Czy pasuje mi rudy kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-06, 23:22   #1
anonietka1984
Raczkowanie

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie przefarbowanie włosów i tym razem chcę zaszaleć - chciałabym przefarbować się na rudo. Czy będzie mi pasować?
Na chwilę obecną mam swój naturalny kolor(poza końcówkami włosów, które pójdą do ścięcia).
Z pofarbowaniem włosów chciałabym wrócić do grzywki na skos (miałam już całkiem prostą- nie pasuje mi totalnie) i skrócić włosy, bo teraz sporo za ramiona je mam...

Załączam kilka swoich zdjęć i zdjęcie koloru, który mniej więcej chciałabym otrzymać -chyba że macie inne propozycje
Najbardziej aktualne zdjęcie - ślubne

Chyba że taki ciemniejszy byłby lepszy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fota.jpg (35,2 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 036.jpg (24,0 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4364.jpg (136,1 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ruda.jpg (38,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5265.jpg (196,1 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 64df5bb9279befb39ae173b601caa81f.jpg (46,6 KB, 122 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-07 o 13:47 Powód: post pod postem
anonietka1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 23:57   #2
ama
Wtajemniczenie

Dot.: Czy pasuje mi rudy kolor?

Moim zdaniem w rudym będziesz bardzo sztuczna. Twój blond jest naturalny i bardzo Ci pasuje. Rudy będzie się gryzł z twoim typem urody (takiej delikatnej, słowiańskiej) i na kilometr wyglądał na farbowany. Ja bym nie ryzykowała rudości. Szczególnie, że bardzo ciężko się jej potem pozbyć, a powrót do chłodnego odcienia w ogóle jest niemożliwy póki nie odrosną (wiem z doświadczenia - farbowałam się raz na miedziany i to był błąd mojego życia
Stary 2011-11-07, 00:19   #3
anonietka1984
Raczkowanie

Miałam kiedyś miedziane pasemka (razem z blond, niestety nie posiadam zdjęcia) i kolor bardzo szybko mi się wypłukał i później nie było po nim śladu prawie - czy jak zafarbowałabym całe włosy to byłoby inaczej? Tzn. tak bardzo zostaje ślad po rudości?
Stary 2011-11-07, 01:27   #4
Mrs
Raczkowanie

GG do Mrs

Ja bym proponowała Ci ciepły mahoniowy odcień
Po rudym(miałam wręcz marchewkowy) do tej pory cierpię, bo mimo farbowania na brąz w świetle i słońcu widać rude refleksy.
Stary 2011-11-07, 06:40   #5
Kalabus
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anonietka1984 Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie przefarbowanie włosów i tym razem chcę zaszaleć - chciałabym przefarbować się na rudo. Czy będzie mi pasować?
Na chwilę obecną mam swój naturalny kolor(poza końcówkami włosów, które pójdą do ścięcia).
Z pofarbowaniem włosów chciałabym wrócić do grzywki na skos (miałam już całkiem prostą- nie pasuje mi totalnie) i skrócić włosy, bo teraz sporo za ramiona je mam...

Załączam kilka swoich zdjęć i zdjęcie koloru, który mniej więcej chciałabym otrzymać -chyba że macie inne propozycje
Najbardziej aktualne zdjęcie - ślubne
Wróć do grzywki na skos! Wyglądasz w niej naturalnie pięknie i najbardziej Ci pasuje moim zdaniem
Stary 2011-11-07, 11:36   #6
anonietka1984
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mrs Pokaż wiadomość
Ja bym proponowała Ci ciepły mahoniowy odcień
Po rudym(miałam wręcz marchewkowy) do tej pory cierpię, bo mimo farbowania na brąz w świetle i słońcu widać rude refleksy.
A możesz mi wskazać jakieś zdjęcie z sugerowanym kolorem włosów? Bo ja na odcieniach się totalnie nie znam i zdjęcie na pewno dużo mi by pokazało
Stary 2011-11-07, 11:52   #7
majczusia
BAN stały

Moim zdaniem masz za rzadką grzywkę, takie nosiło się kiedyś, ale nie teraz, zrób ją na skos lub ogólnie zlikwiduj. Co do koloru myślę, że rudy też by Ci pasował, chodź w blondzie też ładnie wyglądasz, ale nie doprowadzaj do tak dużych odrostów jak na zdjęciu drugim!
majczusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 15:41   #8
preetamsingh
Zadomowienie

Autorko - przede wszystkim masz bardzo stylowe zdjęcie ze ślubu, podobaja mi się takie industrialne niebanalne motywy

Masz bardzo delikatną buzię, dziewczęcą bardzo, z tego co widzę masz też bardzo ładną cerę - ja na Twoim miejscu zaryzykowałabym rudy. Coś złocistego, koniecznie z jaśniejszymi refleksami. Długości włosów bym nie zmieniała - może co najwyżej podcięłabym końcówki ok. 1 do 2cm.
preetamsingh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 12:30   #9
Calabrie
Raczkowanie

Moim skromnym zdaniem powinnaś zaryzykować z rudym, nada wyrazistości bo bez obrazy, ale ten blond jest taki nijaki. Masz zielone oczy z tego co się dopatrzyłam, także w rudych jak najbardziej Cię widzę.

P. s Też się wahałam długo na tą decyzją, ale postanowiłam zaryzykować, kiedy tylko przyjdzie ruda henna zamieniam się u rudzielca. Raz się żyje ! Dodam że 4lata farbowałam się na ciemny brąz czyli bardzo grzecznie w sumie
Calabrie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 22:50   #10
Myszeczek
Raczkowanie

Spróbuj najpierw szamponetką Masz zielone oczy więc powinno Ci pasować. Też po ślubie chyba pomaluję na rudy

A do lata piechotą też se pójdę, a co mi tam...
Myszeczek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości