Krem na zimę - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-09, 23:17   #91
dziolcha86
Zadomowienie

Dot.: Krem na zimę

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Przez pewien czas używałam Lirene 50+
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=25001&next=1
ale w ostatnie wakacje odkryłam filtry Sorayi
Używam 45
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=23887&next=1
i 30 dla dzieci
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=24837&next=1

Soraya ma ponoć filtry, których nie destabilizują składniki zawarte w pudrach i podkładach.
Z Sorayą o tych filtrach to ciekawe.
Ale podałaś namiary na balsamy lub emulsje do opalania, a mi chodzi o krem na codzień z wyższymi filtrami.
Stary 2010-12-10, 08:07   #92
effcia82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Z Sorayą o tych filtrach to ciekawe.
Ale podałaś namiary na balsamy lub emulsje do opalania, a mi chodzi o krem na codzień z wyższymi filtrami.
Ja właśnie tych używam na co dzień.
Z Sorayi jest jeszcze SPF 65 ale nie udało mi się upolować.
W ogóle wkurza mnie, że filtry są dostępne w sklepach tylko w lecie
effcia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 10:43   #93
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
mnie też to denerwuje. cały rok jest dostępny filtr SPF50 i SPF50+ z Babydream - dla dzieci, z Rossmana. ale dla mnie trochę zbyt tłusty i mnie trochę zapycha poza tym pozostaje robienie zapasów na cały rok w okresie letnim

ponawiam swoje pytanie. mówicie o tłustych kremach na zimę, ale co mają w takim przypadku zrobić osoby z trądzikiem, które po nałożeniu czegokolwiek choć trochę tłustego będą obsypanie pryszczami? taka skóra też w zimę marznie, wysusza się, podrażnia, zaczerwienia...

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-12-11 o 11:25
fiasco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 00:09   #94
dziolcha86
Zadomowienie

Cytat:
Te co nazwy tutaj wymieniłaś są fotostabilne?
Czy make-up ci się na nich nie waży?
Stary 2010-12-11, 13:27   #95
katatarzyna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ponawiam swoje pytanie. mówicie o tłustych kremach na zimę, ale co mają w takim przypadku zrobić osoby z trądzikiem, które po nałożeniu czegokolwiek choć trochę tłustego będą obsypanie pryszczami? taka skóra też w zimę marznie, wysusza się, podrażnia, zaczerwienia...
moja skóra ma duuuużą skłonność do zapychania, zaś krem Iwostinu lipidowy na szczęście nie zapycha, więc może tego spróbuj?
wyprałam skrzydła
w pralce automatycznej
z lenistwa
i nie są już
anielskie
katatarzyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 10:24   #96
effcia82
Zakorzenienie

Cytat:
Te co nazwy tutaj wymieniłaś są fotostabilne?
Czy make-up ci się na nich nie waży?
Zarówno lirene jak i soraya ma filtry fotostabilne, z tym że lirene może zostać zdestabilizowane przez podkład / puder.
Makijaż mi się nie warzy ale po wklepaniu dużej ilości filtra odczekuję kilka minut i nakładam tylko miejscowo dermacol i puder w kamieniu dużym pędzlem.
Stary 2010-12-15, 21:25   #97
dziolcha86
Zadomowienie

effcia82
skoro tak polecasz to wypróbuje za jakiś czas tych filtrów, mają niezłe recenzje. W lato pewnie dopiero będą dostępne.
A używałaś może jakiś kremów z filtrami z Iwostin?
Stary 2010-12-16, 09:16   #98
effcia82
Zakorzenienie

Cytat:
effcia82
skoro tak polecasz to wypróbuje za jakiś czas tych filtrów, mają niezłe recenzje. W lato pewnie dopiero będą dostępne.
A używałaś może jakiś kremów z filtrami z Iwostin?
Nie używałam.
Z aptecznych używałam kiedyś Anthelios LRP ale był drogi a do tego co rok zmnieniali skład. Wypróbowałam też Babydream SPF 50 z rossmanna ale straszny tłuścioch i ten koszmarny zapach (teoretycznie bezzapachowy).
Stary 2010-12-18, 22:48   #99
asieczka09
Raczkowanie

Dot.: krem na zimę - cera trądzikowa

witam, mam cere tradzikowa, pojeyncze wypryski na nosie wagry a na skrzydelkach rozszerzone naczynka. kupilam zestaw kospetykow garniera i jest tam rem ,, garnier czysta skora, krem nawilzajacy- efekt matujacy".
-moja skora sie specjalnei nei blyszczy a teraz sa starszne mrozy, i nie wiem co kupic?
-czy uzywac tego zakupionego remu?
-Boje sie, zeby mi sie te nacyznka nie powiekszyly bardzije. Jaki polecacie krem?
-Moze jakis na dzien a tego garniera zywac bede na noc, co?
Prosze o rady
asieczka09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 15:01   #100
asiulka1991
Raczkowanie

Question krem na zimę :D

Hej. Wiem, że parę wątków było na temat ochronnych kremów na zimę, ale pomimo tego nie mogę się zdecydować, który będzie dla mnie najlepszy
Do czasu kiedy nie było mrozów nakładałam tylko rano przed wyjściem z domu krem nawilżający Dove. Kiedy zaczęły się ujemne temperatury przerzuciłam nakładanie kremu na noc...
Czy ten sam krem mogę używać rano przy 10-stopniowych mrozach bez szkód dla mojej mieszanej cery ?
<w niektórych miejscach skóra jest nawilżona a w niektórych sucha... najdziwniejsze jest to, że suchą skórę mam najbardziej przesuszoną na nosie i na czole > a co z filtrami ochronnymi?
Dodam jeszcze, że mam 19 lat...
Już teraz chciałabym zadbać o to, żeby moja skóra, szczególnie ta na twarzy, lepiej w późniejszych latach znosiła upływ wieku... co polecacie? Na pewno oczyszczanie skóry: żele, peelingi oraz kremy nawilżające... czy to wystarczy?
Jakie kosmetyki będą odpowiednie dla mojego wieku i typu skóry?
Stary 2010-12-19, 15:23   #101
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Dot.: krem na zimę :D

Cytat:
Napisane przez asiulka1991 Pokaż wiadomość
Hej. Wiem, że parę wątków było na temat ochronnych kremów na zimę, ale pomimo tego nie mogę się zdecydować, który będzie dla mnie najlepszy
Do czasu kiedy nie było mrozów nakładałam tylko rano przed wyjściem z domu krem nawilżający Dove. Kiedy zaczęły się ujemne temperatury przerzuciłam nakładanie kremu na noc...
Czy ten sam krem mogę używać rano przy 10-stopniowych mrozach bez szkód dla mojej mieszanej cery ? <w niektórych miejscach skóra jest nawilżona a w niektórych sucha... najdziwniejsze jest to, że suchą skórę mam najbardziej przesuszoną na nosie i na czole > a co z filtrami ochronnymi?
Dodam jeszcze, że mam 19 lat...
Już teraz chciałabym zadbać o to, żeby moja skóra, szczególnie ta na twarzy, lepiej w późniejszych latach znosiła upływ wieku... co polecacie? Na pewno oczyszczanie skóry: żele, peelingi oraz kremy nawilżające... czy to wystarczy? Jakie kosmetyki będą odpowiednie dla mojego wieku i typu skóry?

Absolutnie nie ! Kremy nawilżające mają w swoim składzie wodę, jeżeli chcesz zeby popękała Ci skóra to ok...
Idź do apteki o zapytaj o kremy Iwostin, czy Pharmaceris, a jeżeli chcesz zaoszczędzić to kup krem Flos-lek winter care.
dodam też, że tego typu kremy zazwyczaj posiadają całkiem niezłe filtry (ok spf 20)
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 16:59   #102
201608040942
Konto usunięte

A czemu sie nie dopiszesz do tych watkow, tylko zakladasz kolejny?
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:30   #103
whoa
Wtajemniczenie

krem na zimę

Witam
Chciałam spytac jaki możecie polecic krem, nadający się pod makijaż. Większość jakiś kremów nadających się na zimę jest strasznie tłusta i ciężka :/ Acha, cere mam mieszaną.
Z góry dzięki

whoa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:15   #104
Śnieżka
Zakorzenienie

Dot.: krem na zimę

Cytat:
Napisane przez whoa Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam spytac jaki możecie polecic krem, nadający się pod makijaż. Większość jakiś kremów nadających się na zimę jest strasznie tłusta i ciężka :/ Acha, cere mam mieszaną.
Z góry dzięki
podłączam sie
i najlepiej bez parafiny,parabenów i zapychajacych składników b.ciężko taki znaleźć a tez mam mieszaną cere
Śnieżka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 17:32   #105
Maria221
Wtajemniczenie

Dziewczyny, informuję, że w dniu dzisiejszym stałam się szczęśliwą posiadaczką kremu na zimę Flos Leku spf 50, to jest krem na sporty zimowe. Myślę, że dla delikatne, suchawej z lekkim rumieniem cery będzie dobry. Nie smarowałam się nim jeszcze, ale jest b. gęsty, pobiela niestety i świeci się, ale wypróbowałam go na dłoni. Zobaczymy, jak to cudo będzie się sprawować na twarzy. Dam znać.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 19:50   #106
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

może uzywajcie zwykłego filtra?

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 22:32   #107
asiulka1991
Raczkowanie

sorry, że tak długo nie odpisywałam... święta+ obowiązki=brak czasu

Cytat:
A czemu sie nie dopiszesz do tych watkow, tylko zakladasz kolejny?
chciałam mieć pewność, że dobrze mi ktoś doradzi.. pewnie to było główną przyczyną zaczynania nowego wątku... obiecuję poprawę

a co do :
Cytat:
Absolutnie nie ! Kremy nawilżające mają w swoim składzie wodę, jeżeli chcesz zeby popękała Ci skóra to ok...
Idź do apteki o zapytaj o kremy Iwostin, czy Pharmaceris, a jeżeli chcesz zaoszczędzić to kup krem Flos-lek winter care.
dodam też, że tego typu kremy zazwyczaj posiadają całkiem niezłe filtry (ok spf 20)
to zakupiłam sobie kremik "perfecta-winter care". Naprawdę polecam szybko się wchłania, ładnie pachnie i co najważniejsze nie wyglądam po tym jak świecąca żarówka

mógłby ktoś jeszcze mi odpowiedzieć na resztę pytań umieszczonych w moim poście? byłabym niezmiernie wdzięczna
Stary 2011-01-01, 10:13   #108
baby montana
Zakorzenienie

wypróbuj AA Help półtłusty. dla mnie jest idealny, mam skórę trądzikową, ale ze skłonnością do przesuszania w zimie.

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 22:02   #109
asiulka1991
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez whoa Pokaż wiadomość
Witam
Z góry dzięki
mam dokładnie taki sam typ cery co Ty i też miałam ten problem co wybrać
na początku miałam "krem", który wyglądał jak wosk do nart ;/ no i wiadomo jak po nim wyglądałam - jak świecąca żarówa!
ale udałam się do apteki i zakupiłam krem Perfecta-Winter care
krem jest idealny - dość szybko się wchłania, nie zostawia takiej tłustej warstwy, ładnie delikatnie pachnie a na dodatek ma dość duży filt (SPF15) :P
naprawdę polecam każdemu
aha.. cena tak ok 12-16 zł ale jest wydajny, więc się opłaca
Stary 2011-10-20, 21:59   #110
device
Przyczajenie

Krem na zimę

Na dworze ziimno, więc czas porzucić krem nawilżający. Pomocy, jaki kupić, jeśli:
- po umyciu twarzy mam ściągniętą i suchą skórę
- po kilku godzinach na skroniach, nosie i brodzie robi się bardzo świecąca skóra a policzki nadal są suche
- mam drobny trądzik i musi być coś, co nie zapycha cery
- i nie może to być jakiś krem przeciwzmarszczkowy, bo mam 15 lat :P
device jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 16:53   #111
Fisiasia
Rozeznanie

przejrzyj najpierw forum lub KWC, a nie zakladasz kolejny ten sam coroczny watek!
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 11:50   #112
diorinia
Raczkowanie

krem na zimę (nie na zewnątrz ale do domu)

Cześć, szukam kremu który by nawilżał i chronił cerę w sezonie grzewczym. Nie mówię o kremie który nakładam aby chronić skórę przed zimnem, wiatrem ale o kremie który niwelowałby i skutki skóry narażonej na ciepło kaloryferów. Zaznaczam iż mam cerę mieszaną w kierunku do normalnej.
Polecacie jakieś ?
diorinia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 01:10   #113
aagniieszka
Przyczajenie

Dot.: krem na zimę (nie na zewnątrz ale do domu)

fajnie nawilża krem z avonu solution przeznaczony na zime
aagniieszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 19:39   #114
mimmika
Przyczajenie

Dla mnie na takie okazje dobry jest Clinique Surge youth - nawilża ładnie, normalizuje i nadaje sie także do "noszenia" w sezonie grzewczym
mimmika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 13:51   #115
loveletters
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez diorinia Pokaż wiadomość
Cześć, szukam kremu który by nawilżał i chronił cerę w sezonie grzewczym. Nie mówię o kremie który nakładam aby chronić skórę przed zimnem, wiatrem ale o kremie który niwelowałby i skutki skóry narażonej na ciepło kaloryferów. Zaznaczam iż mam cerę mieszaną w kierunku do normalnej.
Polecacie jakieś ?
czesc, również mam taki rodzaj cery i ostatnio dobrze sprawdza się u mnie Bioderma Hydrabio - mam akurat ten o bogatej konsystencji. jest to krem dla skóry odwodnionej, mysle, że dobrze się sprawdzi
Dziękuję!
Zapraszam do poczytania moich recenzji na KWC!
loveletters jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 17:29   #116
aluskaka
Raczkowanie

Krem na zime ktory nie zapycha.

Cześć dziewczyny!
Pogoda z dnia na dzień co raz bardziej zimowa i niesprzyjająca skórze, dlatego od paru dni szukam kremu na najbliższych parę miesięcy.
Jak już się przekonałam nie jest to sprawa łatwa. Mam 19 lat i ciągle zmagam się z wypryskami i zaskórnikami, nieco rozszerzonymi porami na policzkach i lekko przesuszoną twarzą skłonną do pękających naczynek. Szukam kremu który zabezpieczył by moja skore przed mrozem i wiatrem. Najważniejsze by ten krem nie zapychał i nawilżał. Z wypryskami, rozszerzonymi porami i naczynkami walczę w inny sposób.
Póki co znalazłam krem Iwostin lipidowy oraz flos-lek anti acne matujący ale może któraś z was może polecić coś ciekawego i za niezbyt wygórowaną cenę?
aluskaka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 23:57   #117
201705121341
Konto usunięte

Krem na zimę do cery mieszanej pod podkład

Szukam dobrego kremu na zimę do cery naczynkowej i mieszanej (chociaż czy mam cerę mieszaną to nie jestem pewna, mam wrażenie, że pryszcze biorą się od ich nadmiernego wyciskania i skórę mam w kierunku suchej ) który mogłabym stosować pod podkład. Nigdy jeszcze nie szłam na narty z tapetą na twarzy i nie wiem jak przebiega nakładanie makijażu z kremem na mróz. Mam go użyć po umyciu twarzy jak zwykły krem i nałożyć podkład? Te kremy są strasznie tłuste i boję się, że zrobi mi się kremowa papka na twarzy, a bez podkładu wolę się nie pokazywać, bo mam brzydkie czerwone plamy i przebarwienia od wyciskania. Staram się już nie wyciskać, ale to przecież nie zejdzie z dnia na dzień, stąd podkład. Do tego moja mama, która też ma cerę naczynkową, mówi, że jak się idzie na mróz to dobrze jest nałożyć podkład bo choć trochę ochroni twarz przed zimnem i wiatrem.
201705121341 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 13:54   #118
effy91
Przyczajenie

Smile krem na zime

Witam

Poszukuje kremu z filtrem na zimę, do cery z trądzikiem różowatym. Niestety się na tym nie znam (bo ma byc to krem dla taty), więc czekam na wasze propozycje i porady

Edytowane przez effy91
Czas edycji: 2013-12-02 o 15:43
effy91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 14:54   #119
Beniato
Przyczajenie

Dot.: krem na zime

Ja używam najzwyklejszego kremu Nivea, mam w miarę dobrą cerę, tak mi się wydaje. Każdy krem jakoś tam chroni.
Beniato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 15:46   #120
Shannon_16
Zakorzenienie

Dot.: krem na zime

Najważniejsze żeby krem na zimę był natłuszczający. Dobry jest Bambino ale ma niski faktor. Z wyższym filtrem polecam krem ochronny Flos Lek, seria zimowa spf 20. Jest też wersja z spf 50. Można też wyprówać krem na mrozy z Perfecty. Bodajże Winter care dla narciarzy. Ma spf 14.
Shannon_16 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
trądzik krem zima

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości