Kupujemy BB Creamy III - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-25, 15:38   #3931
kmb1
Zakorzenienie

Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmusiu, pisałam PW, nie wiem, czy doszło (może masz zapełnioną skrzynkę), gdybyś już się zabrała za odpisywanie i mojego nie znalazła, daj znać, wyślę jeszcze raz.

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2012-03-25, 17:29   #3932
cherrypassion21
BAN stały

Wyślij wiadomość przez Yahoo do cherrypassion21

Jestem przytłoczona ilością stron i postów w tym wątku. Chyba nigdy nie uda mi się tego przeczytać, ale postaram się Strasznie żałuję, że nie jestem z wami od początku takto wpadam w środku wątku i zaburzam wasz rytm, kompletnie nie wiem co sie dzieje i wgl...

Z tego co przeczytałam wnioskuje, że jesteście ekspertkami jeśli chodzi o azjatycki rynek dlatego zwracam sie do was o pomoc moje drogie wizażanki Niedawno zainteresowałam sie kremami bb i chciałbym jakiś dla siebie zakupić i tu pojawia sie problem , jest ich strasznie dużo i kompletnie nie umiem się w tym wszystkim odnaleźć mogłybyście polecić mi kilka do cery mieszanej, tłustej ? A ja przyjżałabym się im dogłębnie . Tak jak mówie jestem świeżakiem i proszę, proszę o pomoc
cherrypassion21 jest offline  
Stary 2012-03-25, 17:37   #3933
justynalenka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Zygmusiu, pisałam PW, nie wiem, czy doszło (może masz zapełnioną skrzynkę), gdybyś już się zabrała za odpisywanie i mojego nie znalazła, daj znać, wyślę jeszcze raz.
zygmus tu chyba rzadko zagląda ostatnio, też czekam na odpowiedzi.

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline  
Stary 2012-03-25, 17:49   #3934
Justysiaa893
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cherrypassion21 Pokaż wiadomość
Jestem przytłoczona ilością stron i postów w tym wątku. Chyba nigdy nie uda mi się tego przeczytać, ale postaram się Strasznie żałuję, że nie jestem z wami od początku takto wpadam w środku wątku i zaburzam wasz rytm, kompletnie nie wiem co sie dzieje i wgl...

Z tego co przeczytałam wnioskuje, że jesteście ekspertkami jeśli chodzi o azjatycki rynek dlatego zwracam sie do was o pomoc moje drogie wizażanki Niedawno zainteresowałam sie kremami bb i chciałbym jakiś dla siebie zakupić i tu pojawia sie problem , jest ich strasznie dużo i kompletnie nie umiem się w tym wszystkim odnaleźć mogłybyście polecić mi kilka do cery mieszanej, tłustej ? A ja przyjżałabym się im dogłębnie . Tak jak mówie jestem świeżakiem i proszę, proszę o pomoc
Ja też jestem tu od całkiem niedawna i na początku nie mogłam się zdecydować co wziąć i co jest czym... Ale brałam małe próbki tego co dziewczyny rozbierały, tak aby szybko się rozebrało
Ja mam cerę mieszaną i w tej chwili dla mnie najlepszy jest The Face Shop BB Perfection #2, bo jest trochę kryjący i nie aż tak jasny, a mam śniadą cerę. Moje spostrzeżenia po zakupach są takie, że trzeba sporo wypróbować BB kremów, żeby znaleść swój ideał I oczywiście cierpliwości

PS. Zygmuś, u mnie wpisany widzę tubka mizona ślimaczka, ale nie ma ceny, a chcę wpłacić całość i nie wiem ile. Widziałam u dziewczyn wpisane 32 zł, ale nie wiem czy się załapałam ? Bo z tego co widziałam nie było do kompletu nikogo na słoiczek.

"Nie polubię Cię, jak powiedzieć prościej?
Zbliżysz się o krok - porachuję kości !"

Brodka - Granda

Jesteśmy razem od 2005r
Ślub 22.08.2014

Córeczka Maja urodzona 14.08.2016

Edytowane przez Justysiaa893
Czas edycji: 2012-03-25 o 18:36
Justysiaa893 jest offline  
Stary 2012-03-26, 11:31   #3935
Miss Transept
Zadomowienie

GG do Miss Transept

Ja bym prosiła o próbeczkę 3ml Skin79 ślimakowego BB

Widziałam się w wysłanych, dzięki Zygmusiu, już nie mogę się doczekać paczuchy!

Edytowane przez Miss Transept
Czas edycji: 2012-03-26 o 11:33
Miss Transept jest offline  
Stary 2012-03-26, 12:06   #3936
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Zostały kupione, leżą już u mnie.
Tak
To extra - biorę . I czekam cierpliwie na całą resztę.

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2012-03-26, 12:13   #3937
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
Ja też jestem tu od całkiem niedawna i na początku nie mogłam się zdecydować co wziąć i co jest czym... Ale brałam małe próbki tego co dziewczyny rozbierały, tak aby szybko się rozebrało
Ja mam cerę mieszaną i w tej chwili dla mnie najlepszy jest The Face Shop BB Perfection #2, bo jest trochę kryjący i nie aż tak jasny, a mam śniadą cerę. Moje spostrzeżenia po zakupach są takie, że trzeba sporo wypróbować BB kremów, żeby znaleść swój ideał I oczywiście cierpliwości

PS. Zygmuś, u mnie wpisany widzę tubka mizona ślimaczka, ale nie ma ceny, a chcę wpłacić całość i nie wiem ile. Widziałam u dziewczyn wpisane 32 zł, ale nie wiem czy się załapałam ? Bo z tego co widziałam nie było do kompletu nikogo na słoiczek.
Cytat:
Napisane przez cherrypassion21 Pokaż wiadomość

Dziewczyny to nie jest odpowiedni wątek, tutaj są kupowane kremy, TUTAJ dyskutujemy na temat tych kremów.
Stary 2012-03-26, 12:37   #3938
auraria
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Widzę, że nie ma chętnych na The Saem Urban Eco 5 ml to ja poprosze do tych moich 30 i juz będzie całość, pójdzie do arkusza z opłatami i spokój
auraria jest offline  
Stary 2012-03-26, 13:31   #3939
naila
Zakorzenienie

Jeśli jeszcze coś będzie, bo mnie zainteresował, a nie wiem ile Zygmuś odstąpi, to poproszę:
5 ml Skin79 Snail Nutrition

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

A nowym powiem, żeby, jak nie wiedzą, za co się chwycić weszły na link z podpisu Zygmuś i tam już wszystko widać. To co jest pod 'Rozbieramy' - patrzymy, gdzie są wolne ml i bierzcie dziewczyny po te 3-5ml na próbę. Wystarczy by się zorientować co jest dla Was fajne, a co nie bardzo. Jak wybierzecie, to tu w tym wątku piszecie na niebiesko co i ile ml. Dziewczyny dopisują Was, a jak cały produkt się rozbierze, to trafiacie do 'Rozliczenia' z Zygmusiowego linku. Jak tam już traficie, to trzeba jak najszybciej zapłacić i podesłać adres Zygmusiowi do wysyłki. I czekać na paczkę.

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2012-03-26 o 16:29
naila jest offline  
Stary 2012-03-26, 15:01   #3940
dentico
Rozeznanie

Zygmus jak tam nasza kolejna paczka z GMarket? Zwolniona? Już u CIebie? CO w niej przyszło?

Ostatnio nie mamy zupełnie informacji co przychodzi.
dentico jest offline  
Stary 2012-03-26, 17:18   #3941
laedere
Raczkowanie

Zygmusiu, dopłaciłam to co byłam na minusie w zamówieniu 15 i jestem już z tym zamówieniem na czysto (chyba)
Pod koniec tygodnia wpłacę tez coś na poczet zamówienia 16. Co prawda nie jestem w nim jeszcze wpisana, ale chciałabym juz cos przelać za te maseczki i Urban Eco BB

I również chciałam poprosić 3 ml Skin79 Snail Nutrition, oczywiście jeśli sie zgodzisz

I ponawiam pytanie o zielony Lioele: co wstrzymuje jego zakup? Nie jest mi on na już potrzebny i nikogo nie poganiam, po prostu zastanawia mnie (i martwi troche) co tak strasznie opoznie jego zamówienie

laedere jest offline  
Stary 2012-03-26, 18:45   #3942
Aleksandrap
Rozeznanie

Zygmus,

mam pytanie - czy Mizon All In One Snail Cream w tubce rożni sie czymkolwiek od tego w słoiku?

Aleksandrap jest offline  
Stary 2012-03-26, 19:04   #3943
hola ola
Zakorzenienie

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg azja.jpg (45,1 KB, 0 załadowań)

Edytowane przez hola ola
Czas edycji: 2012-03-26 o 19:08 Powód: dubel
hola ola jest offline  
Stary 2012-03-26, 19:06   #3944
hola ola
Zakorzenienie

prosze o poprawe w arkuszu zamowienie nr 15 dostałam to co na zdjeciu - w arkuszu zaznaczono inaczej.

i ponawiam pytanie co z reszta zamowienia? Zygmus pisałas kiedys ze jest uz poza gabkami-zatem kiedy będzie wysłane?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg azja.jpg (45,1 KB, 77 załadowań)
hola ola jest offline  
Stary 2012-03-26, 19:47   #3945
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Ponieważ próbki powróciły na Gmarket (i to w olbrzymiej ilości), to rano kupiłam ich trochę, jeżeli się nie pomyliłam w liczeniu, to powinny być już wszystkie próbki su:m37 secret essence.

Przyszedł dzisiaj podkład Hery HD w odcieniu 21.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
prosze o poprawe w arkuszu zamowienie nr 15 dostałam to co na zdjeciu - w arkuszu zaznaczono inaczej.

i ponawiam pytanie co z reszta zamowienia? Zygmus pisałas kiedys ze jest uz poza gabkami-zatem kiedy będzie wysłane?
W arkuszu nie ma błędu, dobrze wszystko jest zaznaczone. Zaznaczone jest, że poleciał peeling, gąbka i Kao Liese, i to wszystko poleciało.

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Już się zabieram za odpisywanie.

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
Wpisane.

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Zygmus jak tam nasza kolejna paczka z GMarket? Zwolniona? Już u CIebie? CO w niej przyszło?

Ostatnio nie mamy zupełnie informacji co przychodzi.
Dzisiaj dopiero odebrałam laurkę z poczty i wysłałam dokumenty do WERu, trzeba poczekać aż to sobie posprawdzają.

Cytat:
Napisane przez laedere Pokaż wiadomość
Zygmusiu, dopłaciłam to co byłam na minusie w zamówieniu 15 i jestem już z tym zamówieniem na czysto (chyba)
Pod koniec tygodnia wpłacę tez coś na poczet zamówienia 16. Co prawda nie jestem w nim jeszcze wpisana, ale chciałabym juz cos przelać za te maseczki i Urban Eco BB

I również chciałam poprosić 3 ml Skin79 Snail Nutrition, oczywiście jeśli sie zgodzisz

I ponawiam pytanie o zielony Lioele: co wstrzymuje jego zakup? Nie jest mi on na już potrzebny i nikogo nie poganiam, po prostu zastanawia mnie (i martwi troche) co tak strasznie opoznie jego zamówienie

Nic nie opóźnia, jedna przesyłka z fioletowym i dwa zielonymi Lioele zaginąła (została przez pomyłkę wysłana bez numeru nadania), druga przesyłka jest już w drodze.

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Zygmus,

mam pytanie - czy Mizon All In One Snail Cream w tubce rożni sie czymkolwiek od tego w słoiku?
Nie, niczym, to ten sam krem.
zygmus jest offline  
Stary 2012-03-26, 20:08   #3946
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Zygmuś a do mnie wysłałaś paczkę z całością?
Stary 2012-03-26, 20:23   #3947
piratte
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Przyszedł dzisiaj podkład Hery HD w odcieniu 21.
(chodzi o ten próbkowy, prawda? )
Cytat:
Napisane przez zygmus
Nic nie opóźnia, jedna przesyłka z fioletowym i dwa zielonymi Lioele zaginąła (została przez pomyłkę wysłana bez numeru nadania), druga przesyłka jest już w drodze.
Jeżeli jeden z tych zagubionych zielonych Lioele to ten z "mojego" zamówienia to proszę poczekaj z wysyłką do mnie aż dojdzie Jakby zapodział Ci się mój adres bo dość dawno wysyłałam z nim pw, to wyślę Ci ponownie go tylko daj znać jak zaplanujesz do mnie wysyłkę

Edytowane przez piratte
Czas edycji: 2012-03-26 o 20:25
piratte jest offline  
Stary 2012-03-27, 10:06   #3948
seattle
Raczkowanie

Zygmuś mam pytanie..czy zielony lioele masz u siebie czy dopiero jak się zgłoszą chętne będzie on zamawiany?

seattle jest offline  
Stary 2012-03-27, 11:37   #3949
hola ola
Zakorzenienie

[QUOTE=zygmus;33154998

W arkuszu nie ma błędu, dobrze wszystko jest zaznaczone. Zaznaczone jest, że poleciał peeling, gąbka i Kao Liese, i to wszystko poleciało.

[/QUOTE]

przepraszam Cie ale dostałam to co na zdjęciu, nie ma Kao Liese.

Edytowane przez hola ola
Czas edycji: 2012-03-27 o 17:21
hola ola jest offline  
Stary 2012-03-27, 16:20   #3950
mała82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Zygmuś ja już conajmniej miesiąc temu dopłaciłam te 7zł z groszami, a jestem na minusie
(zam. 15)
Możesz mi powiedzieć czy masz dla mnie coś do wysyłki??
Czy moje posty są niewidzialne ?Pytam o to samo już trzeci raz
mała82 jest offline  
Stary 2012-03-27, 17:30   #3951
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Cytat:
Nie martw się, ja też

ZYGMUSIU - co z tym kremem z awokado...? Wpłaciłam pieniądze ponad pół roku temu...
Stary 2012-03-27, 18:35   #3952
Miss Transept
Zadomowienie

GG do Miss Transept

Zygmusiu, paczucha doszła. Dziękuję bardzo

Stary 2012-03-27, 20:27   #3953
sheshe1
Rozeznanie

Proszę o 30 ml Missha Near Skin Firming Project Self Control Peeling Massage
sheshe1 jest offline  
Stary 2012-03-27, 20:29   #3954
Villemo.
Raczkowanie

GG do Villemo.

http://www.ebay.pl/itm/NEW-Skin79-Th...ht_4404wt_1163

może były by chętne na robiorke tego kremu? trochę drogo wychodzi ale moze jednak? chyba ze na razie rozbiórki są wstrzymane?

Byłabym chętna na 3ml
Villemo. jest offline  
Stary 2012-03-27, 20:48   #3955
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
przepraszam Cie ale dostałam to co na zdjęciu, nie ma Kao Liese.
Cytat:
Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Nie martw się, ja też

ZYGMUSIU - co z tym kremem z awokado...? Wpłaciłam pieniądze ponad pół roku temu...
Zacytowałam tylko kilka tego typu wiadomości zygmus, czy wszystko jest w porządku? Rozumiem, że masz sporo pakowania, ale może daj znać dziewczynom co się dzieje, chociaż co 2 dzień nie wyrabiasz się? Może już nie chcesz organizować rozbiórek? Rozumiem inne wizażanki, które też chciałyby wiedzieć co jest grane...pół roku od wpłaty pieniędzy to już nie jest jakby śmieszne :/
Myślę, że nie tylko ja się martwię [nie o moje pieniądze czy kosmetyki, żeby nie było]

Zbyt duże rozmiary to przybrało (moim zdaniem)

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2012-03-27, 21:04   #3956
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Zacytowałam tylko kilka tego typu wiadomości zygmus, czy wszystko jest w porządku? Rozumiem, że masz sporo pakowania, ale może daj znać dziewczynom co się dzieje, chociaż co 2 dzień nie wyrabiasz się? Może już nie chcesz organizować rozbiórek? Rozumiem inne wizażanki, które też chciałyby wiedzieć co jest grane...pół roku od wpłaty pieniędzy to już nie jest jakby śmieszne :/
Myślę, że nie tylko ja się martwię [nie o moje pieniądze czy kosmetyki, żeby nie było]

Zbyt duże rozmiary to przybrało (moim zdaniem)
Też tak uważam. Sporo nas się nazbierało jakieś 3-4 miesiące temu, przyszło b. dużo nowych dziewczyn, które zwyczajnie zakpiły z Nas, nie wpłacając pieniędzy i mocno opóźniając zakupy. Przerwa w rozbiórkach jest jak najbardziej na rzeczy i mowa tu o całkowitym odkopaniu się.
A arkusz z informacjami, co już kupione, co przyszło, czy są komplikacje (zwroty, ponowna przesyłka, zagubiona przesyłka, UC, przysłany inny produkt) to klucz do sukcesu.
W sumie teraz tempo rozbiórek jest nie duże, tak jak było dawniej, problemem są niekompletne poprzednie zamówienia/niepoważne wizażanki. Zygmuś zabierz głos. Najgorzej jest gdy nie wiadomo co się dzieje. Dużo siły!!!!
Stary 2012-03-27, 21:07   #3957
Miss Transept
Zadomowienie

GG do Miss Transept

Ja też byłabym chętna na 3ml

E: Jeśli rozbiórki byłyby zawieszane, to oczywiście nie. Faktycznie przydałoby się załatwić sprawy poprzednich zamówień, niedopłat, nadpłat i braków.

Edytowane przez Miss Transept
Czas edycji: 2012-03-27 o 21:09
Stary 2012-03-27, 21:31   #3958
kami007
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
http://www.ebay.pl/itm/NEW-Skin79-Th...ht_4404wt_1163

może były by chętne na robiorke tego kremu? trochę drogo wychodzi ale moze jednak? chyba ze na razie rozbiórki są wstrzymane?

Byłabym chętna na 3ml
kiedy już te dotychczasowe zamówienia zostaną pozałatwiane to ja też bym się skusiła na 5ml ale to tak orientacyjnie na przyszłość piszę

z tego co jeszcze dostępne Holika Holika Red Wine Sleeping Mask 15ml poproszę

Zygmusiu dużo siły i zdrowia życzę do wygrzebania się z rozbiórek

Edytowane przez kami007
Czas edycji: 2012-03-27 o 21:34
kami007 jest offline  
Stary 2012-03-27, 21:31   #3959
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Zygmuś zabierz głos. Najgorzej jest gdy nie wiadomo co się dzieje. Dużo siły!!!!
Dokładnie i bezsilność, bo nie możemy pomóc w pakowaniu, wysyłkach...
Najlepiej te poprzednie zamówienia zamknąć, odświeżyć arkusze i dopiero zabierać się za ciąg dalszy.

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
E: Jeśli rozbiórki byłyby zawieszane, to oczywiście nie. Faktycznie przydałoby się załatwić sprawy poprzednich zamówień, niedopłat, nadpłat i braków.
Ano właśnie. Do tego robić mniejsze rozbiórki. Kilka tubek jednorazowo do rozbiórki, wpłata, zakup, rozesłanie. W tym czasie nic nowego nie rozbierać...i od początku...bo tak można się zakopać w tym wszystkim

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2012-03-27, 21:35   #3960
Miss Transept
Zadomowienie

GG do Miss Transept

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ano właśnie. Do tego robić mniejsze rozbiórki. Kilka tubek jednorazowo do rozbiórki, wpłata, zakup, rozesłanie. W tym czasie nic nowego nie rozbierać...i od początku...bo tak można się zakopać w tym wszystkim
Masz rację i dobry pomysł z tymi mniejszymi rozbiórkami. Ale poczekajmy jeszcze co na to Zygmuś.

Zamknij wątek

Tagi
bb cream, bb krem

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości