W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 62 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-11-18, 14:14   #1831
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV

powiesi豉bym tego ☠☠☠☠a za jaja http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...lo-n53106.html

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-18, 14:18   #1832
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
powiesi豉bym tego ☠☠☠☠a za jaja http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...lo-n53106.html
straszne
gdyby obowi您ywa przepis 瞠 to co komu zrobi貫 zostanie zrobione Tobie to my郵 瞠 by這by o wiele mniej takich sytuacji

mama mi opowiada豉 瞠 jej kole瘸nka jak by造 dzie熤i mia豉 kota i wzi窸a go wyrzuci豉 z 2 albo 3 pi皻ra bo m闚i豉 瞠 koty zawsze spadaj na 4 豉py ale niestety nie tym razem
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-18, 14:21   #1833
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
straszne
gdyby obowi您ywa przepis 瞠 to co komu zrobi貫 zostanie zrobione Tobie to my郵 瞠 by這by o wiele mniej takich sytuacji

mama mi opowiada豉 瞠 jej kole瘸nka jak by造 dzie熤i mia豉 kota i wzi窸a go wyrzuci豉 z 2 albo 3 pi皻ra bo m闚i豉 瞠 koty zawsze spadaj na 4 豉py ale niestety nie tym razem
trzeba byc niezle ☠☠☠nietym, zeby w zlosci wyrzucic czyjegos psa (nie jakas rzecz nalezaca do tej osoby, ale psa ktory nie jest niczemu winien)

A z tym kotem to tez masakra

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-18, 14:22   #1834
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:
jak zwykle kara to smiech na sali
biedne zwierze az wole nie myslec co czulo
sk****l
Stary 2011-11-18, 14:23   #1835
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
Kotka, czasami mamy dzidziusi闚 tak maj, kiedy rodzi im si dziecko, i nagle ca造 Tw鎩 鈍iat jest podporz康kowany tylko maluchowi . kiedy musisz zapomnie o swoich potrzebach a zaj望 si dzieckiem. i nie ma 瞠 boli, 瞠 jeste zm璚zona, czy chcia豉bym pospa albo akurat zrobi siusiu. przepraszam, 瞠 tak por闚nuj, to troch inna sytuacja, ale no tak jest wszystko wr鏂i do normy i to nie znaczy 瞠 jej nie kochasz
depresja poporodowa wiem o co chodzi, s造sza豉m ze niekt鏎e mamy maj ochot wywali dziecko za okno

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Kotka
To normalne na pocz徠ku
M鎩 Brutek przez tydzie piszcza i piszcza w nocy. Po prostu z mam chodzi造鄉y jak przy熜ane ca造mi dniami przez niego. Do tego do陰czy這 kupkanie i siuskanie wsz璠zie. No r璚e opada造!
Ale niestety tutaj pomo瞠 tylko cierpliwo嗆, a wtedy to ju szybko docenisz post瘼y jakie robi Lejdi
Ja jestem na etapie nauki Brutusia r騜nych komend. I ka盥y post瘼 daje mi tyyyle rado軼i,瞠 ju nawet nie pami皻am o okropnych pocz徠kach.
A co do zostawiania piesia samego-te uwa瘸m,瞠 im wcze郾iej tym lepiej. Wa積e by po powrocie do domku okaza mu duuu穎 zainteresowania. B璠zie dobrze
ojej.. to mnie pocieszy豉... moja lejdi ma mentalno嗆 w豉瞠nia na g這we w nocy .. ale w dupe dosta豉 ju za to i mam nadzieje ze sie nauczy !!!! troche mnie to denerwuje ze ona chce spa w 堯磬u ale narazie jej pob豉瞠 a potem jak kupie kojec to bede j na nim uczy spa a i znalaz豉m ubranka szyte na wymiar na allegro za 30+6z przesy趾a wiec jej to kupie zeby mia豉 na dw鏎 jak ju bedzie mog豉 wyj嗆

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
no mialam tez psa dosc a co dziwne zawsze jestem otoczona psami nawet kociaki sama odchowalam ostatnio..ale tak sytuacja ze pies jest wylacznie pod moja odpowiedzialnosc mnie zaskoczyla
teraz jest pozytywnie uczymy sie razem z psem siebie nawzajem jemu tez trudno i trzeba postawic sie po stronie takiej "dzikiej" istoty
teraz to tz sie drze ze rozpieszczam D nosze go na recach itd

zapomnialam dodac
ja waze swojego D na wadze lazienkowej stawiam i ma stac albo siedziec jak sobie woli
wazy 5kg juzale bedzie wazyl tylko do 8 te rasy tak maja za 2 miesiace koniec intensywnego wzrostu
ja tylko mam nadzieje ze mi to przejdzie bo sie boje ... i jak piszecie ze tak mia造軼ie to odrazu mi lepiej i wraca mi ch耩 do jakiegokolwiek dzia豉nia , i wreszcie chcia豉bym j zabra na dw鏎 ale narazie strach mi nie pozwala przecie to taki maluszek ja mojej nie zwa輳 na 豉zienkowej bo mam od min 5kg a ona wa篡 gdzie oko這 p馧 kilo i prawdopodobnie zwa輳 j na wadze kuchennej
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-18, 14:28   #1836
caskada
Zakorzenienie

nasz D pierwsza noc spal w lazience zamkniety w swoim kojcu nie ma mowy spania razem w lozku tam tez zostaje jak ja wychodze z domu a jak jedziemy do sklepu na zakupy zostaje w samochodzie na siedzeniu lezy i ani nie pisnie

dlatego rozumie ze tam jest jego miejsce w lazience i nie sprzeciwia sie wogole nie mam problemu z tym ze piszczy cala noc spi sobie tam oczywiscie kupa siku zrobione ale nie piszczy
pies powinien miec swoje miejsce bo inaczej bedzie zdezorientowany gdzie mozna a gdzie nie
Stary 2011-11-18, 14:29   #1837
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
ja tylko mam nadzieje ze mi to przejdzie bo sie boje ... i jak piszecie ze tak mia造軼ie to odrazu mi lepiej i wraca mi ch耩 do jakiegokolwiek dzia豉nia , i wreszcie chcia豉bym j zabra na dw鏎 ale narazie strach mi nie pozwala przecie to taki maluszek ja mojej nie zwa輳 na 豉zienkowej bo mam od min 5kg a ona wa篡 gdzie oko這 p馧 kilo i prawdopodobnie zwa輳 j na wadze kuchennej
ojej jaka kruszynka

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-18, 14:32   #1838
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 661

Cze嗆
ja jednak dzi wcze郾iej sko鎍zy豉m,bo mojemu doktorowi kto pomin掖 ten dzie i nie mia zapisanych 瘸dnych pacjent闚 wi璚 wypi i kaw i poszli鄉ky do domku

Caskada to Ty?? jeju dzi瘯uj
wida,瞠 niekt鏎zy oszukuj, rano wesz豉m na w徠ek eucerinu, to ponad 50 nie zalogowanych u篡tkowniczek ogl康a這 w徠ek o 6 rano dziwne

Maylin dzi瘯uj

Paulinka no u mnie na przednich z瑿ach to kompozyty daj, i te przyjmuj i prywatnie i na fundusz,ale w豉郾ie za wype軟ienie 鈍iat這utwardzalne si dop豉ca za sam plomb, je郵i chodzi o fundusz
NFZ nie refunduje gradii,ani innych, szef tego wszystkiego kupuje to za w豉sne pieni康ze w豉郾ie do wype軟ie prywatnych lub dop豉t.
A swoj drog to i tak do tylnich z瑿闚 refundowane s srebrne amalgamaty wi璚 to i tak "dobrze",瞠 daj te bia貫.
Niestety tak jest,i z tym si trzeba pogodzi,瞠 fundusz nic nie refunduje . Przykre,ale prawdziwe. Tak jak np. leczenie kana這we jest refundowane od tr鎩ki do tr鎩ki,a reszt z瑿闚 najlepiej wyrwa

Lady, Buahhot jeste軼ie kochane dzi瘯uj
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-11-18, 14:33   #1839
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Cze嗆
ja jednak dzi wcze郾iej sko鎍zy豉m,bo mojemu doktorowi kto pomin掖 ten dzie i nie mia zapisanych 瘸dnych pacjent闚 wi璚 wypi i kaw i poszli鄉ky do domku

Caskada to Ty?? jeju dzi瘯uj
wida,瞠 niekt鏎zy oszukuj, rano wesz豉m na w徠ek eucerinu, to ponad 50 nie zalogowanych u篡tkowniczek ogl康a這 w徠ek o 6 rano dziwne

Maylin dzi瘯uj

Paulinka no u mnie na przednich z瑿ach to kompozyty daj, i te przyjmuj i prywatnie i na fundusz,ale w豉郾ie za wype軟ienie 鈍iat這utwardzalne si dop豉ca za sam plomb, je郵i chodzi o fundusz
NFZ nie refunduje gradii,ani innych, szef tego wszystkiego kupuje to za w豉sne pieni康ze w豉郾ie do wype軟ie prywatnych lub dop豉t.
A swoj drog to i tak do tylnich z瑿闚 refundowane s srebrne amalgamaty wi璚 to i tak "dobrze",瞠 daj te bia貫.
Niestety tak jest,i z tym si trzeba pogodzi,瞠 fundusz nic nie refunduje . Przykre,ale prawdziwe. Tak jak np. leczenie kana這we jest refundowane od tr鎩ki do tr鎩ki,a reszt z瑿闚 najlepiej wyrwa

Lady, Buahhot jeste軼ie kochane dzi瘯uj
wczoraj Ci juz klikalam bo chce zebys je przegonila haha tak jak Caskada czuje rywalizacje

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-18, 14:40   #1840
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
masakra

Cytat:
nasz D pierwsza noc spal w lazience zamkniety w swoim kojcu nie ma mowy spania razem w lozku tam tez zostaje jak ja wychodze z domu a jak jedziemy do sklepu na zakupy zostaje w samochodzie na siedzeniu lezy i ani nie pisnie

dlatego rozumie ze tam jest jego miejsce w lazience i nie sprzeciwia sie wogole nie mam problemu z tym ze piszczy cala noc spi sobie tam oczywiscie kupa siku zrobione ale nie piszczy
pies powinien miec swoje miejsce bo inaczej bedzie zdezorientowany gdzie mozna a gdzie nie
no w豉郾ie nie piszczy! a lejdi masakra jak postawia j na pod這dze to tak drapa豉 zeby wejsc na 堯磬o i jecza豉 ze nie da豉by mi spa b璠 powoli jej wpaja ze to nie miejsce dla niej ale ci篹ko bo chyba jest tak od ma貫go nauczona narazie robi jej miejsce na fotelu i tam j k豉d ale ona 2 minuty tam nie usiedzi (chyba ze za郾ie mi na kolanach i j prze這輳 wtedy tak, ale tylko wyjd z pokoju a ona ju za mn)

Cytat:
ojej jaka kruszynka
jest bardzo malutka le篡 mi na brzuch a ja jej nie czuje

Cytat:
Cze嗆
klikam w tw鎩 link
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-18, 14:40   #1841
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
wczoraj Ci juz klikalam bo chce zebys je przegonila haha tak jak Caskada czuje rywalizacje
hahah dobra
ale tej pierwszej dziewczyny wczoraj wog鏊e nie by這 w rankingu,a dzisiaj nagle 700 g這s闚
Stary 2011-11-18, 14:41   #1842
caskada
Zakorzenienie

jesli ktos ma juz wygrac to niech bedzie to jakas stala wizazanka a nie niewiadomo kto wogole skad maja takie wysokie cyfry
dlatego mam oddzielnie otwarta stronke i wale kliki a co zobaczymy kto tu wygra jeszcze

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
hahah dobra
ale tej pierwszej dziewczyny wczoraj wog鏊e nie by這 w rankingu,a dzisiaj nagle 700 g這s闚
no sledze wlasnie te akcje
Stary 2011-11-18, 14:43   #1843
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Kotka

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
jesli ktos ma juz wygrac to niech bedzie to jakas stala wizazanka a nie niewiadomo kto wogole skad maja takie wysokie cyfry
dlatego mam oddzielnie otwarta stronke i wale kliki a co zobaczymy kto tu wygra jeszcze

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

no sledze wlasnie te akcje
ostatnio jak by konkurs na wiza簑 to si pomylili i by這 co,瞠 wygra造 osoby powy瞠j 1500 post闚 i to ca趾owicie zmieni這 ranking,ale moim zdaniem to bardzo dobrze,tak powinno by
a nie kto zak豉da konto i sobie klika
Stary 2011-11-18, 14:48   #1844
xLADYx
Zakorzenienie

ja te ci庵le klikam jak nawiedzona spodoba這 mi si
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-18, 14:48   #1845
caskada
Zakorzenienie

kotka ja swojemu D dalam swoj stary sweter do spania on czuje w nim moj zapach i spi bezpiecznie wtula sie i sobie go podgryza
twojej malej to pewnie ciagle zimno te rasy tak maja ze trzesa sie nawet latem okrywaj ja

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-18 o 14:52
caskada jest offline  
Stary 2011-11-18, 14:50   #1846
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
ja te ci庵le klikam jak nawiedzona spodoba這 mi si
hahaha normalnie kocham Was
Stary 2011-11-18, 14:55   #1847
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

i ja i ja ja te klikam :Roza:

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-18, 14:55   #1848
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

lady szampon fioletowy, plukanka albo popielata szamponetka doslownie na kilka minut.
Stary 2011-11-18, 14:57   #1849
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
lady szampon fioletowy, plukanka albo popielata szamponetka doslownie na kilka minut.
Kr鏊iczku a go陰b? http://www.palette.pl/nasze-produkty...nd/310-golebi/
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-18, 14:58   #1850
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
i ja i ja ja te klikam :Roza:
Dzi瘯uj , Paulinka wy瞠j Ci odpisa豉m
Stary 2011-11-18, 15:00   #1851
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Kotka
bede klika

Cytat:
kotka ja swojemu D dalam swoj stary sweter do spania on czuje w nim moj zapach i spi bezpiecznie wtula sie i sobie go podgryza
twojej malej to pewnie ciagle zimno te rasy tak maja ze trzesa sie nawet latem okrywaj ja
bede pr鏏owa na pewno nie chce na d逝窺z met z ni spa, ale naprawde teraz nie da sie inaczej chyba ze na chama j zamkn w 豉zience (tylko z ni problem ze wsz璠zie wlezie bo to ma貫, i pod wanne sie pakuje a b鏬 wie co tam jest jeszcze jakiego proszku sie na穋e i co...) ale b璠zie piszcze i drapa na bank, zobaczymy b璠 pr鏏owa ,ale najwa積iejsze co to kupi jej le瘸nk, ale to za tydzie bo brak funduszy

Cytat:
ja te klikam
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:01   #1852
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
chcia豉bym 瞠by wygra豉
Blondyny do dzie豉
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:03   #1853
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
ojej.. to mnie pocieszy豉... moja lejdi ma mentalno嗆 w豉瞠nia na g這we w nocy .. ale w dupe dosta豉 ju za to i mam nadzieje ze sie nauczy !!!! troche mnie to denerwuje ze ona chce spa w 堯磬u ale narazie jej pob豉瞠 a potem jak kupie kojec to bede j na nim uczy spa a i znalaz豉m ubranka szyte na wymiar na allegro za 30+6z przesy趾a wiec jej to kupie zeby mia豉 na dw鏎 jak ju bedzie mog豉 wyj嗆
wydaje mi si, 瞠 lepiej by by這 gdyby j od pocz徠ku przyzwyczaja豉 do kojca. Ja przed snem zawsze si bawi z brutkiem w 堯磬u, ale gdy ju id w kimono to wrzucam go do kojca i smyram 豉pk. I grzecznie ju mi przesypia ca陰 noc.
Koteczko szczeniaczki to mali terrory軼i, dasz im palec, wezm r瘯.
Trzymam kciuki by mia豉 anielsk cierpliwo嗆
Stary 2011-11-18, 15:03   #1854
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wlasnie siedze z ta nowa maska na wlosach kurcze, mam lepszy humor

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:05   #1855
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Naprawde jeste軼ie wspania貫

Blondyny rz康z

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
ja chyba zaraz olej na這輳
Kochana,a ten podk豉d Catrice ukryje drobne pryszcze
Stary 2011-11-18, 15:05   #1856
novelove
Zakorzenienie

hyhyh ja swojego Brutusa ostatnio wa篡豉m tak:
Najpierw sama siebie na wadze-62 kg, potem siebie z brutusem na r帷zkach-64.5 kg. Potem odejmowanie 64.5-62=2.5 kg wa篡 Brutek tadaaam

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-11-18 o 15:10
novelove jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:07   #1857
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
chcia豉bym 瞠by wygra豉
Blondyny do dzie豉
ja tez
Cytat:
wydaje mi si, 瞠 lepiej by by這 gdyby j od pocz徠ku przyzwyczaja豉 do kojca. Ja przed snem zawsze si bawi z brutkiem w 堯磬u, ale gdy ju id w kimono to wrzucam go do kojca i smyram 豉pk. I grzecznie ju mi przesypia ca陰 noc.
Koteczko szczeniaczki to mali terrory軼i, dasz im palec, wezm r瘯.
Trzymam kciuki by mia豉 anielsk cierpliwo嗆
prawda moj spi sam i basta
Cytat:
haha ciekawe jak wrazenia
Cytat:
Naprawde jeste軼ie wspania貫

Blondyny rz康z
bo wkoncu musi wygrac ktos znany i zasluzonya nie ciagle wygrywaja dziwne osoby
Stary 2011-11-18, 15:08   #1858
novelove
Zakorzenienie

Princesska
Przy陰czam si do klikania
Stary 2011-11-18, 15:09   #1859
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
hyhyh ja swojego Brutusa ostatnio wa篡豉m tak:
Najpierw sama siebie na wadze-62 kg, potem siebie z brutusem na r帷zkach-64.5 kg. Potem odejmowanie 64.5-62=62.5 kg wa篡 Brutek tadaaam
ale grubas

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
ja tez

prawda moj spi sam i basta

haha ciekawe jak wrazenia

bo wkoncu musi wygrac ktos znany i zasluzonya nie ciagle wygrywaja dziwne osoby
dok豉dnie
to dawajcie klikamy bo m這daa19 goni nasz Princessk
poda豉m linka na innym forum na kt鏎ym te bywam
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:11   #1860
novelove
Zakorzenienie

Lady
oj tam oj tam xD

Tagi
blond, blondynka, farbowanie w這s闚, kolor, odrosty, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.