jak z blondu przejsc na br您 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-08-10, 22:18   #1
goldfish3000
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 543
Wpisy w blogu: 2

Z jasnego blondu na br您... komu si uda這?

I nie wysz豉 czer kopalniana? Ju si zdecydowa豉m ale ogarnia mnie strach Rozja郾iam w這sy ju par dobrych latek i dojrza豉m do decyzji o zmianie kolorku na br您ik,ale taki 豉godny,jasny.Z do鈍iadczenia w豉snego i innych kobitek wiem, 瞠 na rozja郾ionych ka盥y inny kolor wychodzi zdecydowanie bardziej intensywny lub ciemniejszy.Jak wyjd smolaste to si rozp豉cze. Jak farb wybra? A mo瞠 henne? Prosz szanowne wiza篡stki,jeden przyk豉dzik na farb, kt鏎a wyjdzie na w這sach tak jak zadeklarowal producent.
goldfish3000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-10, 22:23   #2
tessalia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375
Dot.: Z jasnego blondu na br您... komu si uda這?

Mnie si uda這 przej嗆 z jasnego blondu do br您u. Tylko, 瞠 ja mam jasne naturalnie, wi璚 efekt wyszed ok. A Tobie radzi豉bym przechodzi stopniowo do koloru i na pocz徠ku zafundowa sobie ciemny blond ew. jasny br您. Polecam farb L'oreal Excellence Cream.
Stary 2006-08-10, 22:39   #3
asia_s
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

Mnie si uda這, ale robio豉m koloryzacje u fryzjera, z w sumie platynowego blondu, mam teraz sredni, w miare wyp逝kiwania(bop na rozja郾ionych wyp逝kuje si do嗆 mocno) br您ik. Co do farb z drogerii to moze by r霩nie, sama robi豉m jasnym br捫em i ka盥ym innym br您em i za ka盥ym razem wychodzi豉 mi w豉snie smo豉. Wi璚 my郵e, ze warto do fryzjera si uda, on dobierze kolorek, w razie czego zmiesza odpowiednie odcienie, aby wyszed taki, jaki oczekujesz.
a je郵i chcesz robi sama to wybierz co w odcieniu 鈔edniego blondu raczej na pocz徠ek
asia_s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 13:40   #4
Duszek16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Siemka! Mam aktualnie rozjasniony blond i odrosty ;/ chcia豉bym zafarbowac si na br您! chcia豉bym zeby kto poleci mi farb i w jaki spos鏏 j nak豉da zeby kolor wyszed jednolicie! z g鏎y dzi瘯i za odpowiedz!
Duszek16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 18:17   #5
Madlenka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422

Ja tak sama niedawno zrobi豉m i super sie czuje w br您ie
Um闚i豉m si z fryzjerk mia豉m sobie sama wybrac kolorek faerby a ona mia豉 mi na這篡. Kupi豉m 鈔edni br您 palette, a fryzjerka powiedzia豉, 瞠 ona mi tego an w這ski nie na這篡 bo wyjdzie czarny... Polecia豉m po londe 鈔edni blondzik. I wysz這 suuuuper! Br您ik niesamowicie nasycony, jako ze palette to sie w這s闚 trzyma a kolor nie jest za ciemny jak to przy palette bywa這... Do tego polecam Ci, 瞠bys poprosi豉 fryzjerke o refleksy. Mi powiedzia豉, 瞠 m鎩 blnod jest bardzo 豉dny i zrobi豉 mi cieniute鎥ie refleksy. S s豉bo widoczne, ale jednak s-i w豉snie o to mi chdozi這 瘸dnego tandetnego baleja簑-po prostu ciemne w這ski pod 鈍iat這 wida kilka cienute鎥ich pasemeczek...
Powodzenia w zmianie na br您ik
Stary 2007-01-30, 18:27   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez Duszek16 Poka wiadomo嗆
Siemka! Mam aktualnie rozjasniony blond i odrosty ;/ chcia豉bym zafarbowac si na br您! chcia豉bym zeby kto poleci mi farb i w jaki spos鏏 j nak豉da zeby kolor wyszed jednolicie! z g鏎y dzi瘯i za odpowiedz!
Farba to indywidualny wyb鏎, bo r騜nie w這sy reaguj i odmienne s oczekiwania ( zoabacz KWC). Ja radzi豉bym uda si do fryzjerki, ale jesli chcesz to zrobi sama:
- najpierw pokrywasz w這sy rozja郾ione z pomini璚iem odrost闚( normalnie , je郵i si ma odrosty ja郾iejsze robi sie odwrotnie, ale w tym przypadku odrosty wch這n barwnik normalnie a reszta, wprawdzie mocniej, ale b璠zie on schodzi b造skawicznie wobec braku pigmentu we w這sach rozja郾ionych, tote powinnas pokry najpierw w這sy w豉snie rozja郾ione by nasyci造 si ocniej barwnikiem).
- po kilkunastu minutach ( 20-30) na ok 10 min pokrywasz odrosty ( czyli post瘼ujesz odwrotnie jakbys mia豉 jasne odrosty a ciemne w這sy).
Musisz pamietac , 瞠 jesli d逝窺zy czas rozja郾ia豉 w這sy nie maj one pigmentu wobec czego barwnik farby nie ma si czego doczepi, co spowoduje , 瞠 przez kilka farbowa farba z rozja郾ionych cz窷ci b璠zie schodzi豉 szybciej. je郵i masz fundusze mozesz uda si na zabieg prepigmentacji ( nasycania w這s闚 pigmentem co pwoduje, ze kolor chwyta trwale i jest wyra幡y) , kt鏎y jest wykonywany w dobrych salonach fryzjerskich.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 19:01   #7
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Robi豉m tak wiele razy, raz w t, raz w tamt stron Zawsze u fryzjerki Bo te drogeryjne farby zawsze wychodz u mnie inaczej ni na palecie czy opakowaniu
Stary 2007-01-30, 23:04   #8
ZAZA81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 287

Mi sie uda這 zupe軟ie przez przypadek-po prostu 磧e dobra豉m farbe(mia豉m w這sy platynowy blond i chcia豉m je troszke przyciemni-kupi豉m 鈔edni blond)i wyszed mi intensywny br您 -na szcz窷cie!!!Bo teraz wszyscy m闚i 瞠 wygl康am o niebo lepiej,a ja sama czuje sie 鈍ietnie-polecam tak zmiane

moje ciuszki na wymiane

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...10#post5911110
ZAZA81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-31, 09:37   #9
goosja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Hej dziewczyny :P Przyznam, 瞠 troszk nie rozumie Waszych obaw Czy w drogeriach, w kt鏎ych kupujecie farby nie ma pr鏏ek danego kosmetyku? U mnie s, malutkie buteleczki, za 1,5z.
Co do samego tematu, farbowa豉m dwa tygodnie temu w這sy mojej przyjaci馧ce w豉郾ie, z platynowego, farbowanego blondu na 鈔edni br您.
Te ba造鄉y si, 瞠 kolor wyjdzie czarny, dlatego kupi造鄉y 3 takie pr鏏ki w r騜nych odcieniach (farba z L'Oreal jaka, poszukam i za chwilk zedytuj :P) i ka盥y odcie nak豉da造鄉y najpierw na ko鎍闚ki. Tym sposobem pozby造鄉y si koloru czarnego, rudego (no powa積ie, z ciemnego br您u zrobi si rudy) i zosta pi瘯ny, intensywny br您
Tobie te polecam na這瞠nie specyfiku najpierw na ko鎍闚ki, by unikn望 rozczarowanie
goosja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-31, 10:20   #10
Adzia17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

witam je郵i to jeszcze aktualne to polecam Ci "palon kaw" z joanny. kolorciemny prawie jak czarny a mieni sie na br您.
Adzia17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-04, 00:17   #11
gwiazdka**
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

f2
Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Poka wiadomo嗆
I nie wysz豉 czer kopalniana? Ju si zdecydowa豉m ale ogarnia mnie strach Rozja郾iam w這sy ju par dobrych latek i dojrza豉m do decyzji o zmianie kolorku na br您ik,ale taki 豉godny,jasny.Z do鈍iadczenia w豉snego i innych kobitek wiem, 瞠 na rozja郾ionych ka盥y inny kolor wychodzi zdecydowanie bardziej intensywny lub ciemniejszy.Jak wyjd smolaste to si rozp豉cze. Jak farb wybra? A mo瞠 henne? Prosz szanowne wiza篡stki,jeden przyk豉dzik na farb, kt鏎a wyjdzie na w這sach tak jak zadeklarowal producent.
uwazam ze jak nigdy nie farbowa豉s w這sow na ciemny to powinnas udac sie do dobrego fryzjera, specjalista doradzi ci jaki odcien ciemnego koloru bedzie dla ciebie pasowa i sprosta twoim oczekiwaniom,takie proby samodzielne w domu i zle dobrany kolor po這zony na rozjasniane wosy czesto konczy sie p豉czem i zielonym odcieniem , bo kolor terzeba dobrac aby nie zgryz sie z tym co masz teraz, zw豉szcza jak d逝go rozjasniasz ro w這sy tymbardziej inaczej przyjma! wiem co mowie i radze ci dobrego fryzjera! pozdrawiam i zycze powodzenia!
gwiazdka** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-04, 16:15   #12
MisQa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 701
GG do MisQa

Cytat:
Napisane przez Adzia17 Poka wiadomo嗆
witam je郵i to jeszcze aktualne to polecam Ci "palon kaw" z joanny. kolorciemny prawie jak czarny a mieni sie na br您.
r闚niez polecam, mia豉m bardzo jasny blond a teraz maluj na ten kolorek i jest super, w這ski ciemne i nikt nie chce mi uwierzy, 瞠 naturaln blondynk jestem
MisQa jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-01, 14:11   #13
veiled
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 553
GG do veiled

czy to prawda, ze jesli sie przejdzie z np. platynowego blondu na sredni blond to stan wloskow sie wyraznie poprawia?
Stary 2009-11-19, 18:42   #14
AimiA
SPAMER
Nieop豉cona reklama

Wiadomo軼i: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA

Cytat:
Napisane przez veiled Poka wiadomo嗆
czy to prawda, ze jesli sie przejdzie z np. platynowego blondu na sredni blond to stan wloskow sie wyraznie poprawia?
od samego farbowania nie, ale im ciemniejsze w這sy tym bardziej s l郾i帷e, farbowanie w這s闚 zwi瘯sza 鈔ednic w這sa (ze wzgl璠u na wype軟ienie 逝sek barwnikiem) podczas gdy rozja郾ianie to chemiczne uszkadzanie 逝ski i niszczenie ilo軼i barwnika, rozja郾ianie zw豉szcza do platyny jest o wiele agresywniejszym zabiegiem ni farbowanie na jakikolwiek kolor. Podsumowuj帷 ciemniejsze w這sy wygl康aj na zdrowsze, bo intensywniej b造szcz i wydaj si odrobin grubsze oraz rozja郾iaj帷 w這sy np. przez rok zniszczysz je o wiele wiele bardziej niz farbuj帷 je przez rok z tak sam cz瘰totliwo軼i.
AimiA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-09, 13:18   #15
Blond Wenus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120

Mi sie nie uda這 niestety z platyny na taki 鈔edni blond. Kiedy fryzjerka zrobi豉 mi na platynie pasemka ciemny blond i po 2 myciach sp造n窸o po mnie to jak po kaczce i pozostawi這 tylko taki szary kolor kt鏎y wymiachal sie z ta paltyn... ohyda/// po tej tragedii przy nast瘼nym farbowaniu by豉m zmuszona znowu cale w這sy zafarbowa na jasny odcie, bo to nie mia這 sensu ja w szarych w這sach chodzi nie zamierza豉m. No a ostanio to mi sie udalo z platyny osi庵n望 zloty blond(znaczy taki z tych jasniejszych dokona豉m tego najpierw farbuj帷 wlosy Wellatonem karmelowa czekolada...no ale jak wiadomo zaczal w krotce splywac i zrobi sie raczej wyp這wia造 i po miesi帷u na to zloty blond Wellaton no i bylo tak jak na pude趾u tego zlotego Wellatonu(bo juz troche wlosy zlapaly pigmenu) tak瞠 tak to wyglada這 ale ja i tak love platynke albo cos jak pszeniczny blond wiec znowu mam b. jasny blond
Blond Wenus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-25, 19:44   #16
Mikaella
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
z blondu na br您 tylko na chwil:)

Witam! Wie mo瞠 kto gdzie w Warszawie mozna zrobi koloryzacj ZMYWALNA farb? mam blond w這sy (rozjasnione) chce tylko na pare dni by br您owow這sa ale nie chc potem mie deoloryzacji. My郵a豉m o JLD ale tam tylko trwa造mi farbuj. No i zale篡 mi na 豉dnym odciniu, czyli nie chc i嗆 do fryzjerki kt鏎a zafarbuje farb kt鏎 sama kupi tylko sama dobierze.
Mikaella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-25, 20:23   #17
Kasza Manna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 354
Dot.: z blondu na br您 tylko na chwil:)

Zmywalna jest tylko szamponetka, tu nie ma co si bawi w odwiedziny u fryzjera Z delikatniejszych polecam Joann, nie bierz si za Palette, Deli i Marion, bo na pewno si nie spior do ko鎍a.

No i oczywi軼ie nie wiem, jakiego koloru masz sw鎩 blond, je郵i baaardzo jasny, to mo瞠sz nie odzyska swojego odcienia.
Stary 2011-11-11, 23:38   #18
angelika 1984
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
jak z blondu przejsc na br您

witam .Chcia豉mbym sie doradzic jak z rozjasnionych w這s闚 przejsc na br您 tylo 瞠by nie by ciemny i 瞠by nie wyszed mi rudy kolor??Jaki odcienie brazu polecacie 瞠by nie wysz造 czarne lub rude??? Jeszcze pytanko czy farbowac w domu czy lepiej u fryzjera?? zdjecie kt鏐 do豉czam to mniej wiecej taki kolor br您u jaki bym chcia豉
angelika 1984 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-14, 09:33   #19
sylwiakoszykowa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 733
Dot.: jak z blondu przejsc na br您

zdj璚ia nie widz , a je郵i chcesz przej嗆 z blondu na br您 zaopatrz si w 軼i庵acz koloru do kupienia w sklepie fryzjerskim
Stary 2011-11-14, 09:54   #20
narvia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 438
GG do narvia

軼i庵aczem chyba te nie p鎩dzie, ja mia豉m br您 par razy nak豉dany po 軼i庵aniu koloru i ka盥y p逝ka si najpierw na szaro, a potem zupelnie ulatnia.

Chyba po prostu musisz pofarbowa par razy i za kt鏎ym w ko鎍u z豉pie. Tylko kondycja w這s闚 mo瞠 by straszna...

Zdj璚ia nie widz.
narvia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-15, 10:00   #21
angelika 1984
Przyczajenie

a co myslicie o takim kolorku ??? pierwszy to mro積y kasztan a drugi orzchowy br您 ???poni瞠j za陰czam zdjecie z kolorom w這s闚 kt鏎y jest teraz aktualny i z dwoma farbami z kolorami kt鏎e bym bardzo chcia豉 miec na g這wie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg e6d58e6d20f5c0640aca81c0bad12047.jpg (29,0 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg joanna_naturia_241.jpg (21,1 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3ebddc2ff3.jpg (65,8 KB, 98 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1127893eaa.jpg (34,6 KB, 91 za豉dowa)
Stary 2011-11-15, 10:04   #22
angelika 1984
Przyczajenie

kt鏎y z tych braz闚 mam wybrac orzchowy br您 czy mrozny kasztan ???kt鏎y by mi pasowa????

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

chodzi mi tez o to 瞠by mi nie wysz這 za ciemno a nawet czarny ani rudy ???nie jestem pewna czy tem mro積y kasztan ni wyjdzie z rudym refleksem
Stary 2011-11-25, 15:12   #23
justpl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

jak my郵icie da這 by rade uzyskac taki kolor na ciemny blondzie ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlo.jpg (11,2 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlo2.jpg (15,7 KB, 59 za豉dowa)
justpl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-26, 23:43   #24
RedInspiration
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Z blondu na br您?

Od paru miesi璚y kusi mnie, 瞠by pofarbowa w這sy. M鎩 naturalny kolor to 鈔edni blond (taki raczej ciemny ni jasny), wi璚 oczywi軼ie najpierw pr鏏owa豉m z jasnymi pasemkami, wszyscy dooko豉 si zachwycali , ale mi si nie podoba...
Chcia豉bym pofarbowa w這sy na br您, co w stylu czekolady
My郵icie, 瞠 to b璠zie tragedia?
RedInspiration jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.