Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-06, 11:52   #4171
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Wczoraj zadałam to pytanie w Złotych Tarasach
Pani powiedziała, że pomadki trafią do regularnej sprzedaży, ale o błyszczykch nic nie wie
Byłoby miło, nawet bardzo .
Niemniej trochę jestem zaskoczona, bo to chyba raczej rzadka praktyka włączania aż tylu nowych kolorów do stałej .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:39   #4172
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Na tej stronie wątku najwięcej fot kolekcji świątecznej http://www.specktra.net/t/180904/mac...discussion/150

Dawno tak nie bylo ale chcę większość rzeczy ze standu
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:30   #4173
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Byłoby miło, nawet bardzo .
Niemniej trochę jestem zaskoczona, bo to chyba raczej rzadka praktyka włączania aż tylu nowych kolorów do stałej .
Mi pani macówka powiedziała, że do stałej wejdą pomadki, ale w tych odcieniach nude...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:35   #4174
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A słoczyki znalajzłaś?

http://haruhii.pixnet.net/blog/post/31137633

pigmiaki zielone
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:46   #4175
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A słoczyki znalajzłaś?

http://haruhii.pixnet.net/blog/post/31137633

pigmiaki zielone
Ten I've got a crush on you to jak club w pigmencie
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:48   #4176
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ten I've got a crush on you to jak club w pigmencie

I do tego na usta fioletowy błyszczol z zestawu... bjutiful...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:53   #4177
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
I do tego na usta fioletowy błyszczol z zestawu... bjutiful...
Opakowaniami te zestawy zepsuli jak dla mnie ale za to będą dobre na prezenty!
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 22:09   #4178
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

hm, interesujaco sie zapowiada
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 18:12   #4179
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

omnom nom
fioletowa szósteczka cieni jest piękna i chyba się skuszę na różowe pędzelki bombkowe te zestawy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 20:14   #4180
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Oł nął! Najchętniej cały stand bym capnęła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 08:31   #4181
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Haha cienie Pro Longwear z Office Hours dostały na Temptalii F... nawet zgadzam się z tą opinią bo po wymacaniu ich w MACu byłam zawiedziona bardzo
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 13:54   #4182
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Czy ma któraś z was ochotę zakupić pigment vanila na pół/3 ?

a tak ap ropo Office Hours - zakupiłam sobie 2 róże Baby Don't Go i Rosy Outlook - świetnie wyglądają w duecie, a BDG super sprawdza się jako bronzer, fajnie konturuje i delikatnie rozświetla!
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:58   #4183
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Czy ma któraś z was ochotę zakupić pigment vanila na pół/3 ?

a tak ap ropo Office Hours - zakupiłam sobie 2 róże Baby Don't Go i Rosy Outlook - świetnie wyglądają w duecie, a BDG super sprawdza się jako bronzer, fajnie konturuje i delikatnie rozświetla!
BDG używam w tym samym celu co Ty
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:29   #4184
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Haha cienie Pro Longwear z Office Hours dostały na Temptalii F... nawet zgadzam się z tą opinią bo po wymacaniu ich w MACu byłam zawiedziona bardzo
Róże też dostały za swoje .
No i w sumie dobrze, zawsze to dodatkowy argument dla głosu rozsądku, który każe nic na poliki z tej kolekcji nie brać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:36   #4185
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Zakupiłam ostatnio rozświetlacz mineralize skinfinish Soft & Gentle. Efekt jest fajny tylko drażnią mnie te brokatowe drobiny, niepotrzebnie dodane moim zdaniem. Czy wiecie może, czy te drobiny są tylko na wierzchniej warstwie pudru, czy aż do samego dna ?

Zastanawiam się nad zakupem pędzla 222. Mam już 217 i go bardzo lubię, tylko że używam go raczej do rozcierania przejść między kolorami. Potrzebuję czegoś bardziej precyzyjnego czym mogłabym perfekcyjnie rozblendować górną granicę cienia. Coś bardziej precyzyjnego niż 217stka, która jest zbyt szeroka do tego celu (mam małe oczy). Doradźcie proszę, czy 222 byłaby pod tym względem odpowiednia? Oglądałam też 224 blending brush ale jest zdecydowanie zaduży
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:59   #4186
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Róże też dostały za swoje .
No i w sumie dobrze, zawsze to dodatkowy argument dla głosu rozsądku, który każe nic na poliki z tej kolekcji nie brać .
Tyle, że na szczeście kryśka nie jest dla mnie żadną wyrocznia Gdybym jej się słuchała, to bym nie miała połowy fajnych rzeczy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:49   #4187
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

przepraszam za głupie pytanie
za co mogę wymienić trzy puste opakowania kosmetyków?
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:54   #4188
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Za nic w PL mozesz wymienic 6 opakowan za szminke w standardowym (nielimitowanym) opakowaniu.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 22:36   #4189
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Róż Pro Longwear Stay by me szuka nowego domku

Taki piękny ten kolor, a niestety, podobnie jak Immortal Flower, nie dla mnie.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 07:48   #4190
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem pędzla 222. Mam już 217 i go bardzo lubię, tylko że używam go raczej do rozcierania przejść między kolorami. Potrzebuję czegoś bardziej precyzyjnego czym mogłabym perfekcyjnie rozblendować górną granicę cienia. Coś bardziej precyzyjnego niż 217stka, która jest zbyt szeroka do tego celu (mam małe oczy). Doradźcie proszę, czy 222 byłaby pod tym względem odpowiednia? Oglądałam też 224 blending brush ale jest zdecydowanie zaduży
Mam pędzelek 222, 217 i 224 też. Jeśli 217 jest dla Ciebie za duży do blendowania, to moim zdaniem 222 lepszy raczej nie będzie. On ma dłuższe włosie i wydaje się węższy, ale końcówka nie jest wcale bardziej precyzyjna, niż w 217. Takie w każdym razie są moje odczucia.
Do bardziej precyzyjnego rozcierania lepszy wydaje mi się pędzel 226, niestety to limitowanka, choc jest szansa, że powtórzy się jeszcze w jakiejś kolekcji. Pewnie można znleźć też jakieś jego odpowiedniki, np. z Sigmy .
Przyjrzyj się może pędzelkowi ze Smashbox nr 15, on jest naprawdę fajny .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tyle, że na szczeście kryśka nie jest dla mnie żadną wyrocznia Gdybym jej się słuchała, to bym nie miała połowy fajnych rzeczy
Och, dla mnie wyrocznią też nie jest. Czasem nie podzielam jej opinii, zwłaszcza tych negatywnych (patrz - Big Bounce, quad Interior Life itd. ).
Nie powiem jednak, że jej opinie są dla mnie bez znaczenia. Po prostu jak mi się coś podoba, to i tak biorę, a jak ma to u niej złe opinie, to jedynie podchodzę do takiej rzeczy bez wygórowanych oczekiwań . No a jak się waham i nie jestem do końca przekonana do danej rzeczy, to jej opinia potrafi tylko przypieczętować moją decyzję.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 08:18   #4191
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Och, dla mnie wyrocznią też nie jest. Czasem nie podzielam jej opinii, zwłaszcza tych negatywnych (patrz - Big Bounce, quad Interior Life itd. ).
Nie powiem jednak, że jej opinie są dla mnie bez znaczenia. Po prostu jak mi się coś podoba, to i tak biorę, a jak ma to u niej złe opinie, to jedynie podchodzę do takiej rzeczy bez wygórowanych oczekiwań . No a jak się waham i nie jestem do końca przekonana do danej rzeczy, to jej opinia potrafi tylko przypieczętować moją decyzję.
Olu, wiem
Najlepiej w sumie samemu pomacać, ja takiej możliwości nie mam, albo mam raz na ruski rok, wiec w sumie niejako w ciemno wyborów dokonuję
A macałaś te róze, jak wrażenia?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:44   #4192
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Róż Pro Longwear Stay by me szuka nowego domku

Taki piękny ten kolor, a niestety, podobnie jak Immortal Flower, nie dla mnie.

ja ja ja !
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:05   #4193
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, wiem
Najlepiej w sumie samemu pomacać, ja takiej możliwości nie mam, albo mam raz na ruski rok, wiec w sumie niejako w ciemno wyborów dokonuję
A macałaś te róze, jak wrażenia?
Nie wiem jak to się stało - napisałam dwie godziny temu posta, ale się chyba nie zapisał .
No to raz jeszcze smaruję .
Moje pierwsze wrażenia co do różów z OH były takie - super miękka konsystencja, cudne kolorki. Trochę się pyliły przy nakładaniu.
Potem zaczęły się testy "twarzowe" . Na jeden policzek nałożono mi róż z tej kolekcji (najpierw Rosy Outlook, a potem Stay Pretty bodajże), a na drugi Supercontinental - no i przy nim róże zOH poległy, wydawały się ledwie widoczne i jakieś płaskie. Jednak testy były w sumie króciutkie, nie wiem też jak z trwałością. Być może inaczej wyglądałyby gdyby makijaż był świeży i gdybym sama sobie nakładała .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:17   #4194
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

One są bardz słabo napigmentowane (oczywiście nie każdy), raczej dla bladziochów.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:03   #4195
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam pędzelek 222, 217 i 224 też. Jeśli 217 jest dla Ciebie za duży do blendowania, to moim zdaniem 222 lepszy raczej nie będzie. On ma dłuższe włosie i wydaje się węższy, ale końcówka nie jest wcale bardziej precyzyjna, niż w 217. Takie w każdym razie są moje odczucia.
Do bardziej precyzyjnego rozcierania lepszy wydaje mi się pędzel 226, niestety to limitowanka, choc jest szansa, że powtórzy się jeszcze w jakiejś kolekcji. Pewnie można znleźć też jakieś jego odpowiedniki, np. z Sigmy .
Przyjrzyj się może pędzelkowi ze Smashbox nr 15, on jest naprawdę fajny . .
Olu, a czy ogólnie jesteś z 222 zadowolona? Używasz go do blendowania? Który lepiej w tym celu się sprawdza - 222 czy 217 czy może jeszcze inny? Z sigmy jakoś pędzle średnio mi podchodzą, wolałabym dołożyć jednak do maca. A temu smashboxowi też się przyjrzę jak będę mieć okazję. Ta 222 wydaje mi sie, że będzie fajnie rozcierać granice cienia, ale może mi się tylko wydaje a tani nie jest więc wolę się doradzić.

Edytowane przez limonka_89
Czas edycji: 2012-09-11 o 13:04
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:36   #4196
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to się stało - napisałam dwie godziny temu posta, ale się chyba nie zapisał .
No to raz jeszcze smaruję .
Moje pierwsze wrażenia co do różów z OH były takie - super miękka konsystencja, cudne kolorki. Trochę się pyliły przy nakładaniu.
Potem zaczęły się testy "twarzowe" . Na jeden policzek nałożono mi róż z tej kolekcji (najpierw Rosy Outlook, a potem Stay Pretty bodajże), a na drugi Supercontinental - no i przy nim róże zOH poległy, wydawały się ledwie widoczne i jakieś płaskie. Jednak testy były w sumie króciutkie, nie wiem też jak z trwałością. Być może inaczej wyglądałyby gdyby makijaż był świeży i gdybym sama sobie nakładała .
Supercontinental w porównaniu z różami OH jest mistrzowski! Róże z OH są nieco 'chalky', trzeba się trochę namachać pędzlem żeby wydobyć z nich kolor... Supercontinental dosłownie 'idzie' na twarz z pędzla za jednym pociągnięciem a OH trzeba dobrze nałożyć żeby nie zrobić plam. Róże z OH moim zdaniem nic szczególnego jeśli chodzi o róże.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:45   #4197
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Olu, a czy ogólnie jesteś z 222 zadowolona? Używasz go do blendowania? Który lepiej w tym celu się sprawdza - 222 czy 217 czy może jeszcze inny? Z sigmy jakoś pędzle średnio mi podchodzą, wolałabym dołożyć jednak do maca. A temu smashboxowi też się przyjrzę jak będę mieć okazję. Ta 222 wydaje mi sie, że będzie fajnie rozcierać granice cienia, ale może mi się tylko wydaje a tani nie jest więc wolę się doradzić.
do blendowania cieni zdecydowanie najlepsza jest 217! 222 jest zbyt giętka jak dla mnie, a 224 ciut za puchata
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 15:14   #4198
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Olu, a czy ogólnie jesteś z 222 zadowolona? Używasz go do blendowania? Który lepiej w tym celu się sprawdza - 222 czy 217 czy może jeszcze inny? Z sigmy jakoś pędzle średnio mi podchodzą, wolałabym dołożyć jednak do maca. A temu smashboxowi też się przyjrzę jak będę mieć okazję. Ta 222 wydaje mi sie, że będzie fajnie rozcierać granice cienia, ale może mi się tylko wydaje a tani nie jest więc wolę się doradzić.
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
do blendowania cieni zdecydowanie najlepsza jest 217! 222 jest zbyt giętka jak dla mnie, a 224 ciut za puchata
Powiem szczerze, że na zakup 222 zdecydowałam się tylko dlatego, że pojawiła się pogłoska o jego wycofaniu .
Przyznam, że choć 222 mam od kilku miesięcy, to użyłam go może ze dwa razy i nie byłam specjalnie zachwycona - stanowczo i zdecydowanie wolę 217 . Zresztą w ogóle nie znam i nie używałam do blendowania lepszego pędzla, niż 217-tka. Z drugiej jednak strony znam osoby, które uznają prymat 222 nad 217 - a więc po prostu co kto lubi, gusta są różne.
W pozostałym zakresie całokwicie podpisuję się pod zdaniem Marti .
Jeśli mogłabym Ci coś zasugerować, to może pójdź do salonu (jesli masz taką możliwość) i sama spróbuj potestować. Może też Twoja 217-tka za bardzo rozczapirzyła się (mam nadzieję, że jest takie słowo ) pod wpływem użytkowania . Ja zawsze po umyciu pędzelka MAC'owym płynem formuję go palcami i spłaszczam końcówkę - wtedy naprawdę jest precyzyjny.

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Supercontinental w porównaniu z różami OH jest mistrzowski! Róże z OH są nieco 'chalky', trzeba się trochę namachać pędzlem żeby wydobyć z nich kolor... Supercontinental dosłownie 'idzie' na twarz z pędzla za jednym pociągnięciem a OH trzeba dobrze nałożyć żeby nie zrobić plam. Róże z OH moim zdaniem nic szczególnego jeśli chodzi o róże.
O to to, to właśnie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:33   #4199
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Supercontinental w porównaniu z różami OH jest mistrzowski! Róże z OH są nieco 'chalky', trzeba się trochę namachać pędzlem żeby wydobyć z nich kolor... Supercontinental dosłownie 'idzie' na twarz z pędzla za jednym pociągnięciem a OH trzeba dobrze nałożyć żeby nie zrobić plam. Róże z OH moim zdaniem nic szczególnego jeśli chodzi o róże.
Hmm a ja mam inne zdanie. Co prawda nie mam porównania do Supercontinentala, bo to zupełnie nie mój kolor.

Mam z OH róż Stay Pretty i dla mnie on jest bardzo dobrze napigmentowany - wystarczy mi minimalna ilość na pędzlu. Fakt jest zupełnie matowy, pyli się i jest taki jak roztarta kreda, ale to mi w niczym nie przeszkadza (wiadomo, że te np. z satynowym wykończeniem maja trochę inną konsystencję). Nie mam bardzo jasnej cery, raczej taką jasną oliwkę i kolor u mnie jest od razu widoczny - bardzo ożywia/odświeża mi twarz. Jest trwały.

Wg mnie Stay Pretty to bardzo uniwersalny kolor różu dla średniej karnacji, taki kolor ponadczasowy. Ja osobiście nie mogę używać róży w odcieniach pomarańczy, brzoskwiń, moreli i rudych, bo giną mi na twarzy; wtapiają się w kolor skóry i zupełnie nie ożywiają - czyli nie spełniają swojego zadania. Dla mnie Stay Pretty jest doskonały na jesień, zimę i wczesną wiosnę. Latem wybieram bardziej ocieplone wersje różu (np. Lovecloud).

Co do koloru Baby Don't Go - u mnie do konturowania jak najbardziej się nadaje, choć jest jasny. Nie zrobię sobie nim krzywdy, łatwo się rozciera. Do dziennego makijażu świetny.

Osobiście z tego duetu jestem bardzo zadowolona. Jak wejdą do stałej kolekcji to przyjrzę się jeszcze pozostałym kolorom z OH.
Bardzo spodobało mi się to matowo-kredowe wykończenie. Mój duecik pięknie współgra z shimmer birckiem Bobbi Brown # Rose. Rozświetlacz jako jedyny wówczas spełnia zadanie rozświetlające i nie ma tu zbędnego nadmiaru.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:58   #4200
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Hmm a ja mam inne zdanie. Co prawda nie mam porównania do Supercontinentala, bo to zupełnie nie mój kolor.

Mam z OH róż Stay Pretty i dla mnie on jest bardzo dobrze napigmentowany - wystarczy mi minimalna ilość na pędzlu. Fakt jest zupełnie matowy, pyli się i jest taki jak roztarta kreda, ale to mi w niczym nie przeszkadza (wiadomo, że te np. z satynowym wykończeniem maja trochę inną konsystencję). Nie mam bardzo jasnej cery, raczej taką jasną oliwkę i kolor u mnie jest od razu widoczny - bardzo ożywia/odświeża mi twarz. Jest trwały.

Wg mnie Stay Pretty to bardzo uniwersalny kolor różu dla średniej karnacji, taki kolor ponadczasowy. Ja osobiście nie mogę używać róży w odcieniach pomarańczy, brzoskwiń, moreli i rudych, bo giną mi na twarzy; wtapiają się w kolor skóry i zupełnie nie ożywiają - czyli nie spełniają swojego zadania. Dla mnie Stay Pretty jest doskonały na jesień, zimę i wczesną wiosnę. Latem wybieram bardziej ocieplone wersje różu (np. Lovecloud).

Co do koloru Baby Don't Go - u mnie do konturowania jak najbardziej się nadaje, choć jest jasny. Nie zrobię sobie nim krzywdy, łatwo się rozciera. Do dziennego makijażu świetny.

Osobiście z tego duetu jestem bardzo zadowolona. Jak wejdą do stałej kolekcji to przyjrzę się jeszcze pozostałym kolorom z OH.
Bardzo spodobało mi się to matowo-kredowe wykończenie. Mój duecik pięknie współgra z shimmer birckiem Bobbi Brown # Rose. Rozświetlacz jako jedyny wówczas spełnia zadanie rozświetlające i nie ma tu zbędnego nadmiaru.
Milko, mam dokładnie to samo Podobają mi się róże brzoskwiniowe, morelowe, ale mam taką karnację, że pomimo, że blada, to wszystkie tego typu odcienie na niej giną. Dziwnie mi też ociepla każdy chłodny odcień różu, np. Well Dressed, czy Rosy Outlook wydają się mocno wpadające w morelę.
A matowe wykończenie jest śliczne. Kojarzy mi się z takim szlachetnym wiktoriańskim matowym makijażem

Baby don't go też mnie kusił. Mówisz, że fajny do konturowania? Hmm... Kolorek ma śliczny, muszę go chyba jeszcze w sklepie przetestować.

Co do trwałości - nosiłam dzisiaj calutki dzień Rosy Outlook i pomimo upału kolor nie stracił na intensywności i trwał do wieczora. Także Krysiowe rady jakoś nie zbiegają się z moimi obserwacjami.

Moim zdaniem róży OH są napigmentowane całkiem dobrze, tylko po prostu mają inną formułę, która przez to, że jest bardziej kremowa i miałka, wychodzi bardziej transparentnie na skórze. Ale dla jasnych cer to dobrze, krzywdy sobie nie zrobią

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Supercontinental w porównaniu z różami OH jest mistrzowski! Róże z OH są nieco 'chalky', trzeba się trochę namachać pędzlem żeby wydobyć z nich kolor... Supercontinental dosłownie 'idzie' na twarz z pędzla za jednym pociągnięciem a OH trzeba dobrze nałożyć żeby nie zrobić plam. Róże z OH moim zdaniem nic szczególnego jeśli chodzi o róże.
W przypadku jasnych cer może być problem z mocno napigmentowanymi różami, a przy tych z OH go nie ma
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.