Mocne zmarszczki pod oczami u...NASTOLATKI? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-07, 23:02   #1
device
Przyczajenie

Mocne zmarszczki pod oczami u...NASTOLATKI?

Witam. Nie wiem dlaczego, ale już od dłuższego czasu pod oczami mam mocno widoczne trzy kreski. Mam tylko 15 lat, przecież powinnam mieć tam gładką skórę Wygląda to mniej-więcej tak: http://szafiarenka.pl/addon.php?2,mo...file_id=259225
Być może wynika to z tego, że kiedyś zmywając tusz do rzęs strasznie tarłam wacikiem skórę, aż mnie piekła i nie nakładałam kremu do twarzy Codziennie śpię około 8-9 godzin, więc na pewno nie mam tego od niewysypiania się. W wakacje ciągle nosiłam okulary przeciwsłoneczne i nakładałam nawilżający krem z filtrem. Teraz używam kremu tego: http://aptekaodnowa.pl/photo/product...653f003f0d.jpg (nawilżający do cery alergicznej).
Zawsze po umyciu twarzy mam ją ściągniętą i suchą, dlatego zawsze myję ją żelem nawilżającym a po tym nakładam ten krem, wklepując go od zew. do wew. kącika. Ale to nic nie zmienia Przestałam zupełnie malować oczy, żeby nie pogorszać stanu cery - bo skórę pod oczami zawsze miałam cienką, dlatego mam duże sińce i nakłądając tam korektor pod oczy wyglądało to koszmarnie...
Kiedyś przez kilka dni nie używałam żadnego kremu i miałam wrażenie, że widać te kreski jakby mniej, ale może to różnica spowodowana tym, że po "natłuszczeniu" kremem jest to bardziej widoczne? Nie wiem, w każdym bądź razie powróciłam do nakładaniu kremu, bo boję się to pogłębić. Co mam robić? Pomocy...
device jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 23:47   #2
Decolette
Przyczajenie

Dot.: Mocne zmarszczki pod oczami u...NASTOLATKI?

mam dokładnie to samo - winowajcą jest ogrzewanie i suche powietrze w pomieszczeniach [kaloryfery, klimatyzacja, ogrzewanie w samochodzie]

ja chyba sobie kupię taki nawilżacz powietrza do mieszkania jak się kupuje przy kaszlących/smarkających dzieciach bo ogólnie jak tylko zaczyna się sezon grzewczy moja skóra na całym ciele robi się mega sucha i swędzi okropnie - a moja skóra wokół oczu to zimą istna tragedia i nawet najlepsze kremy nie pomagają
Decolette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 15:20   #3
czorno18
Raczkowanie

Dot.: Mocne zmarszczki pod oczami u...NASTOLATKI?

Cytat:
Napisane przez device Pokaż wiadomość
Witam. Nie wiem dlaczego, ale już od dłuższego czasu pod oczami mam mocno widoczne trzy kreski. Mam tylko 15 lat, przecież powinnam mieć tam gładką skórę Wygląda to mniej-więcej tak: http://szafiarenka.pl/addon.php?2,mo...file_id=259225
Być może wynika to z tego, że kiedyś zmywając tusz do rzęs strasznie tarłam wacikiem skórę, aż mnie piekła i nie nakładałam kremu do twarzy Codziennie śpię około 8-9 godzin, więc na pewno nie mam tego od niewysypiania się. W wakacje ciągle nosiłam okulary przeciwsłoneczne i nakładałam nawilżający krem z filtrem. Teraz używam kremu tego: http://aptekaodnowa.pl/photo/product...653f003f0d.jpg (nawilżający do cery alergicznej).
Zawsze po umyciu twarzy mam ją ściągniętą i suchą, dlatego zawsze myję ją żelem nawilżającym a po tym nakładam ten krem, wklepując go od zew. do wew. kącika. Ale to nic nie zmienia Przestałam zupełnie malować oczy, żeby nie pogorszać stanu cery - bo skórę pod oczami zawsze miałam cienką, dlatego mam duże sińce i nakłądając tam korektor pod oczy wyglądało to koszmarnie...
Kiedyś przez kilka dni nie używałam żadnego kremu i miałam wrażenie, że widać te kreski jakby mniej, ale może to różnica spowodowana tym, że po "natłuszczeniu" kremem jest to bardziej widoczne? Nie wiem, w każdym bądź razie powróciłam do nakładaniu kremu, bo boję się to pogłębić. Co mam robić? Pomocy...
Polecam paski kolagenowe pod oczy +35, niby są dla kobiet w wieku 35 lat, ale przy dużych zmarszczkach spowodowanych np makijażem można ich używać, rezultaty są świetne. Dostępne są w rossmanie, w jednej saszetce są dwa paski cena 2-4 zł
czorno18 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości