Beznadziejne w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-10-31, 09:31   #1
crueet
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Unhappy

Beznadziejne w這sy

Witam, mo瞠 zaczn od kr鏒kiego usprawiedliwienia si, bo przeszuka豉m chyba p馧 forum i nie znalazlam nic co mog這by mi pom鏂... nie wiem czy w og鏊e na moje w這sy da si co poradzi. Do rzeczy:

Mam w這sy troch za ramiona, farbowane z ciemnego blondu na czer. Nie wiem czy to ma jakie znaczenie, ale wol napisa. W sumie to odk康 pami皻am by造 beznadziejne. Niby nie s suche, stale je nawil瘸m, ale wygl康am jakby kto mi kube s這my wysypa na g這w . Ja tak nie mog... moim problemem jest to 瞠e strasznie si pusz. Moje w這sy s kr璚one. Zawsze po umyciu szamponem i zastosowaniu od篡wki stosuj jeszcze jedwab a po wyschni璚iu spryskuj preparatem przeciw puszeniu... Problem tkwi w tym, 瞠 przed wyj軼iem na zewn徠rz, kiedy w這sy nie maj styczno軼i z "zewn皻rznym" powietrzem (nawet jak jest sucho i s這necznie), uk豉daj si w prze郵iczne loki, spr篹ynki, powiedzia豉bym. S l郾i帷e, mi瘯kie i trzymaj sw鎩 kszta速. Kiedy tylko wyjd powiedzmy z psem na 15 minut, to niezale積ie od pogody, kiedy wr鏂, wygl康am jakbym na這篡豉 peruk klauna . Nie wiem co w nich takiego jest, moim marzeniem s sypkie, 豉dne w這sy, a moje to s jakie str彗i! Jakbym mia豉 jakie 幢e zaplecione dready, kosmyki w這s闚 trzymaj si siebie i jakby s sklejone..

Nie pomaga nic! Ani mleczko loreala hot liss, ani 瘸dne obci捫aj帷e kosmetyki, prostuj帷e od篡wki a ju bro Bo瞠 specyfiki do kr璚onych w這s闚. Po nich s bardzo leciutkie co tylko pot璕uje efekt.

B豉gam porad嬈ie co, bo dosz這 do tego 瞠 do mojego liceum musz chodzi godzin przed wszystkimi 瞠by doprowadzi w這sy do porz康ku w szkolnej toalecie (((((((((

Od zawsze je takie mia豉m
crueet jest offline  
Stary 2011-10-31, 09:38   #2
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 709
Dot.: Beznadziejne w這sy

Zajrzyj tutaj http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126

w徠pie,瞠by przeczyta豉 p馧 forum
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-10-31, 09:50   #3
crueet
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

No mo瞠 nie p馧 forum, ale du穎 czyta豉m temat闚 w kt鏎ych pok豉da豉m nadzieje :<. Dla kr璚onow這sych te czyta豉m. A nie zale篡 mi akurat koniecznie na kr璚onych w這sach. Mam dobr prostownic Babyliss Pro. Oboj皻nie czy b璠 musia豉 prostowa, czy suszy czy lokowa czy jak. Chodzi mi TYLKO I WYㄐCZNIE O TO, 瞠by nie by這 tego efektu sianowatej peruki .

Do pomocy zamieszcze zdj璚ie moich k豉czkow z tegorocznych wakacji. Wyobra嬈ie sobie ze ja NIE ROZCZESYWAxM tych lok闚 D:!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (61,2 KB, 95 za豉dowa)
crueet jest offline  
Stary 2011-10-31, 10:04   #4
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 596

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Zajrzyj tutaj http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126

w徠pie,瞠by przeczyta豉 p馧 forum

i duzo, duuuzo olejowania. to one zapobiegaja puszeniu w這s闚 w wiekszosci przypadkow i podkreslaja skr皻. Forum dla zakreconych rozwieje wszelkie watpliwosci.
Czarna Orchidea jest offline  
Stary 2011-10-31, 10:59   #5
karmelowaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 634

te mia豉m z tym problem. mam duzo w這s闚 i s kr璚one. Zawsze przed wyjsciem nakladam troche zelu na wlosy, dzieki temu nie pusz sie a loki utrzymuj si dlugo
karmelowaa jest offline  
Stary 2011-10-31, 11:08   #6
201704240951
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 363

Na beznadziejne w這sy polecam wyszukiwark
201704240951 jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.