jak opanowałam puszenie..:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-26, 20:59   #1
annes
Raczkowanie

jak opanowałam puszenie..:)

od zawsze miałam z tym problem, zresztą często pytalam na formum co można z tym zrobić. I często rady były dobre Więc tak, ponieważ miałam troche problemów z niedużym łupieżem zakupiłam zachęcona reklamą szampon headen shoulders (jak to sie pisze??) jako że pisał ze nawilża nie tylko skóre głowy ale i włosy i musze powiedzieć ze działa nie tylko na skóre głowy ale na włosy też. Po spłukaniu włosy są miekkie, lśniące i w zasadzie nie musiałabym już używać odżywki ale ponieważ uwielbiam kosmetyki do włosow to nie moge sie im oprzeć i po umyciu nakładam odżywke do spłukiwania Fructis długie i mocne, jest świetna po prostu i nie zamienie jej na inną chyba ze w ramach wymiany od czasu do czasu na jakąś Pantene bo też są świetne, oki jedziemy dalej więc po spłukaniu włosów nakładam kolejną odżywke tym razem bez spłukiwania Ziaji kiełki pszenicy nawilżająco regenerująca- swoją drogą też jest boska w myśl zasadzie że puszące włosy trzeba obciązać, oczywiście bez przesady nakładam ją tak gdzieś od połowy długości włosów tam gdzie zaczynają sie puszyć. Susze suszarką z dyfuzorem bo bez suszarki żyć nie moge hehe. Dziewczynki na głowie mam śliczne błyszczące jednolite ładnie rozdzielone loki i jeszcze na wysuszone włoski wgniatam odrobine mleczka Sunsilka do fal i loków, piekne włosy gwarantowane a ostatnio zakupiłam też serum przeciwko puszeniu pomyslalam ze zaryzykuje i wiecie co, ona naprawde działa trzeba go nałożyć na wilgotne włosy i wysuszyć naturalnie albo suszarką wz dyfuzorem, na koniec mleczko sunsilka stosuje go naprzemiennie z ziają... polecam
Stary 2005-06-26, 22:47   #2
ewelink_a
Raczkowanie

GG do ewelink_a
Dot.: jak opanowałam puszenie..:)

mama pytanie czy można nakładac jednocześnie odżywkę bez spłukiwania i jakis krem modelujący, oczywiście wszystko dotyczy kręconych włosów
ewelink_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 22:57   #3
kochanie
Wtajemniczenie

łał. Podziwiam Cię
widać, że się starasz... tylko strasznie tego dużo - tzn. brzmi to jak 2-godzinne "mycie" włosów... Ile Ci to zajmuje? No bo wiesz... Ja nie uwielbiam kosmetyków do włosów aż tak, żeby używać kilku odżywek na raz przy każdym myciu głowy... to trochę dużo... Zawsze miałam nadzieję, że wystarczy jedna odżywka...
No cóż... trzeba kiedyś spróbować, tylko, że ja już po samym myciu mam dość (samo mycie zajmuje mi chyba z 15-20 minut i już to mnie męczy - mam bardzo długie włosy)

W ogóle, to zawsze stosowałam po umyciu jakieś odżywki, a teraz mi się odechciało, zbuntowałam się... Aż się zdziwiłam, bo sam szampon Loreal'a (Elseve - jakiś wygładzający czy coś, z nutrileum(?) czy jakoś tak ), daje lepsze rezultaty niż dwie odżywki. Włosy nie są takie, jak sobie wymarzyłam, ale wyglądają trochę lepiej niż wcześniej...
Radzę wypróbować ten sposób... Ja też mam grube puszące się włosy (ech), ale widocznie im nie służy przeciążenie Czasem właśnie sam szampon lepiej na nie zadziała niż najlepsza odżywka...
A poza tym co jakiś czas trzeba przerwać stosowanie takich super-środków, bo włosy mogą się do nich przyzwyczaić i wtedy nic im nie będzie pomagać... (zresztą to dotyczy większości kosmetyków)...
Może właśnie to jest często głównym problemem?...
kochanie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:30   #4
annes
Raczkowanie

ewelink_a masz na mysli czy na wilgotne można nałozyc odzywke i jeszcze jakiś kosmetyk modelujący? ja nie nakładam bo wydaje mi sie że juz by było za dużo Na wilgotne odzywka a na wysuszone krem do loków i wystarczy

Kochanie nie zajmuje mi to dużo czasu, szampon wiadomo, odzywka ze spłukiwaniem- jakąś minute wisze nad wanną z głową w dół, potem na wysuszone nakładam ziaje albo serum co zajmuje nawyżej pół min, potem susze i na suche mleczko, kolejne pół minuty
Stary 2005-06-27, 11:21   #5
Asik_
Zakorzenienie

Ja zawsze mialam sianko na głowie, suche włoski od prostownicy. Ale od jakiegos czasu tez mam sposob na swoje włosy Teraz ich kondycja znacznie sie poprawila i nie sa juz takie suche i puszące się Uzywam zwyklego szamponu dla dzieci do mycia włosow naprawde sprawia ze stają się bardzo miekkie Oprocz tego po kazdym myciu na jakies 3 minutki nakładam odzywke pantene pro-v (amino pro-v pomplex) Naprawde goroco polecam
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:26   #6
gaga87
Zakorzenienie

Zwykly szampon (z kaczucha ) pomagal na krotka mete, bo jak wiemy nie zawsze wszystko co dobre dla dzieci jest tez dobre dla doroslych.

Szampon Head&shoulders rzeczywiscie zmiekcza wlosy, ale juz musialam zmienic bo mi sie wlosy przyzwyczaily...
gaga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:32   #7
Asik_
Zakorzenienie

tak tak z kaczuszka Mi jak narazie pomaga, mam juz 4 buteleczke A ta odzywka o ktorej pisalam jest naprawde swietna, gdyby potrzymac ja na włoskach dłuzej to napewno da jeszcze lepsze efekty, ale ja jestem za leniwa:P
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 19:39   #8
zyrafka_93
Przyczajenie

Wow! Na pewno masz bardzo ładne włosy Ja muszę myć codziennie, i nie dałabym rady wykonywać tylu zabiegów co ty więc tylko szampon (nivea do włosów kręconych - polecam) i pianka shockwaves też do włosów kręconych... ostatnio zastanawiam sie nad kupnem dyfuzora, bo moje włosy są ani proste, ani kręcone i to, jakie chcą być w danej chwili zależy tylko i wyłącznie od ich nastroju kiedyś prostowałam suszarką (prostownicę omijam z daleka) ale stwierdziłam, że szkoda je niszczyć
zyrafka_93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:03   #9
benito_mruffkolini
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

niestety, z włosami to zazwyczaj tak bywa, że jak coś pasuje jednemu, to innym niekoniecznie

head&shoulders rzeczywiście mnie zaskoczył tym co robi z włosami, używałam go jak chciałam wypłukać trochę za ciemną farbę... ale no właśnie: on wypłukuje farbę

po Fructisie mam siano, jakbym nie użyła żadnej odżywki

odżywki Ziaji bez spłukiwania to rzeczywiście rewelacja, kiedyś miałam i pamiętam, że byłam bardzo zadowolona, dzięki, że mi o nich przypomniałaś (swoją drogą, to one są już tyle lat na rynku )

a sunsilk to imho dzieło szatana nawet suche włosy potrafi przetłuścić, nie wiem jakim cudem

ale fajnie, że komuś się udało ja się poddałam, obcięłam włosy i noszę się "na rozczochrańca", co znacznie ułatwia życie
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości