grzywka na bok - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-21, 21:59   #1
caroline15x
Przyczajenie

grzywka na bok

dobry wieczór
piszę z taką sprawą, iż potrzebuję małej odmiany. mam włosy w miarę proste (choć bardzo kręcą się w końcówkach, co jest niesamowicie irytujące), sięgają troszkę dalej niż do ramion. Przyjaciółki mi ostatnio powiedziały, że powinnam sobie zrobić grzywkę na bok.
Teraz powstaje pytanie: jak?
Nie mam za bardzo pieniędzy na fryzjera, a z resztą zazwyczaj nie jestem zadowolona z wizji tamtego, bo albo podetnie za mocno, ale kompletnie nie zrozumie.
Ale jeśli to będzie ostateczność...
Jak to zrobić? Jak dbać?

Z góry dzięki.
caroline15x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 00:03   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie

Dot.: grzywka na bok

Prostowanie grzywki to kilka minut. Niektórzy fryzjerzy podcinają grzywkę za darmo, inni biorą symboliczne 5-10 zł Nie jest to duży koszt. Poszukaj, popytaj, ryzykuj
Stary 2011-10-22, 02:31   #3
kamilak
Zadomowienie

Ja grzywke na bok zrobilam sobie u fryzjera raz. Przygladalam sie dokladnie, jak fryzjerka to robi i od tamtego czasu podcinam ja sobie sama. Jestem bardzo zadowolona z efektu, a naprawde jestem czepialska w tej kwestii Proponuje zrobic tak samo; pojsc raz i sie przygladac, jak robi grzywke Tobie, bo podejrzewam, ze kazdej osobie tna troche inaczej, zaleznie od gestosci wlosow, tendencji do falowania itd.
Polecam miec w domu dobry sprzet; ja zainwestowalam w bardzo ostre nozyczki fryzjerskie, nozyczki do cieniowania oraz brzytwe do wlosow. Plus obejrzalam wiele filmikow na youtube, gdzie wiele dziewczyn dzieli sie poradami na temat domowego ciecia i ukladania. Wystarczy wpisac w wyszukiwarke haslo "side swept bangs". Jesli znasz angielski, to posluchasz; jesli nie, to obejrzysz i tez zrozumiesz.

kamilak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 08:42   #4
Stokrotek90
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Ja grzywke na bok zrobilam sobie u fryzjera raz. Przygladalam sie dokladnie, jak fryzjerka to robi i od tamtego czasu podcinam ja sobie sama. Jestem bardzo zadowolona z efektu, a naprawde jestem czepialska w tej kwestii Proponuje zrobic tak samo; pojsc raz i sie przygladac, jak robi grzywke Tobie, bo podejrzewam, ze kazdej osobie tna troche inaczej, zaleznie od gestosci wlosow, tendencji do falowania itd.
Polecam miec w domu dobry sprzet; ja zainwestowalam w bardzo ostre nozyczki fryzjerskie, nozyczki do cieniowania oraz brzytwe do wlosow. Plus obejrzalam wiele filmikow na youtube, gdzie wiele dziewczyn dzieli sie poradami na temat domowego ciecia i ukladania. Wystarczy wpisac w wyszukiwarke haslo "side swept bangs". Jesli znasz angielski, to posluchasz; jesli nie, to obejrzysz i tez zrozumiesz.

Ja po jednej próbie, nożyczkami na swojej głowie się nie bawię. Co jak co, ale z włosami idę do specjalisty.
Stary 2011-10-22, 11:53   #5
nicRu
maszyna, nie człowiek

Ja właśnie grzywkę,w której najlepiej się czułam, zrobilam sobie sama
W tym momencie szukam kontaktowej fryzjerki, która mi coś doradzi, bo tez chcę coś zmienić i ciut przysłonić czoło, a z grzywek niestety pasują mi tylko te bardziej "na bok"

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości