Myśle intensywnie o blondzie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-30, 19:25   #1
Bea_91
Zadomowienie

Myśle intensywnie o blondzie :)

Hej dziewczyny

od ok 4 lat farbuje sie na brąz, miałam nawet krótki epizod z czernia ale na szczęście dekoloryzacja pomogła Moje naturalne wlosy to ciemny blond, jednak nie czułam sie w nim dobrze, potrzebowalam jakiejś zmiany - padło na ciemny. Mam wlosy grube gęste i przedewszystkim długie, często słysze pochwały na ich temat jednak zdaje mi sie że moja cera nie współgra z nimi Mam jasną oprawe oczu, nie wyobrazam sobie nie wyjsc z domu bez make upu. I tu pytania do was kochane

1.Czy pasował by mi blond i jaki?
2. Co proponujecie abym z nimi zrobila? baleyage, rozjaśniaczem czy może dekoloryzacja? oczywiście pojde z tym do fryzjerki jadnak chciałabym poznać wasze zdanie Mogłabym sie nawet poświecić i skrócić je do ramion
3. Jaki make up mi pasuje? Odcienie cieni, różów? gdy używam cieni zwykle sa to kolory kontrastujące z moimi niebieskimi oczami np fiolet brąz. na codzień robie kreske eyelinerem i maluje usta na intensywne kolory aby je podkreślic (czerwień, ciemny róż)

Z góry dziękuje za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 76723_165872873449643_100000807930526_270956_6583666_n.jpg (51,8 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg helena modified.jpg (11,4 KB, 136 załadowań)
Bea_91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 21:01   #2
Holly85
Zadomowienie

Dot.: Myśle intensywnie o blondzie :)

ciemny blond, do tego jasne niebieskie oczy, prawie na pewno jesteś "late" czyli chłodnym typem urody, dlatego ciepłe brązy nie wyglądają u Ciebie dobrze, a ten co masz zalatuje rudawym pigmentem
możesz zrobić sobie blond, tylko nie przesadź w drugą stronę, nei rób zbyt jasnego.
brązy owszem, ale chłodne- bez rdzawych/rudych refleksów.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

latem
miało być
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 07:51   #3
Kalabus
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Bea_91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

od ok 4 lat farbuje sie na brąz, miałam nawet krótki epizod z czernia ale na szczęście dekoloryzacja pomogła Moje naturalne wlosy to ciemny blond, jednak nie czułam sie w nim dobrze, potrzebowalam jakiejś zmiany - padło na ciemny. Mam wlosy grube gęste i przedewszystkim długie, często słysze pochwały na ich temat jednak zdaje mi sie że moja cera nie współgra z nimi Mam jasną oprawe oczu, nie wyobrazam sobie nie wyjsc z domu bez make upu. I tu pytania do was kochane

1.Czy pasował by mi blond i jaki?
2. Co proponujecie abym z nimi zrobila? baleyage, rozjaśniaczem czy może dekoloryzacja? oczywiście pojde z tym do fryzjerki jadnak chciałabym poznać wasze zdanie Mogłabym sie nawet poświecić i skrócić je do ramion
3. Jaki make up mi pasuje? Odcienie cieni, różów? gdy używam cieni zwykle sa to kolory kontrastujące z moimi niebieskimi oczami np fiolet brąz. na codzień robie kreske eyelinerem i maluje usta na intensywne kolory aby je podkreślic (czerwień, ciemny róż)

Z góry dziękuje za rady
Moim zdaniem ciemny blond i jakiś baleyage powinien Cię pozytywnie przemienić. Ale musisz dobrze przemyśleć kolorystykę (odcienie). Jak pójdziesz do dobrej fryzjerki, to nie powinnyście mieć z tym problemu.
Stary 2011-10-31, 11:53   #4
pirhamida
Przyczajenie

Masz jasne oczy. Wydaje mi się, że nie możesz pozwolić sobie na bardzo jasny blond, gdyż Twoja twarz przestanie być wyrazista i konieczne będzie mocne podkreślanie oka.
Porównując zdjęcia uważam, że lepiej wyglądałaś w ciemniejszym kolorze bez rudawych refleksów. Masz dobrej długości włosy i fryzurę. Na Twoim miejscu podkreślałabym bardziej oko w tonie brązowych "smokey eyes", na ustach skupiając się mniej. Są ładne, wydaje mi się, że starczy im różowy błyszczyk.
pirhamida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 18:53   #5
Bea_91
Zadomowienie

Dziękuje za rady
W tej chwili mam wlosy zblizone kolorem do 2 fotki. Maluje je jasnym brązem wychodzi ciemny a i tak wszyscy mówia że mam czarne wlosy
Jeśli chcialabym rozjaśnić wlosy to raczej nie unikne ciepłych odcieni... Z jednej strony wyobrazam sobie siebie jako niebieskooka blondynkę, a z drugiej zastanwiam sie czy z tych moich wlosow po rozjaśnianiu nie powstanie zbitek kolorów od rudego do brązowego przez lekkie przebłyski blondu - chyba bym wtedy zlapala ciemna farbe i malowała sie od nowa
Stary 2011-10-31, 21:57   #6
mmmilena
Raczkowanie

Oj tak, koniecznie blond albo jeszcze lepiej jasny, chłodny brąz! Te kolory wyglądają mocno nienaturalnie. Generalnie im bliżej własnego odcienia, tym lepiej - ta zasada sprawdza się zawsze...
Balejaż jest passe, idź do dobrego salonu i może dadzą radę Ci "zmyć" ciemną farbę i delikatnie zabarwić na świetlisty kolorek

mmmilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:48   #7
anka_bunio
Rozeznanie

Zgadzam się co do ciepłych "przebić"... W zeszłym tygodniu poszłam do podobno dobrego salonu i robiłam tam dekoloryzację (schodziłam z średniego, ciemnego brązu - wcześniej miałam na głowie czerń, ale od lutego nie farbowałam), a następnie nakładałam blond... Włosy mam niestety (kolor jest ładny, ale chciałam ciemny blond!) miedziane... Odcień bardzo fajny, ale jestem Latem i widać, że mi nie pasuje za bardzo... Jedynie przy czubku głowy włoski wyszły złotawe... Dziwi mnie to, że to takie ciepłe odcienie, bo na próbniku wskazywałam raczej chłodny.
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:54   #8
Bea_91
Zadomowienie

No niestety po dekoloryzacji jest az nadto kolorowo ja mialam biało-żółto-brozowo-czarne łaty na całej powierzchni wlosów, oczywiscie pomalowalam wtedy na ciemny braz bo jakiś jasny podkreslał by tylko te roznice i masa czasu musiala minąć zebym miala równomierny kolor na glowie a przedewszystkim zdrowe włosy
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości