Kupujemy BB Creamy III - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-14, 15:11   #1171
hola ola
Zakorzenienie

Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmusiu dziękuje za paczuszkę , "dotarła cała i zdrowa"
hola ola jest offline  
Stary 2011-12-14, 19:50   #1172
seduction
Zakorzenienie

Zygmusiu, w moim arkuszu jest błąd: przy Holika Holika Medi Medi Vita C powinno być 15ml, a jest 5ml - pewnie wyniknął on z tego, że brałam najpierw 10ml, a później zdecydowałam się na dodatkowe 5.

Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline  
Stary 2011-12-14, 20:14   #1173
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Mam prośbę o sprawdzenie w arkuszu swoich wpłat. Powpisywałam przelewy, ale trochę brakuje i nie wiem czy wyszukiwarka bankowa ich nie pokazuje czy po prostu ich jeszcze nie ma.

Idę pakować przesyłki, bo priorytety idą już nawet 4 dni, a będzie pewnie gorzej.
Pakuję co jest, jak czegoś nie ma, to nie będziemy czekać, chciałabym żeby większość dostała choć część zamówień przed świętami.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Zygmusiu dziękuje za paczuszkę , "dotarła cała i zdrowa"
Jeszcze polecą do Ciebie 4 próbki peelingu Hery, wysłałam co było, bo nie chciałam czekać aż dojdą. Wyślę na swój koszt jak tylko się pojawią.

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Zygmusiu, w moim arkuszu jest błąd: przy Holika Holika Medi Medi Vita C powinno być 15ml, a jest 5ml - pewnie wyniknął on z tego, że brałam najpierw 10ml, a później zdecydowałam się na dodatkowe 5.
Błąd powstał, bo przy wpisywaniu uciekła mi "1", chyba czas wymienić baterie w klawiaturze, bo ciągle coś ucieka. Już poprawione. Nie musisz dopłacać, bo chyba peeling Baviphat wyjdzie taniej.
zygmus jest offline  
Stary 2011-12-14, 20:27   #1174
Kayako
BAN stały

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Idę pakować przesyłki, bo priorytety idą już nawet 4 dni, a będzie pewnie gorzej.
Pakuję co jest, jak czegoś nie ma, to nie będziemy czekać, chciałabym żeby większość dostała choć część zamówień przed świętami.
No, moją pakę z perfumeryjnego ani widu, ani słychu. Ja się martwię, Asia się martwi, ale poczta niech się ma na baczności Jutro mam dwa koła, jutrzejszy dzień nie będzie miły anie dla mnie, ani dla nikogo innego
Kayako jest offline  
Stary 2011-12-14, 20:27   #1175
seduction
Zakorzenienie

Cytat:
Błąd powstał, bo przy wpisywaniu uciekła mi "1", chyba czas wymienić baterie w klawiaturze, bo ciągle coś ucieka. Już poprawione. Nie musisz dopłacać, bo chyba peeling Baviphat wyjdzie taniej.
Dzięki

Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline  
Stary 2011-12-14, 20:48   #1176
Chandrika
Raczkowanie

Cytat:
Przesyłki, które pojawiły się w piątek w Warszawie, jeszcze nie pojechały na Śląsk. Ładne opóźnienia są...
Dziwne... Moja paczuszka z HK wczoraj przyleciala do PL a dzisiaj już wyjechala z Zabrza do Bielska. Tak pokazuje śledzenie. Zobaczymy, jak się spisze lokalna poczta

Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności
i marazmie.

(Stanisław Ignacy Witkiewicz)
Chandrika jest offline  
Stary 2011-12-14, 21:00   #1177
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Dziwne... Moja paczuszka z HK wczoraj przyleciala do PL a dzisiaj już wyjechala z Zabrza do Bielska. Tak pokazuje śledzenie. Zobaczymy, jak się spisze lokalna poczta
Moje też już pojechały, ale zamiast paczki dostanę laurkę, dlatego tyle siedziały. U mnie problemem były pewnie rozmiary przesyłek, duża paczka od SkinFooda i duża od Mizona, z małymi nie ma takiego problemu, te wyjedżają następnego dnia po pojawieniu się w Warszawie. Te od firm wyjątkowo się nie podobają.
zygmus jest offline  
Stary 2011-12-14, 21:05   #1178
Do_La
Raczkowanie

Zygmusiu , 9 grudnia poszła wpłata za zam.14 (dopłaciłam i dodałam coś na zapas,albo próbki). Konto mamy w tych samych bankach,więc powinno już dotrzeć.
Do_La jest offline  
Stary 2011-12-14, 21:27   #1179
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Mam prośbę o sprawdzenie w arkuszu swoich wpłat. Powpisywałam przelewy, ale trochę brakuje i nie wiem czy wyszukiwarka bankowa ich nie pokazuje czy po prostu ich jeszcze nie ma.

Jeszcze polecą do Ciebie 4 próbki peelingu Hery, wysłałam co było, bo nie chciałam czekać aż dojdą. Wyślę na swój koszt jak tylko się pojawią.

zgmusiu absolutnie sie nie zgadzam zebys wysyłala na własny koszt, jakpeeling dojdzie prosze dopisz w moim zamoweniu wszelkie koszty - zrbie przelwe
hola ola jest offline  
Stary 2011-12-14, 21:29   #1180
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Zygmus, czy nie masz w swoich przepastnych zbiorach: Baviphat Peach All-in-One Waterfull Cream? Moje próbki właśnie się kończą a krem ten jest bardzo dobrą bazą do mieszanek z olejami. A nie opłaca mi się nic z zagranicy zamawiać przed nowym rokiem
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-12-14, 21:44   #1181
stempelka1
Raczkowanie

Zygmus przypomnę się, pisalam na PW ale chyba moja wiadomość zginęła w gąszczu innych. Ciągle czekam na swoje bb creamy, zamawiałam w #13. Chciałabym coś przed świętami przetestować - jest szansa? Nawet jeśli czegoś nie ma to i tak proszę o wysyłkę, ewentualnie wrzuć jakiś inny kremik w miejsce brakującego. I przepraszam, że taka niecierpliwa jestem
stempelka1 jest offline  
Stary 2011-12-14, 23:11   #1182
MuniMuni
Raczkowanie

Zygmus a masz może jakąś próbkę The Face Shop Oil Free BB cream??
MuniMuni jest offline  
Stary 2011-12-15, 09:30   #1183
_Monia_
Rozeznanie

zygmus rozumiem, ze z zamowienia 14 to dopiero w styczniu jest szansa cos dostac? czy wyslac ci juz teraz na pw adres wysylki?
_Monia_ jest offline  
Stary 2011-12-15, 19:56   #1184
sesese
Raczkowanie

Zygmusiu, ja zrobilam Ci przelew na 50zl, a mam wpisane 35,15, nie wiem skad sie wziela taka kwota.. Prosze Cie sprawdz to
sesese jest offline  
Stary 2011-12-15, 21:03   #1185
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Mam awizo na Ciracle, na toner Sana i Elizabeth Angel Skin Kirei BB Cream.

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Zygmus a masz może jakąś próbkę The Face Shop Oil Free BB cream??
Nie mam.

Cytat:
Napisane przez stempelka1 Pokaż wiadomość
Zygmus przypomnę się, pisalam na PW ale chyba moja wiadomość zginęła w gąszczu innych. Ciągle czekam na swoje bb creamy, zamawiałam w #13. Chciałabym coś przed świętami przetestować - jest szansa? Nawet jeśli czegoś nie ma to i tak proszę o wysyłkę, ewentualnie wrzuć jakiś inny kremik w miejsce brakującego. I przepraszam, że taka niecierpliwa jestem
Jest szansa

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
zygmus rozumiem, ze z zamowienia 14 to dopiero w styczniu jest szansa cos dostac? czy wyslac ci juz teraz na pw adres wysylki?
Na pewno dopiero w styczniu, ale adres możesz już wysłać.

Cytat:
Napisane przez sesese Pokaż wiadomość
Zygmusiu, ja zrobilam Ci przelew na 50zl, a mam wpisane 35,15, nie wiem skad sie wziela taka kwota.. Prosze Cie sprawdz to
Nie mam pojęcia skąd wzięła się tamta kwota, już poprawione.
zygmus jest offline  
Stary 2011-12-15, 21:22   #1186
migotka1010
Zakorzenienie

GG do migotka1010

Zygmuś dziękuję za przesylkę! Jutro testowanie! Juz nie mogę się doczekać...

Kochana jesteś

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]

Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline  
Stary 2011-12-16, 09:33   #1187
_Enea_
Raczkowanie

zygmus, wysłałam przelew za 14 zamówienie i mam prośbą o wysyłkę czegoś z 13 zamówienia

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline  
Stary 2011-12-16, 09:42   #1188
Aerith
Organizatorka

dziewczyny ja jestem nieogarnięta, bo to pierwsze zamówienie. Komu mam wysłać adres do wysyłki rzeczy? zygmusiowi?

zamówienia zagraniczne

Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline  
Stary 2011-12-16, 09:43   #1189
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
dziewczyny ja jestem nieogarnięta, bo to pierwsze zamówienie. Komu mam wysłać adres do wysyłki rzeczy? zygmusiowi?
Tak, Zygmusiowi to ona wszystko wysyła i organizuje
Stary 2011-12-16, 09:44   #1190
Aerith
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Tak, Zygmusiowi to ona wszystko wysyła i organizuje
dziekuje

zamówienia zagraniczne

Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline  
Stary 2011-12-16, 10:57   #1191
bzeltynka
Rozeznanie

parę dni temu doszedł mój herbatkowy bb skinfood, ten z cytryną - ależ on jest śmieszny konsystencja musu albo jakby pianki? wyjątkowo miło się go wsmarowuje nie pamiętam kto mi kazał się chwalić, jak przetestuję, ale wiem, ze miałam meldowac
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-12-16, 12:33   #1192
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

17 osób przede mną w kolejce przy wysyłaniu przesyłek i 8 przy odbieraniu A jeszcze raz idę dzisiaj wysłać....
zygmus jest offline  
Stary 2011-12-16, 12:37   #1193
annje
Rozeznanie

GG do annje

Zygmuś mogę prosić o odpowiedź na PW
annje jest offline  
Stary 2011-12-16, 12:43   #1194
auraria
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Dzisiaj zawitał do mnie Mikołaj w postaci pana kuriera, wow ale super, Zygmuś wielkie dzięki, pudełeczko super, opakowania nienaruszone jestem pod wrażeniem jeszcze raz dzięki nie wiem tylko który skin79 to czy Intense Classic Balm Premium czy Vital Super Plus bo oba mam zamówione, ale to sobie sprawdzę wieczorkiem po powrocie do domu
auraria jest offline  
Stary 2011-12-16, 13:17   #1195
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Zygmuś mogę prosić o odpowiedź na PW
O wpłatach? Wydawało mi się, że odpisałam, poprawiłam w arkuszu, bo jedna wpłata mi gdzieś uciekła.
zygmus jest offline  
Stary 2011-12-16, 13:51   #1196
annje
Rozeznanie

GG do annje

Cytat:
O wpłatach? Wydawało mi się, że odpisałam, poprawiłam w arkuszu, bo jedna wpłata mi gdzieś uciekła.
O wpłatach Dziękuje za sprawdzenie bo już sie totalnie zgubiłam

Edit: przelałam resztę, już powinnaś mieć

Edytowane przez annje
Czas edycji: 2011-12-16 o 13:58
annje jest offline  
Stary 2011-12-16, 15:07   #1197
ultrafiolet88
Zakorzenienie

Zygmus, ja bralam tylko uguisu, jestemw 14 zamowieniu, to kiedy bedziesz takie maluchy wysylac? jakos w styczniu w pierwszej polowie? tak tylko orientacyjnie pytam, bo mama podpytuje mnie kiedy swoja kupke dostanie

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline  
Stary 2011-12-16, 15:23   #1198
mysia82
Zakorzenienie

czy mogę się dołączyć? chciałabym zamówić:
-baiphat apple sleepin pack - 1 op
-baiphat peach all-in-one peeling gel- 1 op
-plasterki nesura-5 szt
czy jest szansa na:
-maseczka su:m 37 white award detox mask- 5próbek lub jakis inny bąbelkujący cud tego typu
-missha wrinkle filler bb creme odcien 23 -5 szt probek
-balsam bio-essence inch loss -najchetniej pol opakowania na probe ale jesli nie bedzie chetnej osoby do podzialu http://domokie.blogspot.com/2011/05/...oser-in-7.html

to byloby moje pierwsze zamówienie (jesli mnie przygarniecie) wiec bylabym wdzieczna za odpowiedz ile i na jakie konto mam przesłac

pozwole sobie ostrzec Was przed kupowaniem na stronie www.asiancosmetics.pl dla mnie przygoda skonczyła sie na szczescie jedynie zszarganymi nerwami (choc i ich szkoda):

towar na tej stronce zamówiłam 23 pazdziernika czyli niemal 2 m-ce temu majac swiadomosc, ze na czesc zamówienia bede musiala nieco poczekac. oczywiscie zaplata z gory a ze wzgledu na wartosc zamówienia (ponad 200 zl) transport kurierem gratis.
po miesiacu czekania zadzwonilam na jedyny nr podany na stronie i mily meski glos powiedzial, ze zamowiony towar (m.in. uguisu) jest juz w polsce i czeka na odprawe celna ale w ciagu tyg powinien byc u nich wiec najpozniej za 2 tyg u mnie ale obeicuje zadzwonic jak towar do nich dotrze i beda wysylac do mnie.
minely 3 tyg i nic... wiec znow dzwonie...pan obiecuje zbadac sprawe...i informuje, ze paczka wyszla juz dawno temu.
po kilku dniach nic wiec znow dzwonie.pan znow sprawdza-paczka bedzie jutro. nie ma. znow moj sms (z czasem zaczelam smsowac zeby miec jakis dowod w razie czego) z kolejna prosba o nr nadania.pan zamiast podania nr informuje, ze dhl zgubil paczke i maja mu zwrocic kase. on jutro wysyla nowa.
paczka nie dociera. znow prosze o nr nadania (kilka razy). pan ciagle czeka na inf. wiec lekko strasze podjeciem"bardziej zdecydowanych krokow".pan prosi o jeszcze jeden dzien. pod koniec owego dnia pan dzwoni i mowi , ze jakims cudem obiecana nowa paczka wogole nie wyszla-ustalenie tego zajelo mu prawie 3 dni!!!!obiecuje tez osobiscie nadac nastepnego dnia. o 16-tej pisze, ze kurier jeszcze nie przyjechal. ok 19-ze kurier nie przyjechal i potrzebny jest kolejny dzien.
moje nerwy wybuchaja i wysylam smsa, ze ostateczny termin to 10-ta rano nastepnego dnia i jesli nie otrzymam nr nadania jade zlozyc doniesienie na policje.
efekt jest taki, ze wczoraj dostalam 3 maile: 2 z inf. o anulowaniu zamówienia i 1 z opisem sytuacji: wczoraj rano z winy pracownika paczka ulegla niemal calkowitemu zniszczeniu wiec zwracaja mi pieniadze.
dzieki bogu pieniadze juz na koncie, wiec teraz w akcie zlosci na stracone 2 miesiace p0mozcie mi je wydac z Wami. a sklep www.asiancosmetics.pl omijajcie szerokim lukiem !!!!

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2011-12-16 o 15:49
mysia82 jest offline  
Stary 2011-12-16, 15:35   #1199
jalouse
Wtajemniczenie

Zygmuś Dostałam paczuszkę. Wszystko ok, tylko Lioele Dollish Veil Vita troszeczkę sie rozlałChyba jakoś mało szczelny był słoiczek, bo nie był rozwalony ani nic. Ide testować. Dziękuje bardzo
jalouse jest offline  
Stary 2011-12-16, 17:52   #1200
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
czy mogę się dołączyć? chciałabym zamówić:
-baiphat apple sleepin pack - 1 op
-baiphat peach all-in-one peeling gel- 1 op
-plasterki nesura-5 szt
czy jest szansa na:
-maseczka su:m 37 white award detox mask- 5próbek lub jakis inny bąbelkujący cud tego typu
-missha wrinkle filler bb creme odcien 23 -5 szt probek
-balsam bio-essence inch loss -najchetniej pol opakowania na probe ale jesli nie bedzie chetnej osoby do podzialu http://domokie.blogspot.com/2011/05/...oser-in-7.html

to byloby moje pierwsze zamówienie (jesli mnie przygarniecie) wiec bylabym wdzieczna za odpowiedz ile i na jakie konto mam przesłac

pozwole sobie ostrzec Was przed kupowaniem na stronie www.asiancosmetics.pl dla mnie przygoda skonczyła sie na szczescie jedynie zszarganymi nerwami (choc i ich szkoda):
Ooo dobrze, że ostrzegasz, choć my już wiemy, że w Polsce nie ma co kupować przez "pośrednika", bo te sklepy też zamawiają z e-bay, chyba jeden zamawia też od oficjalnych sprzedawców (asianstore?), ale wątpię by całość asortymentu w ten sposób zdobywali. Tak więc u nas zwykle jest taniej i bezpieczniej

Co do zamówienia to piszemy zamawiane rzeczy na niebiesko (jest wtedy czytelniej). Rozbiórki organizuje (tj kupuje i wysyła) zygmus . I raczej zgodzi się na kupienie tych rzeczy, tylko, że teraz nie ma sensu. Już wielu sprzedawców ostrzega, że zamówienia będą realizowane dopiero po nowym roku. Chyba lepiej poczekać. Może zygmus ma jakieś próbki czy plasterki, ale Baviphaty musiałyby poczekać z zamówieniem :x

Tagi
bb cream, bb krem

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości