W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-11-08, 23:26   #181
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
Asia Jasia http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...kle_boots.html

Caskada, Lady, Bunny, Asia Jasia, Princeska, Ania, Encha, Agatko, Snowi, Asia dzi瘯uj Wam 郵icznie i przepraszam za takie grupowe, ale nie chcia這 mi si cytowa

Buahhot szybko odrosn a jak zdrowo wygl康aj i jak 豉dnie obci皻e co powiedzia豉 fryzjerce? 瞠 chce w p馧 okr庵 ?

Encha jak d逝go Ci nie by這 ojej 郵iczna ta Twoja kruszyna

Snow za✂✂✂ista ta sukienka 鈍ietnie w niej wygl康asz kochana

ja mam konto w ing i jak nie p豉c kart powy瞠j chyba 100 albo 150 z to te mi pobieraj 2 z
nie ma za co

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Dobry Bo瞠 Niecik jak mowi jest jeszcze bardziej 瘸這sny ni jak "ta鎍zy i 酥iewa"
z ust mi to wyj窸a

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
pewnie, chetnie zobacze Kedziorka

mama scinala i powiedzialam, ze chce w okrag
buahaha, ze chce na okraglo
jutro poszukam
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-08, 23:29   #182
Galadriela87
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 272

Dziewczyny przepraszam za m鎩 poprzedni wpis, kt鏎y pojawi si tak znik康.

Za這篡豉m oddzielny temat w dziale "Pytania do wiza篡stki" i 闚 nagle znikn掖. Dowiedzia豉m si na innym w徠ku, 瞠 m鎩 temat zosta przeniesiony i przypadkowo znalaz豉m go w豉郾ie tutaj.

Nie chcia豉m tak "wparowa" w wasz rozmow - widocznie kt鏎y z moderator闚 go wklei.

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline  
Stary 2011-11-08, 23:36   #183
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Cytat:
Asiu oczywi軼ie kupuj sobie jak co to na has這 'weloveshoes' 20% taniej iiiiii co mia豉m napisa. a by造 ostatnio jeszcze be穎we takie ale widz 瞠 si wysprzeda造.

przemy郵a豉m spraw i wezm chyba czarne... na jesie b璠 mi bardziej pasowa, bo bardziej uniwersalne

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2011-11-09, 06:39   #184
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 663

Hej melduj si przed prac

Lady hamaczek taki jak w zalaczniku troche ma貫 foto,ale ogolnie zobaczysz jak to wyglada ps. to nie moja 鈍inka tylko jakie zdj璚ie z google

Snowi wrzucasz nam tu takie kinowe promocje,a u mnie tylko helios

a co do kont to ja mam WBK i nic nie p豉c, tylko mam chyba w tym 5 przelew闚 darmowych,a pozniej ju p豉tne i za sprawdzanie stanu konta w bankomacie pobieraj chyba 1 z,ale ja zawsze sprawdzam w internecie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (19,3 KB, 27 za豉dowa)
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-11-09, 09:00   #185
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

dzie dobry

ja mia豉m kiedy szynszyla ale mi zdech chcia豉bym kupi jeszcze jednego , ale t si nie zgadza i te nie wiem jak to by by這 z Amelci bo ona uwielbia wszelkiego rodzaju zwierz皻a

Asia czarne s na prawd bardzo 豉dne i eleganckie

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-09, 09:14   #186
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

czescjestem i zabieram sie za pisanie pracy znowu zajecia fajne niepowiem ale trzeba duzo samemu w domu robicjak np pisac wyklady prace na dane tematya pozniej sprawdzian na zywo w grupie osob z problemamioczywisci e oni nie wiedza ze jest sie "swiezakiem"

Cytat:
Taaa a potem j bola豉 g這wa i zamk豉 oczy i kaput Ju mogli jej jakas konkretna smierc dac po tych 11-tu latach w serialach a nie
miala w glowie krwiaka od dawna ale o tym nie wiedziala dopiero taki wstrzas glowa jak podczas tego smiesznego wypadku spowodowal wylew krwi w glowie..
sytuacja jak najbardziej prawdziwa ...
jesli chodzi o sama aktorke to troche "zawyzyla" sobie progi ostatnio
Stary 2011-11-09, 09:19   #187
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Paulinko, a ile czekalas na paczke? myslisz, ze do jutra dostane?

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2011-11-09, 09:22   #188
_paulinka2
Wtajemniczenie

a, Caskada, wcze郾iej napisa豉 瞠 nie wyobra瘸sz sobie na tyle zostawi dziecko... No, ja studiuj, pracuj 3 razy w tygodniu po po逝dniami i jak jestem w szkole, to rzeczywi軼ie ma這 widz Amelk, ale to jest raz na dwa tygodni i absolutnie nie czuj si 瞠 mnie co omija z jej 篡cia. Jestem z ni wi瘯szo嗆 jej czasu. Jak id do pracy o 15 wracam o 22, ona od 15 ma drzemk ok p馧tora godzinn i ok 20-21 idzie spa, wi璚 ile si z ni nie widz ? mo瞠 4-5 godzin. Czuj si bardzo dobrze bo sp璠zam z ni du穎 czasu i r闚nie spe軟iam siebie. Mnie siedzenie w domu bardzo denerwowa這, czu豉m si poirytowana. Teraz jest dobrze jestem szcz窷liwa i bardziej doceniam czas sp璠zony z ni.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆

jako d逝go szczerze m闚i帷. bo zam闚i豉m w weekend i nie mog豉m skorzysta z dotpaya 瞠by od razu widzieli 瞠 wp豉ci豉m kask. nie wiem czy si zablokowa這 czy co. No i zanim dostali wp豉t, nast瘼nego dnia wys豉li i kolejnego dnia by這.

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-09, 09:29   #189
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
a, Caskada, wcze郾iej napisa豉 瞠 nie wyobra瘸sz sobie na tyle zostawi dziecko... No, ja studiuj, pracuj 3 razy w tygodniu po po逝dniami i jak jestem w szkole, to rzeczywi軼ie ma這 widz Amelk, ale to jest raz na dwa tygodni i absolutnie nie czuj si 瞠 mnie co omija z jej 篡cia. Jestem z ni wi瘯szo嗆 jej czasu. Jak id do pracy o 15 wracam o 22, ona od 15 ma drzemk ok p馧tora godzinn i ok 20-21 idzie spa, wi璚 ile si z ni nie widz ? mo瞠 4-5 godzin. Czuj si bardzo dobrze bo sp璠zam z ni du穎 czasu i r闚nie spe軟iam siebie. Mnie siedzenie w domu bardzo denerwowa這, czu豉m si poirytowana. Teraz jest dobrze jestem szcz窷liwa i bardziej doceniam czas sp璠zony z ni.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

jako d逝go szczerze m闚i帷. bo zam闚i豉m w weekend i nie mog豉m skorzysta z dotpaya 瞠by od razu widzieli 瞠 wp豉ci豉m kask. nie wiem czy si zablokowa這 czy co. No i zanim dostali wp豉t, nast瘼nego dnia wys豉li i kolejnego dnia by這.
paulinko no jak tyle nie widzisz jej to faktycznie malutko i ty od niej odpoczywasz a ona od ciebie
ja nie pracuje z wyboru poniewaz nie musze a moj maly ze mna tez nie siedzi caly dzien tylko jest u babci lub babcia prowadzi go do znajomych ktorzy maja dzieci i tworza tam mini przedszkoletez zazwyczaj na jakies 3 h mam spokoju
ale niedlugo od wrzesnia maly idzie do zerowki a ja zajme sie lokalem w pl wiec zajec bede miala po uszy
Stary 2011-11-09, 10:01   #190
Ania09121983
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 751

by豉m wczoraj w rossie i oglada豉m farby wellaton i normalnie zg逝pia豉m ile ich tam by這. rozne rodzaje plus jeszcze jakies nowosci, masakra. wrzu熯ie przy okazji fotke farby ktora tak tu poleca造scie

"Im bardziej Puchatek zagl康a do 鈔odka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by這".
Ania09121983 jest offline  
Stary 2011-11-09, 10:18   #191
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Hej dziewczyny wczoraj zrobi豉m odrost jak zawsze jestem zadowolona... moja mama m闚i豉 mi ze miejscami mia豉m bardzo ciemne w這sy niemal czarne m闚i豉 ze pewnie nier闚no wcieram swoje specyfiki narazie w這sy lekko niebieskawe na fotach tego nie wida za bardzo,ale tak jest,pewnie jak zwykle dwa mycia i b璠zie super . a to fotki dla was
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00975.jpg (154,1 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00976.jpg (119,5 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00977.jpg (135,1 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00979.jpg (103,9 KB, 37 za豉dowa)
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-09, 10:22   #192
caskada
Zakorzenienie

asiabb takie odzywki ktore maja zolty kolor zazwyczaj sa barwione barwnikami wiec podejrzewam ze dla wlosa rozjasnionego pozbawionego barwnika moga szkodzic wplywac na kolor zazolcac
ja unikam takich nawet szamponow o zoltym kolorze mialam fajna odzywke garniera avokado i karite ale ona ma zolciutki kolor i wiem ze wplywala na moj kolor wlosowa byla swietna
z tymi olejami do wlosow o kolorze zoltym tez radze uwazac..

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny wczoraj zrobi豉m odrost jak zawsze jestem zadowolona... moja mama m闚i豉 mi ze miejscami mia豉m bardzo ciemne w這sy niemal czarne m闚i豉 ze pewnie nier闚no wcieram swoje specyfiki narazie w這sy lekko niebieskawe na fotach tego nie wida za bardzo,ale tak jest,pewnie jak zwykle dwa mycia i b璠zie super . a to fotki dla was
ale ci super bierze odrost
widze falki tez
Stary 2011-11-09, 10:26   #193
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆

przykro mi bardzo Kiciu wiem co to znaczy.. kilka lat temu te przez to przechodzi豉m
Cytat:
Przykro mi bardzo

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆

ojj bardzo mi przykro szkoda psiaka

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
oto yorki mojej znajomej UWAGA DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH
wygl康a na to ze nie ma dzieci... i przebiera psy za dzieci

dziewczyny... zastanawiam sie czy nie kupi sobie chomika na pociech... klatk mam
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-09, 10:31   #194
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Przykro mi bardzo

Ojej, jeszcze cie trzyma? Ja nawet nie wiem czy mnie trzyma

Bardzo 豉dnie wygladaja

Gynoflor to na odbudowe i regeneracje chyba jest, i przywr鏂enie pH.
Ja dzisiaj Lactovaginal ko鎍ze i niby jest ok. Tylko rano jak ide siusiu to czasem jakby lekko piek這 albo mi sie wydaje przy aplikacji tabletek nic nie czuje. Nie ma juz tej sucho軼i, nic nie boli.
Wog鏊e odebra豉m wyniki stopnia czysto軼i jeszcze sprzed rozpoczecia leczenia. I dziwne bo mam stopie II, czyli grzyby i bakterie pojedyncze, lactobacillusy liczne i pojedyncze leukocyty pH te w normie
No nic... za 3 tygodnie mam wizyte niby. A do tego czasu to nie wiem
wiesz co czeko ja sama nie wiem co mi teraz jest skonczylam leki- tydzien minal i swedzi jak cholera dostalam @- przestalo.
tylko @ sie skonczyla- swedzi!!! kilka dni a teraz cisza i ja juz nie wiem co jest gin stwierdzil ze juz jest lepiej ale nie idealnie.
i cos mi porobil wczoraj bo w nocy krew mi zaczela leciec ze skrzepami stamtad ale juz przeszlo, moze mnie skaleczyl bo badanie bolalo
niemniej juz mnie poparzenie kremem nie piecze-

Cytat:
no tutaj sa specjalne sklepy z odzieza dla zwierzakow nie tylko psow
moja znajoma ma dwa yorki i UWAGA na noc zaklada im nawet pizamki do spania i daje smoczki do sssania ostatnio na hallowen tez je przebrala
poszukam zaraz zdjecia to wam wkleje normalnie ZENADAaaaaaaaaaa
wygladaja jak laleczki

Cytat:
tak, malutka, mniejsza od kr鏊ika i du瘸 nie uro郾ie, wielko軼i shi-tzu
to nie jest rasowy piesek, ale wygl康em przypomina w豉郾ie pomeraniana

z siu鄂ami nie musisz mi m闚i - ju to przerabiamy ale siusia mi 豉dnie, tylko na kafelki dzisiaj w nocy 3 razy mnie budzi豉 (piszcza豉) bo zrobi豉 siusiu i chyba chcia豉, 瞠bym po niej wytar豉 hehe

o boszzze, straszne to ona my郵i, 瞠 lalki ma w domu?
sliczna jest! suczka! duzo milosci i cieczek
i kundelki sa najukochansze!
Stary 2011-11-09, 10:40   #195
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
witaj snow
nie mog豉m jej nie wzi望 chocia pierwsze wej軼ie do domu by這 dla mnie horrorem (postawi豉m rodzic闚 przed faktem dokonanym)

fajnie

鈍iat zwariowa jeszcze troch i szpilki dla psiak闚 b璠 produkowa

i jaka byla reakcja rodzicow? bardzo krzyczeli?
ja przez moja mame nigdy nie moglam miec psa w domu tylko na lancuchu przy budzie na dworze nigdy jej tego nie zapomne jak blagalam o psa i z sis kleczalysmy a ona ze psy to brudasy i smierdziele i mamy na lancuchu zebysmy sie szly na dwor bawic

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
kochana by豉 kwi kwi
robi豉 rundki wola豉 le瞠 na dywaniku w這chatym ni w klatce kwicza豉 te jak zobaczy豉 og鏎ka
biedna zdech豉 w sylwestrow noc
mia豉 guzka i ropia造 jej oczy mieli鄉y i嗆 do weterynarza i nie zd捫yli鄉y
7 lat mia豉 jako
to i tak sedziwy wiek dla swinki... moje umieraly w 6 roku swego zycia. mialam ich chyba z 10 bo sie niekontrolowanie rozmnozyly- a ze sklepu przynioslam zaciazona byl ubaw!
Stary 2011-11-09, 10:45   #196
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Hej melduj si przed prac

Lady hamaczek taki jak w zalaczniku troche ma貫 foto,ale ogolnie zobaczysz jak to wyglada ps. to nie moja 鈍inka tylko jakie zdj璚ie z google

Snowi wrzucasz nam tu takie kinowe promocje,a u mnie tylko helios

a co do kont to ja mam WBK i nic nie p豉c, tylko mam chyba w tym 5 przelew闚 darmowych,a pozniej ju p豉tne i za sprawdzanie stanu konta w bankomacie pobieraj chyba 1 z,ale ja zawsze sprawdzam w internecie
ale fajny hamaczek

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
czescjestem i zabieram sie za pisanie pracy znowu zajecia fajne niepowiem ale trzeba duzo samemu w domu robicjak np pisac wyklady prace na dane tematya pozniej sprawdzian na zywo w grupie osob z problemamioczywisci e oni nie wiedza ze jest sie "swiezakiem"

miala w glowie krwiaka od dawna ale o tym nie wiedziala dopiero taki wstrzas glowa jak podczas tego smiesznego wypadku spowodowal wylew krwi w glowie..
Ko簑chowska jest super zw豉szcza w rodzince

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
jak dostan wp豉t (zale篡 o kt鏎ej godzinie) to na drugi dzie albo jeszcze w ten sam wysy豉j
i kolejnego dnia s u Ciebie na pewno dostaniesz @ z informacj od nich i status zam闚ienia zmieni si
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-09, 10:46   #197
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
ale ci super bierze odrost
widze falki tez
te fotki z rana bez niczego wiec szogun na g這wie a tutaj jak teraz wygl康aj... og鏊nie bez prostownicy od wrze郾ia tylko raz co tam dosta造 co fale robi豉m w豉郾ie prostownic
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00981.jpg (72,6 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00982.jpg (81,4 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00984.jpg (95,4 KB, 56 za豉dowa)
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-09, 10:51   #198
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Poka wiadomo嗆
by豉m wczoraj w rossie i oglada豉m farby wellaton i normalnie zg逝pia豉m ile ich tam by這. rozne rodzaje plus jeszcze jakies nowosci, masakra. wrzu熯ie przy okazji fotke farby ktora tak tu poleca造scie
http://www.clamanti.ie/media/catalog...laton_12-1.jpg

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
jak zwykle bardzo 豉dnie

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
ja przez moja mame nigdy nie moglam miec psa w domu tylko na lancuchu przy budzie na dworze nigdy jej tego nie zapomne jak blagalam o psa i z sis kleczalysmy a ona ze psy to brudasy i smierdziele i mamy na lancuchu zebysmy sie szly na dwor bawic

to i tak sedziwy wiek dla swinki... moje umieraly w 6 roku swego zycia. mialam ich chyba z 10 bo sie niekontrolowanie rozmnozyly- a ze sklepu przynioslam zaciazona byl ubaw!
swoje prze篡豉 ale wiadomo 瞠 szkoda 瞠 odesz豉 wszyscy j uwielbiali w rodzinie wsz璠zie z nami je寮zi豉 nawet poci庵iem przejecha豉 si dwa razy

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
te fotki z rana bez niczego wiec szogun na g這wie a tutaj jak teraz wygl康aj... og鏊nie bez prostownicy od wrze郾ia tylko raz co tam dosta造 co fale robi豉m w豉郾ie prostownic
bardzo 豉dne w這ski
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-09, 10:53   #199
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆

te mam WBK i mam now kart,ostatnio sobie za豉twi豉m
ja te sprawdzam w necie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆

jak zwykle bardzo 豉dnie
dzi瘯i, a tak czytalam o twojej 鈍ince i samej mi sie zachcia這 co wzi捷 do domu... ale chomika nie przytule
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-09, 11:01   #200
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
no to si ochrzci

teraz Twoja kolej

sukienka - 鈍ietny kolor
kamizelka bardzo fajna
ta bluzeczka i czapa kt鏎e wcze郾iej wstawia豉 te mi si bardzo podobaj
podsumowuj帷 - zakupy na 6!

ojj z rodzicami nie by這 豉two..
jak z ni wesz豉m do domu, to my郵a豉m, 瞠 mama mnie zabije wzrokiem - ona ca造 czas mi powtarza豉, 瞠 mam si nie wyg逝pia, 瞠 ona 瘸dnego psa w domu nie zaakceptuje, 瞠 jednego ju kiedy mieli鄉y i wi璚ej nie chce, 瞠 to obowi您ek i takie tam.. teraz to jest w niej po prostu zakochana, ca造 czas j podpatruje, co robi, wo豉 j, bawi si z ni, jedzonko daje - no po prostu zmiana o 180stopni tato te zakochany, ale ju mi zakomunikowa, 瞠 wchodzi na spacerki to on nie b璠zie

nie czekaj, te trzy dni i tak Ci w niczym nie pomog - farbuj dzi
zazdroszcze takich rodzicow!
Cytat:
Snow bosko wygladasz

Ja jutro odbieram moje buciki od szewca 畝den sie podjac nie chcia, ze wymiana obcas闚 ze to ze tamto. Zanios豉m do takiego fajnego, powiedzial ze phi tu podetnie, tam podlozy, tam to, i 15 z zawo豉 I wcale obcas闚 nie trzeba wymieniac

A w豉郾ie zrobi豉m sobie 2 pazurki 獞iczeniowe na tipsie Ot tak 瞠by reke wycwiczyc. Bunny dziekuje ci bardzo za te filmiki i wszystkie rady bo faktycznie jak zaczelam nakladac zel jak ten facet z filmik闚 to o wiele lepiej idzie Wiadomo 瞠 na paznokciach to inaczej bedzie ale tak sobie reke tez cwicze i ucze sie pracowac z 瞠lkiem
a mowilam ze da sie buty uratowac? tylko trzeba checi u danego szewca
a to nakladanie zelu to klucz- ja jak zaczynalam to tez grube wychodzily i marnowanie materialu i czasu- bo potem musialam o polowe je scieniac ale nigdy nie zapowietrzyly mi sie od samego poczatku z tym problemow nie mialam- bo bardzo uwazam zawsze by dokladnie je przygotowac i zel nalozyc 1mm od skorek.

Cytat:
jak zawsze piekne wloski i kolor!
zazdraszczam!

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:

wygl康a na to ze nie ma dzieci... i przebiera psy za dzieci

dziewczyny... zastanawiam sie czy nie kupi sobie chomika na pociech... klatk mam
kotka ja bym ci bardziej swinke sugerowala
to bardziej kontaktowe zwiarzatko.albo krolika. chomiki sa strasznie glupiutkie i spia cale dnie a na noc sie budza i straszliwie halasuja gryzac klatke albo latajac w kolku ja mialam 2- rodzenstwo przez 3 lata ale z poczatku radocha a pozniej juz tylko nieprzespane noce i klopot
a i tak staly w klatkach w innym pokoju, drzwi pozamykane a huk taki ze sasiad sie skarzyl

Cytat:
kotka jak ty to robisz ze masz taka gladka powierzchnie wlosow- jakby rozczesana mnie to klaki stercza na wszystkie strony ale suche nie sa
Cytat:
ja te sprawdzam w necie

dzi瘯i, a tak czytalam o twojej 鈍ince i samej mi sie zachcia這 co wzi捷 do domu... ale chomika nie przytule
chomiki sa bardzo delikatne... i zyja swoim zyciem- moje jedynie przylazily do reki jak chcialy zarcie a tak zajete soba i chowaniem jedzenia
Stary 2011-11-09, 11:02   #201
caskada
Zakorzenienie

kotka wloski fajnie wygladaja jak sa naturalnie sfalowane nie ma takiego przylizu i efektu peruki na glowie i wiecej wlosiakow

nie ogladam rodzinki.pl dla mnie to szit wiekszy niz razem wziete na wspolnej i mjak milosc
na wspolnej nie ogladam od dawna juz ..a mjak milosc obejrzalam ze wzgledu na ten "dramat"
ogolnie powiem wam ze malo ogladam ostatnio tv polskiej nic tam ciekawego nie ma same seriale i reality show dobrze ze mam francuska tv i wybor
Stary 2011-11-09, 11:02   #202
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 798

Cytat:

No ja wiem ze ona miala tego krwiaka, co nie zmienia faktu ze sama scena wjechania w kartonu To tylko serial, wiadomo 瞠 takie sytuacje i w 篡ciu sie zdarzaj i wcale nie jest tak 鄉iesznie.

Cytat:
Super, jasniutko
Cytat:
wiesz co czeko ja sama nie wiem co mi teraz jest skonczylam leki- tydzien minal i swedzi jak cholera dostalam @- przestalo.
tylko @ sie skonczyla- swedzi!!! kilka dni a teraz cisza i ja juz nie wiem co jest gin stwierdzil ze juz jest lepiej ale nie idealnie.
i cos mi porobil wczoraj bo w nocy krew mi zaczela leciec ze skrzepami stamtad ale juz przeszlo, moze mnie skaleczyl bo badanie bolalo
niemniej juz mnie poparzenie kremem nie piecze-
Kurcze no to dziwne ze cie tak d逝go trzyma Powiem ci ze ja p鏦i bra豉m leki to to ta mia豉m podobnie, niby by這 lepiej ale jednak ciagle cos swedzia這, cos piek這, a teraz nic Oby to juz koniec by
Cytat:
ζdne te twoje falki
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-11-09, 11:04   #203
Ania09121983
Zadomowienie

xLADYx tnx

Stary 2011-11-09, 11:04   #204
blond bunny
Zakorzenienie

to jak juz gadamy o zwierzakach to moja tru鄂a
jak byla mala i obecnie
dzis ma 3 lata

CONVAR151.jpgCONVAR214.jpg
Stary 2011-11-09, 11:05   #205
_paulinka2
Wtajemniczenie

Kotka 郵iczne w這ski

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Lady, a czemu si zastanawiasz nad prac ? nie chcesz pracowa ?

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-09, 11:06   #206
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
ojej przykre to
Stary 2011-11-09, 11:07   #207
Ania09121983
Zadomowienie

Cytat:
jak byla mala i obecnie
dzis ma 3 lata

Za陰cznik 4327960Za陰cznik 4327961
ooo bozieeeee

a tak zbaczaj帷 z temtu; dziewczyny jakie okrycia wierzchnie preferujecie zim??? kurtki? kurtko- p豉szcze? p豉szcze? futra? zamierzam sobie kupic cos 豉dnego ale i na codzien do biegania po miescie

Stary 2011-11-09, 11:10   #208
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
No ja wiem ze ona miala tego krwiaka, co nie zmienia faktu ze sama scena wjechania w kartonu To tylko serial, wiadomo 瞠 takie sytuacje i w 篡ciu sie zdarzaj i wcale nie jest tak 鄉iesznie.

Super, jasniutko

Kurcze no to dziwne ze cie tak d逝go trzyma Powiem ci ze ja p鏦i bra豉m leki to to ta mia豉m podobnie, niby by這 lepiej ale jednak ciagle cos swedzia這, cos piek這, a teraz nic Oby to juz koniec by

ζdne te twoje falki
najlepsze ze w wymazie nie bylo grzybow, rzesistka itp. kompletnie nic stad stwierdzil ze to musi byc nadkazenie jakimis bakteriami bo na bank nie grzybami.
ale w pecherzu nic nie ma co dziwne- bo zawsze przy bakteryjnym pada tez na drogi moczowe wiec juz nie wiem, ale mam w dupie- biore ten gynaflor i wiecej na razie do niego nie ide- umrzec od tego nie umre a jak sie znow rozwinie i nie bede mogla wytrzymac to wtedy pojde ale moze do innego
Stary 2011-11-09, 11:17   #209
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
ja te sprawdzam w necie

chomiczki ma貫 i ja zawsze spotyka豉m wredne, gryz造 mnie jak chcia豉m wzi望 na r璚e
a 鈍inka by豉 s這dka lubi豉 le瞠 na czyim brzuszku albo kolanach i 瞠by j g豉ska wtedy kwi kwi ci庵le kwicza豉 najs這dsze by這 jak kto otwiera drzwi od domu i s造cha by這 kwi kwi

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
jak byla mala i obecnie
dzis ma 3 lata

Za陰cznik 4327960Za陰cznik 4327961
s這dziutka

a pro po zwierz徠 w豉郾ie wlecia豉 mi wielka mucha i strasznie brz璚zy musz si jej pozby
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-09, 11:18   #210
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Poka wiadomo嗆
ooo bozieeeee

a tak zbaczaj帷 z temtu; dziewczyny jakie okrycia wierzchnie preferujecie zim??? kurtki? kurtko- p豉szcze? p豉szcze? futra? zamierzam sobie kupic cos 豉dnego ale i na codzien do biegania po miescie
haha slodka jest nie? ale to taki diabel, ilez razy ona mnie ugryzla do krwi srednio co tydzien przy karmieniu straszliwie jest terytorialna i ostra- jak ktos chce brac krolika to polecam jednak samce- sa milsze i spokojniejsze- samica dojrzala i nie dopuszczana to diabel

ja mam i polecam kurtko-plaszczyki.
uniwersalne sa- bo mozna latac w spodniczce- ja tak mam a w krotkiej kurtce czy futerku niekoniecznie bo nerki i pecherz zaraz wysiada.
mam tez furto krotkie- ale to tylko do dzinsow i na wyjscia bo jest biale... generalnie drugi raz bym go nie kupila.

Tagi
blond, blondynka, farbowanie w這s闚, kolor, odrosty, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.