W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 38 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-11-14, 12:31   #1111
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
ojej dobrze ze sobie krzywdy nie zrobi豉... ja te ci庵le swojego t chce waln望 a sobie zrobie zawsze krzywde

kase ju mam sko這wan TZ ma karte kredytow znaczy ja wiem ze na pocz徠ku jest ci篹ko przechodzi豉m to!
dzwoni豉m do goscia i powiedzia TYLKO SUCZKA ZOSTAx ! i powiedzia ze mi jej nie zarezerwuje bo kiedy tak robili i ludzie sie po psiaka nie zg豉szali, powiedzia ze nazwali j iskierka czekam do 鈔ody i zadzwoni jesli bedzie to j biore
iskierka ale slodko
no to super

ok spadam wkoncu do tego sklepu
Stary 2011-11-14, 12:35   #1112
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
ojej dobrze ze sobie krzywdy nie zrobi豉... ja te ci庵le swojego t chce waln望 a sobie zrobie zawsze krzywde

kase ju mam sko這wan TZ ma karte kredytow znaczy ja wiem ze na pocz徠ku jest ci篹ko przechodzi豉m to!
dzwoni豉m do goscia i powiedzia TYLKO SUCZKA ZOSTAx ! i powiedzia ze mi jej nie zarezerwuje bo kiedy tak robili i ludzie sie po psiaka nie zg豉szali, powiedzia ze nazwali j iskierka czekam do 鈔ody i zadzwoni jesli bedzie to j biore
ja to samo

Iskierka
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-14, 12:36   #1113
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a ja mam takie pytanie
jak myjecie w這sy i nak豉dacie od篡wk to zazwyczaj ile j trzymacie na w這sach? po oko這 ilu minutach sp逝kujecie?
zale篡 jak zazwyczaj 10 do 30 min pod foli i na to recznik

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
ja nigdy nie podgrzewa豉m
ze szczeniakami to jak z ma造mi dzie熤i trzeba im po鈍i璚a du穎 czasu 瞠by wychowa
tak trzeba, ale w sumie nie boje sie tego bo wiem ze czym sie zajme i troche mi przejdzie ta nostalgia

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
iskierka ale slodko
no to super
no s這dko zobaczymy czy bedzie moja ...
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-14, 12:37   #1114
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Kotka, Iskierka 郵icznie je郵i jeste zdecydowana to bierz

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-14, 12:38   #1115
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Dziewczyny ja sobie nie robi 瘸dnych nadziei z T
pisa豉m ju, 瞠 nie byli鄉y na 瘸dnej randce, tylko normalnie si spotkali鄉y, bo nie widzieli鄉y si od miesi帷a, nie gadali鄉y przez telefon, nie pisali鄉y ze sob i mo瞠cie czarno widzie, ale te nie zak豉dajcie z g鏎y czego, bo od dawna o wielu sprawach nie pisa豉m, co z nami, jak z nami, a czemu i po co.
I nie chc nic pisa p鏦i ja niczego nie b璠 pewna... i swoich uczu, i jego uczu i tego czy co mo瞠 by jeszcze mi璠zy nami czy ju nie
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-14, 12:51   #1116
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
pisa豉m ju, 瞠 nie byli鄉y na 瘸dnej randce, tylko normalnie si spotkali鄉y, bo nie widzieli鄉y si od miesi帷a, nie gadali鄉y przez telefon, nie pisali鄉y ze sob i mo瞠cie czarno widzie, ale te nie zak豉dajcie z g鏎y czego, bo od dawna o wielu sprawach nie pisa豉m, co z nami, jak z nami, a czemu i po co.
I nie chc nic pisa p鏦i ja niczego nie b璠 pewna... i swoich uczu, i jego uczu i tego czy co mo瞠 by jeszcze mi璠zy nami czy ju nie
rozumiem pisa豉m 瞠 mam podobnie
tylko 瞠 wg. mnie je郵i chce si by w zwi您ku to trzeba mie dla tej osoby czas a nie spotyka od 鈍i皻a
takie zwi您ki z g鏎y s raczej skazane na niepowodzenie bo telefon nie zast徙i blisko軼i ukochanej osoby

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-11-14 o 13:02
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-14, 12:58   #1117
Margharett_Agness
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 136

Dobra, zbieram sie i jade po farbe ;P ciekawe co z tego bedzie :P
Margharett_Agness jest offline  
Stary 2011-11-14, 13:00   #1118
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
Kotka, Iskierka 郵icznie je郵i jeste zdecydowana to bierz
jak us造sza豉m "nazywamy j iskierka " to ma這 mi 貫zka nie polecia豉 no ale piesek nie jest zarezerwowany czyli poprostu je郵i ma by dla mnie to zostanie i bedzie na mnie czeka豉

Cytat:
rozumiem Cie u mnie sprawy sercowe te sie zawsze meeeggaaa koplikuj! trzymam kciuki zeby wko鎍u by豉 szcz窷liwa
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-14, 13:03   #1119
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
jak us造sza豉m "nazywamy j iskierka " to ma這 mi 貫zka nie polecia豉 no ale piesek nie jest zarezerwowany czyli poprostu je郵i ma by dla mnie to zostanie i bedzie na mnie czeka豉

rozumiem Cie u mnie sprawy sercowe te sie zawsze meeeggaaa koplikuj! trzymam kciuki zeby wko鎍u by豉 szcz窷liwa
te zawsze sobie tak t逝macze 瞠 je郵i ma by moje to poczeka na mnie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-14, 13:05   #1120
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
dzi瘯uj

nie brn w to tak na hop-siup troch si zmieni這 zw豉szcza w mojej g這wie... zobaczymy co b璠zie.

jak myjecie w這sy i nak豉dacie od篡wk to zazwyczaj ile j trzymacie na w這sach? po oko這 ilu minutach sp逝kujecie?
po 10.

Cytat:
kotka jak masz kaski na zbyciu to dzwon tylko pamietaj czy ktos bedzie siedzial teraz w domku z malym szczeniakiem to jednak taki maly na poczatku przymusowy obowiazek
my na poczatku bylismy podeksytowani a pozniej kiedy euforia spadla mielismy dola ze tak ciezko bo kupy i siku wszedzie byly musielismy zabrac dywany i w lazience zrobilismy lokum dla psa do spania w sumie cala chata do gory nogami przewalona przez to na kilka ms bylo troche nerwow nie powiem teraz juz wychodzimy z tym wszystkim na prosta ale nadal dluga droga przed nami

kitka ja czarno to wszystko widze
ale mimo to trzymam kciuki

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

30 minut trzymam w zaleznosci co i czasem podgrzewam dodatkowo suszara
dokladnie tak samo czulam- byly dni ze przeklinalam lolke i myslalam komu ja oddac jak mi podloge zjadla, potem pralke
wyla i wyje do dzis jak sie ja sama zostawia a sasiedzi ciagle sie skarza
no i teraz tez mam jej dosc juz 3x zmienialam posciel i kocyk na lozku w ciagu tygodnia bo jej cieczka jest wszedzie

Cytat:

zawsze suczki zostaja na koniec bo jednak z psem mniej klopotu.
jesli bardzo ci zalezy to nie czekaj tylko po nia jedz.
Stary 2011-11-14, 13:26   #1121
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
te zawsze sobie tak t逝macze 瞠 je郵i ma by moje to poczeka na mnie
no w豉郾ie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
dokladnie tak samo czulam- byly dni ze przeklinalam lolke i myslalam komu ja oddac jak mi podloge zjadla, potem pralke
wyla i wyje do dzis jak sie ja sama zostawia a sasiedzi ciagle sie skarza
no i teraz tez mam jej dosc juz 3x zmienialam posciel i kocyk na lozku w ciagu tygodnia bo jej cieczka jest wszedzie

zawsze suczki zostaja na koniec bo jednak z psem mniej klopotu.
jesli bardzo ci zalezy to nie czekaj tylko po nia jedz.
na mojego kochanego ciapusia nikt nie narzeka... czasem wy jak jaka suka w klatce mia豉 cieczke ale to pare razy w roku a tak to nie

a ja w豉郾ie chcia豉m suczk z reszt pomy郵a豉m ze kiedy mo瞠 j dopuszcz i szczeniaki sprzedam zobaczymy... og鏊nie w mojej klatce s dwie suczki i 瘸dna nie jest g這sna , jedna byla na pocz徠ku za szczeniaka ale jej przesz這

zale篡 mi ale boje sie mamy... spojrzy na mnie wzrokiem ze jestem z造m cz這wiekiem
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-14, 13:39   #1122
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
no w豉郾ie

na mojego kochanego ciapusia nikt nie narzeka... czasem wy jak jaka suka w klatce mia豉 cieczke ale to pare razy w roku a tak to nie

a ja w豉郾ie chcia豉m suczk z reszt pomy郵a豉m ze kiedy mo瞠 j dopuszcz i szczeniaki sprzedam zobaczymy... og鏊nie w mojej klatce s dwie suczki i 瘸dna nie jest g這sna , jedna byla na pocz徠ku za szczeniaka ale jej przesz這

zale篡 mi ale boje sie mamy... spojrzy na mnie wzrokiem ze jestem z造m cz這wiekiem
kotka ty chyba sobie zartujesz
ty zlym czlowiekiem?
to nie ty wypuscilas psa samego w nocy, widze ze zaczyna sie u ciebie zwalanie winy na kogos nienawidze tchorzostwa.
winny to jest ten, kto go wypuscil wtedy- nie wiem twoja sis, mama? co prawda byl to wypadek, ale to nie byla twoja wina!
mam wrazenie ze twoja mama odwleka psa w czasie, poniewaz zwyczajnie ma dosc psa w domu i liczy ze ci przejdzie i dasz sobie spokoj.
ja jak mieszkalam w domu rodzinnym tez nigdy nie moglam miec psa- choc ja, sis i tata chcielismy- jednak mama mowila nie i juz
jestes dorosla, masz prawo miec zwierzaka- jak sie wyprowadzisz to zabierzesz go ze soba i juz
ja bym brala jesli czujesz ze go chcesz- a mame postawila przed faktem dokonanym. no i dobrze jakby ktos sie twoim psiakiem zajmowal jak bedziesz w pracy- moze sis? byle nie mama chyba ze sie przelamie i pokocha nowego domownika.
Stary 2011-11-14, 13:57   #1123
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
kotka ty chyba sobie zartujesz
ty zlym czlowiekiem?
to nie ty wypuscilas psa samego w nocy, widze ze zaczyna sie u ciebie zwalanie winy na kogos nienawidze tchorzostwa.
winny to jest ten, kto go wypuscil wtedy- nie wiem twoja sis, mama? co prawda byl to wypadek, ale to nie byla twoja wina!
mam wrazenie ze twoja mama odwleka psa w czasie, poniewaz zwyczajnie ma dosc psa w domu i liczy ze ci przejdzie i dasz sobie spokoj.
ja jak mieszkalam w domu rodzinnym tez nigdy nie moglam miec psa- choc ja, sis i tata chcielismy- jednak mama mowila nie i juz
jestes dorosla, masz prawo miec zwierzaka- jak sie wyprowadzisz to zabierzesz go ze soba i juz
ja bym brala jesli czujesz ze go chcesz- a mame postawila przed faktem dokonanym. no i dobrze jakby ktos sie twoim psiakiem zajmowal jak bedziesz w pracy- moze sis? byle nie mama chyba ze sie przelamie i pokocha nowego domownika.

chyba tak moja mama wypusci豉 psa i to by這 o 8 rano... i ona tak zawsze robi豉 jak by豉 w domu, ja raz tak zrobi豉m chyba pu roku temu i pies mi uciek dobrze ze mam zyczliw s御iadke kt鏎a powiedzia豉 ze m鎩 pies ju kolo apteki... a gdzie apteka a gdzie bloki bieg豉m po niego w 郾iegu z ca造ch si i znalaz豉m go jak jaki facet pr鏏owa go ju z豉pa i chyba zabra sobie... odetchn窸am wtedy i obieca豉m sobie ze nigdy wiecej tak nie zrobie... i nie zrobi豉m... a ze mama go wypuszcza豉 to by這 na jej odpowiedzialno嗆... po tym wszystkim p豉ka豉 ze to jej wina i powiedzia豉m ze ju nie cofnie czasu i tego nie zmieni i sie uspokoi豉 to pewnie teraz my郵i ze ja ju nic nie mam do gadania tylko ona rz康zi... je郵i chodzi o siostre to u niej jakiekolwiek zwierz徠ko zdech這by z g這du jest totalnie nie odpwoiedzialna kwiatki w jej pokoju usch造by gdyby nie ja i mama tak wiec jedna w g貫bi licze na mamcie ze jak przyjedzie o tej 16 z pracy to go wyprowadzi jesli nie pies bedzie wychodzi o 9 a potem dopiero po 18 . bede go zabiera go ze sob wszendzie i do t te i jak bede u niego spa豉 pies pujdzie ze mn... bo ciapek zostawa w domu... og鏊nie chce zeby mi ca造 czas towarzyszy... a zobaczymy co bedzie najwy瞠j go do pracy wezm
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-14, 14:03   #1124
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

no i jestem juz z zakupami na obiad rzecz jasna

no my swojego tez mielismy dosc na poczatku w pierwszych 2 tygodniach nadal latwo nie jest chociaz juz go znam i wiem kiedy czas na podworko sie zbliza jednak i tak potrafi wnisc to do domuw sumie wali w jedno miejsce wiec ok
ja na lozko gdzie spie nie pozwalam zeby pies mi wchodzil ma swoje jedno miejsce w domu na kanapie w pokoju w dzien a w nocy w lazience ma swoje lozeczko
wlasnie sie dowiedzialam ze jedna z moich kotek ma male kociakiale to koniec teraz jak zajade to czeka spryciare sterylkadwie mam do sterylki w sumie

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
chyba tak moja mama wypusci豉 psa i to by這 o 8 rano... i ona tak zawsze robi豉 jak by豉 w domu, ja raz tak zrobi豉m chyba pu roku temu i pies mi uciek dobrze ze mam zyczliw s御iadke kt鏎a powiedzia豉 ze m鎩 pies ju kolo apteki... a gdzie apteka a gdzie bloki bieg豉m po niego w 郾iegu z ca造ch si i znalaz豉m go jak jaki facet pr鏏owa go ju z豉pa i chyba zabra sobie... odetchn窸am wtedy i obieca豉m sobie ze nigdy wiecej tak nie zrobie... i nie zrobi豉m... a ze mama go wypuszcza豉 to by這 na jej odpowiedzialno嗆... po tym wszystkim p豉ka豉 ze to jej wina i powiedzia豉m ze ju nie cofnie czasu i tego nie zmieni i sie uspokoi豉 to pewnie teraz my郵i ze ja ju nic nie mam do gadania tylko ona rz康zi... je郵i chodzi o siostre to u niej jakiekolwiek zwierz徠ko zdech這by z g這du jest totalnie nie odpwoiedzialna kwiatki w jej pokoju usch造by gdyby nie ja i mama tak wiec jedna w g貫bi licze na mamcie ze jak przyjedzie o tej 16 z pracy to go wyprowadzi jesli nie pies bedzie wychodzi o 9 a potem dopiero po 18 . bede go zabiera go ze sob wszendzie i do t te i jak bede u niego spa豉 pies pujdzie ze mn... bo ciapek zostawa w domu... og鏊nie chce zeby mi ca造 czas towarzyszy... a zobaczymy co bedzie najwy瞠j go do pracy wezm
moj tz tez planuje ze bedzie zabieral naszego D ze soba do pracy ale jak troche podrosnie i bedzie zalatwial swoje potrzeby na podworku
Stary 2011-11-14, 14:32   #1125
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cytat:
dzi瘯uj

nie brn w to tak na hop-siup troch si zmieni這 zw豉szcza w mojej g這wie... zobaczymy co b璠zie.

Ja k豉d od篡wk i myj z瑿y
Stary 2011-11-14, 14:32   #1126
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 747

Cascada, Inf super w這ski

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
av
ja blisko te nie mam pojecha豉m na goc豉wek ale na wole w sumie taki sam kawa貫k mam musia豉m si w ko鎍u wybra po ten krem do twarzy o kt鏎ym Czeko pisa豉
U mnie ten krem nie zda egzaminu, ale u mnie teraz nic nie zdaje bo mam sk鏎e jak wi鏎 such,normalnie widac takie bia貫 逝ski na ca貫j twarzy
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
tak polecam h54

[/COLOR]czy to normalne, ze moje wlosy po umyciu, mokre sa zolto-rude
kurde! one sa jeszcze za ciemne
Co ty gadasz, moje mokre to s 鄴速o-rudo-szare
Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
nieee..nie to nie to samo
Bunny musia豉by si wypowiedziec w tej kwestii profesjonalnie ale ja tak na logike stwierdzam, ze lepiej farba z 12% niz rozjasniacz nawet z 3%. Rozjasniacz to rozjasniacz
poza tym wellaton super 豉godna farbka, wiec mmysle, ze by這by tak samo pomimo 12%. A i dziewczyny robi przeciez farbami na 12%-Bunny, Kotka, Czeko i Asia, s zadowolone i im jasniutko wychodzi a i ja sama robi豉m kiedys c12 (12%) i szczerze to nie widze roznicy w kondycji jak teraz robie z 9%
ja mam taki sredni blond, mysi poziom 7
No ja od czerwca juz robie na 12 %i te w這sy po farbie sa w bardzo dobrym stanie. Tam gdzie byl rozjasniacz to wiadomo
[QUOTE=blond bunny;30478341

wiec tak- krzywa jak na tips wydaje sie byc ok, tylko troszke zle wypilowane i krzywulaski- ale z ksztaltem to dojdziesz do perfekcji po ktoryms razie jak kotka.
no i za grube- ale to poczatki to wiadomo.
jak wtapiasz ozdoby to wtapiaj w pierwsza warstwe- powinno pomoc.[/QUOTE]
No wiadomo, cwiczyc musze i cwiczyc Z ta gruboscia najwiekszy problem bo ja daje podk豉dow cieniutk warstwe, i w ta druga wtapiam. Tylko ze tak -przy odnowie jak dam na pierwsz to musze praktycznie ca這sc spi這wac wtedy. Teraz mia豉m ma造 wypadek i musia豉m jeden pazur zdjac bo nic nie mog豉m bez b鏊u zrobi, ale paznokiec niby ca造 na szczescie. No i pi這wa豉m pi這wa豉m i do brokatu to sie praktycznie dopi這wa豉m juz przy naturalnej p造tce... No i wlasnie z tym najwiekszy problem bo jak dam w pierwsza, albo podk豉d za cienki to wtedy nie ma bata musze pi這wac wszystko, jak dam grubsza to sa za grube
No ale w najgorszym wypadku jak nie ogarne tematu to w przysz造m roku ide na kurs i mam nadzieje wybiore jakis dobry wiec te wszystkie niedoci庵ni璚ia naprawie
Cytat:
dziewczynki dziekuje wszystkim za opinie o falkach!

poki co umieram wczoraj tak mnie mama i tz spili wodka- 3 rozne ze ledwo zyje... w nocy malo nie zemdlalam, wymiotowalam i w ogole pelne zatrucie- ja juz tak dawno nie pilam... no ale wczoraj impreza- tz z robotnikiem scieli drzewa u mnie na dzialce- potem obiad i wodka no i przeciez- nie zrobie wiochy i nie bede udawala ze jako jedyna nie pije to mialam wypic- jeden kielonek i poszlo...
naprawde zaraz umre...
tz spal pod drzwiami na korytarzu pol nocy bo gdzie stanal tam zasnal- ale wiocha
jeszcze nie wiem jak sie mamusia czuje pewnie nie poszla dzis do pracy
:
No to poszala豉
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Wklajam buty i torebke.
I Was ponadrabiam potem.

O masz a na tym pierwszym zdjeciu napis wizaz zakryl buty.
Bardzo 豉dne butki i figurka
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-11-14, 14:37   #1127
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
no my swojego tez mielismy dosc na poczatku w pierwszych 2 tygodniach nadal latwo nie jest chociaz juz go znam i wiem kiedy czas na podworko sie zbliza jednak i tak potrafi wnisc to do domuw sumie wali w jedno miejsce wiec ok
ja na lozko gdzie spie nie pozwalam zeby pies mi wchodzil ma swoje jedno miejsce w domu na kanapie w pokoju w dzien a w nocy w lazience ma swoje lozeczko
wlasnie sie dowiedzialam ze jedna z moich kotek ma male kociakiale to koniec teraz jak zajade to czeka spryciare sterylkadwie mam do sterylki w sumie

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

moj tz tez planuje ze bedzie zabieral naszego D ze soba do pracy ale jak troche podrosnie i bedzie zalatwial swoje potrzeby na podworku
sterylizacja te czeka suczk kt鏎a jest u t-ta bo tam s dwa psy a oni chc j zachowa pyta豉m weterynarza to powiedzia ze to bedzie kosztowa這 150z i bedzie musiala nosi ko軟ierz przez 14 dni

jak powiedzia軛 ze pies bedzie ze mn chodzi do pracy to t powiedzia ze ju kompletnie mi odbi這 tak wiec jestem wariatk strze盧ie sie
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-14, 14:43   #1128
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 747

Cytat:
dzi瘯uj

Ja trzymam r騜nie od 5 do 15 minut. D逝瞠j nie bo mamprzylap na g這wie. Zazwyczaj wtedy np jakas maseczke na twarz nak豉dam, zeby myje, kolacje robie. R騜nie. A z mask to do godziny tak gdzies chodze
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-11-14, 14:50   #1129
Margharett_Agness
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 136

Zach璚ona cen, brakiem amoniaku i konsystencj pianki kupi豉m Schwarzkopf Perfect Mousse 950 (z這cisty blond), i to by b陰d, trzeba by這 nie 瘸這wa tej dychy i kupi sprawdzonego l'Oreala. Trudno, nast瘼nym razem b璠 m康rzejsza.
Kolor mia by z這cisty, a wyszed taki... dziwny. Niby z這cisty, ale jednocze郾ie zielonkawy, wpadaj帷y w popiel. Sam w sobie nie jest brzydki, ale do mnie nie pasuje. W ka盥ym razie plus jest taki, 瞠 nie mam ju kurczakowo 鄴速ych w這s闚, jest du穎 lepiej ni by這. Jestem w stanie przez te 3-4 tygodnie da w這som odpocz望 i poczeka z tym kolorem do lepszego farbowania
+ w這sy nie s zniszczone
- kolor zupe軟ie inny, ni na pude趾u
- wyszed豚y du穎 ciemniej, ale na szcz窷cie kontrolowa豉m farb i jak zacz窸a przybiera barw br您owo-zielon, od razu zmy豉m, wi璚 nadal m鎩 blond jest dosy jasny.
Margharett_Agness jest offline  
Stary 2011-11-14, 14:58   #1130
Niisiia123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Hej
miesi帷 temu mia豉m rozja郾iane w這sy na to na這穎n farb orzech laskowy(kt鏎y nie zawiera amoniaku i naturalnie b璠zie si sp逝kiwa). Kolor aktualnie ju wyblak, miejscami nawet jest odcie blondu, chce na這篡 farb 鈔edni blond lub z這cisty blond z Perfect Mousse. Mam ju 1,5 cm, odrost闚 i boj si 瞠 鈔edni blond wyjdzie za ciemny, wiec wola豉bym na這篡 z這cisty blond, ale znowu mog mi z豉pa tylko odrosty. Co powinnam wybra??
Niisiia123 jest offline  
Stary 2011-11-14, 15:42   #1131
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
to czuc kotka ze twoja mama ma nagle jakies waty i nie wiadomo czemu moze zapytaj jej szczerze czemu jej tak zalezy zebys juz psa nie brala

Cytat:
sterylizacja te czeka suczk kt鏎a jest u t-ta bo tam s dwa psy a oni chc j zachowa pyta豉m weterynarza to powiedzia ze to bedzie kosztowa這 150z i bedzie musiala nosi ko軟ierz przez 14 dni

jak powiedzia軛 ze pies bedzie ze mn chodzi do pracy to t powiedzia ze ju kompletnie mi odbi這 tak wiec jestem wariatk strze盧ie sie
to jakos tanio u was. u nas kolo 300zl od suki...
wiesz z psem do pracy moze byc ciezko-np. u mnie niemozliwe by bylo bo zaraz sanepid by udupil
nie dziwie sie reakcji tz- przeciez nie trzymalabys psa w torebce 8h...
Stary 2011-11-14, 15:56   #1132
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
to czuc kotka ze twoja mama ma nagle jakies waty i nie wiadomo czemu moze zapytaj jej szczerze czemu jej tak zalezy zebys juz psa nie brala

to jakos tanio u was. u nas kolo 300zl od suki...
wiesz z psem do pracy moze byc ciezko-np. u mnie niemozliwe by bylo bo zaraz sanepid by udupil
nie dziwie sie reakcji tz- przeciez nie trzymalabys psa w torebce 8h...
no w豉郾ie ja te sie zdziwi豉m ze tanio i pyta豉m czy nie ma jaki dodatkowych koszt闚??? to powiedzia豉 ze to ju koszt z lekami i wszystkim masz racje zapyam ale znam ju jej odp ... no z tym braniem psa do pracy to ostateczno嗆.... w豉郾ie ogl康am program o ratlerkach z animal planet ciekawe rzeczy m闚i http://www.youtube.com/watch?v=hUy--TyCcNE
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-14, 16:20   #1133
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Kotka a mo瞠 wzi窸aby jakiego pieska ze schroniska?
Ja jakie 2 lata temu mo瞠 wi璚ej przygarn窸am suczk peki鎍zyka. Ju wysterylizowan. Jest taka oddana, kiedy przychodz do domu piszczy z rado軼i i nawet nie mog but闚 rozsznurowa bo mnie li瞠 po r瘯ach.
Pomy郵 nad tym
http://plaskate.org.pl/fundacja

http://www.kociswiat.org.pl/

Ja bra豉m swoj Mimi z tej fundacji Koci 鈍iat

http://plaskate.org.pl/plaskate-u-nas/148/misio s這dziak

Edytowane przez Nikola17
Czas edycji: 2011-11-14 o 16:24
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-11-14, 16:27   #1134
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆
Kotka a mo瞠 wzi窸aby jakiego pieska ze schroniska?
Ja jakie 2 lata temu mo瞠 wi璚ej przygarn窸am suczk peki鎍zyka. Ju wysterylizowan. Jest taka oddana, kiedy przychodz do domu piszczy z rado軼i i nawet nie mog but闚 rozsznurowa bo mnie li瞠 po r瘯ach.
Pomy郵 nad tym
http://plaskate.org.pl/fundacja

http://www.kociswiat.org.pl/

Ja bra豉m swoj Mimi z tej fundacji Koci 鈍iat

http://plaskate.org.pl/plaskate-u-nas/148/misio s這dziak
to jest w warszawie
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-14, 16:30   #1135
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
to jest w warszawie
tak, ale czasem mog pieska dowie潭
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-11-14, 16:31   #1136
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Cytat:
nienawidz zimy zawsze gdzie kurtk zostawi

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
ja mam takie jak pokaza豉 na mokro ale czub 鄴速y!

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

wmawiaj sobie

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Snowi w czapencji s這dko wygl康asz

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

co ja teraz b璠 robi豉
Blondyny 篡jcie

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

dzi瘯ujeeee

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
te poluje na futrzaka do twarzy ci w nim i przynajmniej ciep這 zim w uszka ci b璠zie b璠zie

dzi瘯i no ciep這 b璠zie bankowo pokazuj p豉szczyk

Cytat:
snow ladnie ci w tym futrzaku ja co prawda siebie nie wyobrazam w nim ale moja siorka tez ma podobnego i lata zawsze mnie namawiala na niego mysle ze mogloby mi pasowacna rozpuszczone falki ale jest jeden minus nie ma takich mrozow jak w PL
dzi瘯uj ojjj tak Ciebie to ja widz w takiej czapie z tymi Twoimi d逝gimi lokami

Cytat:
haha
nie kupi豉bym podk豉du co 鄉ierdzi..
Wr鏂i豉m do City matt kocham jego zapach jak krem nivea dla dzieci
ten w tubce Matuj帷y wysusza mi sk鏎e.. Cascada analizowa豉 mi sk豉dy i podobno w tubce lierene lepszy
najlepsze jest to, 瞠 tester u mnie nie 鄉ierdzia! pachnia nawet 豉dnie

Cytat:
ale to przez to 瞠 szarpa豉m si z T on chcia mnie wsadza do auta a ja ucieka豉m i na schodach si szarpali鄉y i nie zd捫y mnie z豉pa to zjecha豉m na pupie sobie
uwielbiam Ci

Cytat:
dzi瘯uj

od篡wk trzymam 5-10min a maseczki d逝瞠j i czasem w cieple
i dzi瘯uj za komplement o czapie dobrze, 瞠 nic Wam si wczoraj nie sta這

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
Caskada - dziekuje Ci bardzo
mi ten krem i maske poleci豉 znajoma kosmetyczka, takze chyba powinno byc git
p鏦i co, jak sie budze i spojrze w lustro to mam mega 豉dna sk鏎e, potem jak umyje twarz to si robi taka przesuszona, 軼i庵nieta i koloryt ju gorszy;/ ale na這ze krem i znowu jest ok zastanawiam si czy co z wod moze. Babcia mi poleca豉 myc w mineralnej albo przegotowanej
ja myje twarz od jakiego czasu tylko w przegotowanej wodzie

Cytat:

nie czekaj tylko jed po ni! wida jak Ci zale篡, serce Ci p瘯nie jak w 鈔od ju jej nie b璠zie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆

U mnie ten krem nie zda egzaminu, ale u mnie teraz nic nie zdaje bo mam sk鏎e jak wi鏎 such,normalnie widac takie bia貫 逝ski na ca貫j twarzy
o widzisz a mnie nawil瘸 baaardzo mocno a w szoku jestem a tylko rano go u篡豉m 2x dopiero, na noc alterre stosuje

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-11-14, 16:55   #1137
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
tak, ale czasem mog pieska dowie潭
no tak ale ja wole szczeniaka kt鏎y dostosuje sie do mnie

Cytat:

nie czekaj tylko jed po ni! wida jak Ci zale篡, serce Ci p瘯nie jak w 鈔od ju jej nie b璠zie
poczekam... m闚i to z ci篹kim sercem ale poczekam... mam nadzieje ze nikt jej nie we幟ie ... m鎩 t powiedzia 瞠bym o tym przesta豉 gada bo pojedziemy po psiaka ... je郵i bede ugadana z bratem t-ta ze mnie zawiezie bo to 60km odemnie, to zadzwoni rano w 鈔od i zapytam czy czeka na mnie iskierka
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-14, 17:27   #1138
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

dzi瘯ujeeee

dzi瘯i no ciep這 b璠zie bankowo pokazuj p豉szczyk

dzi瘯uj ojjj tak Ciebie to ja widz w takiej czapie z tymi Twoimi d逝gimi lokami

najlepsze jest to, 瞠 tester u mnie nie 鄉ierdzia! pachnia nawet 豉dnie

uwielbiam Ci

od篡wk trzymam 5-10min a maseczki d逝瞠j i czasem w cieple
i dzi瘯uj za komplement o czapie dobrze, 瞠 nic Wam si wczoraj nie sta這

ja myje twarz od jakiego czasu tylko w przegotowanej wodzie

o widzisz a mnie nawil瘸 baaardzo mocno a w szoku jestem a tylko rano go u篡豉m 2x dopiero, na noc alterre stosuje

Snowi z tymi okryciami wierzchnimi zawsze mam problem zapominam a to z szatni zabra albo z krzes豉

i wzajemnie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-14, 17:32   #1139
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
Snowi z tymi okryciami wierzchnimi zawsze mam problem zapominam a to z szatni zabra albo z krzes豉

i wzajemnie
% Ci grza造 udana jeste
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-11-14, 17:37   #1140
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Cytat:
no tak ale ja wole szczeniaka kt鏎y dostosuje sie do mnie

poczekam... m闚i to z ci篹kim sercem ale poczekam... mam nadzieje ze nikt jej nie we幟ie ... m鎩 t powiedzia 瞠bym o tym przesta豉 gada bo pojedziemy po psiaka ... je郵i bede ugadana z bratem t-ta ze mnie zawiezie bo to 60km odemnie, to zadzwoni rano w 鈔od i zapytam czy czeka na mnie iskierka
rozumiem ,wiesz co robisz na pewno trzymam kciuki mocno w takim razie

Cytat:

i wzajemnie
agentka normalnie

aaa jakby軼ie by造 zainteresowane to w biedro s teraz rajstopy 60den po nieca貫 6z, bardzo fajne

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, blondynka, farbowanie w這s闚, kolor, odrosty, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.