Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-04, 16:32   #4531
OlaM
Moderator

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi dotyczące pędzli
Ten # 225 wygląda idealnie Poszukam, może gdzieś jeszcze został.
No i przekonałyście mnie do # 138 - zostaje na zakupowej liście
Na ebay'u są dwie aukcje z pędzlem 225. Drogo wychodzi, jak to zwykle na ebay'u, ale moim zdaniem warto .
A 138 i tak na pewno Ci się przyda. Ja się dość długo opierałam, ale odkąd go mam, to nie wobrażam sobie, jak mogłam żyć bez niego .
Aha, jeszcze przypomniałam sobie, ża zanim miałam 225, to do rozświetlaczy albo bardziej precyzyjnego konturowania używałam nr 165 - to taka zminiaturyzowana wersja pędzla 138. Bardzo fajny, niestety też limitowany, więc i trudno dostępny. Za swój sporo przepłaciłam na ebay'u, ale też nie żałuję .
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-04, 18:38   #4532
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie też było szalenie miło się z Wami spotkać! A wspólnej kawki to do teraz żałuję, następnym razem nie odpuszczę .
no ja mam nadzieję!
Cytat:
Błyszczole na razie leżą, a testy były tylko wstępne - coś nie mam natchnienia . Na razie nie mam więc jeszcze wyrobionego zdania na ich temat.
jak coś to wiesz, gdzie mnie szukać!
róż (nie)stety piękny! taki satynowy...
Cytat:
Jak Ty wróciłaś do domu w środku nocy, to nie dziwię się, że nie rozpakowałaś jeszcze swoich skarbów. Ja byłam w domu wieczorem, ale bieganie po galerii od rana strasznie mnie wykończyło.
No ja dopiero tyle co skończyłam fotografować...
Cytat:
A moje elaboraty porównawcze to czasem faktycznie mają przekonać, przede wszystkim mnie samą, że kolejny zakup miał jednak swoje uzasadnienie .

Też czekam na Twoją blogową relację z zakupów. Pewnie jak zwykle okaże się, że coś jeszcze mogłam przygarnąć - oj, wodzisz często na pokuszenie .
oj tam oj tam

staram sie wodzić jak mogę hehe taki ze mnie

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2012-11-04, 19:38   #4533
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jak coś to wiesz, gdzie mnie szukać!
Wiem, będę pamiętać, jeszcze zobaczymy, ale jest szansa, że za bardzo się na mnie ociepli
Cytat:
róż (nie)stety piękny! taki satynowy...
Oj, a ja już się napaliłam jak szczerbaty na suchary .
W razie czego, jak byś się nim znudziła, to pamiętaj o mnie!

Cytat:
No ja dopiero tyle co skończyłam fotografować...
Aż się boję oglądać . Zwłaszcza ten róż, a raczej jego brak w moich zasobach, może mnie wpędzić w depresję .

No dziabąg kuszący z Ciebie i tyle. Muszę w najbliższym czasie oblukać Plumful .
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-04, 20:13   #4534
basiao84
Wtajemniczenie

Kasiu,
ja już nóżkami przebieram, czekając na zdjęcia
basiao84 jest offline  
Stary 2012-11-04, 20:33   #4535
dwi071
Doncia

Porównałam dziś Satin Taupe do Stolen moment - niby podobne a jednak zupełnie inne. Satin taupe jest raczej ciepły, natomiast Stolen moment chłodny. Bałam się że zdublowałam cień a jednak zupełnie inaczej wyglądają na skórze.
Stary 2012-11-04, 20:43   #4536
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
I - ku przestrodze - nie próbujcie depotować cieni Extra Dimensionowych. Zwiedziona ich formą - identyczną, jak w przypadku normalnych - wzięłam się za wydłubywanie . Ppo czym okazało się, że one nie mają metalowego "korytka" tylko siedzą luzem w opakowaniu, jeno na plastikowej kratce - i Stolen Moment rozsypał mi się w proch i pył
Vanth - TU znalazłam coś na temat depotowania cieni ED - może to okaże się pomocne przy naprawie Twojego Stolen Moment .
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-04, 21:13   #4537
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Vanth - TU znalazłam coś na temat depotowania cieni ED - może to okaże się pomocne przy naprawie Twojego Stolen Moment .
Ona już nabyła nowy egzemplarz Stolen Moment

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-11-04, 21:15   #4538
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Porównałam dziś Satin Taupe do Stolen moment - niby podobne a jednak zupełnie inne. Satin taupe jest raczej ciepły, natomiast Stolen moment chłodny. Bałam się że zdublowałam cień a jednak zupełnie inaczej wyglądają na skórze.
są inne są )
też mnie to cieszy )

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2012-11-04, 23:59   #4539
pasmal
Raczkowanie

Wrzuciłam na swatchowy kilka fotek z Glamour Daze i porównanie Satin Taupe i Stolen Moment
Stary 2012-11-05, 01:04   #4540
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Na ebay'u są dwie aukcje z pędzlem 225. Drogo wychodzi, jak to zwykle na ebay'u, ale moim zdaniem warto .
A 138 i tak na pewno Ci się przyda. Ja się dość długo opierałam, ale odkąd go mam, to nie wobrażam sobie, jak mogłam żyć bez niego .
Aha, jeszcze przypomniałam sobie, ża zanim miałam 225, to do rozświetlaczy albo bardziej precyzyjnego konturowania używałam nr 165 - to taka zminiaturyzowana wersja pędzla 138. Bardzo fajny, niestety też limitowany, więc i trudno dostępny. Za swój sporo przepłaciłam na ebay'u, ale też nie żałuję .
też uwielbiam swoją 225 choć ja jej używam do nakładania pudru pod oczy.. spisuje się genialnie! choć stała się rzecz straszna, bo popękała mi rączka.. nie wiem dlaczego i jak nigdzie nie spadł, o nic nie uderzyłam.. a widać pęknięcia na całej długości.. 'czekam' tylko aż się wszystko rozpadnie

a 165 widziałam już kilka razy w Złotych Tarasach.. stoi sobie w kubeczku z innymi pędzlami jak gdyby nigdy nic

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2012-11-05, 02:09   #4541
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Wielkie dzięki - przyda się na przyszłość, ale Stolen Moment już nie do odratowania był...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ona już nabyła nowy egzemplarz Stolen Moment
Tak - zdradzaj, Corii moje maniakalne zakupy . Ostatni chyba w Krakowie nabyłam!
Vanth jest offline  
Stary 2012-11-05, 08:43   #4542
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
też uwielbiam swoją 225 choć ja jej używam do nakładania pudru pod oczy.. spisuje się genialnie! choć stała się rzecz straszna, bo popękała mi rączka.. nie wiem dlaczego i jak nigdzie nie spadł, o nic nie uderzyłam.. a widać pęknięcia na całej długości.. 'czekam' tylko aż się wszystko rozpadnie

a 165 widziałam już kilka razy w Złotych Tarasach.. stoi sobie w kubeczku z innymi pędzlami jak gdyby nigdy nic
Ja swoją 225-tkę mam przez Ciebie - bo ją u Ciebie wypatrzyłam i przede wszystkim dzięki Tobie .
Z popękaniem rączki to dziwna sprawa - nigdy z czymś takim się nie spotkałam . Może gdzieś wilgoć ją dopadła czy co? Oby tylko całkiem się nie rozleciała.

A ciekawe skąd w ZT mają jeszcze 165? Kto ma blisko niech leci kupować, bo to rarytas.

Cytat:
Wielkie dzięki - przyda się na przyszłość, ale Stolen Moment już nie do odratowania był...
Tak - zdradzaj, Corii moje maniakalne zakupy . Ostatni chyba w Krakowie nabyłam!
Też bym tak zrobiła na Twoim miejscu, w sensie kupienia następnej sztuki . A z tego zniszczonego cienia zrób sobie pigment .
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-05, 09:25   #4543
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Oj, tu same maniaczki przecież, jesteś wśród swoich

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-11-05, 14:40   #4544
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja swoją 225-tkę mam przez Ciebie - bo ją u Ciebie wypatrzyłam i przede wszystkim dzięki Tobie .
Z popękaniem rączki to dziwna sprawa - nigdy z czymś takim się nie spotkałam . Może gdzieś wilgoć ją dopadła czy co? Oby tylko całkiem się nie rozleciała.

A ciekawe skąd w ZT mają jeszcze 165? Kto ma blisko niech leci kupować, bo to rarytas.
no wiem, że ode mnie przeze mnie hihi

wilgoć na pewno nie wszystkie pędzle są sobie razem, a ten jeden tak powariował nie mam pojęcia dlaczego tak się stało.. tym bardziej mnie to wkurza, bo jakbym wiedziała, to mogłabym ustrzec pozostałe pędzle przed podobnym losem mam jednak nadzieję, że innych taki los nie spotka!

nie wiem właśnie dlaczego sama byłam zdziwiona.. swoją drogą mieli tam kilka innych pędzli ze starych limitek w przyszłym tygodniu zrobię najazd

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2012-11-07, 01:03   #4545
MissScareAll
Zakorzenienie

Nie kręciły mnie zupełnie ostatnie kolekcje, więc się nie udzielałam. Myślałam, że z Glamour Daze będzie tak samo, aż tu nagle...zakochałam się w różu Easy Manner i pomadce Beauty W ogóle mój MACoholizm powrócił z podwójną siłą, nagle chcę wszystko.

Nie planowałam ich w budżecie na ten miesiąc, więc doradźcie mi, proszę, czy warto kupować kolejny róż, jeśli w tej kolorystyce mam już Launch Away, Rosy Outlook, Beauty Powder Oh So Fair, Supercontinentala i Chanelka Horizon? Temptalia określa Easy Manner jako podobny do Rosy Outlook i Horizona, ale może któraś z Was ma i jest w stanie porównać? Bo wiadomo, że na buzi zawsze prezentuje się inaczej.

Zachorowałam również na pędzle z kolekcji Making Pretty (a właściwie na wszystko z tej kolekcji ). Zupełnie przypadkiem wpadł mi ostatnio w ręce w MACu ten pędzel 136 i byłam nim tak zachwycona, że chciałam od razu kupić, a okazało się, że to stara limitka. Jak zobaczyłam go w zapowiedziach kolejnej kolekcji to aż mi się oczy zaświeciły Ciekawe, jaka będzie cena tego zestawu i czyjej będzie produkcji (Chiny/Japonia), bo cena w dolarach nie wygląda ciekawie...

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

A w ogóle to może któraś z Was chce się pozbyć Paintpota Let's skate? Obudziłam się trochę późno z nową (starą) zachcianką.
Stary 2012-11-07, 12:05   #4546
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie planowałam ich w budżecie na ten miesiąc, więc doradźcie mi, proszę, czy warto kupować kolejny róż, jeśli w tej kolorystyce mam już Launch Away, Rosy Outlook, Beauty Powder Oh So Fair, Supercontinentala i Chanelka Horizon? Temptalia określa Easy Manner jako podobny do Rosy Outlook i Horizona, ale może któraś z Was ma i jest w stanie porównać? Bo wiadomo, że na buzi zawsze prezentuje się inaczej.

A w ogóle to może któraś z Was chce się pozbyć Paintpota Let's skate? Obudziłam się trochę późno z nową (starą) zachcianką.
Ja sobie darowałam Easy Manner, wolałabym I'm The One, bo za dużo mam już tych brzoskwiniowo-koralowych róży

Posiadam rzeczony PP i się zastanawiam nad pożegnaniem z nim

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-07, 13:57   #4547
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Nie kręciły mnie zupełnie ostatnie kolekcje, więc się nie udzielałam. Myślałam, że z Glamour Daze będzie tak samo, aż tu nagle...zakochałam się w różu Easy Manner i pomadce Beauty W ogóle mój MACoholizm powrócił z podwójną siłą, nagle chcę wszystko.

Z tego co wymieniłaś nie mam tylko Rosy Outlook (nie jestem pewna oh so fair, bo któryś z VV mam ale nie pamiętam który). Powiem Ci, że z faktury i tak ogólnie to on mi najbardziej przypomina Launch Awaya, jest bardzo naturalny, taki lekko pudrowy, na twarzy wygląda bardzo ładnie - to taki typ różu jak The Perfect Cheek, niby nic a jednak coś. Jeśli być chciała, to mogę w domu poswatchować na szybko i wrzucić fotę ale to dopiero pod wieczór...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2012-11-07, 14:47   #4548
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Mnie zachwyciła ta baza http://www.maccosmetics.com/product/...nce/index.tmpl i szminka Mehr

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-07, 15:05   #4549
OlaM
Moderator

Cytat:

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Co to dużo mówić - Easy Manner jest trochę podobny do opisanych przez Ciebie kolorów (choć nie wszystkie, które wymieniasz mam), ale porównywałam go ze Stunnerem, Supercontinentalem, Legendary i Chanelowym Horizonem i jednak jakąś różnicę widać, w każdym razie na tyle, że zapragnęłam mieć i Easy Mannera .
Kasiajka obiecała swatche, a i ja postaram się coś wrzucić w tym temacie, ale to też najwcześniej wieczorem.
Pomadkę Beauty testowałam, ale to może być trudny w noszeniu kolor, bo w zależności od karnacji może dać trochę trupi efekt - u mnie dał .

A Let's Skate mam, ale nie oddam

Cytat:
Mnie zachwyciła ta baza http://www.maccosmetics.com/product/...nce/index.tmpl i szminka Mehr
Mam tą bazę, kupiłam ok. miesiąc temu (kosztuje coś ok. 180 zł). Bardzo fajna, z maleńkimi drobinkami, ale jak to u mnie z bazami bywa nie potrafię ocenić, na ile lepiej utrzymuje się na niej podkład i czy w ogóle jej nałożenie robi różnicę . Generalnie uważam, że fajnie ją mieć, ale nie jest to must have.

Zapomniałam dodać, że Outrageously Fun jest cudna .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2012-11-07 o 15:08
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-07, 15:30   #4550
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Mam tą bazę, kupiłam ok. miesiąc temu (kosztuje coś ok. 180 zł). Bardzo fajna, z maleńkimi drobinkami, ale jak to u mnie z bazami bywa nie potrafię ocenić, na ile lepiej utrzymuje się na niej podkład i czy w ogóle jej nałożenie robi różnicę . Generalnie uważam, że fajnie ją mieć, ale nie jest to must have.

Zapomniałam dodać, że Outrageously Fun jest cudna .
Toś my się Olu dogadały, ja myślałam, ze Ty masz tą zwykłą nawilżająca bazę, a nie tą co ja
Ja użyłam jej pod kompakt Studio Fix i razem świetnie współgrają, bo podkład nie wygląda tak tempo na twarzy, tylko ogólnie mam lekkie rozświetlenie, ale nie tak nachalne jak w przypadku Strobe Cream. I chwała bogu Bo Strobe dawał na moim mieszańcu zbyt duże świecenie.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-07, 15:46   #4551
OlaM
Moderator

Cytat:
Toś my się Olu dogadały, ja myślałam, ze Ty masz tą zwykłą nawilżająca bazę, a nie tą co ja
Ja użyłam jej pod kompakt Studio Fix i razem świetnie współgrają, bo podkład nie wygląda tak tempo na twarzy, tylko ogólnie mam lekkie rozświetlenie, ale nie tak nachalne jak w przypadku Strobe Cream. I chwała bogu Bo Strobe dawał na moim mieszańcu zbyt duże świecenie.
A bo ja mam i tą baze i serum nawilżające, o którym Ci pisałam .
Serum (dokładnie "Moisture Infusion Serum Hydrant") używam codziennie, zamiast kremu nawilżającego, a od czasu do czasu aplikuję jeszcze dodatkowo bazę Natural Radiance.
To serum nawilżające jest naprawdę świetne i dla osób o cerze skłonnej do przetłuszczania może w ogóle zastapić krem, bo odpowiednio nawilża, a przy tym nie obciąża skóry i doskonale nadaje się pod podkład.
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-07, 16:40   #4552
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
A bo ja mam i tą baze i serum nawilżające, o którym Ci pisałam .
Serum (dokładnie "Moisture Infusion Serum Hydrant") używam codziennie, zamiast kremu nawilżającego, a od czasu do czasu aplikuję jeszcze dodatkowo bazę Natural Radiance.
To serum nawilżające jest naprawdę świetne i dla osób o cerze skłonnej do przetłuszczania może w ogóle zastapić krem, bo odpowiednio nawilża, a przy tym nie obciąża skóry i doskonale nadaje się pod podkład.
Aaaa, to teraz juz wszystko jasne A propo tego serum, "przez Ciebie" zachciało mi się i je mieć Powiedz, ze nie warto
A Natural Radiance jak używasz? Znaczy na krem nawilżajacy lub to serum, czy na "gołą" buzię?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-07, 18:08   #4553
OlaM
Moderator

Cytat:
Aaaa, to teraz juz wszystko jasne A propo tego serum, "przez Ciebie" zachciało mi się i je mieć Powiedz, ze nie warto
Warto
Cytat:
A Natural Radiance jak używasz? Znaczy na krem nawilżajacy lub to serum, czy na "gołą" buzię?
Bazę daję na serum.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Wrzuciłam na swatchowy porównanie różu Easy Manner z innymi w tym typie kolorystycznym, a dodatkowo szminkę Outrageously Fun na tle zbliżonych odcieni.
OlaM jest offline  
Stary 2012-11-07, 19:20   #4554
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Wrzuciłam na swatchowy porównanie różu Easy Manner z innymi w tym typie kolorystycznym, a dodatkowo szminkę Outrageously Fun na tle zbliżonych odcieni.
świetne porównanie Mi bardzo się przydało Utwierdziło mnie w przekonaniu, że Easy Manner nie dla mnie, za to Stunner no ale niedostępny :/
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-11-07, 23:34   #4555
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Warto

Bazę daję na serum.
No toś mnie odwiodła od chęci posiadania

A ja dałam Radiance na gołą buzię i powiem, że to chyba najlepsza baza, jaka miałam. Do końca dnia zero sebum na buzi, a sama buzia jakoś tak pieknie rozświetlona, jakbym nie wiem co miała na niej
Baza warta kasy

Cytat:
świetne porównanie Mi bardzo się przydało Utwierdziło mnie w przekonaniu, że Easy Manner nie dla mnie, za to Stunner no ale niedostępny :/
Milko, na samym poczatku tez się zachwycałam Stunnerem, to był mój pierwszy róż zresztą Ale teraz, kiedy mam ich trochę, to powiem Ci, ze już mnie tak nie zachwyca, wolę do niego np. Pink Tea, czy Perfect Cheek

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-08, 00:00   #4556
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Milko, na samym poczatku tez się zachwycałam Stunnerem, to był mój pierwszy róż zresztą Ale teraz, kiedy mam ich trochę, to powiem Ci, ze już mnie tak nie zachwyca, wolę do niego np. Pink Tea, czy Perfect Cheek
Mi się wydaje, że dla mnie te odcienie byłby za ciepłe lub takie za bure (Perfect Cheek, bo Pink Tea nie widziałam na żywo) moja cera takie zjada.
Ja bardzo delikatnie podkreślam oczy, więc używam róży do ożywienia cery. Inaczej wyglądałabym bardzo chorowicie

Odnoszę wrażenie, że Stunner ma więcej różu w sobie, koralu.
Ale to moje gdybanie tylko, bo nie widziałam go na żywo.

A jak jest według Ciebie?

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-11-08 o 00:04
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-11-08, 00:14   #4557
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Mi się wydaje, że dla mnie te odcienie byłby za ciepłe lub takie za bure (Perfect Cheek, bo Pink Tea nie widziałam na żywo) moja cera takie zjada.
Ja bardzo delikatnie podkreślam oczy, więc używam róży do ożywienia cery. Inaczej wyglądałabym bardzo chorowicie

Odnoszę wrażenie, że Stunner ma więcej różu w sobie, koralu.
Ale to moje gdybanie tylko, bo nie widziałam go na żywo.

A jak jest według Ciebie?
Owszem, ma jakby wiecej rózu,, ale to tez jest taki brudny róż, no i na buzi w porównaniu z Pink Tea róznicy az tak nie widać. Przynajmniej na NC20. Jakby było na ciemniejszej o ton, półtora, to pojęcia nie mam.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-08, 00:43   #4558
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Ja sobie darowałam Easy Manner, wolałabym I'm The One, bo za dużo mam już tych brzoskwiniowo-koralowych róży

Posiadam rzeczony PP i się zastanawiam nad pożegnaniem z nim
Ja to mam wszystkich za dużo o co najmniej 10 Ale fakt, tego typu odcienie są na tyle chodliwe, że co kolekcja, to MAC wypuszcza jakiś w koralowym odcieniu.
A I'm the one praktycznie identyczny jak Peony Petal, którego mam. Fajne kolorki do takiego romantycznego rumieńca i ożywiania cery. U mnie jako jedyne z niewielu nie wypadają brzoskwiniowo, a faktycznie różowo, także do ciepłych karnacji również super.

Cytat:
Z tego co wymieniłaś nie mam tylko Rosy Outlook (nie jestem pewna oh so fair, bo któryś z VV mam ale nie pamiętam który). Powiem Ci, że z faktury i tak ogólnie to on mi najbardziej przypomina Launch Awaya, jest bardzo naturalny, taki lekko pudrowy, na twarzy wygląda bardzo ładnie - to taki typ różu jak The Perfect Cheek, niby nic a jednak coś. Jeśli być chciała, to mogę w domu poswatchować na szybko i wrzucić fotę ale to dopiero pod wieczór...
Kasiu, bardzo Ci dziękuję. Ola wstawiła już świetne fotki porównawcze, więc nie będę Cię kłopotać, chyba, że chcesz Właśnie to wykończenie na twarzy, o którym piszesz, korci mnie do nabycia skurczybyka. Choć łapię się na tym, że The Perfect Cheek i Pink Cult też bym chciała, a zawsze te korale kupuję.
Cytat:
Szminka cudna.
Cytat:
Co to dużo mówić - Easy Manner jest trochę podobny do opisanych przez Ciebie kolorów (choć nie wszystkie, które wymieniasz mam), ale porównywałam go ze Stunnerem, Supercontinentalem, Legendary i Chanelowym Horizonem i jednak jakąś różnicę widać, w każdym razie na tyle, że zapragnęłam mieć i Easy Mannera .
Kasiajka obiecała swatche, a i ja postaram się coś wrzucić w tym temacie, ale to też najwcześniej wieczorem.
Pomadkę Beauty testowałam, ale to może być trudny w noszeniu kolor, bo w zależności od karnacji może dać trochę trupi efekt - u mnie dał .
Baaaardzo dziękuję Ci za cudne swatche! Easy Manner wydaje się być trochę bardziej "przybrudzony" niż reszta i ma zupełnie inne wykończenie. Choć zastanawiam się, czy tą różnicę w ogóle ktoś poza nami widzi
Nie wiem, czy EM nie zginie na mojej cerze. Chyba po prostu wybiorę się do MACa i przetestuję na twarzy. Bo swatche niestety podkręciły mój apetyt na ten różyk.
A wygląd Beauty na ustach zależy pewnie od stopnia ich naturalnej pigmentacji. Ja mam akurat bardzo blade, więc szminka wygląda naturalnie. Mam z kolei w drugą stronę, ciężko mi dobrać kolor, który wyglądałby w miarę naturalnie, bo wszystko daje mega mocny efekt.

Cytat:
Chyba kiedyś doszłyśmy do wniosku, że nasze cery podobnie się zachowują przy zjadaniu kolorów Powiem Ci, że zazwyczaj wolę jaskrawe odcienie dla nadania życia wampirzej cerze, ale mam kilka takich brudnych odcieni i wyglądają super naturalnie, ciekawie, tak inaczej. Są dobrze widoczne na twarzy. Na jesień spróbuj sobie Breath of plum, cudeńko Może Ci się spodoba. Do niego chyba podobny jest Pink cult, tylko ten z kolei bardziej w róż.
Stary 2012-11-08, 09:45   #4559
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Chryste Panie! Róże z Glamour Daze są tak mocno napigmentowane, ze trzeba uważać przy nakładaniu! zrobiłam sobie "kuku" używając pędzla 116 Myślę, ze do tych róży najlepszy będzie najmniejszy skunks.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-08, 10:03   #4560
OlaM
Moderator

Cytat:
Baaaardzo dziękuję Ci za cudne swatche! Easy Manner wydaje się być trochę bardziej "przybrudzony" niż reszta i ma zupełnie inne wykończenie. Choć zastanawiam się, czy tą różnicę w ogóle ktoś poza nami widzi
Nie wiem, czy EM nie zginie na mojej cerze. Chyba po prostu wybiorę się do MACa i przetestuję na twarzy. Bo swatche niestety podkręciły mój apetyt na ten różyk.
A wygląd Beauty na ustach zależy pewnie od stopnia ich naturalnej pigmentacji. Ja mam akurat bardzo blade, więc szminka wygląda naturalnie. Mam z kolei w drugą stronę, ciężko mi dobrać kolor, który wyglądałby w miarę naturalnie, bo wszystko daje mega mocny efekt.
A proszę bardzo - mam nadzieję, że pomogły .
EM powinien być widoczny, bo - jak już wcześniej pisałam - on tylko w panie wydaje się taki jaśniutki. Na pewno jest on na twarzy o wiele bardziej widoczny niż Stunner czy Legendary - przynajmniej u mnie.
Ale fakt, różnice w odcieniach to chyba faktycznie widzimy tylko my, maniaczki kosmetyczne .

A szminka Beauty też mnie kusiła, ale ja z kolei mam mocno napigmentowane usta, na których takie jaśniutkie kolorki nie wyglądają zbyt ciekawie.

Aha - jesli chodzi o Pink Cult, o którym wspomniałaś, to jest to jedno z moich najbardziej pozytywnych zaskoczeń. Uwielbiam ten róż - uważam, że jest elegancki, naturalny, nienachalny. Wolę go nawet od The Perfect Cheek, który ciut za bardzo się na mnie ociepla, podczas gdy Pink Cult jest dokładnie tak neutralny (aczkolwiek w kierunku chłodniejszego odcienia), jak chciałam. To taki bezpieczny kolor, pomocny wtedy, kiedy nie wiem, jaki róż będzie pasował do reszty makijażu, żeby nie było zbyt krzykliwie, a przy tym ani za ciepło ani za zimno - różowo.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Chryste Panie! Róże z Glamour Daze są tak mocno napigmentowane, ze trzeba uważać przy nakładaniu! zrobiłam sobie "kuku" używając pędzla 116 Myślę, ze do tych róży najlepszy będzie najmniejszy skunks.
A który testowałaś?
OlaM jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości