Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-17, 02:08   #3691
Vanth
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość
Wróciłam z MAC-a z dobranym podkładem w płynie i o dziwo dotychczas zalecany NC20 zmienił się w NW15 ! ... jutro się okaże, czy jest to trafione bo dzisiaj na światło dzienne już nie miałam szans. W sumie tak bardzo nie umiałam sie doczekac tego dzisiajszego spotkania na makijaż, ale jakoś do końca nie czuję dosyt. Cykłam fotki, ale jakość mizerna :/
A jak Cię pomalowano - i czemu nie jesteś do końca usatysfakcjonowana?
Vanth jest offline  
Stary 2012-06-17, 16:14   #3692
Solciuchna
Zakorzenienie

Mi generalnie ta prostota też się podoba, jedynie te "mieszane" pudry nie
Stary 2012-06-17, 21:35   #3693
anitajas
Raczkowanie

GG do anitajas

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A jak Cię pomalowano - i czemu nie jesteś do końca usatysfakcjonowana?
Tradycyjnie mam problem z wrzuceniem fot do kompa :/ jakość mizerna, ale to zawsze coś. Nie do końca jestem zadowolona, ponieważ mnie uczono że makijaż ma upiększać i retuszować mankamenty. Wiadomo oko oku nierówne a całość musi wyglądać jakby były idealnie takie same Musiałam poprosić Panią aby poprawiła co nieco, bo nie równo były rozłożone kolory cieni na jednym oku pomarańcz 1/2 a na drugim oku 1/4 pomarańczy, następnie ciemne cienie nierówno wychodziły ponad oko. Ponadto zirytowało mnie pytanie, czy mi zaznaczyć brwi, kurka ja bez umalowania to wyglądam jakbym ich nie miała więc to pytanie mnie zdenerwowało a zarazem załamało bom przecież była umówiona na pełny makijaż esh...na koniec byłam tylko maźnięta brązerem. (pudru już mi nie nałożono, bo byłoby to za dużo, róż też pominięto bo mam naczynkową cerę i sam róż za chwilę wyjdzie). To w takim wielkim skrócie

Edytowane przez anitajas
Czas edycji: 2012-06-17 o 21:38
anitajas jest offline  
Stary 2012-06-17, 21:48   #3694
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Tradycyjnie mam problem z wrzuceniem fot do kompa :/ jakość mizerna, ale to zawsze coś. Nie do końca jestem zadowolona, ponieważ mnie uczono że makijaż ma upiększać i retuszować mankamenty. Wiadomo oko oku nierówne a całość musi wyglądać jakby były idealnie takie same Musiałam poprosić Panią aby poprawiła co nieco, bo nie równo były rozłożone kolory cieni na jednym oku pomarańcz 1/2 a na drugim oku 1/4 pomarańczy, następnie ciemne cienie nierówno wychodziły ponad oko. Ponadto zirytowało mnie pytanie, czy mi zaznaczyć brwi, kurka ja bez umalowania to wyglądam jakbym ich nie miała więc to pytanie mnie zdenerwowało a zarazem załamało bom przecież była umówiona na pełny makijaż esh...na koniec byłam tylko maźnięta brązerem. (pudru już mi nie nałożono, bo byłoby to za dużo, róż też pominięto bo mam naczynkową cerę i sam róż za chwilę wyjdzie). To w takim wielkim skrócie
A coś mi sie widzi, ze wszystko przez to, iż nastawiłas się
"nie wiem na co" idąc na makijaż do MAC-a
A wiadomo, nie wszystkie macówki malują fajnie, to raz, poza tym to darmowy makijaż, więc i nie wszystkim z obsługi sklepu się chce postarać.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-06-18, 00:14   #3695
Lemirka
Zakorzenienie

Dziewczyny czy pędzel 222 jest jeszcze dostępny? Bo nie wiedzę go na stronie maca.
Lemirka jest offline  
Stary 2012-06-18, 00:34   #3696
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy pędzel 222 jest jeszcze dostępny? Bo nie wiedzę go na stronie maca.
U nas w pl powinien być jeszcze dostępny, aczkolwiek w USA już go wycofali.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-06-18, 08:55   #3697
anitajas
Raczkowanie

GG do anitajas

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A coś mi sie widzi, ze wszystko przez to, iż nastawiłas się
"nie wiem na co" idąc na makijaż do MAC-a
A wiadomo, nie wszystkie macówki malują fajnie, to raz, poza tym to darmowy makijaż, więc i nie wszystkim z obsługi sklepu się chce postarać.
A i owszem moje oczekiwania jakieś tam były, w końcu to MAC i sama marka zobowiazuje. Dobór kolorów mi nie przeszkadza a jedynie sposób wykonania. Jak tylko mi się uda to wrzucę fotki
anitajas jest offline  
Stary 2012-06-18, 10:04   #3698
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
A i owszem moje oczekiwania jakieś tam były, w końcu to MAC i sama marka zobowiazuje. Dobór kolorów mi nie przeszkadza a jedynie sposób wykonania. Jak tylko mi się uda to wrzucę fotki
Marka marką, natomiast co do sposobu wykonania przez makijażystę, to niejedna osoba była zawiedziona po powrocie z malowania

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-06-18, 11:32   #3699
neroza
Zadomowienie

Cytat:
Szkoda, że tu nie ma przycisku LUBIĘ TO! bo chętnie bym wcisnęła
moim zdaniem masz rację Mac to nie jest Celia czy jakaś inna tania firma, której kosmetyki kupujemy za 5 zł (chociaż nie mam nic do Celii bo niektóre rzeczy ma naprawdę ok), uważam, że powinni przyjmować do pracy osoby z dużym pojęciem o makijażu, anie kolesi którzy nie znają się na tonacjach i mnie do zimnej karnacji dobieraja cienie w ciepłych odcieniach które nijak mi nie pasują. Poza tym skoro nie każdy jest makijażystą to niech umawiają na makijaże tylko do osób które się na tym znają. Taka marka zobowiązuje. Ja też miewam gorszy dzień w pracy gdy nic mi się nie chce ale nawet jak zostaje po godzinach za darmo, to zaciskam zęby i uśmiecham się jakby nic, bo wiem, że akurat w moim przypadku to procentuje. Tak samo co do makijażu a co z tego że jest bezpłatny? Zresztą jaki bezpłatny? Malo kasy na kosmetyki wydajecie w Macu? taki makijaż to nie powinien byc przywilej za te pieniądze zostawiane w sklepie. Poza tym nie powinno być fochów w stylu że musisz się dopraszać o to, żeby nałożyli Ci cień do powiek, żeby sprawdzić czy Ci pasuje. W końcu do jasnej ciasnej nie musisz sie na tym znać co Ci pasuje a co nie i to jest ich za przeproszeniem psi obowiązek, żeby z uśmiechem przy Tobie skakać.
To samo ma się do próbek w Sephorze upominajcie się przy każdym nawet najmniejszym zakupie za 5 zł bo oni maja obowiązek dać wam próbkę, a oni tego celowo nie robia i później sprzedają je hurtowo na allegro.
Stary 2012-06-18, 12:18   #3700
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Szkoda, że tu nie ma przycisku LUBIĘ TO! bo chętnie bym wcisnęła
moim zdaniem masz rację Mac to nie jest Celia czy jakaś inna tania firma, której kosmetyki kupujemy za 5 zł (chociaż nie mam nic do Celii bo niektóre rzeczy ma naprawdę ok), uważam, że powinni przyjmować do pracy osoby z dużym pojęciem o makijażu, anie kolesi którzy nie znają się na tonacjach i mnie do zimnej karnacji dobieraja cienie w ciepłych odcieniach które nijak mi nie pasują. Poza tym skoro nie każdy jest makijażystą to niech umawiają na makijaże tylko do osób które się na tym znają. Taka marka zobowiązuje. Ja też miewam gorszy dzień w pracy gdy nic mi się nie chce ale nawet jak zostaje po godzinach za darmo, to zaciskam zęby i uśmiecham się jakby nic, bo wiem, że akurat w moim przypadku to procentuje. Tak samo co do makijażu a co z tego że jest bezpłatny? Zresztą jaki bezpłatny? Malo kasy na kosmetyki wydajecie w Macu? taki makijaż to nie powinien byc przywilej za te pieniądze zostawiane w sklepie. Poza tym nie powinno być fochów w stylu że musisz się dopraszać o to, żeby nałożyli Ci cień do powiek, żeby sprawdzić czy Ci pasuje. W końcu do jasnej ciasnej nie musisz sie na tym znać co Ci pasuje a co nie i to jest ich za przeproszeniem psi obowiązek, żeby z uśmiechem przy Tobie skakać.
To samo ma się do próbek w Sephorze upominajcie się przy każdym nawet najmniejszym zakupie za 5 zł bo oni maja obowiązek dać wam próbkę, a oni tego celowo nie robia i później sprzedają je hurtowo na allegro.
A cóż my poradzić możemy, że tak jest nie tylko w macu, ale i w kazdej perfumerii w pl , ze z "wielkiej łaski" nam robią próbki, malują etc? Że nie wspomnę o niektórych pseudo-makijażystach i to zarówno w s., jak i w mac-u. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale niestety mniej ich niźli tych niechlubnych.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-06-18, 12:31   #3701
OlaM
Moderator

Cytat:
Jak poszła fama, że ten pędzel wycofują, to postanowiłam go od razu nabyć . Kupowałam wprawdzie parę miesięcy temu we wrocławskim salonie, ale na stanie było jeszcze sporo sztuk, a wiadomością o tym, że mają być wycofywane, w tym czasie byli raczej zaskoczeni, ale to nie pierwszy raz, gdy klientki wiedzą o czymś szybciej, niż pracownicy salonu . Tak więc chyba trzeba pytać, czy 222 gdzieś jeszcze się ostał.
OlaM jest offline  
Stary 2012-06-18, 22:36   #3702
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak poszła fama, że ten pędzel wycofują, to postanowiłam go od razu nabyć . Kupowałam wprawdzie parę miesięcy temu we wrocławskim salonie, ale na stanie było jeszcze sporo sztuk, a wiadomością o tym, że mają być wycofywane, w tym czasie byli raczej zaskoczeni, ale to nie pierwszy raz, gdy klientki wiedzą o czymś szybciej, niż pracownicy salonu . Tak więc chyba trzeba pytać, czy 222 gdzieś jeszcze się ostał.
A po ile go kupowałaś?
Lemirka jest offline  
Stary 2012-06-19, 11:28   #3703
aezn913
Raczkowanie

Dziewczyny, czy któraś może mnie oświecić jaka jest różnica między pigmentami ELECTRIC CORAL oraz FOLLOW YOUR FANCY ?! Przeglądam foty w necie, szukam, szukam i dojść nie mogę

aezn913 jest offline  
Stary 2012-06-19, 21:36   #3704
OlaM
Moderator

Cytat:
A po ile go kupowałaś?
Oj, przykro mi, ale nie pamiętam. Pewnie gdybym wtedy kupowała tylko pędzelek, to bym zapamiętała, ale rzadko kiedy zdarza mi się wyjść z MACa z jedną rzeczą , a przy większej liczbie zakupów zaczynam się gubić, a rachunek przy produktach kosmetycznych praktycznie zawsze od razu wyrzucam. Na pewno płaciłam ponad 100 zł i coś mi świta, że kosztował więcej niż 217-tka.
OlaM jest offline  
Stary 2012-06-22, 22:18   #3705
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Gram sobie w grę typu "hidden objects" i patrzę ... a tam MAC poupychany Myślę sobie - mam już zajwki, źle ze mną, jak zaczynam widzieć MAC-a w grze
Ale nie, dwa przedmioty MAC-owe tam serio są!
Dla spostrzegawczych: znajdź 2 produkty macowe na tym zdjęciu i wymień, które to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg game.jpg (112,1 KB, 80 załadowań)

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-06-23, 08:00   #3706
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Gram sobie w grę typu "hidden objects" i patrzę ... a tam MAC poupychany Myślę sobie - mam już zajwki, źle ze mną, jak zaczynam widzieć MAC-a w grze
Dla spostrzegawczych: znajdź 2 produkty macowe na tym zdjęciu i wymień, które to
Stary 2012-06-23, 15:54   #3707
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
niezłe
szminka viva glam
pędzle - na pewno ten po prawej na stoliku

no i jak zgadłam?

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-06-23 o 15:56
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-06-23, 17:19   #3708
lemka
Zakorzenienie

Czy w MACu jest możliwość dostania próbek? Chciałabym sobie dobrać podkład, ale nie chcę w ciemno kupować. W salonie powiedzieli, że nie robią próbek, ale czy tak jest wszędzie?
Stary 2012-06-23, 18:32   #3709
anitajas
Raczkowanie

GG do anitajas

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy w MACu jest możliwość dostania próbek? Chciałabym sobie dobrać podkład, ale nie chcę w ciemno kupować. W salonie powiedzieli, że nie robią próbek, ale czy tak jest wszędzie?
Jakiś czas temu jak poprosiłam to dostałam próbki. Dostałam w MAC w Arkadii.
anitajas jest offline  
Stary 2012-06-23, 18:48   #3710
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
W ZT też dają, ale i tak kontrolnie zapytają czy masz czas to umalują Cię na miejscu, ja zawsze mówię, że ok, ale ja chce podkład przetestować w momencie kiedy jestem w pracy i wiadomo, klima, stres itp. i dają bez ociągania się. W krakowskim salonie też zawsze próbki dostawałam
Stary 2012-06-23, 18:59   #3711
lemka
Zakorzenienie

No właśnie tak myślałam. W Wrocławiu niestety robią problemy, a skoro mają się za profesjonalną markę, to powinni z uśmiechem na ustach proponować sami. Zwłaszcza że zupełnie inaczej wygląda, gdy same sobie nakładamy makijaż, a inaczej gdy ktoś robi to za ciebie. Nie mówiąc już, że ja np. mogę nie używać pędzla czy pudru MACa i mój podkład musi spisywać się na filtrach.

Trochę was pomęczę, bo chciałam zapytać, jaki podkład sprawdzi się na mieszanej skórze, czasami przesuszonej? Nie chcę matowego wykończenia. Pro-longwear? A może nie warto w MACu patrzeć na podkłady?
Stary 2012-06-23, 21:18   #3712
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie tak myślałam. W Wrocławiu niestety robią problemy, a skoro mają się za profesjonalną markę, to powinni z uśmiechem na ustach proponować sami. Zwłaszcza że zupełnie inaczej wygląda, gdy same sobie nakładamy makijaż, a inaczej gdy ktoś robi to za ciebie. Nie mówiąc już, że ja np. mogę nie używać pędzla czy pudru MACa i mój podkład musi spisywać się na filtrach.

Trochę was pomęczę, bo chciałam zapytać, jaki podkład sprawdzi się na mieszanej skórze, czasami przesuszonej? Nie chcę matowego wykończenia. Pro-longwear? A może nie warto w MACu patrzeć na podkłady?
Ja we Wrocławiu nigdy nie miałam problemów z próbkami, dostawałam zawsze ten podkład, o który prosiłam w dobrze dobranym odcieniu - mam bardzo wrażliwą na zapychanie cerę, więc muszę poużywać kilka dni dla testów.
Stary 2012-06-23, 21:22   #3713
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
niezłe
szminka viva glam
pędzle - na pewno ten po prawej na stoliku

no i jak zgadłam?
Zgadłaś bez pudła, a pędzelek - tak, to ten po prawej na stoliku - wg mnie to jest 116 do rózu. Dobrze wiedziec, ze jednak nie mam zajawek

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-06-23, 21:48   #3714
themaggies
Raczkowanie

no tak, po pewnym czasie maca widac wszedzie
themaggies jest offline  
Stary 2012-06-23, 22:39   #3715
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ja we Wrocławiu nigdy nie miałam problemów z próbkami, dostawałam zawsze ten podkład, o który prosiłam w dobrze dobranym odcieniu - mam bardzo wrażliwą na zapychanie cerę, więc muszę poużywać kilka dni dla testów.
Mam to samo, ostatnio załatwił mnie podkład Shiseido. Za 1 razem nie wierzyłam, spróbowałam 2 raz i mam za swoje. Twarz usianą w niespodziankach. A dostałaś próbki przy zakupach, czy tak po prostu? Może trafiłam na "złą konsultantkę", ale takie coś bardzo zniechęca do marki. Nie mam zamiaru prosić się o próbki, pójdę do Sephory czy Douglasa i tam obsłużą mnie odpowiednio.
Stary 2012-06-23, 22:42   #3716
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-06-24, 01:44   #3717
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Zgadłaś bez pudła, a pędzelek - tak, to ten po prawej na stoliku - wg mnie to jest 116 do rózu. Dobrze wiedziec, ze jednak nie mam zajawek

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-06-24, 10:47   #3718
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
A to dziwne. Mi zawsze dawali. W Złotych Tarasach, z zastrzeżeniem, że mogą zrobić tylko 1 próbkę. Czasami tylko nie mają jak zrobić próbki z powodu braku słoiczków.
Stary 2012-06-24, 11:52   #3719
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
A ja właśnie kocham MACa za ten minimalizm i czarne opakowania
dokładnie )

Cytat:
haha, dobre )) w ogóle uwielbiam te gry

Co do nowej kolekcji - wiem już na stówę - cieni nie tykam beznadziejne na swatchach...
Róże może ze dwa i może jakiś msf... fajne są szminki - dobrze, że Cut a Caper już mam odejdzie jeden zakup

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2012-06-24, 14:24   #3720
serena.avon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dokładnie )

haha, dobre )) w ogóle uwielbiam te gry

Co do nowej kolekcji - wiem już na stówę - cieni nie tykam beznadziejne na swatchach...
Róże może ze dwa i może jakiś msf... fajne są szminki - dobrze, że Cut a Caper już mam odejdzie jeden zakup
O jakiej kolekcji mowa? Coś nie jestem na bieżąco ostatnio...
serena.avon jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości