Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-07, 18:20   #3631
serena.avon
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja akurat używam Prolongwear'a od mniej więcej roku, może ciut dłużej, puder też mam ten sam, micel i inne produkty do wieczornej pielęgnacji też, a że akurat skończył mi się krem na dzień to kupiłam SMC. Używam drugi tydzień i kurcze mam taki wysyp na buzi, że nie wiem jak do ludzi wyjść najgorzej na brodzie, wyglądam jakby mnie ktoś pobił , choć widzę, że i czoło zaczyna brać. Odstawiłam go na razie i próbuje zaleczyć to co mam.
Masakra... az sie wierzyc nie chce, ze to od kremu. Mam nadzieje, ze teraz po odstawieniu skora sie jakos uspokoi...
serena.avon jest offline  
Stary 2012-06-07, 19:56   #3632
anitajas
Raczkowanie

GG do anitajas

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Jak dla mnie idealna jest ravishing . Z takich bardziej intensywnych czerwono-koralowych limitowany hibiscus .
Często polecany jest też vegas volt i costa chic, ja za nimi nie przepadam i na moich ustach nie mają nic wspólnego z koralowym kolorem .
wielkie dzięki Jutro wjeżdżam do Maca
anitajas jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:54   #3633
Myszołapka
Zakorzenienie

Dla mnie nieco koralu ma w sobie Barcelona Red - pokazywałam ją na blogu u siebie, bardzo niejednoznaczny kolor, a taki piękny
Stary 2012-06-08, 12:17   #3634
serena.avon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy macie jakąś konkretną sprawdzoną koralową pomadkę MAC? Możecie coś doradzić?
Ravishing lub Vegas Volt Chociaż osobiście za koralami nie przepadam, więc nie jestem do końca obiektywna!

Edytowane przez serena.avon
Czas edycji: 2012-06-08 o 12:18
serena.avon jest offline  
Stary 2012-06-08, 23:06   #3635
FiziMizi
Raczkowanie

Cześć dziewczyny .
Wcześniej nawiedziłam wątek Guerlain teraz czas na MAC .
Chciałabym się was zapytac o róż pink cult z tego co widzę nie wspominałyście o nim zbyt często a mnie ten kolor bardzo zainteresował, niestety nie mogę go sobie ''pomacać'' muszą mi wystarczeć swatche i chciałabym się zapytać czy warto ? mam ponad 20 rózy ale żadnego ''przybrudzonego'' różu i tak dumam nad nim . Pomożecie ??
FiziMizi jest offline  
Stary 2012-06-08, 23:25   #3636
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez FiziMizi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny .
Chciałabym się was zapytac o róż pink cult z tego co widzę nie wspominałyście o nim zbyt często a mnie ten kolor bardzo zainteresował, niestety nie mogę go sobie ''pomacać'' muszą mi wystarczeć swatche i chciałabym się zapytać czy warto ? mam ponad 20 rózy ale żadnego ''przybrudzonego'' różu i tak dumam nad nim . Pomożecie ??
Ja chcesz konkretnie taki delikatny, przybrudzony róż i faktycznie nic podobnego w zbiorach nie posiadasz, to warto
Ale z tego co wiem, to już nie do zdobycia

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-06-08 o 23:26
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-06-08, 23:28   #3637
FiziMizi
Raczkowanie

Oczywiście,że jest do zdobycia .
Własnie mam go w ''koszyku'' w house of fraser'' online w debenhamsie ( pokazuje,że są jeszcze 4 sztuki dostępne) też wciąż dostępny . Dlatego też pytam bo cos czuję ,że to ostatnie chwile kiedy mogę go dostać .
FiziMizi jest offline  
Stary 2012-06-08, 23:31   #3638
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Oczywiście,że jest do zdobycia .
Własnie mam go w ''koszyku'' w house of fraser'' online w debenhamsie ( pokazuje,że są jeszcze 4 sztuki dostępne) też wciąż dostępny . Dlatego też pytam bo cos czuję ,że to ostatnie chwile kiedy mogę go dostać .
A online to wiadomo, ze gdzies sie zawsze znajdzie Miałam na mysli sklepy maca i mac com.
Ja go niestety nie upolowałam

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-06-08, 23:35   #3639
FiziMizi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A online to wiadomo, ze gdzies sie zawsze znajdzie Miałam na mysli sklepy maca i mac com.
Ja go niestety nie upolowałam
Niestety stacjonarnie rzeczywiście nie są dostępne .
(ale z tego co wiem na MAC.co.uk jest wciąż dostępny - przynajmniej tak pokazuje ).
FiziMizi jest offline  
Stary 2012-06-09, 12:15   #3640
OlaM
Moderator

Cytat:
Cześć dziewczyny .
Ja bardzo polecam Pink Cult - też mam sporo różów, choć do Twoich zbiorów mi daleko , ale brakowało mi czegoś bardziej stonowanego, neutralnego i Pink Cult w tej roli świetnie się sprawdził. Tak więc jeśli masz możliwość, to kupuj, powinnaś być zadowolona .
OlaM jest offline  
Stary 2012-06-09, 12:52   #3641
neroza
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość

A mogłybyście mi napisać jakie są Wasze ulubione kolory pomadek Mac w odcieniach NUDE? Bo jutro wybieram się do Mac`a ale jak znowu na faceta trafię, to sobie żyły wypruję chyba... wolę go nie prosić o pomoc bo mi dowali jakiś czarny kolorek na usta ...
? up up podbijam
Stary 2012-06-09, 13:56   #3642
FiziMizi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam Pink Cult - też mam sporo różów, choć do Twoich zbiorów mi daleko , ale brakowało mi czegoś bardziej stonowanego, neutralnego i Pink Cult w tej roli świetnie się sprawdził. Tak więc jeśli masz możliwość, to kupuj, powinnaś być zadowolona .
Mam mozliwośc i właśnie kliknełam - dziękuję za opinię .
Z najbardziej neutralnych dla mnie róży jest NARS douceur - boski kolor .Ale taki brudny/przydymiony róż tez może być neutralny a takie neutralne lubię najbardziej .

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
? up up podbijam
creme d' nude (wklepany w usta) oraz shy girl..polecam zerknąc na google całe mnostwo odcieni nude możesz sobie przejrzeć .
FiziMizi jest offline  
Stary 2012-06-09, 14:39   #3643
OlaM
Moderator

Cytat:
Mam mozliwośc i właśnie kliknełam - dziękuję za opinię .
Z najbardziej neutralnych dla mnie róży jest NARS douceur - boski kolor .Ale taki brudny/przydymiony róż tez może być neutralny a takie neutralne lubię najbardziej .
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona - daj potem znać, jak wrażenia . Nars Douceur też badzo ładny, ale na pewno jest bardziej brązowy, a Pink Cult to jednak taki różo - beż.
OlaM jest offline  
Stary 2012-06-09, 15:02   #3644
FiziMizi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona - daj potem znać, jak wrażenia . Nars Douceur też badzo ładny, ale na pewno jest bardziej brązowy, a Pink Cult to jednak taki różo - beż.
Nars Douceur to taka..hmm herbaciana róża ( kurde jestem słaba w opisywaniu kolorów ) uważam,że każdej osobie o jasnej do średniej karnacji będzie pasował) a pink cult wygląda całkiem inaczej 0wg. mnie ten kolor jest dosyć nietypowy ( przyanjmaniej ja osobiście nie spotkałam się wcześniej z takim kolorem).
W każdym bądź razie dziekuję za porady - upewniły mnie,że mogę go sobie kupić .
FiziMizi jest offline  
Stary 2012-06-09, 16:22   #3645
Solciuchna
Zakorzenienie

A ja przestałam w ogóle używać róży w kamieniu odkąd zakupiłam róż w kremie MACa. Wygląda o wiele bardziej naturalnie na policzku (nie ma takiego wrażenia puchatej, matowej brzoskwinki ), kolory są intensywniejsze, przez co róż jest bardziej wydajny
Stary 2012-06-09, 16:34   #3646
FiziMizi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A ja przestałam w ogóle używać róży w kamieniu odkąd zakupiłam róż w kremie MACa. Wygląda o wiele bardziej naturalnie na policzku (nie ma takiego wrażenia puchatej, matowej brzoskwinki ), kolory są intensywniejsze, przez co róż jest bardziej wydajny
Róże w kremie są świetne
mam kilka - moim ulubiencem jest mac lilicent wg. mnie róże w kremie MAC są o wiele lepsze od MUFE HD , teraz mam chrapkę na te z nowej kolekcji ''casual''
Ale.. róż w kamieniu nie robi mi żadnej puchatej brzoskwinki pomimo tego,że mam suchą cerę niczym wysuszona trocina .
FiziMizi jest offline  
Stary 2012-06-10, 09:52   #3647
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Róże w kremie są świetne
mam kilka - moim ulubiencem jest mac lilicent wg. mnie róże w kremie MAC są o wiele lepsze od MUFE HD , teraz mam chrapkę na te z nowej kolekcji ''casual''
Ale.. róż w kamieniu nie robi mi żadnej puchatej brzoskwinki pomimo tego,że mam suchą cerę niczym wysuszona trocina .
Mi zawsze robi, i nawet chłopak zwraca mi na to uwagę - mówi, że się upudrowałam Poza tym z różami w kamieniu mam zawsze taki problem, że wyglądają ślicznie w opakowaniu, a na policzkach trzeba ich nawalić trochę, żeby kolor był widoczny (ale i tak zawsze jest dużo bardziej szarawy). Może dlatego, że ja zawsze używam jasnych, słodkich albo brzoskwiniowych róży?

A te w kremie wręcz są zbyt intensywne Ociupinka roztarta paluszkami wystarcza na całe poliki. Ostatnio zdradziłam MACa ze Smashboxem, bo miał takie fajne trio róży w kremie z rozświetlaczami
Stary 2012-06-10, 13:10   #3648
serena.avon
Rozeznanie

A ja z rozem MACa w kremie mam problem... Posiadam Floride z Shop/Cook i za nic nie moge uzyskac tego intensywnego rozu na polikach... Czy ktoras posiadaczka Floridy tez ma taki problem? Watpie ze jeszcze kiedys skusze sie na roz w kremie. Zdecydowanie wole roze w kamieniu, u mnie nie robia efektu "przypudrowania"
serena.avon jest offline  
Stary 2012-06-10, 13:18   #3649
anitajas
Raczkowanie

GG do anitajas

tadammm...i "zaliczyłam" MAC-a, wróciłam z trzema cieniami i płynem do czyszczenia pedzli, czyli znowu wróciłam bez pomadki koralowej, ale nic straconego, bo umowiłam się na piątek i w piątek będę dobierać podkład, tzn. będę miec robiony pełny makijaż z propozycjami kolorków na oko Może wtedy wrócę z jakimś koralem (pomadką)
Zakupiłam cienie:
Soba, Saoma Silk, Deep Truth
anitajas jest offline  
Stary 2012-06-10, 16:28   #3650
Solciuchna
Zakorzenienie

A wiecie co, mi NIGDY nie potrafili dobrać dobrego podkładu w MACu. Zawsze umalowali mnie za ciemnym, tyczy się to także pudrów (właściwie to odcień może na pierwszy rzut oka wyglądał ok, problem w tym, że takie rzeczy mocno na mnie ciemnieją). Zawsze jak wychodziłam od nich w makijażu to wyglądałam jak solara
Stary 2012-06-10, 18:13   #3651
FiziMizi
Raczkowanie

Cytat:
Mi zawsze robi, i nawet chłopak zwraca mi na to uwagę - mówi, że się upudrowałam Poza tym z różami w kamieniu mam zawsze taki problem, że wyglądają ślicznie w opakowaniu, a na policzkach trzeba ich nawalić trochę, żeby kolor był widoczny (ale i tak zawsze jest dużo bardziej szarawy). Może dlatego, że ja zawsze używam jasnych, słodkich albo brzoskwiniowych róży?

A te w kremie wręcz są zbyt intensywne Ociupinka roztarta paluszkami wystarcza na całe poliki. Ostatnio zdradziłam MACa ze Smashboxem, bo miał takie fajne trio róży w kremie z rozświetlaczami
A to dziwne .
Ja mam potwornie suchą skórę i większość podkładów wygląda na mnie koszmarnie bo ''pudrowo'' a róże się ładnie wtapiają i dobrze, bo ciężko by mi się było rozstać z moją kolekcją .
FiziMizi jest offline  
Stary 2012-06-10, 19:56   #3652
anitajas
Raczkowanie

GG do anitajas

Cytat:
A wiecie co, mi NIGDY nie potrafili dobrać dobrego podkładu w MACu. Zawsze umalowali mnie za ciemnym, tyczy się to także pudrów (właściwie to odcień może na pierwszy rzut oka wyglądał ok, problem w tym, że takie rzeczy mocno na mnie ciemnieją). Zawsze jak wychodziłam od nich w makijażu to wyglądałam jak solara
Jestem ciekawa, jaki kolor pudru mi doradzą Jak na razie każdy mi doradza inny, ja wiernie trzymam sie NC20, ciekawa jestem jaki teraz mi dobiorą. Szczerze to nie dziwie się, że strzały doboru pudru są różne, bo wszystko dobierane jest w sztucznym swietle Niestety jeszcze nie spotkałam MAC-a, z dziennym światłem ... ale chce mi się piątku
anitajas jest offline  
Stary 2012-06-10, 21:00   #3653
sweetpandabear
Przyczajenie

Na początku maja byłam w sklepie MAC we Wrocławiu po korektor Studio Finish Concealer NC20. Pani była zajęta malowaniem klientki poprosiła mnie żebym wróciła za 15 minut. Jak już wróciłam do sklepu Pani powiedziała mi żebym sobie usiadła i zaraz dobierze mi kolor korektora. Weszła inna klientka, Pani zaczęła ją obsługiwać, a ja czekałam ponad 10 minut po czym się okazało, że jednak tego korektora w odcieniu który pasowałbym do mojej karnacji akurat nie ma, ale mają pojawić się za tydzień. Nie jestem z Wrocławia więc poprosiłam koleżankę, która mieszka niedaleko Magnolii żeby przy okazji poszła i zapytała czy może mieli już dostawę. Była tam w połowie maja i dalej korektora nie było. Niestety koleżanka ostatnio nie miała czasu, żeby odwiedzić sklep MAC, ale może któraś z Was orientuje się czy była w końcu dostawa tych korektorów ponieważ w przyszłym tygodniu wybieram się do Wrocławia i mogłabym sama po nie podjechać.
sweetpandabear jest offline  
Stary 2012-06-10, 21:19   #3654
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez sweetpandabear Pokaż wiadomość
Na początku maja byłam w sklepie MAC we Wrocławiu po korektor Studio Finish Concealer NC20. Pani była zajęta malowaniem klientki poprosiła mnie żebym wróciła za 15 minut. Jak już wróciłam do sklepu Pani powiedziała mi żebym sobie usiadła i zaraz dobierze mi kolor korektora. Weszła inna klientka, Pani zaczęła ją obsługiwać, a ja czekałam ponad 10 minut po czym się okazało, że jednak tego korektora w odcieniu który pasowałbym do mojej karnacji akurat nie ma, ale mają pojawić się za tydzień. Nie jestem z Wrocławia więc poprosiłam koleżankę, która mieszka niedaleko Magnolii żeby przy okazji poszła i zapytała czy może mieli już dostawę. Była tam w połowie maja i dalej korektora nie było. Niestety koleżanka ostatnio nie miała czasu, żeby odwiedzić sklep MAC, ale może któraś z Was orientuje się czy była w końcu dostawa tych korektorów ponieważ w przyszłym tygodniu wybieram się do Wrocławia i mogłabym sama po nie podjechać.
to normalne, że jedna z obslugujących pań nie może w stu procentach poświęcić się danej klientce, często na zmianie są dwie osoby, nie ma jak w sephorze kilku sprzedawczyń z których ileś tam doradza a ileś kasuje...
a o jaki dokładnie korektor w jakim odcieniu chodzi? mogę podpytać...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2012-06-10, 21:26   #3655
sweetpandabear
Przyczajenie

Studio Finish Concealer SPF 35 NC 20. Dzięki za zainteresowanie
sweetpandabear jest offline  
Stary 2012-06-10, 21:40   #3656
xPoziomkax
Zakorzenienie

Odwiedziłam dziś MAC i oto popełnione zbrodnie

Róż Well Dressed oraz Lustregrass Flusterose
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00732 (Kopiowanie).jpg (165,9 KB, 44 załadowań)
xPoziomkax jest offline  
Stary 2012-06-10, 22:00   #3657
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez sweetpandabear Pokaż wiadomość
Studio Finish Concealer SPF 35 NC 20. Dzięki za zainteresowanie
odpisalam Ci na PW.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2012-06-10, 22:16   #3658
serena.avon
Rozeznanie

anitajas ja przy NC20 uzywam Mineralize Skinfinish Natural w kolorze Medium
Odnosnie swiatla to sie zgadzam, wyjatkowo w MACu mi ono nie pasuje, strasznie znieksztalca kolory. Zwykle kupuje w Mokotowie i przed ostateczna decyzja robie rundke po innych sklepach (sprawdzic kolor w innym swietle), wychodze na zewnatrz... inaczej nie da rady! Najgorzej mialam kiedys w Arkadii - mialam Mulch w zalamaniu powieki i w tamtym swietle jakims cudem wydawal sie... fioletowy

xPoziomkax uwielbiam Well dressed. To moj ukochany roz z MAC
serena.avon jest offline  
Stary 2012-06-10, 22:30   #3659
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
anitajas ja przy NC20 uzywam Mineralize Skinfinish Natural w kolorze Medium
Odnosnie swiatla to sie zgadzam, wyjatkowo w MACu mi ono nie pasuje, strasznie znieksztalca kolory. Zwykle kupuje w Mokotowie i przed ostateczna decyzja robie rundke po innych sklepach (sprawdzic kolor w innym swietle), wychodze na zewnatrz... inaczej nie da rady! Najgorzej mialam kiedys w Arkadii - mialam Mulch w zalamaniu powieki i w tamtym swietle jakims cudem wydawal sie... fioletowy
Sereno, przy NC20 tez mam MSFN Medium
A co do światła - również sie zgadzam - strasznie przekłamuje kolory, co tam jestem i dobieram jakąś szminkę w B2M, to jest horror, bo co innego w sklepie, co innego na dworze i tez zazwyczaj latam po galerii, jak nawiedzona wyjmując lusterko co chwilę i sprawdzając kolor

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-06-10, 22:38   #3660
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sereno, przy NC20 tez mam MSFN Medium
A co do światła - również sie zgadzam - strasznie przekłamuje kolory, co tam jestem i dobieram jakąś szminkę w B2M, to jest horror, bo co innego w sklepie, co innego na dworze i tez zazwyczaj latam po galerii, jak nawiedzona wyjmując lusterko co chwilę i sprawdzając kolor
Dobry patent, też będę tak robić

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości