Zdrowe,lśniące i puszyste włosy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-26, 11:56   #1
Ewuska_90
Raczkowanie

Zdrowe,lśniące i puszyste włosy.

Mam proste,gęste i grube(ciężkie) włosy.Zawsze zbierałam komplementy naich temat,ostatnio jednak włosy są brzydkie.
z jednej strony są puszyste bo często je myje,ale tak jakoś niezdrwo,raczej wysuszone i się puszą.ale tylko rano.póxniej są przyklapnięte i takie zniszczone,łatwo się kołtunią i zbijają w strąki.odżywki z kolei dają

jakiś dziwny efekt ,czasami zbyt obciązają włosy a efekt połysku wcale nie jest zadowalający.jak dbac o włosy żeby wyglądały one zdrowo,moze jakies domowe sposoby,albo jakieś odżywcze maseczki,szmpony,odżywki?
chce podkreślić piękno moich włosów ale nie wiem jak to zrobić.z jednej strony chciałabym żeby były one takie troche uniesione i ładnie wymodelowane,z drugiej nie wiem czy nie prostsze byłoby zrobienie ich idealnie prostych,gladkich i błyszczących..prosze wypowiedzcie sie!
Ewuska_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:30   #2
Ewuska_90
Raczkowanie

Dot.: Zdrowe,lśniące i puszyste włosy.

może jednak coś doradzicie?chociaż jakies dobre odżywki
Stary 2005-06-30, 10:21   #3
Anulala
Raczkowanie

Cze jamam właśnie takie włoski jak Ty , tylko moje są proste jak drutymoże mogłabym Ci coś polecić tylko musisz napisać czy włosy są malowane czy naturalne i czym je podniszczyłać
pozd dla Ciebie

kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 19:53   #4
Ewuska_90
Raczkowanie

wlasciwie moje włosy tez są proste...ale nie tak idealnei gładkie i prościusieńkie jak po prostownicy i np jakimś wosku czy czymś...
są naturalne..podniszczone sa chyba tym że myje je codziennie i jeszcze przez jakiś czas uzywałam szmponów takich zwykłych ale na przetłuszczające sie włosy co je dodatkowo wysuszało = rano wyszuszone włosy,matowe = po południu szczególnie w ietrzne dni,lekko przyklapnięte i bardzo skołtunione...poprostu nie są zdrowe i miękkie..
dzięki za odp pzdr
Stary 2005-06-30, 23:43   #5
Anulala
Raczkowanie

a i tak nie napisałaś czy maolowane czy natural jak malowane po polecam serje matrixa[fioletowa]włoski po tym szamponiku są naprawde bardzo ale to bardzo lśniące nie obciaza tak włosów a pielegnuje jak niebyłabyś dokońca zadowolona z połysku to na dokłatke jedwab lub coś w tym stylu ja uzywam takie cos [firmy nie spamietam ]i włoski są milusie.

piszesz że nie są zdrowe i miekkie ,na to tez jest sposób , a mianowicie nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie możesz uzywać roznych masek nawilżających ja osobiście stosuje maske nawilżającą+nawilżanie u fryzjerki[siadasz pod taką maszyną co paruje ]efekt piękne wloski.Aha jeszcze jedno suszarka to nie jest to co pomaga włoskom ale ja jestem uzależniona od tego sprzętu
i jeszcze jedno ja uzywam tylko kosmetyków profesjonalnych [do kupienia w sklepach fryzjerskich lub u fryzjera]
pozdro i wielki buziak dla Ciebie
p.s jak mi się cos przypomni to dopisze

kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 15:35   #6
Basie3ka
Przyczajenie

hmm, moje włosy też są bardzo długie i gęste lecz nie mam z nimi żadnych problemów. Wystarczy tylko o nie dbać.

1. Nie używaj sprzętów typu suszarka, prostownica bo niszczą one cały blask i miękkość włosów. Suszarka tylko gdy się gdzieś spieszysz, jeśli masz czas pozwól im swobodnie wyschnąć.
2. Obowiązkowo odżywka do włosów ze spłukiwaniem za każdym razem jak myjesz włosy. Polecem te z zastosowaniem na połysk i miękkość.
3. Co drugi dzień możesz po umyciu i nałożeniu odżywki wycisnąć na nie cytrynki będą lśniąąące.

mam nadzieję, że pomogłam
Basie3ka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości