Czy kupić ten zestaw ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-05, 20:18   #1
truskawkowanelly
Przyczajenie

Czy kupić ten zestaw ?

Cześć wszystkim . Jestem w 3 klasie gimnazjum i muszę już myśleć o swojej przyszłości ( i tak rozmyślam nad robieniem pazurków ) . I za nim pójdę do odpowiedniej szkoły na kursy i tak dalej chciałabym trochę nauczyć się robić te paznokcie metodą żelową - tak w domu dla siebie . I czy ten zestaw byłby dobry http://allegro.pl/zestaw-lampa-uv-36...910685809.html

chodzi mi o sprzęt - bo żele do tego mogłabym dokupić firmy ibd - bo jak czytałam na innych forach dużo dziewczyn je polecało . Co o tym sądzicie - ten zestaw + żele ibd , a może inne dobre żele polecacie , żebym się nie zniechęciła tak na początek ???
truskawkowanelly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 13:27   #2
byliczka
Zakorzenienie

Dot.: Czy kupić ten zestaw ?

Zanim wydasz pieniądze na beznadziejny zestaw, zainwestujesz w żele IBD to najpierw znajdź swoją świnkę skarbonkę i wrzuć te pieniądze, które przeznaczyłabyś na ten mało trafiony pomysł i myśląc o swojej przyszłości ODŁÓŻ PIENIĄDZE NA KURS.

PS. Uprzedzając od razu Twoją odpowiedź że na kurs Cie nie stać: zestaw 150 zł, + wysyłka, przeciętny żel IBD ok 100 zł, jak masz zainwestować to pewnie minimum 300 zł na to by poszło, czyli to już 450 zł + wysyłka, a kurs stylizacji paznokci metodą żelową u bardzo dobrego szkoleniowca kosztuje ok 700-800 zł za 3 dni. Więc zrób sobie mały rekonesans i zastanów się czy warto. Doskładaj sobie te kilka stów do ferii i idź na kurs. Nie musisz być do tego pełnoletnia.

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2011-11-06 o 13:29
byliczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 20:38   #3
effulla
Zakorzenienie

Ja przepraszam bardzo ale ... hmm.. może coś jeszcze poza paznokciami ? No bo nie wiem czy tylko ze zdobienia metodą żelową wyżyjesz aczkolwiek mogę się mylić ALE będąc młodą osobą masz tylko taki pomysł na siebie ? Skoro myślisz w tym kierunku , tj upiększania to może kosmetologia ?
Stary 2011-11-07, 21:08   #4
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Ja przepraszam bardzo ale ... hmm.. może coś jeszcze poza paznokciami ? No bo nie wiem czy tylko ze zdobienia metodą żelową wyżyjesz aczkolwiek mogę się mylić ALE będąc młodą osobą masz tylko taki pomysł na siebie ? Skoro myślisz w tym kierunku , tj upiększania to może kosmetologia ?
Tez tak mysle.... Teraz jest zatrzesienie stylistek paznokci, a i tak dobrej to szukac trzeba ze swieca. Nawet jak Truskawkowa dobrze bedzie 'lepila' pazurki to i tak trudno bedzie jej wyzyc jedynie z tego. Chyba, ze postawi na jakies kompleksowe studium jako baza, a potem 'podokleja' do tego porzadne kursy.

Zakup nawet najlepszego materialu nie gwarantuje sukcesu, bo poczatki z zelem sa trudne. Paznokcie zbyt wolno rosna, by wytrzymac wszystkie eksperymenty bez posiadania podstawowej wiedzy. Sama na sobie robie eksperymenty i wiem, ze z czyms takim nie ma co isc do ludzi.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 08:41   #5
byliczka
Zakorzenienie

ekhm.. że tak wtrącę, z samych paznokci można wyżyć i to całkiem nieźle. tylko trzeba umieć to robić
Stary 2011-11-08, 17:16   #6
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
ekhm.. że tak wtrącę, z samych paznokci można wyżyć i to całkiem nieźle. tylko trzeba umieć to robić
Z pewnoscia...ale trzeba sobie wyrobic renome, a na to trzeba czasu . Wpierw sa same naklady na inwestycje, dosc to kosztowne, by sie potem wycofac. Potem szlifowanie techniki, kolejne kursy itd. Jak dobra stylistka, to sie od tlumow nie opedzi. Mi sie wydaje, ze nawet kurs za kilka stow to najlepszy poczatek, by sie oswoic z tematem.

Ps. Sama bym chciala miec tu w zasiegu dobra stylistke, bo do Szwedek boje sie pojsc (lopaty, grube gluty, odrost na powitanie i jeszcze min. 200 pln). E.... zaplacilabym dobrze, gdybym tylkomiala komu
guacamole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 19:22   #7
byliczka
Zakorzenienie

Jak najbardziej nakład spory jest, ale żadnego interesu nie otwiera się za 1000 zł jak chce się z tego żyć. Kurs to podstawa i nie ma co nawet dyskutować. A reszta zalezy już tylko od Nas.

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości