W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 100 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-11-25, 11:19   #2971
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV

Caskada a mog豉by mi pom鏂?? Czy kremik Bambino jest dobrym kremem na zim?? Mam sk鏎 mieszan (ostatnio zim wyskoczy這 mi troch syfk闚 i tlenek cynku zawarty w tym kremie chyba dobrze na nie zadzia豉?? chodzi mi o ten r騜owy http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...ra-wersja.html

Podaje ci sk豉d:

Sk豉d: Aqua, Paraffinum Liquidum, Ceresin, Talc, Zinc Oxide, Sorbitan Sesquioleate, Glycerin, Magnesium Sulfate, Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Tocopheryl, Acetate, Lactic Acid, Perfum, Citronellol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate.

i jeszcze mam nivee w domku http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...ra-wersja.html

Sk豉d: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol, Isohexadecane, Paraffin, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminium Stearates, Panthenol, Citric Acid, Magnesium
Stearate, Parfum

Kt鏎y z nich lepszy dla mojej bu磬i ?? Prosz o porad
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-11-25, 11:21   #2972
Nugatttowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151

Dziewczyny pomocy!!!!!
Witajcie,
pom騜cie mi prosz doj軼 do wniosk闚 i rozszyfrowa pojemno嗆 butelki.Przed chwil kurier dostarczy mi przesy趾e z farbami matrixa.Mia豉m dosta 90ml farby i tyle samo oxydantu.

Czy na wasze "oko" w butelkach zastepczych jest 90ml oxydantu?!
kur...juz napisa豉m maila do sprzedawcy z all kt鏎y mi to sprzeda, ale na razie cisza.A tak chcia豉m jutro od鈍ie篡 blond.Mnie wydaje si 瞠 w butelce jest tego tak ma這ooo....

....
w豉snie go嗆 napisa, 瞠 bankowo w butelce zast瘼czej mam te 90ml...hmm...dla mnie to jako malo si wydaje...czy ja panikuj?))
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3147.jpg (13,9 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3148.jpg (22,1 KB, 17 za豉dowa)

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2011-11-25 o 11:26
Nugatttowa jest offline  
Stary 2011-11-25, 11:25   #2973
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pomocy!!!!!
Witajcie,
pom騜cie mi prosz doj軼 do wniosk闚 i rozszyfrowa pojemno嗆 butelki.Przed chwil kurier dostarczy mi przesy趾e z farbami matrixa.Mia豉m dosta 90ml farby i tyle samo oxydantu.

kur...juz napisa豉m maila do sprzedawcy z all kt鏎y mi to sprzeda, ale na razie cisza.A tak chcia豉m jutro od鈍ie篡 blond.Mnie wydaje si 瞠 w butelce jest tego tak ma這ooo....
A nie mozesz tego sprawdzic przelewajac do jakiegos naczynia z miarka? wtedy bedziesz miala pewnosc
moze byc tu 90ml, mi kiedys, jak kupowalam profesjonalna farbe wyslali oxydant w pojemniku na mocz oczywiscie go nie uzylam

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-25, 11:33   #2974
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Caskada a mog豉by mi pom鏂?? Czy kremik Bambino jest dobrym kremem na zim?? Mam sk鏎 mieszan (ostatnio zim wyskoczy這 mi troch syfk闚 i tlenek cynku zawarty w tym kremie chyba dobrze na nie zadzia豉?? chodzi mi o ten r騜owy http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...ra-wersja.html

Podaje ci sk豉d:

Sk豉d: Aqua, Paraffinum Liquidum, Ceresin, Talc, Zinc Oxide, Sorbitan Sesquioleate, Glycerin, Magnesium Sulfate, Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Tocopheryl, Acetate, Lactic Acid, Perfum, Citronellol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate.

i jeszcze mam nivee w domku http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...ra-wersja.html

Sk豉d: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol, Isohexadecane, Paraffin, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminium Stearates, Panthenol, Citric Acid, Magnesium
Stearate, Parfum

mnie bambino za豉twi!te mam cere mieszan i z racji zawarto軼i parafiny wygl康a豉m okropnie Mnie osobisci parafina totalnie zapycha.Szkoda, 瞠 odkry豉m to tak p騧no.Przetestowa豉m wiele krem闚 zar闚no aptecznych jak i z g鏎nych p馧ek drogeryjnych i perfumeryjnych.Odkry豉m cudo ,krem za 3 czy 4 z z rossmana.Takim w niebieskiej tubce dla dzieciaczk闚 http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...ra-wersja.html
nie mia豉m lepszego i wszystkim b璠 go nieustannie poleca.

Pozdr
Nugatttowa jest offline  
Stary 2011-11-25, 11:38   #2975
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
czesc my z tz juz w pracy
u mnie tez ponuro ale deprecha mnie nie dopada
chyba dobrym sposobem byloby faktycznie przejsc sie na solarke albo wyskoczyc na jakies cieple wakacje
dzis mama miala dla mnie fajna niespodzianke z wloch czekam na kosmetyki jakies mi kupila z pupyto z okazji moich imieninjuz nie moge sie doczekac co tam bedzie

witam

no sliczna i ladny kolorek ma

i uciekam dalej do pracy milego dnia

aha nikola juz patrze te kremy moment

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

no wiec tak
krem nr 1 polecam najbardziej krotko konkretnie nawilzy nie uczuli nie zapcha bez smieci ..moglabym spokojnie dziecko smarowac nim
krem nr 2 masakra mam taki i nawet do rak sie nie nadaje ten alk denat w nim dziala wysuszajaco beznadzieja w zyciu takie cos na buzie
krem nr 3 srednio mimo ze pisze ze "nutri sensitive" to niewiem jak producent mogl tak napisac i wwalic w krem tyle smieci tym bardziej ze to krem dla dziecka

wybor prosty w przypadku tych 3 kremow wygrywa nr 1

ok i uciekam
dzi瘯uje bardzo
jeste niezast徙iona

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:

Podaje ci sk豉d:

Stearate, Parfum

Lavia ja bambino nigdy nikomu nie polece
posmarowa豉m raz i tak mnie twarz po nim szczypa豉, piek豉 nie wiem czym to by這 spowodowane
Ja u篡wam tego Nivea baby delikatny krem piel璕nacyjny i jest jak najbardziej wporz康ku, zreszt Cascada potwierdzi豉
ju mi si prawie sko鎍zy, dlatego poprosi豉m o analize innych, kt鏎e mog造by by lepsze ale jak wida ten wygra

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pomocy!!!!!
Witajcie,

....
w豉snie go嗆 napisa, 瞠 bankowo w butelce zast瘼czej mam te 90ml...hmm...dla mnie to jako malo si wydaje...czy ja panikuj?))
wed逝g mnie panikujesz butelki wydaj si do嗆 du瞠 jak na 200 ml.
a jest troszk ni瞠j po這wy a wi璚 wychodzi 90 ml

a jakim odcieniem farbujesz?
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-11-25, 11:38   #2976
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
mi kiedys, jak kupowalam profesjonalna farbe wyslali oxydant w pojemniku na mocz oczywiscie go nie uzylam
o rany
no tak, nie mam wyj軼ia i b璠e si bawi w przelewanie i odmierzanie.Mam jak御 miark z produktu aptecznego, wi璚 tak zrobia myslalam ze dostan wszystko podane jak na tacy, a tu pod g鏎
pozdr
Nugatttowa jest offline  
Stary 2011-11-25, 11:42   #2977
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

lavia daj mi chwilke musze dobrze sie wczytac w sklady

a moja siorka dzis przyciemnia swoj blond ma cos jak moje ciekawe jak jej wyjdzie
Stary 2011-11-25, 11:45   #2978
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆
wed逝g mnie panikujesz butelki wydaj si do嗆 du瞠 jak na 200 ml.
a jest troszk ni瞠j po這wy a wi璚 wychodzi 90 ml

a jakim odcieniem farbujesz?
kupi豉m socolor 10n i 8n.Obecnie mam bardzo jasny blond (z odrostami, spooorymi w kolorze ciemnego blondu) farbowane w salonie farbk keune.Z racji, 瞠 kasuj mnie ostatnio jak za zbo瞠 farbne si sama w domu. Po這瞠 chyba na ca這嗆 8ke i dodatkowo pasemka.Albo naprzemienne pasemka z przewag 10tki.Troch si cykam nie powiem
Nugatttowa jest offline  
Stary 2011-11-25, 11:46   #2979
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

ja kupi豉m wczoraj palette 300 jasny blond i zrobi豉m od spodu na pasemku
wysz這 dosy ciemno ale 豉dny naturalny taki jasny br您ik bardziej
tak瞠 polecam jak kto chce jasny br您
dzi瘯uje Bogu, 瞠 nie po這篡豉m tego na ca陰 g這we
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-11-25, 11:48   #2980
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Cytat:
A nie mozesz tego sprawdzic przelewajac do jakiegos naczynia z miarka? wtedy bedziesz miala pewnosc
moze byc tu 90ml, mi kiedys, jak kupowalam profesjonalna farbe wyslali oxydant w pojemniku na mocz oczywiscie go nie uzylam

O JEZU

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-25, 11:55   #2981
_paulinka2
Wtajemniczenie

moje w這siaki Wellaton 12/1 zdj璚ie CHYBA z lamp nawet sobie nie zdawa豉m sprawy 瞠 mam tak jasne w這sy. dopiero po przejrzeniu zdj耩 z roczka Amelci
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC04001.jpg (80,7 KB, 90 za豉dowa)

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-25, 11:58   #2982
Ania09121983
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 751

caskada jak ten tusz maybelline?? nied逝go bede musia豉 kupic cos nowego. kiedys uzywa豉m tych M. i pamietam 瞠 by造 bardzo dobre
_paulinka2 w avie to Ty, prawda? dziewczyno no nie mow ze takie d逝gie w這sy masz>

tak wogole to dzien dobry
mia豉m mnostwo zajec ostatnimi czasy, nie mia豉m nawet kiedy wrocic po ta farbe wellaton a dzis do szko造 jad ehhh na這zy豉m sobie saszetke koloryzujaca per這wy blond zobaczymy co wyjdzie

"Im bardziej Puchatek zagl康a do 鈔odka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by這".
Ania09121983 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:00   #2983
_paulinka2
Wtajemniczenie

Ania, tak w avatarze to moje w這sy jakie dobre pare miesi璚y temu po farbowaniu lond 12/9

ale strasznie mi si zacz窸y 豉ma w這ski heeelp

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:02   #2984
caskada
Zakorzenienie

Cytat:

Podaje ci sk豉d:

Stearate, Parfum

nie jestem pewna czy kremy te dla twojej mieszanej skory z tendencja do wyskakiwania czegos sa odpowiednie one raczej sa takie ze nawilzaja pokrywaja buzie warstewka chronia a w twoim przypadku moga zapchac i tego sie boje w tym 1 mimo ze jest cynk to przed nim wystepuje parafina i wosk i jesli jest na 2 miejscu to zapewne ma duze stezenie co moze zapchac buzie sklonna do pryszczy tak samo drugi sklad rowniez jest parafina i dodatkowo cera micro na jeden diabel wychodzi
nie moge ich ci polecic chyba ze sama zaryzykujesz i kupisz ja nie podpisuje sie pod nimi dla ciebie

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
Ania, tak w avatarze to moje w這sy jakie dobre pare miesi璚y temu po farbowaniu lond 12/9

czestsze olejowanie zadna odzywka nie pomoze

ania jestem zadowolona z tego zoltego maybelina nie jest gesty na poczatku jak inne ze az cieknie albo osiada na rzesach ;dobrze szczotka rozprowadza go na rzesach wydluza nie tworzy grudek starcza 2 warstwy ogolnie zrobil na mnie swietne wrazenie i jest dobry mam rzesy rozdzielone jestem zadowolonaz efektu umalowanych rzes na dole ..ja zawsze kupuje loreale i one sa mega geste tak samo jak MF

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-25 o 12:07
caskada jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:02   #2985
aagusiaa88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 926

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Poka wiadomo嗆

tak wogole to dzien dobry
mia豉m mnostwo zajec ostatnimi czasy, nie mia豉m nawet kiedy wrocic po ta farbe wellaton a dzis do szko造 jad ehhh na這zy豉m sobie saszetke koloryzujaca per這wy blond zobaczymy co wyjdzie
nie boisz sie eksperymentowac szamponetkami? ja bym nie miala odwagi.. balabym sie, ze mi jakas kupa wyjdzie ale mam nadzieje, ze Tobie wyjdzie wszystko dobrze
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:03   #2986
_paulinka2
Wtajemniczenie

Caskada dzi瘯uj id w takim razie olejowa

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:06   #2987
Ania09121983
Zadomowienie

Cytat:

w豉snie taki kolor mi sie podoba ale te zdj璚ie ktore wstawi豉s to odcie nie bardzo do mnie przemawia....jak w這sy sie kr璚 這oomatko
cholera moze ja zostane przy tej londzie bo tez ostatnia ni robi豉m tylko z鄴趾豉 ehhh nie wiem sama
po wellatonie jednak bia貫 chce cos cieplejszego
w avie pi瘯ne

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Poka wiadomo嗆
nie boisz sie eksperymentowac szamponetkami? ja bym nie miala odwagi.. balabym sie, ze mi jakas kupa wyjdzie ale mam nadzieje, ze Tobie wyjdzie wszystko dobrze
nie boje spoko ale trzymajcie kciuki hehe

Edytowane przez Ania09121983
Czas edycji: 2011-11-25 o 12:05
Stary 2011-11-25, 12:07   #2988
_paulinka2
Wtajemniczenie

Aniu, dzi瘯uj londa 鄴趾nie/rudzieje niestety przez co trzeba szybciej farbowa.

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:17   #2989
aagusiaa88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 926

Cytat:
Aniu, dzi瘯uj londa 鄴趾nie/rudzieje niestety przez co trzeba szybciej farbowa.
taaa, niestety ja tez ostatnio juz zolta bylam fioletowy szampon troche pomogl, ale niewiele teraz bedzie wellaton, ale to dopiero za 3 tygodnie moze to mi na 豚ie nie z鄴趾nie
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:19   #2990
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
moje w這siaki Wellaton 12/1 zdj璚ie CHYBA z lamp nawet sobie nie zdawa豉m sprawy 瞠 mam tak jasne w這sy. dopiero po przejrzeniu zdj耩 z roczka Amelci

ale 豉dne ty masz te w這ski co ja bym da豉 瞠by mie takei loki ??

i fajn bluzeczk mia豉 na urodzinkach Amelki

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
nie jestem pewna czy kremy te dla twojej mieszanej skory z tendencja do wyskakiwania czegos sa odpowiednie one raczej sa takie ze nawilzaja pokrywaja buzie warstewka chronia a w twoim przypadku moga zapchac i tego sie boje w tym 1 mimo ze jest cynk to przed nim wystepuje parafina i wosk i jesli jest na 2 miejscu to zapewne ma duze stezenie co moze zapchac buzie sklonna do pryszczy tak samo drugi sklad rowniez jest parafina i dodatkowo cera micro na jeden diabel wychodzi
nie moge ich ci polecic chyba ze sama zaryzykujesz i kupisz ja nie podpisuje sie pod nimi dla ciebie

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

czestsze olejowanie zadna odzywka nie pomoze

ania jestem zadowolona z tego zoltego maybelina nie jest gesty na poczatku jak inne ze az cieknie albo osiada na rzesach ;dobrze szczotka rozprowadza go na rzesach wydluza nie tworzy grudek starcza 2 warstwy ogolnie zrobil na mnie swietne wrazenie i jest dobry mam rzesy rozdzielone jestem zadowolonaz efektu umalowanych rzes na dole ..ja zawsze kupuje loreale i one sa mega geste tak samo jak MF

no dzi瘯uje kochana to nie b璠 ich chyba u篡wa to juz nie wiem jaki kremik b璠zie dobry dla mojej bu磬i ;(
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:20   #2991
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
amelcia ma fajna mame

blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:21   #2992
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
O JEZU
nie uzylam jednak tego oxydantu, bo wiadomo- mogli sie pomylic i dac mocniejszy lub slabszy w koncu oxydanty nie sa tak drogie w tych wiekszych butelkach, wiec mozna kupic swoj
Cytat:
ale jasniutkie
Cytat:
nie boje spoko ale trzymajcie kciuki hehe
to trzymamy

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:22   #2993
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
o jaaaa... tutaj twoje wloski wygladaja jak u jakiejs gwiazdy filmowej sliczne!
Stary 2011-11-25, 12:22   #2994
Ania09121983
Zadomowienie

Cytat:
amelcia ma fajna mame

Stary 2011-11-25, 12:25   #2995
Lavia15
Wtajemniczenie

Dziewczyny mam dzi do豉 jakiego i nie posz豉m na uczelnie ;(
ca造 dzie w domku
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:33   #2996
Ania09121983
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny mam dzi do豉 jakiego i nie posz豉m na uczelnie ;(
ca造 dzie w domku
o w豉snie chcia豉m nawi您a do tego tematu.
teraz jest taki okres 瞠 cz窷 z nas popada w takie nastroje. Ja przez ostatnie dni to mia豉m taki humor ze tylko p皻le za這篡c na szyje;/ naprawde, za豉mka.
Lavia trzymaj sie kochana ja wiem ze jest teraz ciezko, to przez t pogode i brak s這nca tak na nas dzi豉.
Zacze豉m 造kac teraz magnez i jesc duzo owocow, warto te troche sie poruszac, pocwiczyc. Na mnie dzi豉ja np ro積e kolory i staram sie teraz otaczac i ubierac w zywe kolory.
spadnie 郾ieg i wszystko przejdzie

Stary 2011-11-25, 12:40   #2997
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
o w豉snie chcia豉m nawi您a do tego tematu.
teraz jest taki okres 瞠 cz窷 z nas popada w takie nastroje. Ja przez ostatnie dni to mia豉m taki humor ze tylko p皻le za這篡c na szyje;/ naprawde, za豉mka.
Lavia trzymaj sie kochana ja wiem ze jest teraz ciezko, to przez t pogode i brak s這nca tak na nas dzi豉.
Zacze豉m 造kac teraz magnez i jesc duzo owocow, warto te troche sie poruszac, pocwiczyc. Na mnie dzi豉ja np ro積e kolory i staram sie teraz otaczac i ubierac w zywe kolory.
spadnie 郾ieg i wszystko przejdzie
No dzi瘯uje Aniu za pocieszenie ;* ja ostatnio mam naprawd jakie gorsze dni...Nie wiem czy to jesienna depresja czy co ;( 如ie po 9-10h... nie mam na nic energii ani ochoty- tylko bym w domku siedzia豉 i nic nie robi豉 ;/ Do tego jako czuj si mniej atrakcyjna i mam mniejsz pewno嗆 siebie ni kiedy...
Mam nadziej, 瞠 jak spadnie 郾ieg b璠zie o wiele lepiej
P鎩de chyba sobie na solarium na kilka minut dzisiaj... mo瞠 to mi cho troszk poprawi nastr鎩
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:40   #2998
buahhot
Marcelover ♥♥♥

hmm biust ma troche dziwny http://www.celebrity.banzaj.pl/galer...32360-jpg.html

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:44   #2999
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:

albo 幢e dobrany stanik
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:46   #3000
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
albo 幢e dobrany stanik
mozliwe, ze tez, ale na innych zdjeciach tez jakos nie tak jej lezy, nawet w bikini
ale na tym zdjeciu wyzej to widac, ze ma za maly biustonosz zdecydowanie

buahhot jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, blondynka, farbowanie w這s闚, kolor, odrosty, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.