Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-08, 15:09   #1441
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja stosuję oba z podobnym rezultatem.. bardzo szybko się wchłaniają i każdy podkład dobrze się na nie nakłada.. no i dobrze nawilżają

moim zdaniem one niewiele różnią się między sobą.. może jedynie CCC jest minimalnie treściwszy.. ale to naprawdę minimalnie..
Dziękuję
Chyba SMC w przyszłości wezmę, ale potestować muszę oba

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 115 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-01-08, 15:10   #1442
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość

A tak w ogóle dzisiaj przypadkiem mnie do MAC zniosło jak byłam w ZT i popełniłam zakup 4 cieni... I tak oto moje paletki wzbogaciły się w Trax, White Frost, Mystery, i obłedny Smut Smut od razu został dzisiaj na sesji wykorzystany... i wyszedł szaro-zielony Ten cień mnie zadziwia, dała bym głowę, że to brąz a potem taka niespodzianka Wrzucam zdjęcia na swatchowy.
a jak Ci smut taki szary wyszedł bez brązu - kładłaś coś pod niego, bazę, inny cień itp? Ja właśnie taki efekt chciałabym uzyskać, bo zawsze mi się wydaje za bardzo brązowy . a makijaż super
Kajol jest offline  
Stary 2012-01-08, 15:29   #1443
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Niestety, osób żerujących na renomie marki i ludzkiej naiwności nie brakuje

Kolciag - makijaż cudny
Więcej takich perełek prosimy
No niestety, a że niestety ogromne ilości tego są sprzedawane a wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że kupiło podróbę... to nie uznaję takich rzeczy jak KWC - bo duża część opinii to opinie na temat podrób może przesadzam, ale nigdy nie kierowałam się KWC przy wyborze czegokolwiek

Dziękuję pięknie Wiele zależy od fotografa, czy wybłagam odpowiednie zdjęcia, z których mogę oczka wyciąć i wkleić tym razem fotograf był tak miły, że wysłał mi zdjęcia surowe, jeszcze przed obróbką

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
a jak Ci smut taki szary wyszedł bez brązu - kładłaś coś pod niego, bazę, inny cień itp? Ja właśnie taki efekt chciałabym uzyskać, bo zawsze mi się wydaje za bardzo brązowy . a makijaż super
nakładałam go na kamuflaż Kryolanowski
Dziękuję pięknie
Stary 2012-01-08, 20:57   #1444
lola23
Wtajemniczenie

Od jakiegoś czasu myślę o zakupie palety na cienie.
Mam kilka czwórek i jedynek , chcę to jakoś ogarnąc. Nie wiem na jaką się zdecydowac Mac czy GlamBox

targowisko:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline  
Stary 2012-01-08, 21:08   #1445
dosiaq
Raczkowanie

MAC w tym momencie kosztuje już pewnie 60zł, albo ponad (czwórkę dziś kupowałam i płaciłam 23zł czyli 4zł drożej niż jeszcze 2 tygodnie temu). GlamBox z tego co wiem jest tańszy, ale nie widziałam go i trudno mi porównać.
dosiaq jest offline  
Stary 2012-01-08, 21:13   #1446
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

A ja mam jeszcze inne pytanie odnośnie palet - jakiego one są koloru? Jak zykle przeglądałam zdjęcia czy filmiki w necie to zdawały się czarne, a ja mam... szarą, z takimi małymi drobinkami w tej szarości. Coś się zmieniło w ich paletach czy po prostu na zdjęciach ten szary wygląda jak czarny?

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2012-01-08, 21:24   #1447
dosiaq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze inne pytanie odnośnie palet - jakiego one są koloru? Jak zykle przeglądałam zdjęcia czy filmiki w necie to zdawały się czarne, a ja mam... szarą, z takimi małymi drobinkami w tej szarości. Coś się zmieniło w ich paletach czy po prostu na zdjęciach ten szary wygląda jak czarny?

Ja też mam taką jak opisujesz i wydaje mi się, że one wychodzą na zdjęciach jak czarne, ale mogę się oczywiście mylić
dosiaq jest offline  
Stary 2012-01-08, 21:26   #1448
lola23
Wtajemniczenie

ę za
Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
MAC w tym momencie kosztuje już pewnie 60zł, albo ponad (czwórkę dziś kupowałam i płaciłam 23zł czyli 4zł drożej niż jeszcze 2 tygodnie temu). GlamBox z tego co wiem jest tańszy, ale nie widziałam go i trudno mi porównać.
dosiaq
cenowo GlamBox wypada pewnie lepiej ale czy warto w porównaniu z MAC. Z tego co wyczytałam w GlamBox' ie zmieści się 35 cieni. Czy MAC ma takie duże palety?

targowisko:

lola23 jest offline  
Stary 2012-01-08, 21:28   #1449
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
ę za

dosiaq
cenowo GlamBox wypada pewnie lepiej ale czy warto w porównaniu z MAC. Z tego co wyczytałam w GlamBox' ie zmieści się 35 cieni. Czy MAC ma takie duże palety?
Największa paleta w MAC to 15 cieni (tyle ma przegródek). Mnie się jeszcze wydaje, że Glambox jest trochę grubszy od palety MACowej dodatkowo.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Ja też mam taką jak opisujesz i wydaje mi się, że one wychodzą na zdjęciach jak czarne, ale mogę się oczywiście mylić
Ok, to już jestem trochę uspokojona

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2012-01-08, 21:29   #1450
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Na opakowaniu mi jakoś specjalnie nie zależy. A jak je wyciągałaś? Zdradź proszę
wg filmiku na youtubie, chyba oolong mi go podawala. w kazdym badz razie pilniczkiem do paznokci albo malym nozykiem nawilzonym spirytusem podwazasz wklady ale wczesniej pudelko trzeba podwazyc. ono ma taki zatrzask.. no najlepiej chyba zobaczyc to na youtubie
ranka jest teraz online  
Stary 2012-01-08, 21:31   #1451
lola23
Wtajemniczenie

Chciałabym paletę bez separatorów, może kiedyś wezmę się za depotowanie cieni z 6-tek

targowisko:

lola23 jest offline  
Stary 2012-01-08, 22:41   #1452
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
Chciałabym paletę bez separatorów, może kiedyś wezmę się za depotowanie cieni z 6-tek
te z MACowych palet łatwo się usuwa
sama sobie tak jedną powiększyłam
Kajol jest offline  
Stary 2012-01-08, 22:47   #1453
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
to sporo procentowo w górę poszla...

może któraś z was ma na zbyciu podkład Pro Longwear w kolorze NC25? bo mój już łapie powietrze przy wyciskaniu, więc niedługo go pożegnam
może Rodzynek ma jakiś zbędny?

oolong jest offline  
Stary 2012-01-08, 23:38   #1454
villete
Zakorzenienie

Cytat:
te z MACowych palet łatwo się usuwa
sama sobie tak jedną powiększyłam
o, powiedz coś o tym, mnie tak coś właśnie męczy czy wyciągnąć separatory czy nie. dobrze trzymają się cienie? nie wypadają?

wymiana
villete jest offline  
Stary 2012-01-08, 23:47   #1455
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Od jakiegoś czasu myślę o zakupie palety na cienie.
Mam kilka czwórek i jedynek , chcę to jakoś ogarnąc. Nie wiem na jaką się zdecydowac Mac czy GlamBox
Ja preferuję macowy design

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Moja też jest bardziej szara niż czarna
tiniaczek jest offline  
Stary 2012-01-09, 00:06   #1456
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
o, powiedz coś o tym, mnie tak coś właśnie męczy czy wyciągnąć separatory czy nie. dobrze trzymają się cienie? nie wypadają?
ja akurat trzymam w niej róże (15 jeszcze cieniami nie zapełniłam nie chce mi się depotować limitowanek) ale trzymają się bardzo dobrze, no i zmieszczę ich 8, a nie 6. Nie wypadają, ale jak paleta nie jest do maksimum zapełniona to "jeżdżą" po dnie jak mocno dociśniesz pędzlem - no w końcu nic ich nie ogranicza.
Oczywiście usunięcie separatora jest nieodwracalne - chyba, że będziesz się bawić w doklejanie potem
Jedyny minus to że nie jest to jednak bardzo estetyczne - pedantom nie polecam no bo te "pany" to nie układają się równo i wygląda to bardziej bałaganiarsko
Kajol jest offline  
Stary 2012-01-09, 00:19   #1457
KNK
Zadomowienie

mam pytanie do tych co mają starą i nową Circe, czy tylko mi sie wydaje że nowa jest bardziej błyszcząca i filetowa, stara była dla mnie bardziej brudasek i satyna a nie taki połysk jak teraz, ale moze mi sie wydaje bo starej już nie mam, jak myślicie ???

KNK jest offline  
Stary 2012-01-09, 00:33   #1458
najada_naj
Zadomowienie

Mogę porównać, bo mam odsypkę starej i nową, ale to rano obadam, jak będzie światło sensowne.
najada_naj jest offline  
Stary 2012-01-09, 02:13   #1459
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
mam pytanie do tych co mają starą i nową Circe, czy tylko mi sie wydaje że nowa jest bardziej błyszcząca i filetowa, stara była dla mnie bardziej brudasek i satyna a nie taki połysk jak teraz, ale moze mi sie wydaje bo starej już nie mam, jak myślicie ???
Mam odsypke starej i nową - rzeczywiście ta z Daphne jest ciut bardziej fioletowa - to znaczy chłodniejsza, stara była zdecydowanie ''śliwkowo - brudna z cieniem fioletu", a teraz to "lawenda skrzyżowana ze śliwką plus galaktyka srebrnych drobinek".
Vanth jest offline  
Stary 2012-01-09, 09:17   #1460
OlaM
Moderator

Cytat:
Ja mam trzy paletki, a separator ostał sie tylko w jednej - na razie, bo chyba wkrótce i z tej trzeciej go usunę .
Może faktycznie bardziej estetycznie wyglądaja cienie powsadzane "na swoje miejsce", ale za to ile miejsca się zyskuje po wyciągnięciu separatora . Poza tym wkłady trzymają się w paletce pozbawionej separatora całkiem dobrze - zwłaszcza, jak jeden przywiera blisko do drugiego - czyli im więcej cieni, tym lepiej .
Ja po prostu nie lubię mieć zbyt wiele zbędnych opakowań, a tak, to póki co prawie wszystkie jasne cienie zajmują miejsce w "piętnastce" z separatorem, a wszystkie ciemne - w paletce bez separatora. Trzecia paletka to wkłady Sculpt, Strady i zdepotowanych róży, plus jakieś mniej używane wkłady cieni.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Moja też jest bardziej szara niż czarna
Ja swoje paletki nazwałabym grafitowymi .

Poza tym donoszę, że wczoraj kupiłam quad Interior Life - dziś już się nim pomalowałam. Kolorystyka mi się podoba (taka raczej jesienna i bura), ale fakt, że najłatwiejsze w obsłudze nie są. Zobaczymy, jak będzie dalej, na razie, po jednokrotnym użyciu, oceniam paletkę na trójkę .
Niestety błyszczyka Narcissus już nie było , a faktycznie jest piękny. Azalea Blossom i szminki Seasoned Plum i Red Dwarf też już wyprzedane - reszty nie pamiętam .
Na pocieszenie kupiłam Strobe Cream w wersji mini, kolejną szminkę Snob (a Pervette dostałam w ramach B2M), no i jeszcze pędzelek 222, który ponoć ma być wycofywany, choć MACówkom nic w tym względzie wiadome nie było .
OlaM jest offline  
Stary 2012-01-09, 09:20   #1461
lola23
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja preferuję macowy design
Ja też bardzo lubię macowy design tylko zastanawiam się czy warto upierac się przy Macu jeśli przeważałyby względy ekonomiczne i praktyczne na korzyśc GlamBoxa

może ktoś ma obydwie obydwie palety i mógłby porównac

Cytat:
ja akurat trzymam w niej róże (15 jeszcze cieniami nie zapełniłam nie chce mi się depotować limitowanek) ale trzymają się bardzo dobrze, no i zmieszczę ich 8, a nie 6. Nie wypadają, ale jak paleta nie jest do maksimum zapełniona to "jeżdżą" po dnie jak mocno dociśniesz pędzlem - no w końcu nic ich nie ogranicza.
Oczywiście usunięcie separatora jest nieodwracalne - chyba, że będziesz się bawić w doklejanie potem
Jedyny minus to że nie jest to jednak bardzo estetyczne - pedantom nie polecam no bo te "pany" to nie układają się równo i wygląda to bardziej bałaganiarsko
po wyjęciu separatorów ile cieni pomieści ta paletka ?

targowisko:

Edytowane przez lola23
Czas edycji: 2012-01-09 o 09:22
lola23 jest offline  
Stary 2012-01-09, 09:39   #1462
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
to sporo procentowo w górę poszla...

może któraś z was ma na zbyciu podkład Pro Longwear w kolorze NC25? bo mój już łapie powietrze przy wyciskaniu, więc niedługo go pożegnam
może Rodzynek ma jakiś zbędny?
ja mam
alew onjest w berlinie, a ja w polsce i dopiero pod koniec stycznia bede tam
irsin jest offline  
Stary 2012-01-09, 12:22   #1463
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Poza tym donoszę, że wczoraj kupiłam quad Interior Life - dziś już się nim pomalowałam. Kolorystyka mi się podoba (taka raczej jesienna i bura), ale fakt, że najłatwiejsze w obsłudze nie są. Zobaczymy, jak będzie dalej, na razie, po jednokrotnym użyciu, oceniam paletkę na trójkę .
Oleńko, a może wstawisz makijaz tym quadem?
A powiedz, żałujesz ze go kupiłas?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 115 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-01-09, 12:33   #1464
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
po wyjęciu separatorów ile cieni pomieści ta paletka ?
mieści się 26 cieni

Cytat:
Przy wyjmowaniu separatora z pierwszej kupionej palety, nie miałam żadnych problemów. Przy drugiej separator popękał na rogach i w ogóle bardzo źle się go wyciągało, w końcu dałam spokój i został na miejscu.
Cienie trzymają się dobrze, ale ja bym ich nie zabierała w daleką podróż.
Stary 2012-01-09, 12:50   #1465
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oleńko, a może wstawisz makijaz tym quadem?
A powiedz, żałujesz ze go kupiłas?
Na razie jestem w pracy, więc nie jestem w stanie zrobić dobrych zdjęć w tym momencie, a wieczorem makijaż może już się nie nadawać do prezentowania go publicznie . Pstryknę najwyżej teraz zdjęcia komórką, a jak wieczorem zrzucę to na kompa, to zobaczę, co tam wyszło i czy zdjęcia będą miarodajne. Najwyżej makijaż zrobię jutro rano i wtedy zdjęcia zamieściłabym jutro wieczorkiem.
Na ten moment trochę żałuję, że go kupiłam, ale wszytko może się jeszcze zmienić .
OlaM jest offline  
Stary 2012-01-09, 13:19   #1466
villete
Zakorzenienie

a mógłby ktoś porównać "grubość" glamboxa? bo przy podróżowaniu wszystko się liczy, stąd doceniam własnie macowe paletki za ich "szczupłość"

wymiana
villete jest offline  
Stary 2012-01-09, 13:29   #1467
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Na razie jestem w pracy, więc nie jestem w stanie zrobić dobrych zdjęć w tym momencie, a wieczorem makijaż może już się nie nadawać do prezentowania go publicznie . Pstryknę najwyżej teraz zdjęcia komórką, a jak wieczorem zrzucę to na kompa, to zobaczę, co tam wyszło i czy zdjęcia będą miarodajne. Najwyżej makijaż zrobię jutro rano i wtedy zdjęcia zamieściłabym jutro wieczorkiem.
Na ten moment trochę żałuję, że go kupiłam, ale wszytko może się jeszcze zmienić .
No to poczekam grzecznie
Tym bardziej, ze mam zamiar sama nabyć ten quad A nie powiem, momentami dopadają mnie wątpliwości

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-01-09, 14:27   #1468
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Mam odsypke starej i nową - rzeczywiście ta z Daphne jest ciut bardziej fioletowa - to znaczy chłodniejsza, stara była zdecydowanie ''śliwkowo - brudna z cieniem fioletu", a teraz to "lawenda skrzyżowana ze śliwką plus galaktyka srebrnych drobinek".
Sprawdzałam dziś z ciekawości Circa Plum w obu wydaniach, wrzucam zdjęcie. Ciemno trochę było, ale i tak widać, że starsza wersja (po lewej) była ciemniejsza, taka przybrudzona, a nowa jest zdecydowanie jaśniejsza i czystsza w barwie. Obie mi się podobają, tak czy siak, nowa chyba nawet jest łatwiejsza w obsłudze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg circA.jpg (31,4 KB, 22 załadowań)
najada_naj jest offline  
Stary 2012-01-09, 15:41   #1469
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja mam
alew onjest w berlinie, a ja w polsce i dopiero pod koniec stycznia bede tam
spoko, poczekam, bo mam jakies resztki innych mazideł no chyba że ktoś się szybciej pojawi
chcesz coś z wątku mojego? jeśli nie, to daj znać, możemy inaczej się umówić

oolong jest offline  
Stary 2012-01-09, 17:12   #1470
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Ja swoje paletki nazwałabym grafitowymi .
O tak
tiniaczek jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości