Straszny problem z w這sami, b豉gam o rady. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-10-27, 16:21   #1
Irmelia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Straszny problem z w這sami, b豉gam o rady.

Ot騜 par miesi璚y temu z ciemnych w這s闚 przechodzi豉m na blond. Kilka razy u篡豉m rozja郾iacza, potem farby blond i wci庵u miesi帷a mia豉m ju super jasne. Niestety farby blond zacze造 mi pali w這sy, strasznie wypada造 wi璚 przyciemni豉m na ciemny blond. A on si zmy niemal po pierwszym myciu! P騧niej farbowa豉m wiele razy czerwieni, ale po pierwszym myciu ju jest sprana, a po nastepnych moje w這sy maj jaki dziwny wyp這wia造 kolor Co robi, czy ju nigdy nie b璠zie mi si trzyma farba? Teraz chc zrobi na czarne, czy czer nie spierze si tak szybko, jak farb najlepiej farbowa?
Irmelia jest offline  
Stary 2011-10-27, 16:46   #2
ania0408
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56
Dot.: Straszny problem z w這sami, b豉gam o rady.

Masz prawdopodobnie bardzo zniszczone w這sy. Zniszczone w這sy inaczej reaguj na farbowanie. Otwarte i zaostrzone 逝ski powoduj, 瞠 farba szybciej si wyp逝kuje podczas zabieg闚 piel璕nacyjnych, mycia. Pigment nie wchodzi te wg陰b w這sa. Ja bym po prostu radzi豉 piel璕nacje w這s闚 tak aby zamkn望 jego 逝ski. I poczeka z ponownym farbowaniem.
13.11 - 6cm
ania0408 jest offline  
Stary 2011-10-27, 16:47   #3
madzia57
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516

Czerwienie maj to do siebie, 瞠 szybko schodz, ale 瞠 po pierwszym myciu, to 1 s造sz
Co do czerni, to ja poleci豉bym ciemny br您 z Wellatonu, bo wychodzi jak czer, ale taka naturalna, nie sztuczna jak peruka-przynajmniej u mnie
By mo瞠 u篡wasz szamponu przeciw逝pie穎wego, bo po nich farba te szybciej si zmywa
madzia57 jest offline  
Stary 2011-10-27, 16:54   #4
nowa_wizazystka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 214

Witaj!. Ka盥a farba niestety niszczy nam w這sy,s os豉bione,cienkie, wypadaj gar軼iami.Je郵i nie musisz,nie farbuj,niech sobie odpoczn, zacznij u篡wa od篡wek wzmacniaj帷e w這sy.A je瞠li ju musisz dobra jest farba z Joanny,kup ciemniejsz do farbowania odrost闚 i nieco ja郾iejsz do ca這軼i w這s闚.I nie kupuj farb firm niemieckich,bo one s dobre,ale wyj徠kowo niszcz w這sy.Powodzenia.
nowa_wizazystka jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.