W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 63 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-11-18, 15:14   #1861
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 657
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Princesska
Przy陰czam si do klikania
dobrze wariacie
Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
ale grubas

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

dok豉dnie
to dawajcie klikamy bo m這daa19 goni nasz Princessk
poda豉m linka na innym forum na kt鏎ym te bywam
hahaha
ten konkurs si ko鎍zy 27 listopada
zajedziecie myszki swoje
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:18   #1862
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
wydaje mi si, 瞠 lepiej by by這 gdyby j od pocz徠ku przyzwyczaja豉 do kojca. Ja przed snem zawsze si bawi z brutkiem w 堯磬u, ale gdy ju id w kimono to wrzucam go do kojca i smyram 豉pk. I grzecznie ju mi przesypia ca陰 noc.
Koteczko szczeniaczki to mali terrory軼i, dasz im palec, wezm r瘯.
Trzymam kciuki by mia豉 anielsk cierpliwo嗆
ci篹ko b璠zie z tym jak j dam kolo 堯zka ... bo nie jest ugi皻a ale spr鏏uje ja da na kocyk owin望 nim (w kt鏎ym ju nie raz spa豉), i po這篡 kolo 堯zka i da jej r瘯... a jak ju kupie kojec to to samo tylko w kojcu... dzisiaj jest sama od 9 i moja mama z siostr chyba tak kolo 16 bed w domu, zaraz do nich zatyrkam co i jak

Cytat:
hyhyh ja swojego Brutusa ostatnio wa篡豉m tak:
Najpierw sama siebie na wadze-62 kg, potem siebie z brutusem na r帷zkach-64.5 kg. Potem odejmowanie 64.5-62=2.5 kg wa篡 Brutek tadaaam
spr鏏uje wag kuchenn (ale to u t-ta bo ja nie mam) a potem twoim sposobem jakby co
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:21   #1863
Cyska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 010
GG do Cyska

Dziewczyny czy tutaj sie rozmawia o... w這sach? Sorry, 瞠 sie wcinam, ale szukam pomocy, nigdy nie farbowalam sama w這s闚 i szukam rady czym pofarbowa na jasny blond, wrzuci豉bym fotki, tylko nie wiem czy tutaj mog... Przegl康am forum ale nie mog dla siebie miejsca znale潭
Stary 2011-11-18, 15:25   #1864
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
ci篹ko b璠zie z tym jak j dam kolo 堯zka ... bo nie jest ugi皻a ale spr鏏uje ja da na kocyk owin望 nim (w kt鏎ym ju nie raz spa豉), i po這篡 kolo 堯zka i da jej r瘯... a jak ju kupie kojec to to samo tylko w kojcu... dzisiaj jest sama od 9 i moja mama z siostr chyba tak kolo 16 bed w domu, zaraz do nich zatyrkam co i jak
Ale o to w豉snie chodzi by jej nie ulega豉, bo wtedy to ju w og鏊e b璠zie robi to co chce. To ona ma by Ci pos逝szna, a nie odwrotnie. Bo wtedy to b璠zie m璚zarnia dopiero!
B璠zie pewnie bardzo upierdliwa, ale raz, drugi, trzeci, czwarty, setny i zrozumie
Stary 2011-11-18, 15:26   #1865
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Naprawde jeste軼ie wspania貫

Blondyny rz康z

ja chyba zaraz olej na這輳
Kochana,a ten podk豉d Catrice ukryje drobne pryszcze
przebarwienia po pryszczolach na pewno kryje, bo akurat mam jedno takie ktore mam juz z tydzien wiec z drobnymi pryszczami powinien sobie poradzic
Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
haha ciekawe jak wrazenia
na razie mog powiedzie, 瞠 maska jest super g瘰ta, jak maska, troche konsystencja przypomina maslo do ciala, ale pomimo tego swietnie sie rozprowadza na wlosach. Po zmyciu i lekkim podszuszeniu czuje, ze sa miekkie i sliskie na razie wydaje sie byc bardzo fajna

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:26   #1866
novelove
Zakorzenienie

Cyska
to tu ;d
Stary 2011-11-18, 15:27   #1867
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Cyska Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy tutaj sie rozmawia o... w這sach? Sorry, 瞠 sie wcinam, ale szukam pomocy, nigdy nie farbowalam sama w這s闚 i szukam rady czym pofarbowa na jasny blond, wrzuci豉bym fotki, tylko nie wiem czy tutaj mog... Przegl康am forum ale nie mog dla siebie miejsca znale潭
tak o wlosach tez

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:34   #1868
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
przebarwienia po pryszczolach na pewno kryje, bo akurat mam jedno takie ktore mam juz z tydzien wiec z drobnymi pryszczami powinien sobie poradzic

na razie mog powiedzie, 瞠 maska jest super g瘰ta, jak maska, troche konsystencja przypomina maslo do ciala, ale pomimo tego swietnie sie rozprowadza na wlosach. Po zmyciu i lekkim podszuszeniu czuje, ze sa miekkie i sliskie na razie wydaje sie byc bardzo fajna
dzi瘯uj
mo瞠 nast瘼nym razem go kupi

teraz jestem bez kasy i kupi豉m Miss Sporty Matuj帷y,ale to by b陰d mojego 篡cia, podk豉d tragedia
Stary 2011-11-18, 15:42   #1869
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:
miedzy innymi tez

kotka ty rzadzisz nie odwrotnie
mi tez bylo ciezko ale do lozka nie ma mowy psa na cala noc polezec z rana czy pobawic sie co innego ale pies jak kazde stworzenie musi miec swoje miejsce
u nas jest to lazienka tam spi badzi siedzi jak zostaje sam...wszystko z ziemi pochowane proszki czy plyny maly lazienkowy kosz na smieci rowniez zabrany dziur zadnych nie ma zeby gdzies wlazl .;no coz nie mielismy wyboru ale wychowac trzeba jakos i tylko lazienka nam pasuje korytarz odpada bo szafka z butami odkryta stoi plus parkiet i odglosy za drzwiami winda sasiedzi
moze taka malutka jak twoja powinna zostawac w kartonie takim wiekszymwyslac jej legowisko i niech tam siedzi jak ciebie nie ma
ja tak trzymalam koty az podrosly i zaczely cwaniaki wyskakiwac

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:

dla mnie alterra granat tez jest gesta ale za to jakie efekty
Stary 2011-11-18, 15:44   #1870
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Dziewczyny teraz w housie jest promocja- Przy zakupie dw鏂h swetr闚, drugi jest za 10 z
Stary 2011-11-18, 15:44   #1871
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
dzi瘯uj
mo瞠 nast瘼nym razem go kupi

teraz jestem bez kasy i kupi豉m Miss Sporty Matuj帷y,ale to by b陰d mojego 篡cia, podk豉d tragedia
to szkoda... ja pamietam mialam kiedys jakis rozswietlajacy podklad, ale nie pamietam marki, straszny byl

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:48   #1872
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Ale o to w豉snie chodzi by jej nie ulega豉, bo wtedy to ju w og鏊e b璠zie robi to co chce. To ona ma by Ci pos逝szna, a nie odwrotnie. Bo wtedy to b璠zie m璚zarnia dopiero!
B璠zie pewnie bardzo upierdliwa, ale raz, drugi, trzeci, czwarty, setny i zrozumie
setny wczoraj t tak z ni walczy 10 razy sadza na fotelu a ona zeskakiwa豉 i z powrotem na wyrko sie pacha! dobra bede pr鏏owa spr鏏uje by twarda... ju sie boje
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:48   #1873
Cyska
Zakorzenienie

GG do Cyska

Dobra, dziewczyny to jadem

Hmm.. w這sy nie s zaciekawe bo zaraz je b璠 my, a z tego wzgl璠u, 瞠 s naturalnie bardzo kr璚one i jako wola豉m wam pokaza na prostych. No to tyle t逝maczenia si
No to tak, kolor mam... nie wiem w sumie jaki, to 鈔edni blond? Z ponad rok temu rozja郾ialam je u fryzjera, pasemkami, co wida na ko鎍闚kach, jaka 1/3 wlosow jeszcze jest rozjasniona, a 2/3 odg雡 to moje naturalne ;p (mo積a powiedzie zrobilo mi sie modne ostatnio ombre )

Bo瞠 dlaczego ja tyle gadam. W ka盥ym razie nigdy nie farbowalam sama, i chcialabym jaki jasny neutralny blond. I tak czytalam co tam dziewczyny polecaj i kupilam w efekcie 3 farby: garnier super jasny be穎wy blond potem super jasny popielaty blond i jeszcze loreal casting jasny per這wy blond. Pr鏏owa豉m je sobie na pasemku w這s闚 i jak trzyma豉m tyle ile tam zalecaj to praktycznie efektu nie bylo wcale, albo minimalny, dopiero po przekroczeniu czasu dwukrotnie jakos tam sie rozjasnily. No ale to chyba tak nie wolno...
Poradzicie jak farb mam sobie kupi ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg KIF_2836.jpg (30,5 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg KIF_2853.jpg (35,0 KB, 30 za豉dowa)

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2011-11-18 o 15:50
Cyska jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:53   #1874
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
to szkoda... ja pamietam mialam kiedys jakis rozswietlajacy podklad, ale nie pamietam marki, straszny byl
jak ja nie lubi kupowa podk豉d闚 nigdy nie znalaz豉m idea逝
w zesz造m roku w zime u篡wa豉m Kobo,ale nie mog sobie przypomnie dlaczego z niego zrezygnowa豉m

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Dobra, dziewczyny to jadem

Hmm.. w這sy nie s zaciekawe bo zaraz je b璠 my, a z tego wzgl璠u, 瞠 s naturalnie bardzo kr璚one i jako wola豉m wam pokaza na prostych. No to tyle t逝maczenia si
No to tak, kolor mam... nie wiem w sumie jaki, to 鈔edni blond? Z ponad rok temu rozja郾ialam je u fryzjera, pasemkami, co wida na ko鎍闚kach, jaka 1/3 wlosow jeszcze jest rozjasniona, a 2/3 odg雡 to moje naturalne ;p (mo積a powiedzie zrobilo mi sie modne ostatnio ombre )

Bo瞠 dlaczego ja tyle gadam. W ka盥ym razie nigdy nie farbowalam sama, i chcialabym jaki jasny neutralny blond. I tak czytalam co tam dziewczyny polecaj i kupilam w efekcie 3 farby: garnier super jasny be穎wy blond potem super jasny popielaty blond i jeszcze loreal casting jasny per這wy blond. Pr鏏owa豉m je sobie na pasemku w這s闚 i jak trzyma豉m tyle ile tam zalecaj to praktycznie efektu nie bylo wcale, albo minimalny, dopiero po przekroczeniu czasu dwukrotnie jakos tam sie rozjasnily. No ale to chyba tak nie wolno...
Poradzicie jak farb mam sobie kupi ?
na pocz徠ku przejrzyj bloga Blond Bunny link jest w pierwszym po軼ie
s tam zebrane nasze zdj璚ia z farbowa wi璚 to u豉twi Ci drog
najpierw zdecyduj si na kolor jaki chcesz osi庵n望,bo odcieni jest naprawde du穎
Stary 2011-11-18, 15:54   #1875
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
jak ja nie lubi kupowa podk豉d闚 nigdy nie znalaz豉m idea逝
w zesz造m roku w zime u篡wa豉m Kobo,ale nie mog sobie przypomnie dlaczego z niego zrezygnowa豉m
Mi najbardziej ze wszystkich kt鏎ych uzywa豉m odpowiada ten Catrice i Revlon CS. Mialam np Rimmel to szybko schodzil z twarzy, Soraya- o mamuniu, ewentualnie jako krem tonujacy, Loreal TrueMatch-podkreslal mi suche sk鏎ki, no i mam jeszcze Loreal VisibleLift i ten nawet jest fajny, tylko tez aktualnie za ciemny . Z tym, ze ona ma serum w sobie, wiec moze dlatego jest lepszy od TM. Ale nie jest ulubiony

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-18, 15:59   #1876
caskada
Zakorzenienie

ja lubie podklady geste z gabeczka w pudeleczku dobrze kryja i sie rozprowadzaja na buzi nie trzeba palcow czy pedzli
taki mial kiedys loreal a teraz zmienili na inne badziewiei tak teraz testuje sobie rozne w kremach

ogolnie zawsze jednak bardziej przykladam uwage do pudru sypkiego bo taki czesciej stosuje na codzien podklad raz na tydzien uzywampudrow w kamieniu nie uzywam jedynie brazery to tak
no i czekam na ten rozswietlacz
Stary 2011-11-18, 16:01   #1877
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
miedzy innymi tez

kotka ty rzadzisz nie odwrotnie
mi tez bylo ciezko ale do lozka nie ma mowy psa na cala noc polezec z rana czy pobawic sie co innego ale pies jak kazde stworzenie musi miec swoje miejsce
u nas jest to lazienka tam spi badzi siedzi jak zostaje sam...wszystko z ziemi pochowane proszki czy plyny maly lazienkowy kosz na smieci rowniez zabrany dziur zadnych nie ma zeby gdzies wlazl .;no coz nie mielismy wyboru ale wychowac trzeba jakos i tylko lazienka nam pasuje korytarz odpada bo szafka z butami odkryta stoi plus parkiet i odglosy za drzwiami winda sasiedzi
moze taka malutka jak twoja powinna zostawac w kartonie takim wiekszymwyslac jej legowisko i niech tam siedzi jak ciebie nie ma
ja tak trzymalam koty az podrosly i zaczely cwaniaki wyskakiwac
bede pr鏏owa k豉嗆 ja na kocyku kolo 堯zka i najwy瞠j w pupe j klepn jak b璠zie mnie wyj徠kowo wkurza! musz da rade, ale w 堯磬u b璠 i tak z ni siedzie tylko nie spa bo ja sie mecze do kartonu jej nie dam nie ma szans
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-18, 16:03   #1878
Cyska
Zakorzenienie

GG do Cyska

Cytat:

na pocz徠ku przejrzyj bloga Blond Bunny link jest w pierwszym po軼ie
s tam zebrane nasze zdj璚ia z farbowa wi璚 to u豉twi Ci drog
najpierw zdecyduj si na kolor jaki chcesz osi庵n望,bo odcieni jest naprawde du穎
Dzi瘯i poprzegl康am. Przegl康a豉m ju jakie w徠ki z fotkami i numerami farb, tyle 瞠 a. nie wiem jaki kolor przedtem mia ten kto i czy dla mnie te by sie ta farba nadawa豉, a b. to widz 瞠 dziewczyny cz瘰to farbuj i na tych w這sach maj ju kilka farb, albo rozja郾iane i i i w豉郾ie nie wiem. Bo瞠 jako sie wys這wi nie mog o co mi chodzi
Fryzjerki mi zawsze m闚i造 ze nie da sie rozja郾i farb w這s闚, 瞠 trzeba u篡 rozja郾iacza a potem farby.
I ja ju jestem w kropce.
Stary 2011-11-18, 16:07   #1879
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Mi najbardziej ze wszystkich kt鏎ych uzywa豉m odpowiada ten Catrice i Revlon CS. Mialam np Rimmel to szybko schodzil z twarzy, Soraya- o mamuniu, ewentualnie jako krem tonujacy, Loreal TrueMatch-podkreslal mi suche sk鏎ki, no i mam jeszcze Loreal VisibleLift i ten nawet jest fajny, tylko tez aktualnie za ciemny . Z tym, ze ona ma serum w sobie, wiec moze dlatego jest lepszy od TM. Ale nie jest ulubiony
ja kiedy w豉郾ie lubi豉m True Match i u篡wa豉m go baaardzo d逝gi okres mo瞠 do niego wr鏂
Revlona CS w豉郾ie ostatnio wyko鎍zy豉m i jak na pocz徠ku go nie lubi豉m to z czasem by這 coraz lepiej
To teraz mam dylemat czy kupi Loreala, Kobo czy Revlona

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Dzi瘯i poprzegl康am. Przegl康a豉m ju jakie w徠ki z fotkami i numerami farb, tyle 瞠 a. nie wiem jaki kolor przedtem mia ten kto i czy dla mnie te by sie ta farba nadawa豉, a b. to widz 瞠 dziewczyny cz瘰to farbuj i na tych w這sach maj ju kilka farb, albo rozja郾iane i i i w豉郾ie nie wiem. Bo瞠 jako sie wys這wi nie mog o co mi chodzi
Fryzjerki mi zawsze m闚i造 ze nie da sie rozja郾i farb w這s闚, 瞠 trzeba u篡 rozja郾iacza a potem farby.
I ja ju jestem w kropce.
U nas na w徠kunikt nie robi w這s闚 rozja郾iaczem
wi璚 jako si da.
Wiesz dziewczyny st康 najcz窷ciej farbuj sam odrost wi璚 po tym mo積a zobaczy jak farbki wychodza .
Ja bym Ci proponowa豉 na pocz徠ek Palette C12 albo A10 z serii mroznych blond闚. Tylko nie b鎩 si i potrzymaj z 50 min. Powinno 豉dnie rozja郾i, tylko ja bym nie pokrywa豉 tych ko鎍闚,a jedynie na ostatnie 5 min farbowania po nich przeci庵n窸a
Aaa tylko nie pisz,瞠 s造szalas,瞠 Palette niszczy,bo Ci blondyny zastrzel
Stary 2011-11-18, 16:12   #1880
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
bede pr鏏owa k豉嗆 ja na kocyku kolo 堯zka i najwy瞠j w pupe j klepn jak b璠zie mnie wyj徠kowo wkurza! musz da rade, ale w 堯磬u b璠 i tak z ni siedzie tylko nie spa bo ja sie mecze do kartonu jej nie dam nie ma szans
psy boja sie gazety jakby co tego szelestu
a gdzie twoja mala siedzi jak nikogo nie ma w domu?

dobra lece robic nalesniki z serem tz sobie wymyslil
Stary 2011-11-18, 16:17   #1881
novelove
Zakorzenienie

Cascada
Ja ca造 dzie my郵 o czym pysznym,a Ty mi tu wyje盥瘸sz z nale郾iczkami!
Stary 2011-11-18, 16:22   #1882
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
psy boja sie gazety jakby co tego szelestu
a gdzie twoja mala siedzi jak nikogo nie ma w domu?

dobra lece robic nalesniki z serem tz sobie wymyslil
ooo dobre dobre dzis zosta豉 sama i oczywi軼ie w moim pokoju, tam jej nic nie grozi bo kable pochowane zeby nie zgryz豉 ,i jak dzwoni豉m do mamy to jak wesz豉 do domu i do mojego pokoju to lejdi siedzia豉 sobie na fotelu i jak j zobaczy豉 to piszcza豉 ze szcz窷cia a popu軼i豉

nale郾iki z serem mniam
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-18, 16:25   #1883
novelove
Zakorzenienie

Kotka
Ta rado嗆 zwierzaczka jest wspania豉!
Od razu w serduszku si cieplutko robi
Stary 2011-11-18, 16:25   #1884
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
ja kiedy w豉郾ie lubi豉m True Match i u篡wa豉m go baaardzo d逝gi okres mo瞠 do niego wr鏂
Revlona CS w豉郾ie ostatnio wyko鎍zy豉m i jak na pocz徠ku go nie lubi豉m to z czasem by這 coraz lepiej
To teraz mam dylemat czy kupi Loreala, Kobo czy Revlona
wlasnie- kazdy ma inna skore i co innego pasuje musisz sobie przypomniec czemu odrzucilas kobo

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-18, 16:31   #1885
caskada
Zakorzenienie

no u nas dziala gazeta zwinieta w rulon denis boi sie jej na kilometr i czegos musi wkoncu

dobra ide kleic te nalesniki synek nie lubi z serem wiec bedzie z dzemem a tz obowiazkowo twarozek
Stary 2011-11-18, 16:40   #1886
novelove
Zakorzenienie

Princesska
Opowiedz mi jeszcze o tej promocji, ca造 asortyment, czy wszedzie itd?
Stary 2011-11-18, 16:48   #1887
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
wlasnie- kazdy ma inna skore i co innego pasuje musisz sobie przypomniec czemu odrzucilas kobo
no wlasnie ostatnio probowalam i nie mam poj璚ia
chyba po prostu chcia豉m spr鏏owa czego innego
Cytat:
Princesska
Opowiedz mi jeszcze o tej promocji, ca造 asortyment, czy wszedzie itd?
raczej tak,na damskie i m瘰kie ubrania, na facebooku napisali
Stary 2011-11-18, 16:50   #1888
novelove
Zakorzenienie

to chyba zaraz jad na zakupy >
Stary 2011-11-18, 16:52   #1889
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Kotka
Ta rado嗆 zwierzaczka jest wspania豉!
Od razu w serduszku si cieplutko robi
tak to jest cudne

Cytat:
no u nas dziala gazeta zwinieta w rulon denis boi sie jej na kilometr i czegos musi wkoncu

dobra ide kleic te nalesniki synek nie lubi z serem wiec bedzie z dzemem a tz obowiazkowo twarozek
to musze tak zrobi i jak co to gazet j w pup
jak b璠ziesz mia豉 czas to napisz mi jak robisz twaro瞠k i czy dodajesz do niego jajko
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-18, 16:54   #1890
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Nove na fejsie napisali,瞠 wszystkie swetry,a drugi ta雟zy kupujesz za 10 z.
Promocja obowi您uje do niedzieli w sklepach stacjonarnych
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, blondynka, farbowanie w這s闚, kolor, odrosty, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.