Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-02, 14:43   #781
OlaM
Moderator

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja nie w temacie Patiny . Chciałam tylko powiedzieć (czy raczej napisać ), że bardzo fajnie wygląda na całą powiekę położony Parfait Amour (dałam go na bazę z Big Bounce'a - Count Your Assets), a na Parfait - na środku powieki - różowy cień (Feather Pink) z paletki Angel .
OlaM jest offline  
Stary 2011-12-02, 17:52   #782
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja nie w temacie Patiny . Chciałam tylko powiedzieć (czy raczej napisać ), że bardzo fajnie wygląda na całą powiekę położony Parfait Amour (dałam go na bazę z Big Bounce'a - Count Your Assets), a na Parfait - na środku powieki - różowy cień (Feather Pink) z paletki Angel .
PA to jeden z moich ukochanych cieni i wyobrażam sobie jak bosssko to wyglądało. Ja jeszcze lubię jakieś neutrale/brązy na górnej powiece i PA obficie na dolnej....kolor moich oczu zyskuje piąty wymiar
Stary 2011-12-02, 18:15   #783
zxcvbnmasd
Moderator

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek pędzla 187, wersji świątecznej sprzed kilku tygodni. Używam go dziś po raz pierwszy do nałożenia pokładu Face and body i zostawił na mnie kilkadziesiąt (!) czarnych włosków. Masakra jakaś po prostu. Zdarzyło się to którejś z Was?
Używam go od 2.11, liczyłam ze po paru użyciach przestani włosie wypadać, ale nadal jest to samo
zxcvbnmasd jest offline  
Stary 2011-12-02, 18:35   #784
Damaris_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
ja nie mam problemu z tym kolorkiem , ale może dlatego, że pod każdą pomadkę nakładam lip erase lub conditioner i konturówką wypełniam usta co by kolorek się trzymał dłużej
Ech, tak myślałam, że pewnie takie kombinacje trzeba. Ja trochę się zawiodłam, bo jednak przywykłam do szminek, których mogę używać w biegu itd itp, a mimo tego wyglądają bez zarzutu. No ale kolor warty zachodu na pewno. Nic to, dzięki za radę - przemyślę. ;]
Stary 2011-12-02, 18:41   #785
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

mam bransolete macowa
irsin jest offline  
Stary 2011-12-02, 18:42   #786
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mam bransolete macowa
Poka
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-12-02, 19:05   #787
OlaM
Moderator

Były Andrzejki, była impreza, była okazja - więc nakleiłam MAC'owe rzęsy nr 7 i chciałam Wam pokazać, jak to wygląda . Nie jest może zbyt spektakularnie, ale zwykłym tuszem, na zwykłych rzęsach, lepszego efektu się nie uzyska . Kupiłam ostatnio jeszcze nr 36, ale na razie ich nie testowałam. A make up to głównie Let's Skate i Indian Ink - coś polubiłam ostatnio to połączenie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020121.jpg (33,6 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020128.jpg (22,3 KB, 68 załadowań)
OlaM jest offline  
Stary 2011-12-02, 19:24   #788
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
Były Andrzejki, była impreza, była okazja - więc nakleiłam MAC'owe rzęsy nr 7 i chciałam Wam pokazać, jak to wygląda . Nie jest może zbyt spektakularnie, ale zwykłym tuszem, na zwykłych rzęsach, lepszego efektu się nie uzyska . Kupiłam ostatnio jeszcze nr 36, ale na razie ich nie testowałam. A make up to głównie Let's Skate i Indian Ink - coś polubiłam ostatnio to połączenie .
Piękny makijaż i śliczne zielone oczy !
Ja niestety mam problemy z przyklejeniem rzęsek z MACa, żadna firma mi nie sprawia takiego problemu - może dałabyś mi jakąś radę. Dla mnie one nie trzymają formy, są na takiej cieniutkiej taśmie i ona mi się wykręca we wszystkie strony

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline  
Stary 2011-12-02, 19:24   #789
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
Bardzo ładny makijaż, a także rzęsy. Jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na rzęsy w MACu, następnym razem muszę to nadrobić!
Stary 2011-12-02, 19:24   #790
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mam bransolete macowa
Prosimy o foto

AnnaVanDort jest offline  
Stary 2011-12-02, 19:38   #791
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Ale cudo 7 trafiają na listę
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-12-02, 20:03   #792
OlaM
Moderator

Cytat:
Piękny makijaż i śliczne zielone oczy !
Ja niestety mam problemy z przyklejeniem rzęsek z MACa, żadna firma mi nie sprawia takiego problemu - może dałabyś mi jakąś radę. Dla mnie one nie trzymają formy, są na takiej cieniutkiej taśmie i ona mi się wykręca we wszystkie strony
Dziękuję , a zieleń tęczówki "podrasowana" .
Co do klejenia - nie jest to łatwe, ale jakoś daję radę - wprost z tubki rozsmarowuję cienką wartwę kleju Duo wzdłuż paska rzęs, ciut więcej dając na skraju przy zewnętrznym i wewnętrznym kąciku, a potem, po paru sekundach, trzymając rzęsy w pęsetce (tak w ich połowie), przykładam do oka i już . Nigdy nie używałam innych rzęs - MAc'owe siódemki to moje pierwsze, więc nie mam porównania z innymi, może faktycznie z MAC'owymi trudniej .

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny makijaż, a także rzęsy. Jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na rzęsy w MACu, następnym razem muszę to nadrobić!
. Rzęsy polecam jak najbardziej, zwłaszcza siódemki .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ale cudo 7 trafiają na listę
. Koniecznie - ja od razu się w nich zakochałam i choć mam też 36, których nie przyklejałam jeszcze, to jak tak "na sucho" przyłożyłam do jednego oka 36, a do drugiego 7 - to bardziej podobaja mi się siódemki.
OlaM jest offline  
Stary 2011-12-02, 20:18   #793
Młoda86
Wtajemniczenie

Ten wątek to zło po ja go subskrybuję? Kupiłam w końcu ten róż kobitka w ZT doradziła mi że zamiast Gingerly albo Coppertone lepiej pasuje mi Buff, więc po pół godzinnej wizycie wybrałam Buff
Dziś znów (za namową i rekomendacjąCorri kupiłam tusz Lancome Doll Eyes (a że była promocja to wzięłam jeszcze Diorshow :P)
Dziewczyny ja Was błagam nie kuście już niczym bo mój portfel mi zwieje za chwilę
W planach jeszcze pigmaki do kupienia o matko, chyba czas poprosić w pracy o podwyżkę
Stary 2011-12-02, 20:18   #794
bienemaja
Raczkowanie

Dzięki za odpowiedzi w sumie małe to pocieszenie, że nie tylko ja tak mam. Za kilka miesięcy to on łysy będzie, jeśli się nie uspokoi am ja się cieszyłam, że taniej kupiłam fajne pędzelki. Jednak nie ma co oszczędzać i trzeba kupować pełnowymiarowe. Ehh...
bienemaja jest offline  
Stary 2011-12-02, 20:25   #795
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ten wątek to zło po ja go subskrybuję? Kupiłam w końcu ten róż kobitka w ZT doradziła mi że zamiast Gingerly albo Coppertone lepiej pasuje mi Buff, więc po pół godzinnej wizycie wybrałam Buff
Dziś znów (za namową i rekomendacjąCorri kupiłam tusz Lancome Doll Eyes (a że była promocja to wzięłam jeszcze Diorshow :P)
Dziewczyny ja Was błagam nie kuście już niczym bo mój portfel mi zwieje za chwilę
W planach jeszcze pigmaki do kupienia o matko, chyba czas poprosić w pracy o podwyżkę
Jaka promocja?

Ja potwierdzam. Wizaż to zło
A jak ktoś nie wierzy i jest ze Śląska, to zapraszam na wątek o promocjach tam jest info o odkrytym dziś przeze mnie miejscu grzechu

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Pięęęęęęęęęknie!
basiao84 jest offline  
Stary 2011-12-02, 20:34   #796
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję , a zieleń tęczówki "podrasowana" .
Co do klejenia - nie jest to łatwe, ale jakoś daję radę - wprost z tubki rozsmarowuję cienką wartwę kleju Duo wzdłuż paska rzęs, ciut więcej dając na skraju przy zewnętrznym i wewnętrznym kąciku, a potem, po paru sekundach, trzymając rzęsy w pęsetce (tak w ich połowie), przykładam do oka i już . Nigdy nie używałam innych rzęs - MAc'owe siódemki to moje pierwsze, więc nie mam porównania z innymi, może faktycznie z MAC'owymi trudniej .
Aż musiałam sprawdzić - mam 3 też ładne, ale od roku leżą nie używane, bo nie mogę sobie dać rady, chyba w weekend powalczę ,
ale bardzo dziękuję za radę i na pewno przy następnej wizycie w MACu przyjrzę się tym magicznym 7 i mnie może też się uda , a co mi też się należy MACowa rzęska .
Albo poproszę Panie MACówki , żeby zaprezentowały produkt na mnie !

Stary 2011-12-02, 20:50   #797
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
D
Moje najłatwiejsze w obsłudze rzęsy to Eylure Naturalites - leciutkie, naturalne, nie czuć ich. Moje ulubione, do podkręcenia w niewidoczny sposób moich rzęs

Cytat:
. Koniecznie - ja od razu się w nich zakochałam i choć mam też 36, których nie przyklejałam jeszcze, to jak tak "na sucho" przyłożyłam do jednego oka 36, a do drugiego 7 - to bardziej podobaja mi się siódemki.
Ja 36 na żywo jeszcze nie widziałam, bo ich od kilku miesięcy nie ma u mnie, nie wiedzieć czemu
7 prezentowała ostatnio Nic z Pixiwoo, w poradniku o rzęsach. Na Twoich wyglądają bardziej spektakularnie
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-12-02, 21:17   #798
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
popracuje z nim
ja chyba też
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Moje najłatwiejsze w obsłudze rzęsy to Eylure Naturalites - leciutkie, naturalne, nie czuć ich. Moje ulubione, do podkręcenia w niewidoczny sposób moich rzęs

Ja 36 na żywo jeszcze nie widziałam, bo ich od kilku miesięcy nie ma u mnie, nie wiedzieć czemu
7 prezentowała ostatnio Nic z Pixiwoo, w poradniku o rzęsach. Na Twoich wyglądają bardziej spektakularnie
ja lubię rzęski z ardell, bardzo cieniutkie, miękkie, łatwo je dopasować do kształtu oka...

Olu - piękny makijaż!!!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-12-02, 21:32   #799
princess_of_agony
Zadomowienie

Eylure i Ardell mi się też bardzo miło użytkuje są świetne, ale to są rzęski na sztywnej tasiemce i łatwo je przykleić. A z MACkiem próbowałam pierwszy raz w dniu ślubu to dałam sobie z nimi spokój, niestety później też miernie, ale nie poddam się .

Co do pędzli limitowanych zwłaszcza skunksa to mój z przed 2 lat trochę wychodził, całą twarz mi zostawiał w czarnych włoskach , ale po jakimś 10 myciu już mniej, a teraz jest OK i łysy nie jest .
Z tegorocznej kolekcji też mam i też wychodzi na razie.

Stary 2011-12-02, 22:33   #800
ranka
Kici kici miau miau

moj nie jest limitowany i tez wyłazi
ranka jest offline  
Stary 2011-12-02, 22:35   #801
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja chyba też

ja lubię rzęski z ardell, bardzo cieniutkie, miękkie, łatwo je dopasować do kształtu oka...
A gdzie kupujesz rzęsy Ardell?
Stary 2011-12-02, 22:40   #802
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
A gdzie kupujesz rzęsy Ardell?
na nailetc (http://www.nailetc.com/) )

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-12-02, 23:07   #803
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
ja chyba też

Olu - piękny makijaż!!!
U mnie kiepski wybór tych z Ardell jest. Ale skoro zachwalasz, to któreś wypróbuję Masz dar kuszenia
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-12-02, 23:42   #804
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
no to wpadłam, chcę wszystko
Stary 2011-12-03, 00:50   #805
najada_naj
Zadomowienie

Że powtórzę, Olu za dziewczynami, makijaż świetny, czyli !! Wydaje mi się, że też mam siódemki (niestety numerek starł się opakowania) i już nosiłam, ale na mnie tak ładnie się nie prezentowały. W sumie z macowych rzęs najbardziej lubię te do kącików zewnętrznych (nie pamiętam numeru) i łatwo się je nakłada.
najada_naj jest offline  
Stary 2011-12-03, 01:17   #806
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Oluś, prześlicznie ładne oczy masz

jutro Snowglobka wysyłam

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-12-03, 09:23   #807
milili
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi w sumie małe to pocieszenie, że nie tylko ja tak mam. Za kilka miesięcy to on łysy będzie, jeśli się nie uspokoi am ja się cieszyłam, że taniej kupiłam fajne pędzelki. Jednak nie ma co oszczędzać i trzeba kupować pełnowymiarowe. Ehh...
Ja też kupiłam świąteczne pędzelki ten zestaw essential i jestem bardzo zadowolona i nic mi nie wypada trzeba się tylko przyzwyczaić i przestawić na małe rączki. Może powinnaś tą skówkę bardziej docisnąć gdzieś w pierwszych częściach wątku chyba dziewczyny coś o tym już pisały i poprosiłam Tż bo tez mi jeden tak "łysiał"nawet pomogło.
milili jest offline  
Stary 2011-12-03, 10:12   #808
villete
Zakorzenienie

wiecie może jaki jest skład msfn?

wymiana
villete jest offline  
Stary 2011-12-03, 11:55   #809
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
wiecie może jaki jest skład msfn?
http://www.fabulessbeauty.com/2009/0...break-you-out/
Stary 2011-12-03, 12:23   #810
OlaM
Moderator

Cytat:
Aż musiałam sprawdzić - mam 3 też ładne, ale od roku leżą nie używane, bo nie mogę sobie dać rady, chyba w weekend powalczę ,
ale bardzo dziękuję za radę i na pewno przy następnej wizycie w MACu przyjrzę się tym magicznym 7 i mnie może też się uda , a co mi też się należy MACowa rzęska .
Albo poproszę Panie MACówki , żeby zaprezentowały produkt na mnie !
To ja teraz muszę się przyjrzeć 3, bo po swatchach w necie wyglądają kusząco . Znalazłam taki krótki opis różnych rzęs i zdjęcia na Temptalii - TU .

Cytat:
ja chyba też

Olu - piękny makijaż!!!
Dziękuję Kasiu . Też mnie kuszą rzęsy Ardell i w ogóle rzęsy z innych firm, ale MAC'owe łatwiej dostępne .
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Że powtórzę, Olu za dziewczynami, makijaż świetny, czyli !! Wydaje mi się, że też mam siódemki (niestety numerek starł się opakowania) i już nosiłam, ale na mnie tak ładnie się nie prezentowały. W sumie z macowych rzęs najbardziej lubię te do kącików zewnętrznych (nie pamiętam numeru) i łatwo się je nakłada.
Dziękuję . Siódemki w opakowaniu są dość charakterystyczne (grubsza kępka na zmianę z cieniutką, z widocznymi przerwami między nimi), więc na pewno łatwo je zidentyfikujesz - jestem pewna, że będą u Ciebie pięknie wyglądać . A te do zewnętrznych kącików też już mi chodzą po głowie - to nr 20, Samanta przy ich użyciu wyczarowała piękny makijaż - "Angelina Jolie Cat Eyes Make-up" (uwielbiam oglądać Pixiwoo w akcji )

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Oluś, prześlicznie ładne oczy masz

jutro Snowglobka wysyłam
Dziękuję Martuś . No i czekam z utęsknieniem na Snowglobka .

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Pięęęęęęęęęknie!
Bardzo mi miło, .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2011-12-03 o 12:24
OlaM jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości