Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-02, 19:46   #4501
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Również czekam na zestawy Z informacji od blogerek wywnioskowałam, że najdroższe chyba 250 zł?
W Złotych Tarasach sami nie wiedzieli ile dokładnie, pytałam o pędzle i mają kosztować 250 albo 280 zł...

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2012-11-02, 19:49   #4502
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Nie wiem co z ta sakiewka zrobic . Narazie lezy grzecznie.
Ja też najprawdopodobniej nie znajdę dla niej sensownego zastosowania - jak uda mi się ją dostać, to dołączy do innych tego typu woreczków, torebek, sakiewek itp., które leżą sobie na dnie szuflady i cieszą mnie po prostu tym, że są . Ot, takie zboczenie .
Btw - przez Ciebie zaintrygował mnie lakier Vertigo, ciekawe czy uda mi się go gdzieś upolować.
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-02, 19:54   #4503
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Ja dzisiaj poszłam do MACA i porobiłam zdjęcia - i co - jak zwykle Whisper of Gilt czy Superb? A może obydwa?
irsin jest offline  
Stary 2012-11-02, 20:16   #4504
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też najprawdopodobniej nie znajdę dla niej sensownego zastosowania - jak uda mi się ją dostać, to dołączy do innych tego typu woreczków, torebek, sakiewek itp., które leżą sobie na dnie szuflady i cieszą mnie po prostu tym, że są . Ot, takie zboczenie .
Btw - przez Ciebie zaintrygował mnie lakier Vertigo, ciekawe czy uda mi się go gdzieś upolować.
We Wroclawiu go widzialam. Nie wiem skad jestes. Zrob rundke po swoich S. i D. Na pewno znajdziesz .
Stary 2012-11-02, 20:34   #4505
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
We Wroclawiu go widzialam. Nie wiem skad jestes. Zrob rundke po swoich S. i D. Na pewno znajdziesz .
W moim mieście nie ma ani S. ani D. - taka pipidówa .
Za to na zakupy jeżdżę właśnie do Wrocławia, a że się jutro wybieram, to zrobię rundkę .
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-02, 20:50   #4506
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Za to na zakupy jeżdżę właśnie do Wrocławia, a że się jutro wybieram, to zrobię rundkę .
a spotykasz sie z dziewczynami jutro tez?
irsin jest offline  
Stary 2012-11-02, 21:18   #4507
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
a spotykasz sie z dziewczynami jutro tez?
A nic nie wiem o spotkaniu, ale może w salonie kogoś spotkam , chociaż kto wie, bo będę raczej z rana.
Z eventów znam głównie Kasiajkę i Brand, no i niektóre inne dziewczyny też kojarzę.
A będziesz jutro ?
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-02, 21:20   #4508
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

W złotych Tarasach sakiewki nie dają
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-11-02, 22:10   #4509
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
W Złotych Tarasach sami nie wiedzieli ile dokładnie, pytałam o pędzle i mają kosztować 250 albo 280 zł...
według moich informacji sugerowana cena pędzli to 225zł
Cytat:
ja tez ja też ) piszę Ci pw

Cytat:
A nic nie wiem o spotkaniu, ale może w salonie kogoś spotkam , chociaż kto wie, bo będę raczej z rana.
Z eventów znam głównie Kasiajkę i Brand, no i niektóre inne dziewczyny też kojarzę.
A będziesz jutro ?

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2012-11-03, 02:22   #4510
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
A dałabyś rade wstawić fotke swatcha Round Midnight
Niestety - nie posiadam ani aparatu, ani nawet komórki, by zdjęcia nimi poczynić.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Czy jeszcze coś zostało w KRK? jutro się wybieram więc wolałabym napotkać limitkę w całości
Po mojej wizycie sporo zostało, nie wiem, jak dziś - po oficjalnym wejściu kolekcji.

I - ku przestrodze - nie próbujcie depotować cieni Extra Dimensionowych. Zwiedziona ich formą - identyczną, jak w przypadku normalnych - wzięłam się za wydłubywanie . Ppo czym okazało się, że one nie mają metalowego "korytka" tylko siedzą luzem w opakowaniu, jeno na plastikowej kratce - i Stolen Moment rozsypał mi się w proch i pył
Vanth jest offline  
Stary 2012-11-03, 05:21   #4511
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
A będziesz jutro ?
mam szkołę więc neistety (
irsin jest offline  
Stary 2012-11-03, 21:32   #4512
milka-pilka
Zakorzenienie

W GalMoku były dzisiaj jeszcze wszystkie rzeczy z nowej kolekcji, ale sakiewek już nie dawali. Pikowanych paletek i zestawów nie ma Będą w połowie miesiąca.

Mnie osobiście róż Easy Manner nie zachwycił - taki kolor na mojej twarzy zupełnie znika. Choć na bladolicych powinien wyglądać pięknie.
Za to zachwycił mnie I'm the One, świetny do oliwkowej cery (nadaje jej świeżość, ożywia), ale dzielnie odłożyłam go z powrotem, bo mam już podobne (co nie oznacza, że nie myślę o nim non stop ) Czy któraś z Was go ma???

Chciałam się zapytać jakiego pędzla używacie do rozświetlacza?

Kupiłam dzisiaj pędzel # 224 - potrzebny mi był taki nieduży do rozświetlacza właśnie, ale zastanawiam się jeszcze nad # 138 bo podobnież on jest bardzo uniwersalny.
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-11-03, 21:43   #4513
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
W GalMoku były dzisiaj jeszcze wszystkie rzeczy z nowej kolekcji, ale sakiewek już nie dawali. Pikowanych paletek i zestawów nie ma Będą w połowie miesiąca.

Mnie osobiście róż Easy Manner nie zachwycił - taki kolor na mojej twarzy zupełnie znika. Choć na bladolicych powinien wyglądać pięknie.
Za to zachwycił mnie I'm the One, świetny do oliwkowej cery (nadaje jej świeżość, ożywia), ale dzielnie odłożyłam go z powrotem, bo mam już podobne (co nie oznacza, że nie myślę o nim non stop ) Czy któraś z Was go ma???

Kupiłam dzisiaj pędzel # 224 - potrzebny mi był taki nieduży do rozświetlacza właśnie, ale zastanawiam się jeszcze nad # 138 bo podobnież on jest bardzo uniwersalny.
Milko, do rozświetlenia mnie się najlepiej używa albo Inglotowego odpowiednika MAC-a 224, albo Hakuro H13. Z maca jest to 109.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-11-03, 21:50   #4514
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Milko, do rozświetlenia mnie się najlepiej używa albo Inglotowego odpowiednika MAC-a 224, albo Hakuro H13. Z maca jest to 109.
Właśnie mam Hakuro H13 i lubiłam go, ale 1. strasznie gubi włosy 2. rozcapierzył mi się okrutnie i nie trzyma formy, zrobił się jak dla mnie zbyt kulkowy.
A tego Inglota, o który piszesz nie znam, muszę obejrzeć.
#109 MACowy mam na liście to może ten będzie następny
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-11-03, 21:59   #4515
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Właśnie mam Hakuro H13 i lubiłam go, ale 1. strasznie gubi włosy 2. rozcapierzył mi się okrutnie i nie trzyma formy, zrobił się jak dla mnie zbyt kulkowy.
Inglotowy jest miękki, ale fajnie mi sie nim aplikuje rozświetlacze. On ma numer 6SS.
Natomiast macowy 109 jest twardszy i objetościowo spory. Aby mi się nie rozcapierzył trzymam go po wypraniu i wyschnięciu w folii, w której był kupiony.
A co do Hakuro, mnie trzyma formę, ale włosie gubi, fakt

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-11-03, 22:09   #4516
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Inglotowy jest miękki, ale fajnie mi sie nim aplikuje rozświetlacze. On ma numer 6SS.
Natomiast macowy 109 jest twardszy i objetościowo spory. Aby mi się nie rozcapierzył trzymam go po wypraniu i wyschnięciu w folii, w której był kupiony.
A co do Hakuro, mnie trzyma formę, ale włosie gubi, fakt
o to zobaczę ten Inglotowy 6SS, a 109 chyba teraz odpuszczę - nie chcę takiego dużego do rozświetlacza

Chyba w przyszłym miesiącu kupię to jajko # 138. On może faktycznie byc bardzo uniwersalny. Dzisiaj go obmacałam dobrze (taki używany przez macówki) - ładnie trzyma formę, ma takie specyficzne giętkie włosie. I fajny szpic
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-11-03, 22:14   #4517
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
o to zobaczę ten Inglotowy 6SS, a 109 chyba teraz odpuszczę - nie chcę takiego dużego do rozświetlacza

Chyba w przyszłym miesiącu kupię to jajko # 138. On może faktycznie byc bardzo uniwersalny. Dzisiaj go obmacałam dobrze (taki używany przez macówki) - ładnie trzyma formę, ma takie specyficzne giętkie włosie. I fajny szpic
No zobacz, moze też Ci przypasi, bo do oczu to dla mnie za duzy i za rozcapierozny

138 nie używałam do rozświetlacza, dla mnie za duzy i za giętki, ale forme trzyma świetnie, to trzeba mu przyznać, Jego używam tylko do bronzerów, a to i tak rzadko.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-04, 02:18   #4518
majeczka2012
Raczkowanie

Hej, Dziewczyny Ostatnimi czasy słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat kosmetyków Mac, szczególnie szminek Mam w planach zakup kilku kolorów i w związku z tym pytanie do Was - gdzie, poza oficjalną stroną Mac, dostanę oryginalne kosmetyki tej firmy? Przeczytałam w którymś z wątków, że są one dostępne w Niemczech. Czy to prawda? Któraś z Was już tam kupowała? Jak szminki wyglądają tam cenowo i gdzie najłatwiej je dostać?

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi! )
Stary 2012-11-04, 09:01   #4519
dwi071
Doncia

We Wroc Stolen Moment też już wyprzedany, a zestawy pędzli kosztuję 225 zł (można już kupować spod lady ) Pewnie do 9.11 jak ma wejść oficjalnie kolekcja nie wiele się już zostanie.

Pikowane puzderka są super, zastanawiam się nad jakimś jak jeszcze będą może się skuszę, tyle że z ich zawartości nie wiele skorzystam bo pomadek i tuszy z Maca nie lubię, zostanie tylko róż i konturówka do wykorzystania.
Stary 2012-11-04, 10:02   #4520
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez majeczka2012 Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny Ostatnimi czasy słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat kosmetyków Mac, szczególnie szminek Mam w planach zakup kilku kolorów i w związku z tym pytanie do Was - gdzie, poza oficjalną stroną Mac, dostanę oryginalne kosmetyki tej firmy? Przeczytałam w którymś z wątków, że są one dostępne w Niemczech. Czy to prawda? Któraś z Was już tam kupowała? Jak szminki wyglądają tam cenowo i gdzie najłatwiej je dostać?

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi! )
Maju, w Niemczech w wielu Douglasach są standy MACa. W kwestii cen spójrz na stronę niemieckiego Douglasa.
basiao84 jest offline  
Stary 2012-11-04, 10:54   #4521
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
I - ku przestrodze - nie próbujcie depotować cieni Extra Dimensionowych. Zwiedziona ich formą - identyczną, jak w przypadku normalnych - wzięłam się za wydłubywanie . Ppo czym okazało się, że one nie mają metalowego "korytka" tylko siedzą luzem w opakowaniu, jeno na plastikowej kratce - i Stolen Moment rozsypał mi się w proch i pył
Oj, to przykre, szczerze współczuję ...

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mam szkołę więc neistety (
Może kiedyś będzie okazja się spotkać .
A z Dziewczynami widziałam się nie za długą chwilę, ale było bardzo miło .
Cytat:

Do rozświetlacza używam najczęściej 225, ale to już chyba pędzel trudny do dostania. Niemniej, gdybyś gdzieś na niego wpadła, to polecam.
Bardzo polecam też pędzel 138 - to naprawdę chyba najbardziej uniwersalny pędzel do twarzy, jaki znam. Jak chcę precyzyjnie zaznaczyć nim jakąś część twarzy, to po prostu przytrzymuję włosie przy końcu, żeby powstał bardziej zwarty czubek i to działa, więc na tej zasadzie rozświetlacz też można nałożyć.

Btw - porównałam Easy Manner z Legendary, Stunnerem i Supercontinentalem i wg mnie odróżnia się od nich na tyle znacząco, że nie żałuję, że go wzięłam . U mnie na skórze jest on najbardziej różówy ze wszystkich i naprawdę zupełnie inaczej wygląda w panie niż na ręce czy policzku. W panie jest dużo jaśniejszy i bardziej koralowy, na ręce czy twarzy jest dużo ciemniejszy i bardziej różowy. Z kolei I'm The One też testowałam, ale dla mnie to zwykły, chłodny różyk - nic specjalnego. Pewnie zależy to od odcienia cery, ale u mnie wyglądał po prostu nijako. A może mam przesyt takich kolorków .
Upolowałam też A Natural Flirt i chyba z tego właśnie cienia najbardziej się cieszę. Reszta kolekcji fajna, ale z nóg nie zwala. Mimo wahań wzięłam też ostatecznie Outrageously Fun, w wolnej chwili wstawię swatche porównawcze.
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-04, 11:10   #4522
Phoebee
Zakorzenienie

Cytat:
Do rozświetlacza używam również 109. Mi jak najbardziej odpowiada. Chociaż, tak jak wspomniała Corii - zwiększa objętość włosia po jakimś czasie, po ponownym umyciu wraca do poprzedniego rozmiaru. Jak dla mnie, bardzo uniwersalny pędzel.
Phoebee jest offline  
Stary 2012-11-04, 11:11   #4523
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
138 nie używałam do rozświetlacza, dla mnie za duzy i za giętki, ale forme trzyma świetnie, to trzeba mu przyznać, Jego używam tylko do bronzerów, a to i tak rzadko.
Cytat:
Bardzo polecam też pędzel 138 - to naprawdę chyba najbardziej uniwersalny pędzel do twarzy, jaki znam. Jak chcę precyzyjnie zaznaczyć nim jakąś część twarzy, to po prostu przytrzymuję włosie przy końcu, żeby powstał bardziej zwarty czubek i to działa, więc na tej zasadzie rozświetlacz też można nałożyć.
Macie może porównanie tego pędzelka ze 155 z Maestro (klik)? 138 jest większy niż ten czy taki sam? Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś pędzla do konturowania, bo póki co bronzer nakładam pędzlami do różu, ale to średnio precyzyjne jest i jak Was teraz czytam to pomyślałam o 138. Orientujecie się ile on obecnie kosztuje?

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2012-11-04, 11:29   #4524
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Macie może porównanie tego pędzelka ze 155 z Maestro (klik)? 138 jest większy niż ten czy taki sam? Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś pędzla do konturowania, bo póki co bronzer nakładam pędzlami do różu, ale to średnio precyzyjne jest i jak Was teraz czytam to pomyślałam o 138. Orientujecie się ile on obecnie kosztuje?
138 Kosztuje 225 pln. I jest genialny do bronzera

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Do rozświetlacza używam również 109. Mi jak najbardziej odpowiada. Chociaż, tak jak wspomniała Corii - zwiększa objętość włosia po jakimś czasie, po ponownym umyciu wraca do poprzedniego rozmiaru. Jak dla mnie, bardzo uniwersalny pędzel.
Nie pomyślałam wcześniej o zastosowaniu 109 do rozświetlacza. Jutro test! Jakoś nie przemknęło mi wcześniej przez myśl, że on w tej robocie może całkiem precyzyjny być! Dzięki dziewczyny
Aha - potwierdzam zwiększanie objętości 109-tki
basiao84 jest offline  
Stary 2012-11-04, 11:44   #4525
OlaM
Moderator

Cytat:
Wielkościowo nie porównam, bo tego z Maestro nie mam, natomiast kształt 138 jest bardziej wydłużony, wrzecionowaty.

Ile teraz pędzel kosztuje, nie pamiętam, ale na pewno ponad 200 zł.

Do brązerów 138 jest bardzo dobry - czubkiem nakładam kolor, a potem lekko dociskając pędzel - wszystko rozcieram.
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-04, 12:10   #4526
kasiaj85
Moderator

Cytat:

Może kiedyś będzie okazja się spotkać .
A z Dziewczynami widziałam się nie za długą chwilę, ale było bardzo miło .
Btw - porównałam Easy Manner z Legendary, Stunnerem i Supercontinentalem i wg mnie odróżnia się od nich na tyle znacząco, że nie żałuję, że go wzięłam . U mnie na skórze jest on najbardziej różówy ze wszystkich i naprawdę zupełnie inaczej wygląda w panie niż na ręce czy policzku. W panie jest dużo jaśniejszy i bardziej koralowy, na ręce czy twarzy jest dużo ciemniejszy i bardziej różowy. Z kolei I'm The One też testowałam, ale dla mnie to zwykły, chłodny różyk - nic specjalnego. Pewnie zależy to od odcienia cery, ale u mnie wyglądał po prostu nijako. A może mam przesyt takich kolorków .
Upolowałam też A Natural Flirt i chyba z tego właśnie cienia najbardziej się cieszę. Reszta kolekcji fajna, ale z nóg nie zwala. Mimo wahań wzięłam też ostatecznie Outrageously Fun, w wolnej chwili wstawię swatche porównawcze.
fajnie było Cię znów zobaczyć!!! Mam nadzieję, że następnym razem dasz się namówić na kawę )
I jak tam błyszczyk??
Ja jeszcze nawet moich cudów nie odpakowalam, wczoraj po Bondzie wróciliśmy do domu przed 1wszą...

Uwielbiam jak piszesz te swoje analizy które prowadzą w dużej mierze zawsze do słusznych wniosków usprawiedliwiających mój zakupoholizm dobrze, że EM jest inny )

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2012-11-04, 12:17   #4527
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
fajnie było Cię znów zobaczyć!!! Mam nadzieję, że następnym razem dasz się namówić na kawę )
I jak tam błyszczyk??
Ja jeszcze nawet moich cudów nie odpakowalam, wczoraj po Bondzie wróciliśmy do domu przed 1wszą...

Uwielbiam jak piszesz te swoje analizy które prowadzą w dużej mierze zawsze do słusznych wniosków usprawiedliwiających mój zakupoholizm dobrze, że EM jest inny )

I Bond doszedł do skutku! Ja chcę zobaczyć zdjęcia cudów!

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2012-11-04, 12:21   #4528
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
I Bond doszedł do skutku! Ja chcę zobaczyć zdjęcia cudów!
doszedł, dzięki Bogu mogłabym go jeszcze ze trzy razy obejrzeć!

będą, powoli :P
daj człowiekowi poranną kawę wypić )

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2012-11-04, 14:55   #4529
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
I jak tam błyszczyk??

Mnie też było szalenie miło się z Wami spotkać! A wspólnej kawki to do teraz żałuję, następnym razem nie odpuszczę .

Błyszczole na razie leżą, a testy były tylko wstępne - coś nie mam natchnienia . Na razie nie mam więc jeszcze wyrobionego zdania na ich temat.

Jak Ty wróciłaś do domu w środku nocy, to nie dziwię się, że nie rozpakowałaś jeszcze swoich skarbów. Ja byłam w domu wieczorem, ale bieganie po galerii od rana strasznie mnie wykończyło.

A moje elaboraty porównawcze to czasem faktycznie mają przekonać, przede wszystkim mnie samą, że kolejny zakup miał jednak swoje uzasadnienie .

Też czekam na Twoją blogową relację z zakupów. Pewnie jak zwykle okaże się, że coś jeszcze mogłam przygarnąć - oj, wodzisz często na pokuszenie .
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-04, 15:08   #4530
milka-pilka
Zakorzenienie

Dziękuję za odpowiedzi dotyczące pędzli
Ten # 225 wygląda idealnie Poszukam, może gdzieś jeszcze został.
No i przekonałyście mnie do # 138 - zostaje na zakupowej liście
milka-pilka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości