Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Wymiana doświadczeń, porady

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-23, 14:14   #1
powrpuff
Przyczajenie

Exclamation co na blizny?!?!

mam blizny po wypadku.nieduze.biale. co na nie stosowac zeby jak najszybciej zniknely te slady? wiem ze nie mozna ich opalac. co polecacie?
powrpuff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 14:23   #2
katiii23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

GG do katiii23
Dot.: co na blizny?!?!

Opalanie stanowczo nie bo mozesz miec potem plamY!!!!mój kumpel stosuje taki krem perła inków kosztuje około 50 złotych smaruje nim twarz i widac efekty!!!pozatym ja kiedys stosowałam mydełko drula i tez dobrze działałopozdrawiam
katiii23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 15:36   #3
kasienka2883
Rozeznanie

Cepan, Contratubex, stosunkowo niedrogie, przy regularnym stosowaniu, dają bardzo dobre efekty.
kasienka2883 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 21:34   #4
ewelink_a
Raczkowanie

GG do ewelink_a

też mam problemy z bliznami tyle ze po ukąszeniach komarów i wogóle wszystkiego co lata lub pełza, mam sporo takich plamek na nogach, jak myślicie czy cepan mi pomoże? , gdzieś wyczytałam ze on jest raczej skuteczny do plizn po operacjach. prosze pomóżcie
ewelink_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 14:11   #5
Domani
Przyczajenie

Witam!
Mam ten sam problem co Ty! Jakis czas temu zaczełam stosowac na blizny sok z łopianu, troszke wątpiłam w jego działanie, ale dzis nie załuje ze zaczełam go stosowac. Moja skóra wyglada teraz duzo lepiej, blizny sie rozjasniły i skora stała sie gładsza, duzo ładniej wyglada. Soku z łopianu używałam zamiast toniku, rano i wieczorem. Naprawde warto wypróbowac
Pozdrawiam
Domani jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 14:29   #6
martaa65
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ewelink_a
też mam problemy z bliznami tyle ze po ukąszeniach komarów i wogóle wszystkiego co lata lub pełza, mam sporo takich plamek na nogach, jak myślicie czy cepan mi pomoże? , gdzieś wyczytałam ze on jest raczej skuteczny do plizn po operacjach. prosze pomóżcie
pewnie masz przebarwienia sa troche lepsze od blizn bo mozna je wybielic ja mam cale plecy i ramiona w plamkach cepan polecam-stosowalam i jest dosyc niedrogi, skinoren tez wybiela plamki ale to chyba przy tradziku sie go stosuje najgorsze jest ze od slonca plamki sie robia ciemniejsze
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 17:47   #7
kapadocja
Raczkowanie

Cytat:
też mam problemy z bliznami tyle ze po ukąszeniach komarów i wogóle wszystkiego co lata lub pełza, mam sporo takich plamek na nogach
Evelinka mam dokladnie takie same pamiatki - szczegolnie z czasow rajdow studenckich w bieszczady
Do dzis bije sie z myslami - dlaczego to rozdrapywalam
Niestety za wyjatkiem peelingow i nawilzania nie stosuje niczego, opalam sie bardzo sporadycznie zatem nie widac tych blizn-sladow zbytnio. Jednak pamietam, ze przez dlugi czas saczyly sie te ranki idluuuugo byly czerwone i bardzo nieestetyczne. Warto mysle wybrac sie do zaufanego dermatologa i zaczerpnac porady zanim zaczniesz cos stosowac.
kapadocja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 20:04   #8
_B_L_A_D_E_
Przyczajenie

Ja mam starcie na klatce piersiowej po wywrócenie z natury mam dosc iemna karnacje i jeszcze sie troszke opaliłem i teraz jak sie zagoi bedzie wielka blizna na całej klatce piersiowej co robic pomózcie mi PROSZE !!!
_B_L_A_D_E_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości