W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 103 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-11-25, 21:13   #3061
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 663
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆
m鎩 chomik to ma mo磧iwo軼i
ale ma fajne poliki wypchane s這dki

Laski ma kt鏎a z was szynszyla?

no klika kochane

Paulinka napisz w klubie
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-11-25, 21:23   #3062
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Princesska a mi si nie chce o tym gada - na prawd ja mia豉m szynszylka

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-25, 21:26   #3063
Ania09121983
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 751

co do tej szamponetki.....jakby sie dok豉dniej przyjrze mozna dostrzec wpadaj帷e w r騜 pasemka heheh ale bez paniki prawie to niewidoczne.rano umyj i bedzie niewidoczne. nigdy wiecej szamponow koloryzujacych nawet dla od鈍ie瞠nia koloru. NEVER!!!!!

"Im bardziej Puchatek zagl康a do 鈔odka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by這".

Edytowane przez Ania09121983
Czas edycji: 2011-11-25 o 21:27
Ania09121983 jest offline  
Stary 2011-11-25, 21:35   #3064
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
Princesska a mi si nie chce o tym gada - na prawd ja mia豉m szynszylka
ej mo瞠 jak si wygadasz to zrobi si lepiej?

a jak ten zwierz? fajne to
Stary 2011-11-25, 21:36   #3065
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Princeska, 鈍ietny zwierzak i taki mi璚iutki i czy軼iutki a chcesz dla siebie ?

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-25, 21:44   #3066
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Princeska, 鈍ietny zwierzak i taki mi璚iutki i czy軼iutki a chcesz dla siebie ?
noo nie wiem w豉郾ie
chyba narzie nie zdecydujemy si na pieska,bo nie wiem gdzie b璠ziemy mieszka, wiadomo na wynaj皻ym nie ka盥y w豉軼iciel si na to godzi.
A chcia豉bym jeszcze jakiego zwierzaka
wiem,wiem jestem nawiedzona
Stary 2011-11-25, 21:49   #3067
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 827

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆

ojej to wydaje sie idea kurcze mo瞠 zakupie, a ty gdzie go kupujesz w douglasie?

Nie, ja kupi豉m na allegro
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
a ja wam powiem ze mam niezla sieke
po 2 dniach z tesciowa sklocilam jego rodzine i sama prawie zerwalam wczoraj wieczorem z tz mam juz tego dosc... nie bedzie mi tu do lbn przyjezdzala wariatka i mnie obrazala publicznie
a skoro tz nie umie mnie bronic ani stanac po mojej stronie to niech sie goni i doszlo w koncu. teraz jego matka pow. ze nie chce mnie wiecej widziec i nie wyobraza sobie wspolnych wyjsc , a na tz za☠☠☠ala focha i ze ona sobie sama poradzi jak tak!
najlepsze ze ja juz od 2-3 lat prosilam by ograniczal nam kontakty, tylko ona usilnie sie pchala ze mna widziec no to wyszlo... a zostawil nas same doslownie na godzine i bach!
wreszcie bede miec swiety spokoj od tej szajbuski
i wreszcie moge do was wrocic a nie zawracac dupe duperelami
a weekend mam w szkole i 2 egz.
No i w ko鎍u spok鎩 z babsztylem masz
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆

mam wra瞠nie, 瞠 ten garnierek mi si jakby wyp逝kuje z w這sk闚 taki ciep豉wy si zrobi, a zaraz po farbowaniu by taki srebrzysto per這wy z ciep豉wym refleksem a teraz to ca趾owicie ciep造 i zn闚 od spodu mam 鄴速o rudawe w這sy ja ju nie wiem co si dzieje niby odrost si tak nieodznacza jak wcze郾iej ale kolor si wyp逝kuje i w這ski mi si tak nie b造szcz jak to by這 po C12
jak si wkurz to jeszcze dzi jak mi T kupi wellatona wypr鏏uj na pasemku z 9% i z 12% por闚nam i jak b璠zie 豉dnie to farbuje ca陰 g這w
wiem pomyslicie ,瞠 jestem szalona i 鈍iruj ale poprostu nie wychodzi mi tak jak wcze郾iej i 瘸dna farba mi nieodpowiada przez to ci庵le mysl o tych w這sach i mi to spokoju nie daje wci捫 szukam tej idealnej :
Mi sie te c12 wymy這 Tak jakby.. najbardziej to wida na mokrych w這sach. Od razu po farbowaniu i pare my p騧niej to czubek mia豉m taki ja郾iutki, 鄴速y, ale ja郾iutki. A teraz marchewa
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
I bardzo dobrze za si趾e
A wiesz ze nadal c12 bo zapas mialam.
No co ty to ja nie w temacie
Zapas sie konczy. ale wypusili farbe na rok i koniec.
Bede myslec co dalej. Moze zmienie odcien.

Asiabb
Asienko nic nowego. Jak w zyciu
Wloski troche podrosly ale choduje je aby obciac konce jak bede w pl.
Nie mam jak zrobc fot bo mi lapek padl i bedzie dopiero na swieta naprawiony.
To czekam na Twoje fotki po welatonie.
Mi wellaton nie podeszedl.

Yatta
Chyba zaczynam miec moce nadprzyrodzone
Fajnie ze jestes.
Aj tam, nie wycofuja chyba c12. Ale ja np nie moge jej w 瘸dnym markecie ani rossmannie dosta, i te niekt鏎e laski wspomina造 瞠 nie ma.
Ale u niektorych jest
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-11-25, 22:05   #3068
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
zapomnia豉m Wam napisa, 瞠 zgrzeszy豉m - kupi豉m kurtk pikowan
Hahaha JA chyba tez mam pikowana, albo i nie... nie wiem, nie pamietam Ale kr鏒sz, i w talii przewi您an
Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
ale to wszystko ju zrobi豉m w przychodni wczoraj sprawdzi豉m nawet wyniki w necie tyle, 瞠 ja du穎 si nie znam, widz tylko czego jest ponad norm lub nie czekam jeszcze na wynik posiewu bo lekarka (rodzinna) kaza豉 mi przyj軼 do siebie ze wszystkimi badaniami
Ja odebra豉m dzisiaj wyniki i wg nich jestem zdrowa Ale sie wkurzy豉m bo jednego badania mi nie zrobili. A pyta豉m czy podstawowe badanie to obejmuje i m闚i豉m ze dop豉cic moge Wiec droga eliminacji pewnie mam to czego nie zrobili
Trzymam kciuki zebys wyzdrowia豉 jak najszybciej
Cytat:
Ladies wstawi豉m foty do albumu, prosz o szczere opinie czy 豉dnie mi w moich naturalnych falowanych w這sach czy lepiej w prostych
Trudno powiedziec skoro twarzy nie wida Ale w這sy bardziej mi sie te falowane podobaj.
Stary 2011-11-25, 23:03   #3069
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Poka wiadomo嗆
A mo積a wiedziec jakiej farbki Ty uzywasz?

Boskie masz w這ski, w豉郾ie taki kolor i d逝go嗆 i skr皻 bym chcia豉
oczywi軼ie, 瞠 mo積a wellaton 12/1 obecnie i p鏦i co nie zapowiadaj si 瘸dne zmiany

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
jasne, dam Ci zna teraz na pewno b璠 go u篡wa豉, bo pantenem ju mi si w這sy przejad造..

a co do lejdi to trzymam mocno kciuki aby jej si polepszy這

kurta豉 z Orsay'a, taka o
ale b造szczysz dziewczyno
najwa積iejsze 瞠 dobrze czujesz si w niej

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Hej Ju kiedy si udziela豉m w w徠ku blondynek, ale potem przesz豉m na ciemn stron mocy czyli do brunetek. Mam ma造 problem. Kupi豉m farbe rozja郾iaj帷 palette intensive color creme E20 Superjasny blond. I mam pytanie czy do farby mo積a doda wod? 疾by si lepiej nak豉da豉? Bo z do鈍iadczenia wiem 瞠 rozja郾iacze i wszystko rozja郾iaj帷e si ci篹ko nak豉da. Ju kiedy dola豉m troch wody do rozja郾iacza i w sumie fajnie mi rozjasni w這sy.

I drugie pytanie mam, s康zicie, 瞠 powinnam farbowa ca貫 w這sy czy bardziej najpierw odrosty? Nie mam zdj璚ia w這s闚, ale br您 zrobi豉m pod koniec czerwca i od tamtej pory tylko rozjasnia豉m w這sy i mia豉m ombre. W這sy przy nasadzie s naturalne dosy ciemne a reszta jest taka wyprana strasznie wi璚 zastanawiam si czy nie powinnam najpierw dac na odrost a potem na ca這嗆?
po co chcesz do tej farby dok豉da wod
o ile wiem z do鈍iadczenia! ta farba ma dwie saszetki z oksy, tubk i saszetki z aktywatorem rozja郾iania

poka fotki

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-11-25 o 23:05
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-25, 23:04   #3070
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:
moje w這siaki Wellaton 12/1 zdj璚ie CHYBA z lamp nawet sobie nie zdawa豉m sprawy 瞠 mam tak jasne w這sy. dopiero po przejrzeniu zdj耩 z roczka Amelci
pi瘯ne
Cytat:
i jak wysz這 Asiu?

super ale jak zwykle nic popielu u mnie nie zna
Cytat:

kurta豉 z Orsay'a, taka o
豉dna

wi璚 moje drogie panie
odno郾ie mojego farbowania wellatonem 12/1 powiem wam 瞠 jestem pod wra瞠niem farbka sobie doskonale poradzi豉 z moim ciemnym odrostem i to na wodzie 9% wysz這 r闚niutko i jasno tylko tego popielu u mnie nie wida i faktycznie kolorek w ka盥ym o鈍ietleniu jest inny
podsumowuj帷 z dwojga z貫go(wellaton z 9% oks & garnier z 12% oks) jestem za t farbk przekona豉 mnie do siebie( narazie ) zobaczymy jak b璠zie za dwa tygodnie kolorek wygl康a

wrzucam foty w r騜nym o鈍ietleniu dla por闚nania
oczywi軼ie m鎩 aparat jak zwykle ociepli kolor nie wiem czemu w realu jest tak lekko s這necznie nie 鄴速o , ale per這wo
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008_zmniejszacz-pl_423103.jpg (39,9 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009_zmniejszacz-pl_61834.jpg (48,8 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010_zmniejszacz-pl_656455.jpg (64,8 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 012_zmniejszacz-pl_393858.jpg (99,0 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 015_zmniejszacz-pl_18157.jpg (78,1 KB, 36 za豉dowa)

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-11-25 o 23:07
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-11-25, 23:09   #3071
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
noo nie wiem w豉郾ie
chyba narzie nie zdecydujemy si na pieska,bo nie wiem gdzie b璠ziemy mieszka, wiadomo na wynaj皻ym nie ka盥y w豉軼iciel si na to godzi.
鈍inki, szynszyl zoo

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
hej!

pi瘯ne

豉dna

wi璚 moje drogie panie
odno郾ie mojego farbowania wellatonem 12/1 powiem wam 瞠 jestem pod wra瞠niem farbka sobie doskonale poradzi豉 z moim ciemnym odrostem i to na wodzie 9% wysz這 r闚niutko i jasno tylko tego popielu u mnie nie wida i faktycznie kolorek w ka盥ym o鈍ietleniu jest inny
podsumowuj帷 z dwojga z貫go(wellaton z 9% oks & garnier z 12% oks) jestem za t farbk przekona豉 mnie do siebie( narazie ) zobaczymy jak b璠zie za dwa tygodnie kolorek wygl康a

oczywi軼ie m鎩 aparat jak zwykle ociepli kolor nie wiem czemu w realu jest tak lekko s這necznie nie 鄴速o , ale per這wo
豉dnie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-25, 23:47   #3072
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆

豉dnie
a tak si nie mog豉m do niej przekona

w豉snie dziewczynki farbuj帷e wellatonem mam pytanie: czy po drugim i kolejnym farbowaniu w這ski nabra造 jakby takiego ch這dniejszego odcienia i kolorek si wyr闚na bardziej czy wychodzi za ka盥ym razem tak samo jak za pierwszym?

pytam bo ciekawi mnie czy mo瞠 za drugim razem ten wellaton mi wyj嗆 ciut ch這dniej tak bardziej srebrzy軼ie? czy b璠zie tak jak teraz taki naturalny odcie

jedyne co mnie w niej odra瘸 to smrodzik dusz帷y troch

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Bunny mam pytanie
jak to jest mo磧iwe 瞠 profesjonalny koleston z 12% oks wyszed mi 鄴速o ble a ten wellaton na 9% oks tak sobie 豉dnie poradzi z moimi w這skami?

CEL 60 cm

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-11-25 o 23:43
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-11-26, 07:16   #3073
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
ale ma fajne poliki wypchane s這dki

Laski ma kt鏎a z was szynszyla?

no klika kochane

Paulinka napisz w klubie
ja zapomnialam napisac ale tez klikam!
dzis od 4 rano bo mnie lolka wyciagnela na dwor pochorowala sie po ogorku konserwowym co jej tz dal wczoraj no i klopot teraz a ja zaraz musze isc na zajecia
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Hahaha JA chyba tez mam pikowana, albo i nie... nie wiem, nie pamietam Ale kr鏒sz, i w talii przewi您an

Ja odebra豉m dzisiaj wyniki i wg nich jestem zdrowa Ale sie wkurzy豉m bo jednego badania mi nie zrobili. A pyta豉m czy podstawowe badanie to obejmuje i m闚i豉m ze dop豉cic moge Wiec droga eliminacji pewnie mam to czego nie zrobili
Trzymam kciuki zebys wyzdrowia豉 jak najszybciej

Trudno powiedziec skoro twarzy nie wida Ale w這sy bardziej mi sie te falowane podobaj.
alez bym sie w☠☠☠☠ila... pewnie bym niezle te babska objechala i co bedziesz jeszcze robic te badania?

Cytat:
hej!

pi瘯ne

豉dna

wi璚 moje drogie panie

generalnie to mnie sie zdaje ze tobie asiu wszystkie te popielate farbki wychodza jednako-czyli slonecznie ale ladnie

Cytat:
a tak si nie mog豉m do niej przekona

w豉snie dziewczynki farbuj帷e wellatonem mam pytanie: czy po drugim i kolejnym farbowaniu w這ski nabra造 jakby takiego ch這dniejszego odcienia i kolorek si wyr闚na bardziej czy wychodzi za ka盥ym razem tak samo jak za pierwszym?

pytam bo ciekawi mnie czy mo瞠 za drugim razem ten wellaton mi wyj嗆 ciut ch這dniej tak bardziej srebrzy軼ie? czy b璠zie tak jak teraz taki naturalny odcie

jedyne co mnie w niej odra瘸 to smrodzik dusz帷y troch

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Bunny mam pytanie
jak to jest mo磧iwe 瞠 profesjonalny koleston z 12% oks wyszed mi 鄴速o ble a ten wellaton na 9% oks tak sobie 豉dnie poradzi z moimi w這skami?
asiu nie mam pojecia naprawde albo cos z oks bylo nie tak, albo pigmenty w farbie akurat tobie nie pasuja... to bardzo rzadko sie zdarza ale innego tlumaczenia nie znam
Stary 2011-11-26, 10:03   #3074
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

czesc wczoraj zalatany dzien dzis spokojniej ale musze zrobic jakieszakupy na andrzejki bo idziemy do znajomych i kazdy cos ma przyniesctakze i tak nie posiedze sobie w spokoju
wczoraj tez bylismy z D u weta na 3 szczepionce dobrze to zniosl nie pisnal bo nawet nie poczul uklucia pozniej wet dal nam kilka wskazowek jak postepowac wychowac psa co jest najwazniejsze mi utkwilo ze pies po powrocie ze spaceru zawsze ma wejsc do chaty za panem/pania nigdy przed bo w ten sposob psy pokazuje kto bedzie rzadzil w przyszlosci ciekawe rowniez powiedzial ze pies od malego powinien miec stale miejsce swoje do spania ale nie razem z ludzmi tylko gdzies oddzielnie no i u nas tak jest na szczescie madry wet uwazam tym bardziej ze prowadzi jakies szkolenia psow dodatkowo takze wskazowki od niego byly cenne

a pozniej przyszli do nas znajomi omawiac dzisiejsze andrzejkiciekawe co bede pila jak nie moga alkoholu zadnego

na kosmetyki od mamy czekam nadal wiec jak dojda to sie pochwale bo sama nie wiem co tam mi kupila oby trafila

lavia myslalam o tobie a raczej o twojej cerze i moze pomoge ci znalezc odp kremdaj mi troche czasu tylko cos wybierzemy

princeska mam troche czasu do poludnia wiec naklikam ci zaraz

asiabb jesli nie jest az tak mocno slonecznie to tez moze byc ..czy mi sie wydaje czy masz jakies trudne wlosy do farb?

Cytat:
noo nie wiem w豉郾ie
ja obstawiam piesia chyba ze wlasciciel sie nie godzi
Cytat:
Ladies wstawi豉m foty do albumu, prosz o szczere opinie czy 豉dnie mi w moich naturalnych falowanych w這sach czy lepiej w prostych

na zdj璚iach moje 酥. kolczyki dzi zgubi豉m jednego ;(

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Wybieracie si gdzie jutro na andrzejki?

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=KpQiX...layer_embedded

widzia造軼ie to ?
zaraz lukne
tak my wychodzimy
Cytat:
m鎩 chomik to ma mo磧iwo軼i
swietny

duzo tego nie bylo

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-26 o 10:05
caskada jest offline  
Stary 2011-11-26, 10:26   #3075
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

cze嗆
Cytat:

Kiteczko 郵icznie wygl康asz w tym avatarze
dzi瘯uj
Cytat:
no klika kochane
klikam klikam

Ja dzisiaj jeszcze si nie farbuj, nie zd捫.. po weekendzie chyba dopiero zg豉dz odrost, a nast瘼ny tu przed 鈍i皻ami

Lady jeste zadowolona ze swojej eTorebki rudej/pomara鎍zowej ala Birkin? znowu nad ni my郵

co jeszcze chcia豉m napisa, ale zapomnia豉m
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-26, 10:30   #3076
caskada
Zakorzenienie

lavia mam kilka pytan do ciebie jesli mozesz odp mi na nie to pomoze znalezc jakis kremik
0 ile masz lat?
1masz skore mieszana czy tlusta?
2czy blyszczy sie w strefie T czy cala buzia jest tlusta?
3jesli cos ci wyskakuje to sa to drobne krostki czy jakies "gule" ?
4czy pryszcze/ krostki masz ciagle na buzi czy wyskakuja sporadycznie np raz w miesiacu?
5czy okreslilabys swoja cere jako zanieszczyszczona bo np masz zaskorniki widoczne wszedzie?
no i to chyba na tyle
odpowiedz mi i ja w miedzy czasie postaram sie znalezc przyklady kremow ktore beda dla ciebie dobre

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-26 o 11:01 Pow鏚: literowkaaa
caskada jest offline  
Stary 2011-11-26, 10:55   #3077
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Hej
w ko鎍u si wyspa豉m

Lady wiem,瞠 zoo ale ja tak kocham zwierzaczki,a 鈍inki to takie malusie nie mog ich pogn瑿i

Bunny dzi瘯i
ta moja psina (co u T眩a w domku jest) je wszystko ale mo瞠 faktycznie ten og鏎ek jej zaszkodzi no nic,dajcie jej co lekkiego do jedzenia powinno przej嗆

Caskada nawet nie wiesz jak marz o piesku ale T mnie powstrzymuje, i t逝maczy to tym,瞠 chce i嗆 do innego miasta na studia i tak naprawde nie wiemy czy b璠ziemy mieszka tutaj czy gdzie indziej i niewiadomo jak z psem.

Kitka mi te si podoba ta torebka,ale tak stwierdzi豉m,瞠 nie b璠 jej mia豉 do czego nosi

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2011-11-26 o 10:57
Stary 2011-11-26, 11:06   #3078
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Asia

Bardzo 豉dnie Ci wysz這 taki kolorek mi pasuje do ciebie najbardziej, po jakiej tam farbce mia豉 ch這dny chyba, ale tak 鈔ednio by這.
Stary 2011-11-26, 11:12   #3079
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
lavia mam kilka pytan do ciebie jesli mozesz odp mi na nie to pomoze znalezc jakis kremik
0 ile masz lat?
1masz skore mieszana czy tlusta?
2czy blyszczy sie w strefie T czy cala buzia jest tlusta?
3jesli cos ci wyskakuje to sa to drobne krostki czy jakies "gule" ?
4czy pryszcze/ krostki masz ciagle na buzi czy wyskakuja sporadycznie np raz w miesiacu?
5czy okreslilabys swoja cere jako zanieszczyszczona bo np masz zaskorniki widoczne wszedzie?
no i to chyba na tyle
odpowiedz mi i ja w miedzy czasie postaram sie znalezc przyklady kremow ktore beda dla ciebie dobre
Caskada to mo瞠 i mi by co doradzi豉
tylko ja nie mam t逝stej cery, nie b造szczy mi si, tylko najcz窷ciej kupuj podk豉dy matuj帷e,bo tylko one jako tam kryj niedoskona這軼i.
Co do pryszczy to ja je ,mam najcz窷ciej na policzkach
one nie s jakie olbrzymie,ale z bia陰 ropk w 鈔odku i niestety je wyciskam ale nie znam innego sposobu,bo jak je smaruje czym wysuszaj帷ym to na nie nic nie dzia豉 tylko wychodz jeszcze bardziej. Na noc wklepuje Sudocrem http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,30...ja.html&next=1 ,a na dzie u篡wam lekkiego kremu Ziaji Herbikaplant http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,60...ej.html&next=1
Demakija robi mleczkiem Garniera http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...ja.html&next=1 ale to w sumie tylko oczy,bo reszte twarzy zmywam piank,kt鏎 mi analizowa豉
no i na koniec Tonik, teraz mam jaki z Sorayi Oczyszczaj帷y o ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27...cy.html&next=1
to si rozpisa豉m
Stary 2011-11-26, 11:16   #3080
novelove
Zakorzenienie

Ja sama te bym ju pofarbowa豉, odrost malutki, ale czuj si jak brudas przez niego i nie wiem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (30,3 KB, 57 za豉dowa)
Stary 2011-11-26, 11:48   #3081
caskada
Zakorzenienie

princeska ale tez szukasz kremu ?

musze przegadac sprawe z moja znajoma kosmetyczka dzis wsrod znajomych bedzie i ona na andrzejkach i wogole to moja kolezanka czasem podpytuje sie jej w takich sprawachdlatego np na moja sucha skore polecila mi zabiegi u siebie bo kremy okreslila ze sa za "malo inwazyjne " zeby pomoc a do kosmetyczki chodze naprawde rzadko mimo ze to moja znajoma to zdarza mi sie to raz na rok
apropo to nie polka wiec nie ma pojecia o wizaz

princeska moze wygrasz eucerin wiec problem bedziesz miala z glowy wlasnie patrzylam je skladowo wydaja sie byc dobre
Stary 2011-11-26, 11:57   #3082
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
princeska ale tez szukasz kremu ?

musze przegadac sprawe z moja znajoma kosmetyczka dzis wsrod znajomych bedzie i ona na andrzejkach i wogole to moja kolezanka czasem podpytuje sie jej w takich sprawachdlatego np na moja sucha skore polecila mi zabiegi u siebie bo kremy okreslila ze sa za "malo inwazyjne " zeby pomoc a do kosmetyczki chodze naprawde rzadko mimo ze to moja znajoma to zdarza mi sie to raz na rok
apropo to nie polka wiec nie ma pojecia o wizaz

princeska moze wygrasz eucerin wiec problem bedziesz miala z glowy wlasnie patrzylam je skladowo wydaja sie byc dobre
chodzi這 mi o to czy uwa瘸sz,瞠 moja piel璕nacja jest dobra i co ew. mog豉bym zmieni
haha no mo瞠 Eucerin pomo瞠 narazie 12 miejsce, konkurs jutro si ko鎍zy,ale mo瞠 jeszcze kogo wyrzuc
Stary 2011-11-26, 12:09   #3083
novelove
Zakorzenienie

to klikamy~!!!!!!!!!!!!!1
Stary 2011-11-26, 12:28   #3084
kitkulka
Zakorzenienie

a ja w豉郾ie poszukuj jakiej sukienki na 鈍i皻a
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-26, 12:39   #3085
asiabb1983
Zakorzenienie

hej!

Cytat:

generalnie to mnie sie zdaje ze tobie asiu wszystkie te popielate farbki wychodza jednako-czyli slonecznie ale ladnie

asiu nie mam pojecia naprawde albo cos z oks bylo nie tak, albo pigmenty w farbie akurat tobie nie pasuja... to bardzo rzadko sie zdarza ale innego tlumaczenia nie znam

no w豉郾ie mi popiele wychodz jak natura ,ale generalnie to jestem zadowolona no jest teraz taki czysty ja郾iutki i r闚ny blondzik
a co do kolestonu to boj si go jednak u篡 powt鏎nie nawet z innym oks bo jak zn闚 kurczak wyjdzie
Cytat:
asiabb jesli nie jest az tak mocno slonecznie to tez moze byc ..czy mi sie wydaje czy masz jakies trudne wlosy do farb?

nie nie jest 鄴速o foty przek豉muj jest taki ja郾iutki naturalny kolorek porobi豉m jeszcze dzi kilka fotek ciekawe jak kolor z豉pa這 jak b璠zie kolorek nie przek豉many to wrzuc
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Asia

Bardzo 豉dnie Ci wysz這 taki kolorek mi pasuje do ciebie najbardziej, po jakiej tam farbce mia豉 ch這dny chyba, ale tak 鈔ednio by這.

to chyba po C12 tylko ona mi szaro srebrzy軼ie wychodzi豉
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Ja sama te bym ju pofarbowa豉, odrost malutki, ale czuj si jak brudas przez niego i nie wiem
ja tam widze do嗆 spory odrost
a czym tym razem ? ponownie wellatonem?

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-11-26, 12:46   #3086
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Caskada to mo瞠 i mi by co doradzi豉
tylko ja nie mam t逝stej cery, nie b造szczy mi si, tylko najcz窷ciej kupuj podk豉dy matuj帷e,bo tylko one jako tam kryj niedoskona這軼i.
Co do pryszczy to ja je ,mam najcz窷ciej na policzkach
one nie s jakie olbrzymie,ale z bia陰 ropk w 鈔odku i niestety je wyciskam ale nie znam innego sposobu,bo jak je smaruje czym wysuszaj帷ym to na nie nic nie dzia豉 tylko wychodz jeszcze bardziej. Na noc wklepuje Sudocrem http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,30...ja.html&next=1 ,a na dzie u篡wam lekkiego kremu Ziaji Herbikaplant http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,60...ej.html&next=1
Demakija robi mleczkiem Garniera http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...ja.html&next=1 ale to w sumie tylko oczy,bo reszte twarzy zmywam piank,kt鏎 mi analizowa豉
no i na koniec Tonik, teraz mam jaki z Sorayi Oczyszczaj帷y o ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27...cy.html&next=1
to si rozpisa豉m
na policzkach to sa zmiany zapalne pewnie spowodowane przez hormony
probowalas benzacne kiedykolwiek ? mam na mysli smarowac tylko te zmiany nim..tu cos o nim http://wizaz.pl/forum/showthread.php...light=benzacne smarujesz tez widze sudokremem ale moze on za slaby jest bo skoro pomaga na otarcia podraznienia dla niemowlat(pamietam uzywalam go jak synek byl maly w okresie pieluszkowym) to wiadomo na wieksze zmiany nie poradzi sobie
w twoim kremie nawilzajacym widze parafine ogolnie jest dobry ale ta parafina moze zatyka ci pory na policzkach no i tez ciekawe czy podklad cie nie zapycha?
stosujesz cos wewn? przydaloby sie cos ze skrzypu wi b ja bym jednak pila drozdze .. moze przemywaj buzie szalwia rumiankiem to tani sposob i naturalny ziola te dzialaja przeciwzapalnie i odkazajaco

i juz mam co powinien zawierac krem matujacy dla skory mieszanej
-gliceryne
-kwas hialurynowy
-glikol propylenowy
-kwasy owocowe
-biotyne
-mikroelementy
-mieszanki ziol np skrzyp polny szalwia
-filtry
-aminokwasy
teraz pozostaje tylko znalezc te skladniki w jakims kremie nie wszystkie pewnie ale chociaz czesc

zaraz ide na zakupy andrzejkowe i jak bede miec wolna chwile dzis czy jutro czy na dniach bede konczyc szukanie kremow

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-26 o 13:18 Pow鏚: dopiska
caskada jest offline  
Stary 2011-11-26, 13:09   #3087
kitkulka
Zakorzenienie

wszystkie dzisiaj andrzejkuj?
ja mam imprez w domu, ale tak mi si nie chce na niej by

tata obra wczoraj pomara鎍z i przepad豉m - my郵 ju o 鈍i皻ach
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-26, 13:29   #3088
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Hej dziewuszki... ja dzi sama w pracy ale narazie ruchu nie ma lejdi w nocy jak zwykle pare razy mnie obudzi豉 ale nie by豉 to jaka tragedia... gorzej by這 jak sie zesra豉 dwa razy i zacz窸o 鄉ierdzie musia豉m odrazu posprz徠a bo nie mog豉m wytrzyma

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
dzi瘯uj
oj nie ma nic gorszego ni nie do ko鎍a pewien lekarz dlatego fajnie, 瞠 trafi豉 na konkretnego, ja z Monk z pocz徠ku trafia豉m na takich 貫pk闚 ale w ko鎍u dosta豉m si do dobrego naprawd i trzymamy si go zawsze nie naci庵a na niepotrzebne koszty
no ja lubie ogolnie t lecznice cho nie mam dobrych wspomnie ... ciapu ... ale nie du穎 tam bior i og鏊nie lekarze mili... no nie wiem chyba narazie jej nie bede zmienia

Cytat:
nie panikuj kochana, szczeniaki s najbardziej nara穎ne na r騜ne choroby/dolegliwo軼i, tak瞠 g這wa do g鏎y, wet si tym zajmie i b璠zie dobrze

a jak z jedzonkiem? czym j karmisz? gotujesz jej?
boje sie ale staram sie my郵e pozytywnie og鏊nie lejdi narazie sie jeszcze drapie zobaczymy co dalej....
jedzonko to narazie suche royal junior, gotowa豉m jej tylko raz i tak ry jej wypada razem z miesiem , teraz og鏊nie karmie j pedigree junior t karm w saszetkach i tym royalem to wpierdziela jak szalona

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Dro盥ze zalewam ciep造m mlekiem i k豉de na 15min na buzie ale mam teraz g豉dk sk鏎k
musz spr鏏owa

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
mi si bardzo podobaj te twoje falowane w這ski )

Ja jutro Andrzejki sp璠zam u mojego robi帷 grilla i ogl康aj帷 filmy )
ja dzisiaj pizza kac vegas w bankoku i pizza z mojej ulubionej pizzeri takie Andrzejki

Cytat:
m鎩 chomik to ma mo磧iwo軼i
mia豉m podobnego pi瘯ny

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Nie, ja kupi豉m na allegro
orygina??? podaj mi na pw linka
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-26, 13:31   #3089
rosales22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
nie taki kolor jakiego oczekiwa豉m+zniszczone w這sy..

Drogie Wiza篡stki potrzebuj pomocy. mo瞠 najpierw w kilku zdaniach opowiem histori moich w這s闚. ca貫 篡cie by豉m blondynk. robi豉m pasemka i od ok roku mia豉m fajny bardzo jasny kolor. jednak co mnie podkusi這 i pomalowa豉m je piank na br您. mia by bardzo jasny a wyszed mega ciemny. niby fajny ale 幢e sie w nim czu豉m wi璚 postanowi豉m 瞠 zn闚 b璠 blondynk.. przeczyta豉m milion post闚 na temat rozja郾iania, sciagania farby i samego farbowania. wko鎍u si zdecydowa豉m i kupilam dwa rozja郾iacze z Joanny do calo軼i w這s闚, jeden do pasemek i dwie farby Loreal jasny piaskowy blond. rozja郾ilam w這sy rozja郾iaczem do ca這軼i i to by豉 masakra!! od sk鏎y g這wy by造 bia貫, p騧niej jasno 鄴速e, pomara鎍zowe i w niekt鏎ych miejscach nawet br您owe.. na這篡豉m jeszcze raz rozjasniacz do pasemek, ale tylko na te pomara鎍zowe i br您owe ko鎍e. niestety duzo to nie da這. jeszcze tego samego dnia na這zy豉m jedn farb-efekt marny, a na drugi dzie ta sam. po drugiej farbie w這sy wygl康a造 lepiej ale to nie jest to czego bym oczekiwa豉. na chwil obecn moje w這sy 軻 mega suche, pusz sie i 豉mi. podcie豉m je do ramion, staram sie nie u篡wa suszarki, prostuje jes raz na tydzien. mam juz 2centymetrowy odrost i chcia豉bym cos z nimi zrobic na 安i皻a. czy gdy na這瞠 jeszcze raz ten sam kolor z豉pie mi tak jak bym chcia豉? teraz s matowo 鄴速e.. czy na這篡 odcie ja郾iejszy? w za陰czniku dodaje zdjecia. 1,2.w這sy po drugim farbowaniu. 3.kolor farby
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (30,2 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (31,4 KB, 39 za豉dowa)
rosales22 jest offline  
Stary 2011-11-26, 13:34   #3090
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

wi璚 moje drogie panie

O cholerka, ale super wysz這 Jestem pod wra瞠niem
Ja teraz na 100 % spr鏏uje srebrzystego blondu z Palette - napali豉m sie Ale ten wellaton widze ze naprawde super rozjasnia! Ciekawe jak sie bedzie wymywa
Cytat:

alez bym sie w☠☠☠☠ila... pewnie bym niezle te babska objechala i co bedziesz jeszcze robic te badania?
Bede chyba, ale to nie teraz bo i tak wyniku nie dostane do wizyty a w 鈔ode mam... No i teraz mam zajecia codziennie od rana wiec nawet nie bede mia豉 jak do labo podej嗆. Ale droga eliminacji wychodzi 瞠 mi sie beztlenowce namno篡造. Ale i tak wsciek豉 jestem bo sie specjalnie 3 razy pyta豉m wrrrrrr
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
wszystkie dzisiaj andrzejkuj?
ja mam imprez w domu, ale tak mi si nie chce na niej by

tata obra wczoraj pomara鎍z i przepad豉m - my郵 ju o 鈍i皻ach
Ja nie andrzejkuje Chocia mo瞠 Zobaczymy, dzisiaj kolejne pazury robie I wychodz coraz lepiej, i coraz cie雟ze

A w豉郾ie Bunny powiedz mi czy paznokcie robione na tipsie beda mia造 lekka tendencje do schodzenia w d馧? Bo cho熲ym nie wiem jak przykleja豉 to lekko w d馧 schodzi, a jak bym chcia豉 瞠by ko鎍闚ka sz豉 na prosto to wychodzi za gruba. A jak chce przyklei 瞠by sz這 bardziej na prosto to wtedy mi powietrze podchodzi od wolnego brzegu
Ale i tak coraz lepiej mi idzie
Na formie cwiczy豉m na sobie i jak narazie klapa Ale rozpracuje to

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
orygina??? podaj mi na pw linka
Tak orygina, zreszt takich podk豉d闚 to sie raczej nie op豉ca podrabiac
Wiesz co spr鏏uje poszuka od tego co ja kupowa豉m, ale nie wiem czy jeszcze bede mia豉 w archiwum gdzie bo kupowa豉m w czerwcu.
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, blondynka, farbowanie w這s闚, kolor, odrosty, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.