Tez tak uważam ale Jak widać pani idelana twierdzi ,że ja mam ograniczoną wypowiedz. jak tylko napisałam ze to bylo wredne to od razu jakieś problemy sie stworzyły. Bardzo niesympatyczne..
Stary 2011-10-27, 21:56   #55
Elizkaaa
Raczkowanie

Dobra, zakończmy już ten wątek Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i rady ! KONIEC WĄTKU !
Elizkaaa jest offline  
Stary 2011-10-27, 22:59   #56
littlehanna
BAN stały

ok , jesli twoim zdaniem moja wypowiedz zabrzmiala ostro- rozumiem, moim zdaniem tez, ale inaczej sie nie dalo odpowiedziec na pytanie.Nie lubie tak pisac ale cenie sprawiedliwosc wyzej niz falszywe, obludne slowa A czy pisalam ze jestem idealna? tak boli to, ze sa na swiecie osoby, ktore sie sobie podobaja?tak, podobam sie sobie i wielu ludziom.Jesli tego nie pojmujesz- w takim razie to ty masz problem. Whitecherry: z ta nieforemna twarza mialam na mysli to ze oryginalnosci autorki nie uznam jako plus dlatego ze mi sie nie podoba tylko zalicze do mniej oryginalnych, rowniez nieladnych wg mnie kobiet.Mialam sie wyrazic jednym zdaniem, a bo co? bo ty ie wyrazilas? ale ja nie potrafie jednym zdaniem, to nie lezy w mojej naturze, kazdy jest inny, haha A slowe takie jak szpetny to nie sa wymysle wulgaryzmy, to slowa uzywane na codzien, to normalne ze w naturze sa rzeczy ladne i brzydkie, szpetne jak zwal tak zwal, nie mozna komus robic uwagi, dlatego ze ktos tak o kims pisze.nie nazwalam autorki np k..... czy dzi....Nie jestem ograniczona, nie lubie zaklamania, jestem otwarta, staram sie byc sprawiedliwa, jesli boli was ze istenija tacy ludzie to wasz problem, przyjaciol mozna sobie wbierac Autorko ach wydaje ci sie ze jestem malo inteligentna, moglas sie bardziej wysilic yhym ,jestem glupia i brzydka, lepiej ci?
littlehanna jest offline  
Stary 2011-10-27, 23:05   #57
blackcherryx94
Rozeznanie

Cytat:
ok , jesli twoim zdaniem moja wypowiedz zabrzmiala ostro- rozumiem, moim zdaniem tez, ale inaczej sie nie dalo odpowiedziec na pytanie.Nie lubie tak pisac ale cenie sprawiedliwosc wyzej niz falszywe, obludne slowa A czy pisalam ze jestem idealna? tak boli to, ze sa na swiecie osoby, ktore sie sobie podobaja?tak, podobam sie sobie i wielu ludziom.Jesli tego nie pojmujesz- w takim razie to ty masz problem. Whitecherry: z ta nieforemna twarza mialam na mysli to ze oryginalnosci autorki nie uznam jako plus dlatego ze mi sie nie podoba tylko zalicze do mniej oryginalnych, rowniez nieladnych wg mnie kobiet.Mialam sie wyrazic jednym zdaniem, a bo co? bo ty ie wyrazilas? ale ja nie potrafie jednym zdaniem, to nie lezy w mojej naturze, kazdy jest inny, haha A slowe takie jak szpetny to nie sa wymysle wulgaryzmy, to slowa uzywane na codzien, to normalne ze w naturze sa rzeczy ladne i brzydkie, szpetne jak zwal tak zwal, nie mozna komus robic uwagi, dlatego ze ktos tak o kims pisze.nie nazwalam autorki np k..... czy dzi....Nie jestem ograniczona, nie lubie zaklamania, jestem otwarta, staram sie byc sprawiedliwa, jesli boli was ze istenija tacy ludzie to wasz problem, przyjaciol mozna sobie wbierac Autorko ach wydaje ci sie ze jestem malo inteligentna, moglas sie bardziej wysilic yhym ,jestem glupia i brzydka, lepiej ci?
Widocznie autorka miała rację . Ponieważ chyba nie pojmujesz o czym jest mowa. Nie narzucamy ci tego ,że masz kłamać czy wyrażać się w sposób przesłodzony. Chodzi o to ,że mogłaś to ująć inaczej. Jeśli tego nie pojmujesz to najprawdopodobniej powinnaś udać się do psychologa. "ach , Och, Yhym .." To leży w ludzkiej naturze ,że niektórzy są mało rozumnymi osobami i rzucają się o zwrócenie uwagi. Jak widać nie tylko ja mam zdanie, że wyraziłaś się CHAMSKO jak jakaś przemądrzałą lalunia z podwyższonym ego. Ochh.. Inne dziewczyny uważają tak samo. Straszne co?
Stary 2011-10-27, 23:17   #58
littlehanna
BAN stały

wszystkich o odmiennej naturze od twojej wyslac do psychologa, ta.Nie, to nie jest straszne, bo ja w przeciwnienstwie do ciebie rozumiem ze ludzie sa rozni. : ) oraz doskonale rozumiem jak zabrzmiala moja wypowiedz. ale nie bede sie cackac bo komus to nie pasuje. szukac lagodniejszych synonimow.Wiec daj sobie spokoj, szkoda zycia na takie rzeczy dziewczyno, serio!
littlehanna jest offline  
Stary 2011-10-27, 23:20   #59
blackcherryx94
Rozeznanie

Cytat:
wszystkich o odmiennej naturze od twojej wyslac do psychologa, ta.Nie, to nie jest straszne, bo ja w przeciwnienstwie do ciebie rozumiem ze ludzie sa rozni. : ) oraz doskonale rozumiem jak zabrzmiala moja wypowiedz. ale nie bede sie cackac bo komus to nie pasuje. szukac lagodniejszych synonimow.Wiec daj sobie spokoj, szkoda zycia na takie rzeczy dziewczyno, serio!
No ja rozumiem ,ale po prostu mogłaś urazić tą dziewczynę. Mogło jej się zrobić przykro przez to ...
Stary 2011-10-27, 23:29   #60
Krasko1
Zakorzenienie

Wątek został ZAKOŃCZONY przez autorkę więc dalsze wywody nie są konieczne. Jeśli chcecie sobie coś jeszcze powiedzieć to róbcie to prywatnie. (Mam nadzieje, że nie oberwie mi się za te słowa)
Krasko1 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
twarz, wygląd

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości