trądzik po tabletkach antykoncepcyjnych? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-23, 22:25   #1
MKarkosz
Przyczajenie
 
Avatar MKarkosz
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18

trądzik po tabletkach antykoncepcyjnych?


Witam.
Od miesiąca czasu biorę tabletki antykoncepcyjne Ysamin. Lekarz ginekolog przepisując mi je powiedział, że moje problemy z cerą skończą się.Mam problematyczna cerę - mieszaną. Niestety zauważyłam, że moje problemy nawet się nasiliły. Pojawia mi sie na twarzy więcej zaczerwienionych wyprysków. Moja skóra zrobiła sie pozbawiona blasku. Nie wiem czy to wina tych tabletek czy może wina tego, ze w tym samym czasie zmieniłam krem do twarzy. Obecnie odstawiłam krem Dermedic Acne Expert C a zaczęłam stosować Nivea Visage D'energie.
Co mam zrobić? Czy to prawda, że po tabletkacj moja skóra ustabilizuje się i po jak długim czasie? Czy nie powinnam stosować kremów z wiataminami ale raczej anty trądzikowe?
MKarkosz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 22:29   #2
katiii23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar katiii23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 72
GG do katiii23
Dot.: trądzik po tabletkach antykoncepcyjnych?

Hej mialam dokładnie ten sam problem dermatolog przepisal mi diane 35 na poprawe cery niesty po pół roku odstawiłam bo trodzik nasilił mi sie okropnie!!!!prawdopodobni e mialam zel dobrane hormony ale nie mam zamiaru dalej eksperymentowac!!!!po odstawieniu cera wwróciła do normy na szczescie!!dalej cos wyskakuje ale nie ma porównania z tym jak wygladałam podczas zazywania tabletek!!pozdrawiam
katiii23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 09:50   #3
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: trądzik po tabletkach antykoncepcyjnych?

Może być różnie, może powinnać skonsultować to z ginekologiem, który przepisał Ci te tabletki???
Ja stosowałam diane i anteovin i po obu miałam cerę idealną, problemy zaczynały się po odstawieniu, jednak od ponad roku nie używam tabletek i niewiem narazie jest w miarę dobrze, przed okresem cosik wyskakuje ale potem jest ok.Może warto wybrać się do lekarza bo może się okazać , że tabletki na przykład zostały źle dobrane. Wg mojej lekarki po tabletkach , które zostały dobrze dobrane nie powinno nic się dziać.No ale co lekarz to opinia
ewunia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 16:30   #4
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 119
Dot.: trądzik po tabletkach antykoncepcyjnych?

Cześć
Kończe właśnie pierwsze opakowanie Yasmine, mam cere tłustą z drobnymi wypryskami i muszę przyznać że cera mniej mi sie przetłuszcza i ogólnie zrobiła się ładniejsza.Jest tylko jeden problem moja skora reaguje na słońce i niestety wtedy wyskakuje mi dużo małych ropnych krosteczek.Przemyśl czy przypadkiem i twoja skóra nie jest teraz uczulona na słońce, ja nigdny nie miałam problemów z opalaniem do czasu jak zaczełam zażywać hormony.
Pozdrawiam
anetak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 23:40   #5
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 500
Dot.: trądzik po tabletkach antykoncepcyjnych?

Mi gikolog przepisała Diane 35 i trądzik znikł mi diamentralnie
Teraz odstawiłam tabletki, nie chce sie niczym faszerowac
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 06:45   #6
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 909
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: trądzik po tabletkach antykoncepcyjnych?

ja od zawsze biore Cilest, ale był czas że ginekolog chciał mi je zmienić na Mercilon ale po nim cera strasznie mi się zepsuła strasznie dużo syfów mi wyskakiwało, więc to naprawde zależy od pigułek i organizmu pacjentki
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 09:41   #7
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 500
Dot.: trądzik po tabletkach antykoncepcyjnych?

Cytat:
Napisane przez bluegirl
... więc to naprawde zależy od pigułek i organizmu pacjentki
Potwierdzam, na każdego działają inne tabletki
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 15:14   #8
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: trądzik po tabletkach antykoncepcyjnych?

tez mialam duze problemy z tradzikiem. 3 lata sie z nim zmagalam ciagle pod opieka dermatologa prywatnego...kosmetyki,an tybiotyki,peelingi kwasami u niego, wszystko bez efektu az wreszcie....wyslal mnie do ENDOKRYNOLOGA potem poszlam doszpitala na badania i okazalo sie ze mam zaburzenia hormonalne :| przepisal mi Diane35 i Bromergon - tabletki hormonalne nie antykoncepcyjne (5zl w aptece!) minelo ok 6 miesiecy i nie mam pryszczy!!!! czasem malutki zloty wsykoczy i chcem sie zabic wtedy grr.. mam male blizny ale bez dziurek :P teraz znow mam isc na badania ale sie boje ...znow wenflon!
POLECAM ENDOKRYNOLOGA jest od zaburzen hormonalnych
aha po tym tabletkach urosły mi piersi widocznie ;p
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.