W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 113 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-11-28, 12:22   #3361
Bayje
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 012
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV

to by Palette Deluxe 218 - Srebrzysty Blond - farbowa豉m star wersj (Platinum Collection) kt鏎a na opakowaniu wygl康a豉 o wiele lepiej ni ta nowa bo nowa to mia豉 istne z馧tko kt鏎e nie jest podobne do tego co mam O_o.

Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline  
Stary 2011-11-28, 12:38   #3362
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
Bayje a czym farbowa豉 przypomnij mi ? w這ski 豉dne i 豉dny kolorek. Mi by taki nie pasowa, bo ja mam za jasn karnacj do takiego kolorku ^^

dziewczynki dzisiaj id o 13 do pracy jutro id na ca造 dzie tj od 8 do pewnie 21 w 鈔od id na 12 a w czwartek na 15, przechodz jakie za豉manie 瞠 tak ma這 si widz z Amelk, bo jeszcze w weekend do szko造
Paulinko skarbie trzymaj sie
Wiadomo ze jest nat這k wszystkiego i wszystko sie zawsze zwala w jednj chwili ale dasz rade.
Jestes super mamusia

Kitka
Czapa na glowe i heja
Ja tez tak zawsze robie jak mam lnia aby myc w這sy

Infa i Kitka to fabowanko dzisiaj
Ale Wam fajnie , ja musze czekac na @
Tylko wtedy wlosy rozjasniaja mi sie najlepiej

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-11-28, 12:51   #3363
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Hej dziewczyny w sobote mia豉m w pracy urwanie g這wy i pe軟o wrednych klient闚 potem jeszcze jak pili鄉y z T-tem i jego bratem zacz瘭i鄉y sie k堯ci i tak super min窸a mi andrzejkowa sobota A moja lejdi jakby coraz lepiej mniej sie drapie jest weso豉 nie jeczy a jak posz豉m spa sama wskoczy豉 na fotel i zakopa豉 sie w kocyku i spala do rana ani razu mnie nie obudzi豉 tak mam nadzieje ze bedzie ju dobrze
w sobote rozmawia豉m z moj kole瘸nk z drogerii kt鏎a u篡wa revlona colorstay i ma tez najnowszy podklad z Dr.IRENA ERIS MATUJ。O-KRYJ。Y Z ALGAMI i da豉 mi pr鏏k go.... u篡豉m 2 razy pr鏏k 2ml!!!! nie do軼 ze pachnie jak perfumy zaj*** to super sie rozprowadza, matuje no jest 鈍ietny i kolor dosta豉m 202 i idealnie przypasowa mi do cery, chco zastanawiam sie czy nie wzi捷 ciemniejszego patrzylam na cene.. no i drogi jest bo na necie 83z ale mo瞠 sie uda kiedys zarobi to go kupie bo naprawde rewelka

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Tak orygina, zreszt takich podk豉d闚 to sie raczej nie op豉ca podrabiac
Wiesz co spr鏏uje poszuka od tego co ja kupowa豉m, ale nie wiem czy jeszcze bede mia豉 w archiwum gdzie bo kupowa豉m w czerwcu.
dosta豉m PW i bardzo Ci dzi瘯uje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny
Ale mam zaleg這sci w czytaniu jak zwykle ostatnio
Dzi bylam na odrostach, rowno 3 tygodnie od ostatniej wizyty, same odrosty mi robi豉.
Wklejam zdj璚ia, tylko szkoda 瞠 s這鎍a nie ma a tak szaro dzi na dworze.

Wella Koleston 12/1 + 9%.
豉dnie wychodzi zero 鄴速ka super

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
princeska jesli to hormony to rady nie ma i moga pomoc tylko specjalne anty jak np diana35 czy inne ... ja bralam z 10 lat temu diane przepisal mi ja tez lekarz bo mialam pryle na polikach jakies pojedyncze ale byly i lekarz mnie ostrzegal ze po takich zmianach moga zostac blizny tzw dziury wglebienia w buzi w policzkach bo one sa wlasnie ropiejace i glebokie myslalam ze to od solarki
okazalo sie ze jedynym lekiem byly anty pomoglo w szybkim czasie i juz nie wrocilo
ojej dobrze ze Ci tabletki pomog造 a moja kole瘸nka przez rok bra豉 tabletki i cere miala 豉dn przesta豉 i zn闚 to samo jej sie zrobi這

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
Cze嗆 blondasy Ja dzi od rana aktywnie zacz窸am, mam siostr na ca造 dzie i noc, posz造鄉y na mega d逝gi spacer i plac zabaw a potem na ciacho do coffe i smyka poogl康a zabawki (musia豉m si zorientowa co by chcia豉 od blond miko豉ja )

ja andrzejkuj z siostr mamy dzi siostrzany wiecz鏎 tj. b璠ziemy wieczorem ob瞠ra si s這dyczami i ogl康a "Barbie akademia ksi篹niczek"
napewno udane Andrzejki

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
naprawd mnie dzi nawiedzi這, siedz i wybieram 鈍i徠eczne tapety na pulpit i na telefon
nie wspomn o tworzeniu listy prezent闚 (oczywi軼ie tych rzeczy, kt鏎e JA chc dosta od kogo )
zwi捫cie mi r璚e, 瞠bym tego nie zrobi豉, boj si, 瞠 zaraz w陰cz kol璠y
mam zaj*** motyw 鈍i徠eczny na kom鏎ke w tamtym roku sci庵ne豉m i w tym roku te sobie go ustawie

Cytat:
dla T kupi豉m tablet b璠zie jeszcze ta pi瘸mka i zestaw jacka danielsa ze szklankami ale alko to na miko豉jki a dla sis tak piank co jak modelina farma ca豉 + co na urodziny musz jej jeszcze wymy郵i bo ma zaraz po 鈍i皻ach
ojej ale sie wykosztowa豉 ! ale super prezenty a zazdroszcz ze ja takiego nie moge zrobi mojemu

Cytat:
goclever http://allegro.pl/tablet-10-android-...934247734.html ja si na tym nie znam ale pono kozak jak za t cen
m鎩 T ma nawigacje z GO clever i jest bardzo dobra
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-28, 12:56   #3364
Bayje
Zakorzenienie

Dla Wellatnonistek mam informacje od 2 grudnia farba wellaton b璠zie w promocji za 9,99 :P Palette Intensive Color te b璠zie w promocji :P

Promocja w Rossmanie :P

w Naturze od tego (chyba)czwartku Wellaton te w promocji za 9,99 z..

Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-11-28 o 13:32
Bayje jest offline  
Stary 2011-11-28, 13:27   #3365
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez Bayje Poka wiadomo嗆
Dla Wellatnonistek mam informacje od 2 grudnia farba wellaton b璠zie w promocji za 9,99 :P Palette Intensive Color te b璠zie w promocji :P

dzi瘯i za info
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-28, 13:35   #3366
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Hejka laleczki!
Ja juz jestem.

Princeska mnie tez rywalizacja wciagnela i ciagle klikam

A ktora ciekawa to zapraszam do mojego albumu do obejrzenia nowych pazurkow dzis od rana stworzonych
tym razem zimowe i mega naturalne jak na mnie- to w odpowiedzi chyba kitce czy kiedykolwiek nosze naturalniejsze frenczyska

wczoraj spedzilam super dzien z tz, mama i dziadkiem i dostalam juz prezenty mikolajowe
Stary 2011-11-28, 13:41   #3367
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
Hejka laleczki!
Ja juz jestem.

A ktora ciekawa to zapraszam do mojego albumu do obejrzenia nowych pazurkow dzis od rana stworzonych
tym razem zimowe i mega naturalne jak na mnie- to w odpowiedzi chyba kitce czy kiedykolwiek nosze naturalniejsze frenczyska

wczoraj spedzilam super dzien z tz, mama i dziadkiem i dostalam juz prezenty mikolajowe
bardzo 豉dne delikatne i naturalne pazurki
pochwal si co dosta豉
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-28, 13:55   #3368
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Kitka
Czapa na glowe i heja
Ja tez tak zawsze robie jak mam lnia aby myc w這sy

Infa i Kitka to fabowanko dzisiaj
Ale Wam fajnie , ja musze czekac na @
Tylko wtedy wlosy rozjasniaja mi sie najlepiej
za這篡豉m czap i pojecha豉m
a @ dosta豉m dzisiaj i umieralni mam
Cytat:

o super a w Cerfourze jeszcze s Wallatony za 9,99? musz podjecha, a nie chce mi si膮膮
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-28, 13:59   #3369
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
bardzo 豉dne delikatne i naturalne pazurki
pochwal si co dosta豉
a prosze bardzo
u mnie taka tradycja jest w domu, ze na mikolaja daje sie mniejsze prezenty a pod choinke wieksze
wiec od mamy:

mikolaj 001.jpg
mikolaj 002.jpg
mikolaj 003.jpg
mikolaj 004.jpg
mikolaj 005.jpg

przy czym kolczyki z nia wybieralam i plaszczyk tez- po prostu zabrala mnie i sis na zakupy plaszczyk ma fantastyczny kroj- a la lady gaga- taki wielki kaptur ukladajacy sie jak na gwiezdzie hollywoodu kolor malinowo-czerwony neonowy. sama wybralam i mierzylam.

a z bajerkow- to biedrona-skarbona i w srodku papierkowy bonus swiateczny , mikolaj w kwadratowej szklanej kuli z brokacikami- podstawka na dlugopisy, kalendarzyk na 2012 do damskiej torebki.

a od dziadka- sniegowce do latania na zakupy z psem lub na spacerki z psem:

mikolaj 006.jpg

choc mam teraz watpliwosc czy te sniegowce mi sie w tym roku przydadza
niemniej wczorajszy dzien byl cudowny, uwielbiam atmosfere swiateczna w moim domku a po prostu na mikolaja nie bedziemy sie widziec to teraz byly prezenty.
Stary 2011-11-28, 14:18   #3370
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 775

Cytat:
Dzien dobry wszstkim
Ja standardowo w pracy
Jutro mam bardzo ambitny plan isc po prezenty czyli oficjalnie rozpoczac polowanie

Wiecie co z 1,5 tyg.bede sie farbowac i z racji tego ze mam przy sobie oxy 12% to na pierwszy odstrza p鎩dzie stokholm loreala,chce zamienic w niej oxy.Myslicie ze moge bo w stokhnolmie jest zelowy Oxy a ja mam normalny ale tlumacze to sobie tak ze w zasadzie to o farbe chodzi
Musze cos wymyslec zanim pojade do pl na swieta jak bym w razie "W" nigdzie nie dostala juz C12 na zapas

Ok ide nadrobic co tam na tych paru stronach naskroba造軼ie
Mo瞠 c10 z 12%

Cytat:
No m闚ie - moja siostra nie dosta豉 tych w這s闚 do siebie. co by這 dla mnie totalnie dziwne ale jak wida - wysy趾owe firmy tak robi a jak osobi軼ie to nie wiem .

a teraz w這ski.
1 zdj璚ie z lamp
2 bez lampy.

Koszmaru moim zdaniem nie ma - w這sy mia豉m do嗆 ciemne zw豉szcza te od karku (co wida na zdj璚iach, 瞠 s bardziej karmelone), zobaczymy jak wyjd przy drugim razie bo na drugi raz bardziej po這瞠 na te od spodu w這sy.
Dzieki za fotki
Kolorek bardzo 豉dny ale nie dla mnie, kompletnie by mi sie odcina. Uratowa豉 mnie od spitolenia sobie w這s闚! Tak瞠 dzi瘯uje

Cytat:
Hejka laleczki!
Ja juz jestem.

ζdne pazurki, takie delikatne A sie u鄉ia豉m bo mi dzisiaj przysz這 do g這wy pare pomys堯w i wla郾ie stwierdzilam ze teraz bede robic czerwie a potem w豉郾ie r騜, ze srebrna ko鎍闚k

A powiedz mi bo pamietam ze robi豉 takie kolorowe z brokatowymi ko鎍闚kami, jak brokat nak豉dasz? Tzn z jaka metoda? Ja sie ostatnio polubi豉m z mieszaniem brokatu z 瞠lem, bo potem jak buduje pazura to mi sie brokat nie roz豉zi Ale mniejsze krycie jest chocbym nie wiem ile nasypa豉 tego brokatu. Znowu jak nak豉dam sam brokat to potem po utwardzeniu mi sie roz豉zi. Ale chyba spr鏏uje teraz zrobic tak ze na to delikatnie dam warstewke 瞠lu i przy budowaniu pazura po prostu na koncowke juz nic nak豉dac nie bede.

Cytat:
a prosze bardzo
u mnie taka tradycja jest w domu, ze na mikolaja daje sie mniejsze prezenty a pod choinke wieksze
wiec od mamy:

Za陰cznik 4363080
Za陰cznik 4363081
Za陰cznik 4363082
Za陰cznik 4363083
Za陰cznik 4363084

przy czym kolczyki z nia wybieralam i plaszczyk tez- po prostu zabrala mnie i sis na zakupy plaszczyk ma fantastyczny kroj- a la lady gaga- taki wielki kaptur ukladajacy sie jak na gwiezdzie hollywoodu kolor malinowo-czerwony neonowy. sama wybralam i mierzylam.

a z bajerkow- to biedrona-skarbona i w srodku papierkowy bonus swiateczny , mikolaj w kwadratowej szklanej kuli z brokacikami- podstawka na dlugopisy, kalendarzyk na 2012 do damskiej torebki.

Za陰cznik 4363096

niemniej wczorajszy dzien byl cudowny, uwielbiam atmosfere swiateczna w moim domku a po prostu na mikolaja nie bedziemy sie widziec to teraz byly prezenty.
Kolczyki i p豉szcz przepi瘯ne
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-11-28, 14:25   #3371
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:
wczoraj w prognozie pogody m闚ili, 瞠 ok. 6 grudnia ma by nawet +13 stopni anomalie jakie, w徠pi, 瞠 w tym roku spadnie 郾ieg na 鈍i皻a ma貫 szanse a jak nawet spadnie to si nie utrzyma, bo jest za ciep這...
oj kochana ja s造sza豉m ,瞠 郾iegu to mo瞠my si spodziewa dopiero w lutym
Cytat:
Dzien dobry wszstkim
Ja standardowo w pracy
Jutro mam bardzo ambitny plan isc po prezenty czyli oficjalnie rozpoczac polowanie

Wiecie co z 1,5 tyg.bede sie farbowac i z racji tego ze mam przy sobie oxy 12% to na pierwszy odstrza p鎩dzie stokholm loreala,chce zamienic w niej oxy.Myslicie ze moge bo w stokhnolmie jest zelowy Oxy a ja mam normalny ale tlumacze to sobie tak ze w zasadzie to o farbe chodzi
Musze cos wymyslec zanim pojade do pl na swieta jak bym w razie "W" nigdzie nie dostala juz C12 na zapas

Ok ide nadrobic co tam na tych paru stronach naskroba造軼ie
ciekawa jestem jak wyjdzie
Cytat:
No m闚ie - moja siostra nie dosta豉 tych w這s闚 do siebie. co by這 dla mnie totalnie dziwne ale jak wida - wysy趾owe firmy tak robi a jak osobi軼ie to nie wiem .

a teraz w這ski.
1 zdj璚ie z lamp
2 bez lampy.

Koszmaru moim zdaniem nie ma - w這sy mia豉m do嗆 ciemne zw豉szcza te od karku (co wida na zdj璚iach, 瞠 s bardziej karmelone), zobaczymy jak wyjd przy drugim razie bo na drugi raz bardziej po這瞠 na te od spodu w這sy.
u mnie co s豉bo kolor widac i jakby z這tawy mi si wydaje
Cytat:
Dla Wellatnonistek mam informacje od 2 grudnia farba wellaton b璠zie w promocji za 9,99 Palette Intensive Color te b璠zie w promocji

Promocja w Rossmanie

dzi瘯i za info
Cytat:
Hejka laleczki!
Ja juz jestem.

super pazurki jak kryszta趾i
Cytat:
a prosze bardzo
wiec od mamy:

Za陰cznik 4363080
Za陰cznik 4363081
Za陰cznik 4363082
Za陰cznik 4363083
Za陰cznik 4363084

a z bajerkow- to biedrona-skarbona i w srodku papierkowy bonus swiateczny, mikolaj w kwadratowej szklanej kuli z brokacikami- podstawka na dlugopisy, kalendarzyk na 2012 do damskiej torebki.

Za陰cznik 4363096

o ja tez chce takiego miko豉ja
buty to chyba z biedry? widzia豉m tam takie same

wr鏂i豉m od lekarza z antybiotykiem niemog豉m juz z tym kaszlem wytrzyma szczeg鏊nie w nocy do 4 rano zn闚 nie spa豉m 4 noc z rz璠u ...udusic si idzie i tydzie mam z g這wy bed siedzie w domciu

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-11-28, 14:26   #3372
Bayje
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Dzieki za fotki
Kolorek bardzo 豉dny ale nie dla mnie, kompletnie by mi sie odcina. Uratowa豉 mnie od spitolenia sobie w這s闚! Tak瞠 dzi瘯uje
No to ciesze si bardzo - mi kolorek si bardzo podoba i mam nadzieje, 瞠 nie b璠zie z馧kn掖 bo teraz bym powiedzia豉 jest na takim 'pograniczu' naturalno軼i ale jeszcze w這s闚 nie umy豉m i nie wiem co si stanie po umyciu.

wiem, 瞠 musz si w fioletowy szamponik zaopatrzy bo reszte wywali豉m ponad p馧 roku temu ale wtedy jeszcze nie wiedzia豉m, 瞠 wr鏂 do blondu.

Cytat:
u mnie co s豉bo kolor widac i jakby z這tawy mi si wydaje
z這tawy si wydaje bo to jednak by [brrr srebszysty] blond :P ale nie jest to 鄴速y i mam nadzieje, 瞠 nie przybierze innego koloru.

ale zauwa篡豉m, 瞠 na ka盥ym monitorze inaczej wygl康a bo spogl康a豉m na laptopa u mojej siostry i tez inaczej wygl康a

Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-11-28 o 14:30
Bayje jest offline  
Stary 2011-11-28, 14:32   #3373
7Paulina7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407
GG do 7Paulina7

No to wstawiam obiecane wczoraj foty

Szczerze Wam powiem 瞠 chyba mi si nudzi ca造 jasny jednolity blond na gorze g這wy i chyba b璠e robic tak jak mam pod spodem pasemka swoje i blond.

Te moje naturalne z pasemkami s mi瘯kie z w dotyku i nie sa puste jak te z g鏎y i czu 瞠 sa nawodnione. Te z g鏎y cieniutkie suche jak filc albo jak w這sy lalki barbie po umyciu , sypia sie - wida zreszta ze mam kr鏒sze bo po豉mane. Kurcze musia陰bym odstawi prostownice ....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 115.jpg (88,0 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 117.jpg (54,9 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 114.jpg (76,7 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 113.jpg (76,0 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 109.jpg (149,1 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 108.jpg (94,8 KB, 21 za豉dowa)

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2011-11-28 o 14:37
7Paulina7 jest offline  
Stary 2011-11-28, 14:41   #3374
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
oj kochana ja s造sza豉m ,瞠 郾iegu to mo瞠my si spodziewa dopiero w lutym
o nieee to mnie teraz zmartwi豉
no trudno, pozostaje mie nadziej, 瞠 chocia 鈍i皻a nie b璠 deszczowe, bo to by豚y cios poni瞠j pasa
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-28, 14:41   #3375
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Kitka
Oj bidulko
Ja tam mam 豉godne @ za to na wlosy dobrze robi

Czeko
Dziekuje ale c10 z tego co pamietam mam w domu ale to chyba za zolte sie wdaje i boje sie tego

Bunny
Bardzo fajne buty sniegowce. Mozesz powiedziec z jakiej firmy ?
Bede szukac takich na wypad w gory. A wlasnie o takie mi chodzi.

Kurde ale mam dylematy z wymysleniem prezentow. Facetom kupie chyba jakies alko bo kurde pinek albo skarpetek to

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-11-28, 14:44   #3376
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 775

Cytat:
Kitka
Oj bidulko

Czeko
Dziekuje ale c10 z tego co pamietam mam w domu ale to chyba za zolte sie wdaje i boje sie tego

Bunny
Bardzo fajne buty sniegowce. Mozesz powiedziec z jakiej firmy ?
Bede szukac takich na wypad w gory. A wlasnie o takie mi chodzi.

Kurde ale mam dylematy z wymysleniem prezentow. Facetom kupie chyba jakies alko bo kurde pinek albo skarpetek to
Mi c10 wychodzi這 jasno, tak czysciutko, na odroscie co prawda 鄴速awo ale robi豉m na tej 9 % z opakowania. C12 znowu mi 鄴趾nie
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-11-28, 14:47   #3377
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka wiadomo嗆
Jestem tydzien po farbowaniu odrost闚 rozjasniaczem i woda 12% jak umyje glowe to wstawi fotki.
Niestety mam coraz to kr鏒sze wlosy - sypia sie sa suche dlatego tez dzis zrobi豉m sobie maske na wlosy olejek rycynowy, 2 olejki do w這s闚 z oriflame,wit A+E, cytryna, i po jakis 2 godziach zmyje i sie poka瞠 Wam.
Mo瞠 macie wypr鏏owana odzywke do cz瘰tego stosowania - myje w這sy co 2 dni.
Na all dzi wypatrzy豉m cos takiego:

LOREAL MYTHIC OIL OLEJEK OD玆WCZY ELIXIR

Ktos ma ??
o jej rozja郾iacz z wod 12% ... cho powiem szczerze ze moja fryz miesza豉 wode 9% z 12% jak na moje w這sy k豉d豉 jeszcze niedawno pu速ora roku temu ale na szcz窷cie wci庵n窸am sie do blondasek i wiem ze to ZㄒΜOO !!!

Cytat:

bardzo 豉dne a to brokat jest??

Cytat:
a prosze bardzo
wiec od mamy:

Za陰cznik 4363096

p豉szczyk super chcia豉bym taki nude
od篡wianie w這sk闚

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-11-28 o 15:03
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-28, 14:48   #3378
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

I jeszcze w這sy z dzisiaj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 137.jpg (46,4 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 135.jpg (63,3 KB, 34 za豉dowa)
Stary 2011-11-28, 14:52   #3379
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitka
Oj bidulko

dzi瘯uj
pierwszy dzie jest troch bol帷y, ale ju wzi窸am ibuprom i jest ok

ja to w og鏊e nie mam pomys堯w na prezenty w tym roku, dla nikogo
Cytat:
I jeszcze w這sy z dzisiaj
rzadkie w這sy?
w ka盥ym razie wg mnie lepiej wygl康a kolor jednolity ni te pasemka
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-28, 14:58   #3380
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

rzadkie w這sy?
w ka盥ym razie wg mnie lepiej wygl康a kolor jednolity ni te pasemka [/QUOTE]

Mam cienka strukture w這sa ale mam ich duzo na g這wie a tu juz odrosty wida i w這sy by造 myte wczoraj wieczorem jak kuracje sobie robi豉m....
Stary 2011-11-28, 15:05   #3381
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

ja juz w pracy z tzi wlasnie jem sobie obiados na wynos i mam czas na necika

Cytat:
I jeszcze w這sy z dzisiaj
Cytat:
No to wstawiam obiecane wczoraj foty

Szczerze Wam powiem 瞠 chyba mi si nudzi ca造 jasny jednolity blond na gorze g這wy i chyba b璠e robic tak jak mam pod spodem pasemka swoje i blond.

Te moje naturalne z pasemkami s mi瘯kie z w dotyku i nie sa puste jak te z g鏎y i czu 瞠 sa nawodnione. Te z g鏎y cieniutkie suche jak filc albo jak w這sy lalki barbie po umyciu , sypia sie - wida zreszta ze mam kr鏒sze bo po豉mane. Kurcze musia陰bym odstawi prostownice ....
strasznie grubo masz te pasemka robione czym ci robi je jakim rozjasniaczem firma? ja rowniez mam pasemka ale moje sa cieniutkie ze nic nie widac
Cytat:
Hejka laleczki!
Ja juz jestem.

super upominki male a ciesza

ja z prezentem dla tz tez miewam klopot bo on ma wszystko i zawsze sam sobie kupuje jak mu cos sie chce wiec tableta ma juz kupil do pracy gps tez ma dawno juz i wpadlam na pomysl ze kupie mu doooobry markowy zegarek
kiedys juz mu kupilam na urodziny ale teraz sa modniejsze i fajniejsze no i to bylo kiedys
odlozylam troche kaski co prawda sobie na cos ekstra mialam w planach buty czy torebke dobra ale teraz ja spozytkuje dla niego na prezent na ten zegarek
Stary 2011-11-28, 15:07   #3382
kitkulka
Zakorzenienie

Caskada, mog mie pro軸? bo od dawna mnie to m璚zy
mo瞠sz stawia kropki i przecinki, bo cz瘰to nie mog si po豉pa o czym piszesz jak wszystko leci jednym ci庵iem
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-28, 15:11   #3383
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Ania Kitka
Co wy m闚icie W陰czy造鄉y sobie z kole瘸nkami, to wszystkie posn窸y鄉y prawie nuda jak cholera.
Co tam by這 strasznego?
Stary 2011-11-28, 15:12   #3384
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Ania Kitka
Co wy m闚icie W陰czy造鄉y sobie z kole瘸nkami, to wszystkie posn窸y鄉y prawie nuda jak cholera.
Co tam by這 strasznego?
mnie si podoba這
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-28, 15:14   #3385
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
mo瞠sz stawia kropki i przecinki, bo cz瘰to nie mog si po豉pa o czym piszesz jak wszystko leci jednym ci庵iem
ja juz raz pisalam zeby mi wybaczyc male literki imion i miejscowosci bo szybko pisze i nie tylko tu mam kilka stron otwartych wiec nie mam czasu na bawienie sie w poprawnosc
sorki ale mam francuska klawiature i trzeba by bylo kombinowac i naciskac po kilka klawiszy na raz zeby zrobic przecinek czy kropkea na to czasami poprostu nie mam czasu
sorryyy

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-28 o 15:15
caskada jest offline  
Stary 2011-11-28, 15:14   #3386
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

wr鏂i豉m
zjem i si biore za farbowanko normalnie ca豉 chodze jakbym to mia豉 robic pierwszy raz

Cytat:
I jeszcze w這sy z dzisiaj
rozjasniacz z 12%? masakra!
wg mnie te lepiej wygladaja jednolite w這sy z ew. refleksami jak komus wychodzi p豉ski kolor, niz pasemka. Poza tym u Ciebie jakos widac, ze takie grube Ci robi?

Paulinka-trzymaj si moze w weekend sobie odbijecie a w Smyku sa sliczne te ubranka i w Zarze

Bunny-nie pokazuj mi sie na blogu Twoje pazurki
a p豉szczyk i kolczyki super jak ju napisa豉 - "prezenty miko豉jkowe" to zda豉m sobie sprawe jak blisko juz Swieta
infatuated jest offline  
Stary 2011-11-28, 15:16   #3387
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
wr鏂i豉m
zjem i si biore za farbowanko normalnie ca豉 chodze jakbym to mia豉 robic pierwszy raz
ja jeszcze musz po farb pojecha! ale najpierw zrobi obiad i tak tata dzisiaj b璠zie p騧no
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-28, 15:18   #3388
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Cytat:
te to zauwa篡豉m

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
ja jeszcze musz po farb pojecha! ale najpierw zrobi obiad i tak tata dzisiaj b璠zie p騧no
co to za obsuwa my郵a豉m, 瞠 si w這sowo-duchowo wesprzemy i nam 豉dniej wyjdzie a tak na serio to smacznego i jed na spokojnie
ja niestety-stety musz sama farbowa, wiec czekam na siebie a zjem
infatuated jest offline  
Stary 2011-11-28, 15:19   #3389
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
ja juz raz pisalam zeby mi wybaczyc male literki imion i miejscowosci bo szybko pisze i nie tylko tu mam kilka stron otwartych wiec nie mam czasu na bawienie sie w poprawnosc
sorki ale mam francuska klawiature i trzeba by bylo kombinowac i naciskac po kilka klawiszy na raz zeby zrobic przecinek czy kropkea na to czasami poprostu nie mam czasu
sorryyy
nie tylko Ty zapewne masz otwartych kilka stron, no ale jak uwa瘸sz to za taki problem to luzik
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-28, 15:22   #3390
caskada
Zakorzenienie

a ja swoj odrost robie 6 grudnia w mikolajki ale sobie date wybralam
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, blondynka, farbowanie w這s闚, kolor, odrosty, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.