Poszukiwany taki cień :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-26, 11:42   #1
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20

Poszukiwany taki cień :)

Takiego wątku nie było, bo te zdjecie niedawno ktoś wkleił, a ja zakochałam się w takim kolorze . Czy ktoś wie jaki cień dawałby taki efekt rózowo-brzoskwiniowy, lekko opalizujący ? Błagam, pomózcie , bo mi ten cień spokoju nie daje :P

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 11:50   #2
blądi
Raczkowanie

Dot.: Poszukiwany taki cień :)

to jest cien o mokrej komnsystencji a nie sypki ,sa firmy ktore produkuja takie cienie ,ozejze sie to ci napisze ,chyba ze jest to zlukly cien na ktory nalozono blyszczyk
blądi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 12:00   #3
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Z tego co pamietam to chyba nowy kremowy Clarins ma w swojej ofercie taki odcien. Niestety nie znam numerka, bo w brzoskwinkach jako pani zima nie gustuje

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 12:25   #4
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Nie kremowy Clarins nie da takiego efektu posiadam ten odcie o którym mówi Anastashia - to odcień nr 1 (petale) jest super i pięknie się błyszczy na oku, w dodatku jak na kremowy cień jest super trwały - ale efekt jest bardziej jasnobeżowy, lekko złocisty, metaliczny - nie ma tam różu czy brzoskwinki.
Bardzo lubię takie odcień na oku jak wkleiłaś Aniu - taki róż ale z ciepłym złocistym odcieniem, wlasnie ocierający się o brzoskiwnię, opalizujący na złoto. Mam takie dwa cienie - pierwszy to pojedyncza Divinora Guerlaina nr 60 Rose d'Or, i świetny cień Loreala Color Appeal Holographic 103 Rose Pepite (golden rose). Polecam ten Lorealowski, nie kosztuje fortuny a jest super (w ogóle jestem fanką kolorówki Loreala, sama upatrzyłam już sobie piękny złoty cień z linii gold holographic chyba).
Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 12:30   #5
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20

Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Ja sprawdzałam kilka cieni i wszystkie albo błyszczą brokatem albo są żarówiaste Ten jest przecudny , ja nie mam brązowych ocząt, ale szaroniebieskie, ale i tak mi się strasznie podoba, więc loreala sobie poszukam, bo fortuny nie chcę wydać

Smoczyco, pamętam jak w swojej recenzji Pastel Teint bourjois pisałaś o białym i fioletowym - nie wiem czy to Cię zainteresuje, ale na allegro pojawił się biały Pastel Teint

Dodatkowo zastanawiałam się, czy taki efekt da róż Bourjois Rose d'or lub Lilas d'or, co o tym myślicie?

arte infantil

R jak Remont
Stary 2005-06-26, 12:51   #6
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Ania dzięki za cynk - ale chyba sobie odpuszczę choć lubiłam białego Burzujka bardzo - mam teraz tyyyyyyyyyle pudrów że aż wstyd się przyznać - meteoryty, sztuk dwie, dwie pryzmy, a jeszcze kochana Joannea przywiozła mi z wielkiego świata wkład do Shiseido Luminizng Color (bo u nas oczywiście wkladów nie ma!).
Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 13:00   #7
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Ania dzięki za cynk - ale chyba sobie odpuszczę choć lubiłam białego Burzujka bardzo - mam teraz tyyyyyyyyyle pudrów że aż wstyd się przyznać - meteoryty, sztuk dwie, dwie pryzmy, a jeszcze kochana Joannea przywiozła mi z wielkiego świata wkład do Shiseido Luminizng Color (bo u nas oczywiście wkladów nie ma!).

Nie ma za co , jakby co, podaje nick tej osoby z allegro - Malika. Więc może ja się skuszę, ma jeszcze pył złoty i srebrny, pewnie są cudne mmmmmm dobrze już dobrze, nie będę Cię kusić

arte infantil

R jak Remont
Stary 2005-06-26, 13:31   #8
Hanka20
Zakorzenienie

A mnie się wydaje, ze takie cienie w kredce ma firma Avon, kosztują okolo 20 zł i maja swietna kremowa konsystencję. Polecam i pozdrawiam papapa

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 21:40   #9
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

ooo w tym momencie to juz sie tez zakochalam wlasnie sobie przypomnialam ze widzialam takie w ofercie bourjois (nie wiem jak to sie pisze)
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 22:18   #10
bunny-pie
Zakorzenienie

Wiecie kto taki ma? Bourjois, ten sypki w docieniu "regard rose or", rózowy opalizujacy na zloto.

Tinker
Stary 2005-06-26, 22:22   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

róż opalizujący na złoto ma też Italian Beauty

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 00:24   #12
kot_bury
Raczkowanie

100 lat emu Celia miala roze w malych szklanych sloiczkach i mieli identyczny cien. identyczny!!! Piekan rozowa brzoskwinia, delikatna opalizujaca.
kot_bury jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 08:20   #13
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20

Cytat:
Napisane przez agabil1
róż opalizujący na złoto ma też Italian Beauty
róż z IB mam, ale nie daje takiego efektu, jest zbyt mocny, a mi chodzi o delikatność
Co do Suivez Regard, to obawiam się, że nie będzie opalizujacy, tylko świecący brokatem, bo oglądałam go w Sephorze. Co do Celii, jak to było 100 lat temu, to wątpie, żebym dostała

arte infantil

R jak Remont
Stary 2005-06-27, 12:31   #14
bunny-pie
Zakorzenienie

Wlasnie ze w Bourjoisu nie ma brokatu tylko opalizijace drobinki. Radze wypróbowac cien na dloni lub oku i wyjsc ze slepu na swiatlo dzienne. Ja bym nigdy tego cieniu nie kupila, ale sklepowa kazala nalozyc na powieki i wyjsc z lusterkiem. I super Ja tez nienawidze brokatu

Tinker
Stary 2005-06-27, 17:23   #15
MarilynManson
Raczkowanie

GG do MarilynManson
Smile Dot.: Poszukiwany taki cień :)

ja mam mniejwiecej taki-pyłek Bell
MarilynManson jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości