Tragedia! Moje w這sy! Pomocy! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-10-23, 08:48   #1
Chichibi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 165
GG do Chichibi
Exclamation

Tragedia! Moje w這sy! Pomocy!

Wiza篡nki naprawd jest mi potrzebna wasza rada/pomoc. Ot騜 jestem farbowan blondynk na bardzo jasny naturalny blond z Garniera. Co mnie podkusi這 i kupi豉m sobie z Garniera farb "bardzo jasny be穎wy blond" tutaj w linku j znajdziecie : http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...ond-p-458.html , i po sp逝kaniu w這sy wysz造 mi POPIELATO-SIWE! nie mam poj璚ia co sie takiego sta這! a tyle lat ju farbuje.

Wi璚 dalej.... jak zobaczy豉m ten kolor to pobieg豉m szybko do Rossemana po farb, kt鏎 zwykle u篡wa豉m,jest to bardzo jasny naturalny blond : http://www.urodaikosmetyki.pl/produc...1044&category= i nawet nic nie ruszy這! NIC! nadal s popielato-siwe jak by造. nie rozumiem co sie sta這!

Prosz, pom騜cie mi...macie jak捷 rade? da sie co z tym zrobi? Albo czy kt鏎a z was by豉 w podobnej sytuacji?

wegetarianka
Chichibi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-23, 09:41   #2
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544
Dot.: Tragedia! Moje w這sy! Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Chichibi Poka wiadomo嗆
Wiza篡nki naprawd jest mi potrzebna wasza rada/pomoc. Ot騜 jestem farbowan blondynk na bardzo jasny naturalny blond z Garniera. Co mnie podkusi這 i kupi豉m sobie z Garniera farb "bardzo jasny be穎wy blond" tutaj w linku j znajdziecie : http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...ond-p-458.html , i po sp逝kaniu w這sy wysz造 mi POPIELATO-SIWE! nie mam poj璚ia co sie takiego sta這! a tyle lat ju farbuje.

Wi璚 dalej.... jak zobaczy豉m ten kolor to pobieg豉m szybko do Rossemana po farb, kt鏎 zwykle u篡wa豉m,jest to bardzo jasny naturalny blond : http://www.urodaikosmetyki.pl/produc...1044&category= i nawet nic nie ruszy這! NIC! nadal s popielato-siwe jak by造. nie rozumiem co sie sta這!

Prosz, pom騜cie mi...macie jak捷 rade? da sie co z tym zrobi? Albo czy kt鏎a z was by豉 w podobnej sytuacji?
a tym be穎wym blondem robi豉 odrosty i malaksowanie ca這軼i czy na ca貫 k豉d豉s? ma 3 po przecinku czyli z這to, wiec dziwne, 瞠 Ci tak z豉pa這, mo瞠 podmieniona by豉 farba, sprawdza豉?
hehe i troche bez sensu na這篡豉 odrazu kolejn farb no ale..
najlepiej teraz szoruj szamponem przeciw逝pie穎wym i siwo嗆 si powinna spra albo pop逝cz w rumianku, bo ociepla kolor ale mysle, ze sam przeciw逝pie穎wy da rade

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-10-23 o 09:44
infatuated jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-25, 14:49   #3
Nessunia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Moja siostra po tej farbie miala dokladnie to samo, jednak po 2 myciach szamponem ( ale nie jeden za drugim tylko normalnie jak sie wybrudzily ona wlosy myje codziennie ) wszystko zeszlo jej jesli sie to farbe trzyma jakies ok 5-10 min krocej niz na opakowaniu jest napisane to ta niebieska barwa nie wychodzi, wiem bo siostra jeszcze kilkarazy robila ta farba, po usunieciu tej niebieskosci kolor jej sie bardzo podobal
Nessunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-26, 23:13   #4
Malutka1234567890
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam
potrzebuje pomocy moj naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond/ jasny br您. mia豉m robiony balejaz przez kilka lat9moje w這sy cie磬o sie rozjasniaja) ale teraz zachcia這 mi sie zejscia na jednolity kolor. chcia豉m dalej zachowac jasny kolor. na這篡豉m na odrosty palette 100 i wysz造 mi odrosty zo速e. P騜niej da豉m Farba Loreal Recital Preference M Baikal Bardzo Jasny Popielato Z這cisty Blond, 瞠by ujednolicic wmiare ten kolor gdyz odrosty by造 z鏊te a reszta po baleja瘸ch duzo ja郾iejsze. a wysz這 mi o masakra na w這sach po balejazach siwe. pomozcie co mam teraz na這zyc zeby nie by造 siwe a pozniej zeby nie by造 ani zielone bo tez jak czyta豉m tak sie zdaza. a chcialabym miec dalej w這sy blond ale nie za ciemny.
Malutka1234567890 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.