Czy można? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-07, 10:56   #1
Doris1515
Przyczajenie

GG do Doris1515
Exclamation

Czy można?

Cześć wszystkim,
Mam takie pytanie odnośnie farbowania włosów.
Mam włosy farbowana na ciemny brąz jednak ostatnio zafarbowałam je na czerwony(bez wcześniejszego rozjaśniania) i czy farbując co miesiąc na ten kolor moje włosy po jakimś okresie czasu np. po roku staną się czerwone?:confu sed: Nie chcę ich rozjaśniać, aby kondycja moich włosów jeszcze bardziej się nie pogorszyła
Doris1515 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 23:04   #2
Klocylda
Raczkowanie

Dot.: Czy można?

Cytat:
Napisane przez Doris1515 Pokaż wiadomość
Mam włosy farbowana na ciemny brąz jednak ostatnio zafarbowałam je na czerwony(bez wcześniejszego rozjaśniania)
I jaki był efekt? Było coś w ogóle widać?

Jak będziesz dalej tak farbować włosy to najpewniej będziesz mieć dwa kolory(chociaż nie wiem jakie masz naturalne włosy, więc nie powiem ci czy będzie duża różnica w odcieniu/kolorze/intensywnosci.),bo odrosty mogą inaczej łapać farbę.
Na Twoim miejscu bym się zdekoloryzowała, bo brązy po tym zabiegu wychodzą rudoczerwone, więc dla Ciebie jak znalazł. Później tylko czerwona farba i włala! No i nie niszczy się tak włosów jak przy rozjaśnianiu.
Klocylda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 18:59   #3
Doris1515
Przyczajenie

GG do Doris1515

Cytat:
Napisane przez Klocylda Pokaż wiadomość
I jaki był efekt? Było coś w ogóle widać?

Jak będziesz dalej tak farbować włosy to najpewniej będziesz mieć dwa kolory(chociaż nie wiem jakie masz naturalne włosy, więc nie powiem ci czy będzie duża różnica w odcieniu/kolorze/intensywnosci.),bo odrosty mogą inaczej łapać farbę.
Na Twoim miejscu bym się zdekoloryzowała, bo brązy po tym zabiegu wychodzą rudoczerwone, więc dla Ciebie jak znalazł. Później tylko czerwona farba i włala! No i nie niszczy się tak włosów jak przy rozjaśnianiu.
odrosty są czerwone bo moj naturalny kolor to taki jasny brąz a reszta włosów bardzo ciemny czerwony wiśniowy wielkie dzięki za rade z tą dekolaryzacją całkiem o tym zapomniałam
Doris1515 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 09:35   #4
sylwiakoszykowa
Rozeznanie

włosy nie staną się czerowne bo to nie ubranie że je będziesz farbować raz na jakiś czas. Włosy mają swój naturalny kolor i tego nie zmienisz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości