Nic nie wolno??!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-23, 16:39   #1
Jovifan
Raczkowanie

Unhappy

Nic nie wolno??!!

Farbuje wlosy na blond(od jakiegos roku jedynie odrosty zeby ich nie meczyc za bardzo) chcialam zrobic trwala ale mi odradzono,no to zrezygnowalam,chcialam wyprostowac,ale mi sie odradza,a moje wlosy takie nijakie sa...ani krecone ani proste... Jak gdziekolwiek wychodze(na koncerty itp. a dosc czesto mi sie to zdarza) to i tak je krece lokowka bo jakos musze je ukladac. I co jest lepsze?? Cos na stale czy ciagle meczenie??
Stary 2005-06-23, 18:17   #2
vanilla_sky
Zakorzenienie

Dot.: Nic nie wolno??!!

Cytat:
Napisane przez Jovifan
Farbuje wlosy na blond(od jakiegos roku jedynie odrosty zeby ich nie meczyc za bardzo) chcialam zrobic trwala ale mi odradzono,no to zrezygnowalam,chcialam wyprostowac,ale mi sie odradza,a moje wlosy takie nijakie sa...ani krecone ani proste... Jak gdziekolwiek wychodze(na koncerty itp. a dosc czesto mi sie to zdarza) to i tak je krece lokowka bo jakos musze je ukladac. I co jest lepsze?? Cos na stale czy ciagle meczenie??
sama nie wiem, mialam raz trwala i bardzo bylam rozczarowana efektem. ciagle wygladalam jak zmokla kura, musialam po umyciu klasc rozne kleiste zele do ukladania bo bez tego ani rusz. wlosy zniszczyly mi sie bardzo, tez mialam rozjasniane na blond, ale przed trwala w niezlym stanie, mimo rozjasniania.
lokowka faktycznie bardzo niszczy wlosy, lokowke uzywam od wielkiego dzwonu. ogolnie mam podobny problem, nie lubie swoich wlosow takich jakie mam, czesto je krece. uzywam dwoch sposobow ostatnimi czasy:
- papiloty z gabki na noc. nakrecam na nie wlosy jak sa juz prawie suche. najlepiej taki moment, kiedy w dotyku sa juz suche, ale jednak maja ciut wilgoci. jak sie papiloty nakreci na mokre wlosy to podobno nie jest dobre dla wlosa a poza tym efekt jest slabszy.
- kupilam sobie cos takiego i jestem bardzo zadowolona:
http://www.conair-store.com/product_...+HS15&HDR=HAIR
nadaje to wlosom objetosci i jak sie dluzej potrzyma robi delikatne fale
vanilla_sky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 18:41   #3
Jovifan
Raczkowanie

Ale mi chodzi o to ze chcialabym sie w konu przestac martwic o to zeby je ciagle ukladac....to meczace. Pozatym podobaja mi sie proste wlosy i chcialabym takie miec ale przez to ze chcialam zmienic kolor z tego okropnego kasztana(mój naturalny) teraz nic mi ne wolno
Stary 2005-06-23, 19:06   #4
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jovifan
Ale mi chodzi o to ze chcialabym sie w konu przestac martwic o to zeby je ciagle ukladac....to meczace. Pozatym podobaja mi sie proste wlosy i chcialabym takie miec ale przez to ze chcialam zmienic kolor z tego okropnego kasztana(mój naturalny) teraz nic mi ne wolno
ja sie juz pogodzilam, ze trzeba niestety ukladac jako ze trwala sie u mnie nie sprawdzila, moze inne wizazanki beda mialy jakies lepsze rady.
postaraj sie znalezc jakas alternatywe dla tej lokowki, cos co mniej by niszczylo wlosy
vanilla_sky jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości