W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 92 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-11-23, 12:30   #2731
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XV

ale mnie jedna dziewczyna w pracy w☠☠☠☠ia normalnieee szok ! jaka nienormalna, wczoraj przylecia豉 do mnie i si drze na mnie 瞠 jej szefowa nie wyda豉 pewnego materia逝 a mojemu gabinetowi wyda豉 i tak przy pacjencie i lekarzu. nie lubi takich ludzi :nieee: a ja bogu ducha winna.

dbam o w這sy

Edytowane przez _paulinka2
Czas edycji: 2011-11-23 o 12:32
_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-23, 12:31   #2732
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Poka wiadomo嗆
Lavia15 masz d逝zsze ode mnie tez zapuszczam i gdybym tu nie zagl康a豉 to bym juz je obcie豉 ale jak patrze na piekne d逝gie w這sy niektorych dziewczyn to sie nie poddam

wczoraj by豉m w rossmanie wzie豉m w d這nie wellatona 12/1 ide do kasy szybkim krokiem z usmiechem na twarzy ze za nied逝go bede mia豉 piekne w這sy podchodze do pani wreczam farbe po czym wyciagam swoja karte (zero gotowki przy sobie) a pani mowi; mPrzepraszam ale chwilowo terminal mamy uszkodzony
fuck!!
biedna ale to nast瘼nym razem kupisz- spokojnie co sie odwlecze to nei uciecze ;D a poka swoje w這ski, bo nie mam cie w znajomych i nei widz

fakt jak wchodz tutaj to mam motywacj teraz nie podcinam narazie nawet ko鎍owek przeliczylam, 瞠 do wakacji b璠 mie w這sy do po這wy plec闚
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-11-23, 12:31   #2733
_paulinka2
Wtajemniczenie

Lavia, ale ja mam jutro Amelci roczek i musi si b造szcze a zaraz wychodz do pracy

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-23, 12:31   #2734
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
no ja si najlepiej jesieni i zim czuje w takich 鈔ednich blondach, co ja poradz najpeirw mia豉m welle 8/0 a po jakims czasie k豉d豉m casting jasny lodowy blond 1010 i cos takiego mi wysz這 tego castinga to chyba za kr鏒ko na w這sach trzyma豉m bo zbytnio go nie z豉pa這

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Ja bym kupi豉 jej te kosmetyki skoro m闚i, 瞠 potrzebuje
Sprz徠anka to ja te mam sporo ale i tak mi sie nic nie chce mnie te jaki cham dzi obudzi telefonem, ale posz豉m dalej spa- tak mi si przyjemnei dzi spa這
Ja te w豉郾ie my郵e nad lekkim przyciemnieniem, a ten casting chyba Ci przyciemni? po welli mia豉 jasniejsze?
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-11-23, 12:31   #2735
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hm... jakos dziwne 瞠 zn闚 to z farb skojarzyli
mo瞠 to wog鏊e nieprawda przecie w takim wypadku skoro ten sk豉dnik znajduje si w 99% farb do w這s闚 to musieliby wycofa wszystko ze sprzeda篡
od kilkudziesi璚iu lat kobiety farbuj w這sy i nagle takie wypadki?
a w tym artykule poni瞠j jest napisane 瞠 nie wiadomo co mog這 by tego przyczyn jakie to wszystko dziwne
dokladnie, nie wierze w to
kobiety farbowaly wlosy od lat... dawniej bardziej chemiczne i gorsze zwiazki kladly na glowy, niejednokrotnie parzac sobie skore do ran- nie strupkow jak my dzis czasem i zyly!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ale jak gromadzi sie w organizmie?
Je郵i potraktujemy PPD jak alergen,kt鏎ym niew徠pliwie jest, to wraz z cz瘰to軼i stosowania skraca si czas reakcji na alergen. Nie gromadzi si w organizmie tylko wzrasta ilo嗆 przeciwcia i szybko嗆 odpowiedzi immunologicznej. To tak jak z truskawkami. Wpierdzielasz miesi帷ami, a np po p馧 roku wyjdzie ci wysypka, przy nast瘼nych kontaktach reakcja zajdzie szybciej. Przy silnych uczuleniach nawet po truskawkach mo積a umrze. Taki przyk豉d. Ale kto kto jest na truskawki uczulony przecie ich nie je... S silne alergeny, i takim PPD na pewno jest, ale i tak jako dziwne mi sie wydaje reakcja bez ostrze瞠nia... Moja kuzynka ma silne uczulenie na... czekolade Na pocz徠ku to tylko na twarzy puch豉, a p騧niej to musia豉 bardzo uwa瘸 bo by sie po prostu udusi豉. Ale na odczulanie posz豉 i jest ok.
Z punktu widzenia alergologii niemo磧iwe jest, 瞠 na這篡豉 farbe i od razu taka reakcja. To s naprawde skrajne przypadki,szok anafilaktyczny i cz這wieka po godzinie nie ma. Ale je郵i zrobi豉 test na sk鏎ze, to na bank pojawi豉by si wysypka, cokolwiek. Je郵i u篡wa豉 wcze郾iej farb z PPD to te na pewno jaka reakcja -cho熲y na sk鏎ze g這wy wyst徙i豉...
No nie pasuje mi co tutaj...
tu calkowita racja
nie mowiac ze wiele osob z alergiami po czestym kontakcie z alergenem, nagle jakby sie na niego uodparnia alergia zanika- jak alergie na siersc,kurz- wielu osobom przechodza same z siebie.
nie wierze ze test jej czegos nie pokazal... musialaby dostac mega odczynu zeby na to umrzec.
kolejna rzecz jest taka- ze przeciez po to zaleca sie wietrzenie mieszkania w czasie koloryzacji, by ograniczac ryzyko- skladniki odparowuja i sie utleniaja szybciej- dlatego nie wolno farbowac sie w zamknietej lazience
ta przerwa 3 tyg. miedzy farba a zaslabnieciem podczas koloryzacji tez dla mnie troche nie bardzo...
jak dla mnie to zaslabla od oparow farby farbujac w lazience np. przeciez wiele kobiet tak robi bo reszcie rodziny smierdzi a to co zdarzylo sie 3 tyg pozniej nie koniecznie bym polaczyla z farba- bo gdyby zle sie czula od farby, zabrali ja do szpitala- od razu podaja leki stabilizujace odczyn alergiczny i go niwelujace- nie bylo szansy zagrozenia podczas tak dlugiego czasu...
ja widze uczulanie przez farby w zupelnie druga strone- z poczatku przy c12 mialam strupki. z kilkoma farbowaniami przestaly mi sie robic i nawet juz nie pieklo- czyli org sie przyzwyczail, a nie mocniej reagowal

Cytat:
Napisane przez Maylin Poka wiadomo嗆
pewnie masz racj
A ciekawe co maj a my郵i pisz帷, 瞠 dopiero po pewnym czasie wywo逝je alergi Pewien czas to mo瞠 by tydzie, a r闚nie dobrze rok.
Mo瞠 Bunny b璠zie wiedzia豉 wi璚ej na ten temat?

Prawda i ciekawe kto za ka盥ym razem wykonuje test sk鏎ny?

No przesta, dobrze, 瞠 napisa豉, przynajmniej jest 鈍iadomo嗆 problemu
laski bez paranoi, nie wydaje mi sie zeby akurat farby do wlosow mialy zabic spoleczenstwo przeciez w org ludzkim kumuluje sie duzo wiecej paskudnych rzeczy- wraz z oddychaniem, jedzeniem itp.
mysle ze w tamtym wypadku moglo dojsc do jakiejs reakcji krzyzowej w organizmie- byc moze skumulowaly sie jakies rozne zwiazki, ona byla alergiczka np. i wyszlo jak wyszlo...
przeciez jak zrobia sekcje czy nawet w badaniach powinni widziec na jaka substancje org tak gwaltownie zareagowal i jakie tworzy przeciwciala
Stary 2011-11-23, 12:32   #2736
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
豉dny kolor

48 cm to wcale nie takie kr鏒kie w這sy, ja mam 53-54 cm, a Twoje wydaj mi si jakie sporo kr鏒sze

no sporo kr鏒sze to s z przodu bo mi taka fryzjerka idiotka pocieniowa豉 z ty逝 mam 48cm bo wczoraj mierzy豉m...ale te z przodu to nei wiem kiedy mi odrosn
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-11-23, 12:33   #2737
_paulinka2
Wtajemniczenie

Cytat:
Lavia15 masz d逝zsze ode mnie tez zapuszczam i gdybym tu nie zagl康a豉 to bym juz je obcie豉 ale jak patrze na piekne d逝gie w這sy niektorych dziewczyn to sie nie poddam

wczoraj by豉m w rossmanie wzie豉m w d這nie wellatona 12/1 ide do kasy szybkim krokiem z usmiechem na twarzy ze za nied逝go bede mia豉 piekne w這sy podchodze do pani wreczam farbe po czym wyciagam swoja karte (zero gotowki przy sobie) a pani
mowi; mPrzepraszam ale chwilowo terminal mamy uszkodzony
fuck!!

przepraszam,ale ja te tak mam. najcz窷ciej z wp豉tomatem w ing. wpadam tam specjalnie 瞠by wp豉ci kas a on nieczynny

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-23, 12:35   #2738
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
Lavia, ale ja mam jutro Amelci roczek i musi si b造szcze a zaraz wychodz do pracy
Zd捫ysz spokojnie. Tw鎩 T niech ci pomo瞠

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆
Ja te w豉郾ie my郵e nad lekkim przyciemnieniem, a ten casting chyba Ci przyciemni? po welli mia豉 jasniejsze?

mi w豉郾ie Wella przyciemni豉 a casting nada tak lekk po鈍iat lodow, ale oczywi軼ie casting mi sie nei trzyma praktycznie wcale na w這sach i ju sie wyp逝ka

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Dobra id si w ko鎍u wyk徙a i ogarn望
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-11-23, 12:37   #2739
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
ale mnie jedna dziewczyna w pracy w☠☠☠☠ia normalnieee szok ! jaka nienormalna, wczoraj przylecia豉 do mnie i si drze na mnie 瞠 jej szefowa nie wyda豉 pewnego materia逝 a mojemu gabinetowi wyda豉 i tak przy pacjencie i lekarzu. nie lubi takich ludzi :nieee: a ja bogu ducha winna.
trzeba by這 jej odpyskowa
Cytat:
no sporo kr鏒sze to s z przodu bo mi taka fryzjerka idiotka pocieniowa豉 z ty逝 mam 48cm bo wczoraj mierzy豉m...ale te z przodu to nei wiem kiedy mi odrosn
rok temu w grudniu te tak sobie opitoli豉m
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-23, 12:37   #2740
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
ja tez nie a farbuje w這sy ju od 12 lat i chyba przetestowa豉m ju wszystkie dost瘼ne farby na rynku wi璚 chyba nic mi nie grozi

jako nie chce mi si w to wierzy no chyba 瞠 w mi璠zy czasie robi豉 co henn np.tatua bo o tym pisze na opak. 瞠 mo瞠 wyst徙i reakcja alergiczna lub po u篡ciu farby z metalami czy co takiego
i jeszcze to 瞠 ogolili jej g這we z w這s闚
a wlosy to chyba gabka co wchlania ta substancje nie
to rownie dobrze jakby trzymala sama farbe w rece tez by ja uczulilo ja pierdziele, przeciez to sie wszystko utlenia z czasem!
farby nie zawieraja juz ciezkich metali jak dawniej
Stary 2011-11-23, 12:39   #2741
_paulinka2
Wtajemniczenie

Kiteczko, wysz豉m z gabinetu i jej powiedzia豉m co my郵a豉m bo ja nie jestem tak niewychowana 瞠by przy lekarzu robi awantur. No ale ona mnie nie lubi ju drugi raz mam z ni potyczki bo si nie zachowuj jak trzeba. No ale to d逝窺za opowie嗆 jest g逝pia, 瘸den lekarz nie chce z ni pracowa. no ale co poradzisz. chodzi i m帷i tylko.

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-23, 12:47   #2742
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kiteczko, wysz豉m z gabinetu i jej powiedzia豉m co my郵a豉m bo ja nie jestem tak niewychowana 瞠by przy lekarzu robi awantur. No ale ona mnie nie lubi ju drugi raz mam z ni potyczki bo si nie zachowuj jak trzeba. No ale to d逝窺za opowie嗆 jest g逝pia, 瘸den lekarz nie chce z ni pracowa. no ale co poradzisz. chodzi i m帷i tylko.
dziwi si w takim razie, 瞠 jej jeszcze nie zwolnili
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-23, 12:48   #2743
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Hej dziewuszki wyobra嬈ie sobie ze lejdi nie spa豉 i j璚za豉 do 4 nad ranem by豉m u wet i prawdopodobne to jaka infekcja bakteryjna za dwa dni do kontroli wet powiedzia豉 ze te psy s wra磧iwe i dlatego nie 酥i w nocy bo to j swendzi i ona nie wie co ze sob zrobi... dobrze ze wiem jaka przyczyna bo dzi w nocy my郵a豉m ze j przez okno wyrzuce mia豉m masakryczn noc

a jak Ci si sprawowa by豉 zadowolona ?

zam闚i z tej aukcji czy to jacy oszu軼i?

ale d逝gie

czyli polecasz go?
mog豉by opisa jak sie sprawuje jaki masz kolor i mo瞠 jeszcze fotka

ooo jej... niedobrze
kotka a moze to reakcja alergiczna na zarcie?
bo lolka miala takie cos przez tydzien i strupki na brzuszku jak jej karme zmienilam, ale doszlam do tego ze to karma i ja wywalilam i samo przeszlo.
ja cie ostrzegalam ze ratlerki to bardzo delikatne pieski...

a ja po prostu kipie z wscieklosci
☠☠☠ana tesciowa wczoraj tak mi krwi napsula ze prawie sie z nia poklocilam, ale sie hamowalama, za to z tz sie po☠☠☠☠ialam na amen
Stary 2011-11-23, 12:57   #2744
_paulinka2
Wtajemniczenie

Kitka, umowa jej si ko鎍zy w grudniu bodaj瞠

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-23, 12:57   #2745
kitkulka
Zakorzenienie

iiiiiiiiiiiiid si zaj望 robot

do wieczora albo do jutra
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-23, 13:00   #2746
_paulinka2
Wtajemniczenie

Cytat:

mi貫go dzionka

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-23, 13:00   #2747
Wiktoria505
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Czym farbowa odrosty ?

Mam duzy problem. Mia豉m 豉dny jasny blond uzyskany przez baleja ale nie mog豉m co miesi帷 chodzi do fryzjera na baleja dlatego chcia豉m sama sobie zafarbowa odrosty. U篡豉m garniera kremu super rozja郾iaj帷ego i wyszed mi na odrostach taki jakby ciemny blond ale najgorsze, 瞠 na niektorych pasmach gdzie mia豉m m鎩 jasny blond wysz造 mi siwe nawet mozna powiedzie niebieskie w這sy. Zastanawia豉m si co z tym zrobi. Mo瞠 u篡豉bym szamponetki albo szamponu koloryzujacego , albo jakiejs farby, kt鏎a by mi wszystkie w這sy zafarbowa豉 na jeden 豉dny kolor ? chyba, 瞠 na baleja bym posz豉, ale najbardziej chce si pozby tych siwych w這s闚.
Gdybym jednak upora豉 sie z nimi i wyszed by mi dawny kolor to czym farbowa odrosty?

PS: czy farba wellaton 12/0 bardzo jasny blond by豉by dobra na odrosty, u篡wa jej kto ?
Wiktoria505 jest offline  
Stary 2011-11-23, 13:16   #2748
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Hej

Kitka i Czeko-wybaczcie, ale wczorajszy dzien up造n掖 pod znakiem kompletnego zabiegania i dopiero teraz mam chwilk zeby do kompa usi捷c i Wam napisa co z Revlonami

Czeko-por闚nuj帷 do Twojego Photoready 004 Nude, to najbardziej zbli穎nym, co by nie powiedziec niemal idealnym odpowiednikiem jest 180 Sand Beige Colorstay (wersja normal/dry)
mowie, 瞠 "niemal" bo 180 jest minimalnie ale to megaminimalnie cieplejszy, jednak wida to przy dog喚bnym wpatrywaniu si i por闚nywaniu, oba mazniecia po czesci zmiesza豉m i si idealnie wtopi造.
Wspomina豉 te o 150 Buff-ale jest on jednak troche jasniejszy, taki pastelowy, jak dla alabastrowej cery. Od Twojego PR Nude odr霩nia si znacznie.

Kitka-tu mia豉m wi瘯szy problem, poniewa okaza這 si, ze zupe軟ie mam inne spostrze瞠nia niz Buahhot
wycisne豉m kapke Twojego MF 150 i zacz窸am poszukiwania
wg mnie najbardziej pasuje do niego 220 Natural Beige wersja combination/oily
obok sprawdzi豉m oczywiscie inne i :
340 early tan o ktorym mowi豉 Buahhot, to jak dla mnie jest on rzeczywiscie "tan" taki solaryjny, mocno pomaranczowy, no z dobry ton jak nie dwa ciemniejszy niz Twoj MF. Idealny po 2 tygodniach w tropikach
320 natural tan-te ciemniejszy, choc juz bardziej be穎wy niz pomaranczowy
jesli chodzi o 220 to jak mowie-wg mnie najlepiej pasowa do 150MF, ale nie zupe軟ie idealnie->tzn odcienie "ciep這軼i" mniej wiecej tak samo, jednak 220 odrobine ciutke jasniejszy, ale te by這 to widac przy wpatrywaniu sie. Na ca貫j twarzy wiadomo, ze te inaczej wychodzi, pani powiedzia豉, ze te podk豉dy s dobrze kryj帷e i kolor musi by dobrze dobrany r闚niez i do koloru szyi. Spyta豉m j o zdanie w sprawie tego 220, to rowniez stwierdzi豉, ze pasuje, ale:jest te odcien 240 medium beige, kt鏎ego akurat nie mieli. Moze byc tak, ze on by lepiej Ci przypasowa, biorac pod uwage, ze chyba mowi豉, ze mog豉bys miec kapke ciemniejszy?

uuuff..si rozpisa豉m
dla siebie te dobra豉m
200 Nude
infatuated jest offline  
Stary 2011-11-23, 13:27   #2749
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 719

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
Hej

Kitka i Czeko-wybaczcie, ale wczorajszy dzien up造n掖 pod znakiem kompletnego zabiegania i dopiero teraz mam chwilk zeby do kompa usi捷c i Wam napisa co z Revlonami

Czeko-por闚nuj帷 do Twojego Photoready 004 Nude, to najbardziej zbli穎nym, co by nie powiedziec niemal idealnym odpowiednikiem jest 180 Sand Beige Colorstay (wersja normal/dry)
mowie, 瞠 "niemal" bo 180 jest minimalnie ale to megaminimalnie cieplejszy, jednak wida to przy dog喚bnym wpatrywaniu si i por闚nywaniu, oba mazniecia po czesci zmiesza豉m i si idealnie wtopi造.
Wspomina豉 te o 150 Buff-ale jest on jednak troche jasniejszy, taki pastelowy, jak dla alabastrowej cery. Od Twojego PR Nude odr霩nia si znacznie.

Kitka-tu mia豉m wi瘯szy problem, poniewa okaza這 si, ze zupe軟ie mam inne spostrze瞠nia niz Buahhot
340 early tan o ktorym mowi豉 Buahhot, to jak dla mnie jest on rzeczywiscie "tan" taki solaryjny, mocno pomaranczowy, no z dobry ton jak nie dwa ciemniejszy niz Twoj MF. Idealny po 2 tygodniach w tropikach
jesli chodzi o 220 to jak mowie-wg mnie najlepiej pasowa do 150MF, ale nie zupe軟ie idealnie->tzn odcienie "ciep這軼i" mniej wiecej tak samo, jednak 220 odrobine ciutke jasniejszy, ale te by這 to widac przy wpatrywaniu sie. Na ca貫j twarzy wiadomo, ze te inaczej wychodzi, pani powiedzia豉, ze te podk豉dy s dobrze kryj帷e i kolor musi by dobrze dobrany r闚niez i do koloru szyi. Spyta豉m j o zdanie w sprawie tego 220, to rowniez stwierdzi豉, ze pasuje, ale:jest te odcien 240 medium beige, kt鏎ego akurat nie mieli. Moze byc tak, ze on by lepiej Ci przypasowa, biorac pod uwage, ze chyba mowi豉, ze mog豉bys miec kapke ciemniejszy?

uuuff..si rozpisa豉m
dla siebie te dobra豉m
200 Nude
Dzi瘯uje ci bardzo O kurcze a by豉m pewna 瞠 ta 180 b璠zie zbyt ciemna No ale skoro PR nie jest to ten Colorstay te nie powinien
Mo瞠 sobie zam闚ie na 鈍i皻a bo przy mojej buzi na zime prawdopodobnie PR bedzie za lekki i bede potrzebowa czego ci篹szego...
Ale naprawde w szoku jestem 瞠 ta 180 jest najbardziej podobna Bo ja to raczej blada
Dzi瘯uje raz jeszcze

Zbieram sie na uczelnie niestety Do wieczora
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-11-23, 13:42   #2750
Airrazor
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Zmiana

Cytat:
o, jakie d逝uugie, a w avie to te Ty?
A no moje a co ?

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
ale d逝gie
a no troch
Airrazor jest offline  
Stary 2011-11-23, 13:43   #2751
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
no ja dzisiaj mam dzie wolny i wsta豉m o 11stej mam lenia jak nie wiem co

a potem chyba id na zakupy z T i do kina tylko jeszcze nie wiemy na co
listy do m i nowy zmierzch fajne ja ide za tydzie prawdopodobnie na zmierzch

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
kotka a moze to reakcja alergiczna na zarcie?
bo lolka miala takie cos przez tydzien i strupki na brzuszku jak jej karme zmienilam, ale doszlam do tego ze to karma i ja wywalilam i samo przeszlo.
ja cie ostrzegalam ze ratlerki to bardzo delikatne pieski...

a ja po prostu kipie z wscieklosci
☠☠☠ana tesciowa wczoraj tak mi krwi napsula ze prawie sie z nia poklocilam, ale sie hamowalama, za to z tz sie po☠☠☠☠ialam na amen
wet powiedzia豉 ze u szczeniak闚 si to cz瘰to zdarza bo zara瘸j sie tym od matki ss帷 j wog鏊e powiedzia豉 ze pies jest zaniedbany i sprawdza豉 czy nie ma zapalenia p逝c dla mnie masakra nie do嗆 ze zap豉ci豉m za ni to ludzie z kt鏎ymi przebywa豉 trzymali j w z造ch warunkach... jestem taka w軼iek豉... wida by這 ze kochaj psy ale nieodpowiedzialni masakrycznie ale ja o ni zadbam wylecz i nie dam zeby by豉 zaniedbana okropnie sie czu豉m jak mi to m闚i豉 i ca造 czas powtarza豉m ze u mnie jest dopiero tydzie i nie doprowadzi豉bym jej do takiego stanu...
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-23, 13:45   #2752
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
ja musz przyzna 瞠 nigdy testu na sk鏎ze nie robi豉m
i ja
chociaaa niee..chyba ze sto lat temu robi豉m jakis

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
Blondasy, ca逝j Was mocno
P nadepn掖 na mojego netbooka i matryc szlag trafi za dwa dni dopiero wr鏂 do ludzi
trzymaj si
Cytat:
teraz jeszcze na pewno jej nie kupi, zrobi odrost Wellatonem, ale mo瞠 na 鈍i皻a... kto wie
noo..kiedy robimy odrost? jutro czw ale moze proponuje weekend

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ja musze do dermatologa isc zeby diagnoze mi postawi, wstepna juz mam, no ale zobaczymy. Tak czy siak udr瘯a z t sucho軼i, jeszcze te czerwone plamy Jak dobrze 瞠 mam zabiegi za darmo

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

To tak jak ja
a nie myslalas, ze to moze AZS?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
ja w tym serialu najbardziej lubi duet 畝bcia i Beti oraz Grub
oo tak, zgadzam si

Cytat:
Hej dziewuszki wyobra嬈ie sobie ze lejdi nie spa豉 i j璚za豉 do 4 nad ranem by豉m u wet i prawdopodobne to jaka infekcja bakteryjna za dwa dni do kontroli wet powiedzia豉 ze te psy s wra磧iwe i dlatego nie 酥i w nocy bo to j swendzi i ona nie wie co ze sob zrobi... dobrze ze wiem jaka przyczyna bo dzi w nocy my郵a豉m ze j przez okno wyrzuce mia豉m masakryczn noc

bedzie lepiej
Cytat:
Doradzcie na co i嗆 do kina na ZMIERZCH Przed 鈍item czy Listy do M. ?? Chcia豉m na Paranolmal Activity 3 ale graj dopiero o 22.30 wi璚 dupa...
Listy do M.

Cytat:
Wstawiam Wam zdj璚ia moich kr鏒kich w這siak闚 obecnie mam taki kolorek jak na zdj璚iach, na szcz窷cie rosn ca造 czas i z ty逝 s d逝窺ze (ko這 48cm jak mierzy豉m). Mo瞠 doczekam dnia kiedy b璠 takie d逝gie jak Wasze
豉dny ten Tw鎩 kolorek, taki 鈔edni blondzik ja taki mia豉m po syossie 鈔edni blond chyba Ci cos ciemno wyszed ten casting?
odrosn, nie martw si

Cytat:
masakra
infatuated jest offline  
Stary 2011-11-23, 13:57   #2753
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anibiaa Poka wiadomo嗆
Ale Wy p璠zicie z postami Dwa dni nieobecno軼i i nadrabiam z kwadrans

Pofarbowa豉m dwukolorowy odrost i uwaga - po raz pierwszy jestem w 100% zadowolona z farbowania wszystko r闚niutko pokryte. Zrobi豉m tak, jak kt鏎a z Was pisa豉 - na 10-15min przed sp逝kaniem wbi豉m si z r瘯awic mi璠zy pasma i zrobi豉m ma貫 zamieszanie, roztar豉m farb i jest cud mi鏚 orzeszki, dzi瘯i za rad

oraz:
Moje odkrycie - tanie jak barszcz farby Joanny - 212 Szlachetna per豉- o niebo mi lepiej ni Garnier, L'Oreal i Matrix. Czaj si na nast瘼ny -213 srebrny py.

i...i mo瞠 nie dostan bana za to co teraz napisz
Pewnie same macie 鈍ietny dost瘼 do drogerii i farb w sklepach, ale mo瞠 kt鏎a z Was ma ch耩 przygarn望 ode mnie Wellaton 12/1 - n闚ka sztuka rzecz jasna. Kupi豉m i si ba豉m.
Widz, 瞠 oksydant 9% mi wystarcza, wi璚 chyba nie b璠 farbowa Superblondem Welli. Bo o ile wiem, tam 12% upchn瘭i - je郵i si myl - wyprowad嬈ie
Mog si na co wymieni lub po prostu za p馧darmo odda
wellaton 12/1 ma oksy 9 %
bardzo 豉godna farbka dla w這s闚, a rozjasnia slicznie moja mi這嗆

Cytat:
ja te pilnuj tego klikania, obserwuj co si dzieje i co tam kombinuj za bardzo...

Dziewczyny, dorad嬈ie
Za oko這 tydzie b璠 mia豉 od Mamci dostaw z pl i mam jej poda list co ma mi kupi wi璚 tak si zastanawiam nad farbami, kt鏎ych w dk nie ma - chcia豉bym mo瞠 co z palette, wellatonu, albo jeszcze co innego?
Nigdy ich nie u篡wa豉m, zawsze tylko Garnier, raz Loreal i ten N&E. No i tu si zastanawiam jaki kolor bra, teraz mam na g這wie Garnier Nutrisse 111, odrost jest oczywi軼ie troch jajeczny, a chc mie na 安i皻a jaki cudny ja郾iutki blondzik
Nie wiem co wybra, musi wyj嗆 czysto i jak najbardziej r闚no, nie b璠 mia豉 czasu na poprawki, w這sy pofarbuj 14 grudnia, a nast瘼nego dnia lecimy na 鈍i皻a do uk, wi璚 wszystko musi by pi瘯nie.
Co polecacie?
ja polecam wellaton 12/1 oczywiscie
poza tym- c12 i excellence 01

Cytat:
Napisane przez Airrazor Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich !

Jestem tu po raz pierwszy, wi璚 nie wiem czy by造 takie w徠ki.
Ot騜 mam taki problem: chc przefarbowa sw鎩 ciemny mysi blond na ja郾iejszy. Mam w這sy prawie do pasa wi璚 zwyk陰 farb to troch ci篹ko jednak b璠zie wykona w warunkach domowych. Jednak瞠, kupi豉m farb w postaci pianki Schwarzkopf Perfect Mouuse odcie 1000 per這wy blond. Czy to zadzia豉 na moich w這sach ? Znaczy si nie musi wyj嗆 per這wy, ma by gdzie o te co najmniej 2 tony rozja郾iony, nawet mog by z這te refleksy(nie 鄴速e !!!).

Z g鏎y dzi瘯uj
hmm..te pianki chyba s豉bo rozjasniaj

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Poka wiadomo嗆
Hej, to znowu ja
Po tym jak wyszlo mi 鄴速ko po preference 03 na這zy豉m c12 na p馧 godzinki i wszy這 cudnie, tylko... przy myciu w這sy s strasznie sztywne, trudno je rozdzieli palcami, nie my郵 nawet o rozczesywaniu, dopiero jak na這輳 jak彗olwiek od篡wk s fajne i 豉two je rozczesa.
Moje pytanie: Czy Wy te macie takie zbite druty przy myciu? Czy tylko ja tak mam? Robi mi si dos這wnie taki zbitek w這s闚
U篡wam do mycia babydreama, raz w tygodniu barwy tataro-chmielowej. Od篡wki: garnier awokado i karite, maska biovax mleczne proteiny, maska gloria. Nie u篡wam silikonowych szampon闚 bo mi przet逝szczaj w這sy.
ja mam lekko sztywne tylko po pokrzywowym ale tak musi byc, bo on mega oczyszcza po "normalnych" szamponach jest OK

Cytat:
mam nadziej, ze ju mnie nic nie podkusi, ale w razie awarii t jest wyszkolony aby mi to skutecznie wybi z g這wy no i c鏎eczka - jak ogl康a moje zdj璚ia w ciemnych w這sach za ka盥ym razem m闚i: 'Mamusiu ale tam masz bzidkie w這ski'

hahahha pad豉m
s這dko
infatuated jest offline  
Stary 2011-11-23, 14:00   #2754
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
i ja
chociaaa niee..chyba ze sto lat temu robi豉m jakis

trzymaj si

a nie myslalas, ze to moze AZS?

oo tak, zgadzam si

bedzie lepiej

Listy do M.

豉dny ten Tw鎩 kolorek, taki 鈔edni blondzik ja taki mia豉m po syossie 鈔edni blond chyba Ci cos ciemno wyszed ten casting?
odrosn, nie martw si

masakra

Wiesz co to Wella mi tak pociemni豉 w這ski, castingu to prawie wog鏊e mi nie z豉pa造 w這sy ale dla mnie lepiej bo ja zawsze si na jesie/zim przyciemniam a na wiosne/lato rozja郾iam
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-11-23, 14:01   #2755
Airrazor
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
hmm..te pianki chyba s豉bo rozjasniaj

A pianka Wellaton 9/1 ??? Czy ten Perfect Mousse Shwarzkopfa 1000 lepsza ?
Airrazor jest offline  
Stary 2011-11-23, 14:29   #2756
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:

bedzie lepiej
no nie dzi瘯uje biedna moja ma豉 oby j tylko teraz nie sw璠zia這 to bedzie dobrze

aaa luknijcie sobie http://kwejk.pl/obrazek/683144/szampon.html
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-11-23, 14:31   #2757
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co to Wella mi tak pociemni豉 w這ski, castingu to prawie wog鏊e mi nie z豉pa造 w這sy ale dla mnie lepiej bo ja zawsze si na jesie/zim przyciemniam a na wiosne/lato rozja郾iam
no rzeczywiscie mocno Ci z豉pa豉, a z ciekawosci-k豉d豉s z obnizon wod czy oryginalna z pude趾a(pewnie 6%) bo chyba nie wyp逝ka豉 Ci si ?
mi tamten syoss to si spra raz dwa

Cytat:
A pianka Wellaton 9/1 ??? Czy ten Perfect Mousse Shwarzkopfa 1000 lepsza ?
a co sie tak na te pianki upar豉?
zr鏏 normalnie farba
infatuated jest offline  
Stary 2011-11-23, 14:37   #2758
kitkulka
Zakorzenienie

wr鏂i豉m na chwil wyrobi豉m si
Cytat:

uuuff..si rozpisa豉m
dla siebie te dobra豉m
200 Nude
dzi瘯uj!!!
przyznam szczerze, 瞠 w豉郾ie ogl康a豉m jeszcze w internecie te podk豉dy, buteleczki, odcienie i ten early tan r闚nie wyda mi si bardzo ciemny. Przeczyta豉m jeszcze dok豉dny opis i by這 napisane, 瞠 to w豉郾ie dla os鏏 z do嗆 ciemn karnacj, b康 opalonych. Hmm... no ja mo瞠 najja郾iejszej karnacji nie mam, ale do "郾iadej" to mi daleko, zw豉szcza na twarzy, kt鏎a wolniej mi si opala, bo wiadomo zawsze mam jaki krem z filtrem...
No nic, dzi瘯uj baaaaaardzo jeszcze raz za sprawdzenie, ale chyba rzeczywi軼ie b璠zie najlepiej je郵i sama si wypuszcz na 這wy Revlona
Za jak捷 godzin jad Gd, mo瞠 uda mi si podjecha chocia na sekund do jakiego Douglasa
Cytat:
ja ju na sw鎩 patrze nie mog, naprawd
ale r闚nie jestem za weekendem jutro raczej nie zd捫, a po drugie, chcia豉bym jeszcze chwil chocia poczeka, a mi si lepiej ta "dziura" po pieprzyku zagoi bo to w takim miejscu, 瞠 niechc帷y mo積a pacn望 farb
kitkulka jest offline  
Stary 2011-11-23, 14:38   #2759
Maylin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 260

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆
Wczoraj ca造 dzie szuka豉m kozak闚 na zim.. Nie kupi豉m 瘸dnych
Wsz璠zie te z ko簑szkiem i najwi璚ej p豉skich, a ja chcia豉m na obcasie.
A jak ju znalaz豉m 豉dne to tylko rozmiar 41 :/

co s康zicie o takich?
http://allegro.pl/b20-kozaki-eleganc...941446435.html
mnie si nie widz za bardzo

Cytat:
najlepiej to od razu po przebudzeniu otworzyc okno i pokrzyczec troche hehehe
nie praktykowa豉m czego takiego jeszcze i nie zamierzam

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
laski bez paranoi, nie wydaje mi sie zeby akurat farby do wlosow mialy zabic spoleczenstwo przeciez w org ludzkim kumuluje sie duzo wiecej paskudnych rzeczy- wraz z oddychaniem, jedzeniem itp.
mysle ze w tamtym wypadku moglo dojsc do jakiejs reakcji krzyzowej w organizmie- byc moze skumulowaly sie jakies rozne zwiazki, ona byla alergiczka np. i wyszlo jak wyszlo...
przeciez jak zrobia sekcje czy nawet w badaniach powinni widziec na jaka substancje org tak gwaltownie zareagowal i jakie tworzy przeciwciala
masz racj

Cytat:
mi貫go dnia

Cytat:
A no moje a co ?
nic, tak pyta豉m

Cytat:
ja polecam wellaton 12/1 oczywiscie
poza tym- c12 i excellence 01

hahahha pad豉m
s這dko
na 12/1 si napali豉m i na c12 te jestem ju zdecydowana
Przed chwil t pojecha do polskiego sklepu po pierogi i dzwoni豉m do niego, 瞠by sprawdzi czy tu s te kolory, ale nie ma oczywi軼ie Poczekam za paczk od Mamy
No jest s這dka dziewczynka, czasami jak co powie to padamy ze 鄉iechu

Princesska, chyba wzi瘭i si za te oszuski, rano by豉 na 27 miejscu, pierwsz pi徠k zajmowa造 laski z g這sami powy瞠j 2500, a teraz ich nie ma za to Ty jeste na 7 miejscu
Maylin jest offline  
Stary 2011-11-23, 14:40   #2760
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 654

Hej
ja ju po pracy
jak mnie ta nowa wkurza pracuje miesi帷,a trzeba za ni zosta,bo ona si um闚i豉, jak przyjdzie to i tak nic nie robi,albo zostawi syf po sobie. A teraz jest wielce chora i nie przyjdzie przez 2 tygodnie
i ju dzwoni do mnie,a ja w przysz造m tyg. moge tylko dwa razy przyj嗆,bo mam taki plan

Kotka tak zadowolona z niego by豉m dlatego chc kupi znowu
a z tej aukcji to nie wiem, ja chyba kupi od kogo innego niby same pozytywy,ale jak napisalam do babki czy moge odebra osobi軼ie to mi powiedzia豉 cene 6 z dro窺z, no niby i tak wychodzi taniej,aaale wkurza mnie takie co

aagusiaa88 ona wogole ma ten podk豉d wystawiony na kilku aukcjach i na ka盥ej inna cena

Nikola mi si buty nie podobaj

Lavia fajny masz kolorek w這s闚
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, blondynka, farbowanie w這s闚, kolor, odrosty, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.