Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-09, 22:31   #1
Paulinka675
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Kazar - reklamacja torebki

Ok dwa tygodnie temu kupiłam w Kazarze torebkę. Nie nosiłam jej, nawet nie odczepiłam metki. Dziś patrzę a z boku na torebce, na elemencie skórzanym jest skaza, takie jakby zmatowione miejsce i taki jakby biały meszek, torebka leżała w szapie w woreczku przeciwkurzowym i nie ma takiej możliwości bym to ja ją obtarła, zresztą to na obtarcie nei wygląda tylko jakby wada materiału. Jak myślicie warto reklamować, czy powiedzą mi, że powinnam była dokładniej obejrzeć torebkę w dniu zakupu??

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 08:30   #2
mpt
Zakorzenienie

Dot.: Kazar - reklamacja torebki

Wada tkwiła w produkcie w chwili zakupu, nie byłaś o niej poinformowana i nie była z tego powodu obniżona cena. Masz prawo do wymiany na inną i myślę, że nikt nie będzie robił z tego powodu problemów
Stary 2011-11-10, 17:43   #3
zielona2
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
Ok dwa tygodnie temu kupiłam w Kazarze torebkę. Nie nosiłam jej, nawet nie odczepiłam metki. Dziś patrzę a z boku na torebce, na elemencie skórzanym jest skaza, takie jakby zmatowione miejsce i taki jakby biały meszek, torebka leżała w szapie w woreczku przeciwkurzowym i nie ma takiej możliwości bym to ja ją obtarła, zresztą to na obtarcie nei wygląda tylko jakby wada materiału. Jak myślicie warto reklamować, czy powiedzą mi, że powinnam była dokładniej obejrzeć torebkę w dniu zakupu??

Czy mozesz za jakis czas napisac jak Kazar rozwiazal te sprawe?
zielona2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 17:49   #4
Paulinka675
Zakorzenienie

dziś oddałam torebkę do reklamacji, także czekam 2 tygodnie na odpowiedź z ich strony

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Stary 2011-11-13, 11:15   #5
ellish
Zakorzenienie

oj nie lubie tego sklepu. Raz kupilam buty, mialam 7 dni na zwrot. Zwrócilam po 6 dniach. Nie chcieli mi przyjac, bo nie umieli liczyc do 7:P W koncu zawołali kierownika, wzieli kalendarz i liczyli dzien po dniu, równiaz na palcach czy minąl tydzien od zakupu Zajelo im to 40 min. W koncu przyszla inna kierowniczka, popatrzyla na daty i powiedziala " no przeciez jutro minie tydzien". Jedna baba, co umie liczyc do 7. Nigdy juz tam nic nie kupie.

ellish jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 06:04   #6
PinkSlip
Zakorzenienie

GG do PinkSlip

A ja znów problemu nie miałam. Przyszłam po 2 tyg bo od butów zaczął mi się odpruwać zamek. Złożyłam reklamacje, po czterech dniach odzyskałam pieniążki.

PinkSlip jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 13:34   #7
Paulinka675
Zakorzenienie

trochę się zawiodłam, bo myślałam, że pasek od torebki zostanie wymieniony, część lamówki gdzie było wytarcie została zregenerowana, pozostał jedynie niewielki ciemno bordowy ledwo widoczny ślad więc już się nie kłóciłam...

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

Stary 2011-12-11, 10:23   #8
muchomorrr
Raczkowanie

GG do muchomorrr

Nie dziwi mnie to, że na torebce znalazłaś jakąś skazę. Ciesz się, że jeszcze nie rozpruła Ci się podszewka, czy nie zepsuł zamek lub nie odpadł jakiś element ozdobny. Warto wspomnieć jeszcze o często pojawiającej się pleśni :P
Sprawę z reklamacją, która nie idzie po Twojej myśli można załatwić kłótnią. Może trochę ucierpią na tym Twoje nerwy, ale dostaniesz w końcu to na co zasługujesz. Wystarczy, że postraszysz obsługę zgłoszeniem sprawy do rzecznika ochrony konsumentów a wszyscy srają po gaciach.
Odradzam wszystkim zakupy w tej firmie. Szajs i to za jaką cenę? Buty robione są w większości u producentów na miejscu, w Polsce, takie same modele można zakupić w innych sklepach ale po normalnych kosztach, niestety bez logo firmy :P
muchomorrr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 12:50   #9
julka910
Zakorzenienie

.
Cały ten tylko mój, moimi oczami widziany i sercem przeżywany świat – to wspaniałe piękno, które stworzyło się samo? Czy Bóg je stworzył? Czy wymyślił człowiek? Czy szatan, żeby omamić, zauroczyć, rozkochać a potem zabrać, zgasić, kazać opuścić? Ktokolwiek – kocham.

Edytowane przez julka910
Czas edycji: 2012-07-16 o 12:53
julka910 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości