Proszę pomocy !! włosy z pasemkami blond czy naturalne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-26, 19:16   #1
Mysia..pysia
Raczkowanie

Unhappy

Proszę pomocy !! włosy z pasemkami blond czy naturalne

Witam wszystkich zainteresowanych moim wątkiem

A więc mój odwieczny problem polega na doborze odpowiedniego koloru włosów
Z natury jestem średni blond na poziomie 5 -czyli dość ciemny. Zawsze robiłam sobie jasne blond pasemka aby uzyskać efekt blondu przy czym cała głowa w efekcie była jasna (zawsze o to mi chodziło).
Problem c0 1,5 miesiąca jest ten sam-odrosty okropne odrosty... czyli białą głowa i ciemny rowek tu i tam.

1,5 roku temu pofarbowałam sobie na ( miał byc pod naturalny) ciemny kolorek gdyż byłam w ciąży i chciałam dać odpocząć moim włosom. Fryzjer za bardzo się rozpędził i pofarbował mnie na czarno( dodam , że był to renomowany salon a usługa kosztowała mnie 250 zł) a włoski były krucze.

Włoski sie zmywały a ja powoli (zrażona kolorem ciemnym) wracałam do jasnych
Natomiast teraz coś mi się odmieniło , uczulona jestem na pasemka ponieważ dużo ostatnio się o tym mówi, ze są po prostu nie modne a w szczególności blond pasemka na ciemnej podstawie
Mam teraz 2 cm odrostu , mój blond zrobił się taki szary . Chciałabym coś nałożyć ale nie na wszystkie, oprócz 1,5 odrostu aby zachować swój kolor.
A tak w ogóle t o bardzo bym chciała wrócić do moich naturalnych włosów,jak widzę dziewczyny w naturalnych włoskach szału dostaję z zazdrości natomiast blondynki też są śliczne
:0

I teraz nie wiem co mam zrobić ,dodam jeszcze, ze jestem niska tak mi sie wydaję !^ 160 w kapeluszu , figurkę mam filigranowaą a ponoć rysy buzi mam ładne

Proszę o pomoc , nie chciałabym się oszpecić a chciałabym wyglądać ładne...
Mysia..pysia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości