odżywka do paznokci eveline - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-31, 23:24   #631
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Witam
Mam parę pytań związanych z odżywkami Eveline
Kupiłam wersję 6w1, z tego co u Was wyczytałam, to najlepiej używać jako baza i zabezpieczać skórki oliwką Czy jakieś istotne informacje przegapiłam ?
Po raz pierwszy od 2 lat udało mi się wyhodować takie paznokcie, ale ładniej wyglądają pomalowane kolorem przy tej długości, a lakier je niszczy. Wcześniej używałam balsamu 2x5, ale teraz to tylko na skórki mogę go kłaść, więc pomyślałam o Eveline

U mnie lakiery nie niszczą paznokci, wręcz odwrotnie, wzmacniają, chronią paznokcie przed mechanicznymi uszkodzeniami Grunt to mieć dobrą baze pod lakier kolorowy, dzięki niej płytka nie przebarwi się, ja mam z inglota odżywkę silk wrap, która sprawdza mi się pod lakier, a jako utwardzacz, nabłyszczacz, ostatnią warstwę, top coat kładę odżywkę Eveline. Ale są też produkty stricte do tego celu przeznaczone.
Korah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 12:06   #632
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie lakiery nie niszczą paznokci, wręcz odwrotnie, wzmacniają, chronią paznokcie przed mechanicznymi uszkodzeniami Grunt to mieć dobrą baze pod lakier kolorowy, dzięki niej płytka nie przebarwi się, ja mam z inglota odżywkę silk wrap, która sprawdza mi się pod lakier, a jako utwardzacz, nabłyszczacz, ostatnią warstwę, top coat kładę odżywkę Eveline. Ale są też produkty stricte do tego celu przeznaczone.
Zdecydowanie nie mogę o moich lakierach powiedzieć, żeby mi wzmacniały paznokcie faktycznie chronią np. jak myję podłogi, ale zdecydowanie wpływają na suchą płytkę i rozdwajanie
Na przebarwienia nigdy nie narzekałam, całe życie kupowałam lakiery w granicach 2-7zł i tylko jeden, granatowy barwił mi nieco płytkę W każdym razie jakbym miała tyle nałożone na paznokciach jednocześnie to nie czułabym się zbyt dobrze, nigdy nie miałam nawet w ręce top coatu po prostu 2 warstwy lakieru

XminorXlosX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 13:29   #633
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie mogę o moich lakierach powiedzieć, żeby mi wzmacniały paznokcie faktycznie chronią np. jak myję podłogi, ale zdecydowanie wpływają na suchą płytkę i rozdwajanie
Na przebarwienia nigdy nie narzekałam, całe życie kupowałam lakiery w granicach 2-7zł i tylko jeden, granatowy barwił mi nieco płytkę W każdym razie jakbym miała tyle nałożone na paznokciach jednocześnie to nie czułabym się zbyt dobrze, nigdy nie miałam nawet w ręce top coatu po prostu 2 warstwy lakieru
Ja też długo nie mogłam się przekonać do nakładania wielu warstw, ale przyzwyczaiłam się do tego, nie widać ich pod warunkiem, że są dobrej jakości i wystarczy nakładać cieniutko. Uważam, że warto, bo w moim przypadku manicure dłużej wytrzymuje dzięki bazom i topom. Są też topy fajnie przyspieszające wysychanie całego manicure.

Co do niszczenia się płytki, dużo zależy od jakości lakieru. Może postaw na te niezawierające szkodliwych substancji np inglot albo Zoya, ale wiele tańszych jest godnych polecenia, np Avony albo Eveline, Bell czy Pierre Arthes hypoalergiczne. Ja mam niewiele lakierów "no name", zawiodłam się też na Wibo i Miss Sporty, które może kosztują niewiele, ale właśnie niszczyły mi paznokcie.
Korah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:00   #634
201612060923
Konto usunięte

Ja nie używam top coatów, dla mnie są one zbędne. Czasem na frencza lub jasne pastele nakładam diamentową odżywkę z Eveline i jest dobrze. Na moich paznokciach lakier trzyma góra 4 dni, więc żaden wysiłek oraz kasa włożone w jakieś utrwalacze manicure nie opłacają mi się. A pod lakier 1-2 warstwy odżywki, najczęściej diamentowej Eveline
Mi lakiery bez bazy niszczą i wysuszają paznokcie u rąk, są one wtedy kruche i matowe, jedynie Eveline i Sensique mi nie szkodzą aż tak. A najgorszy to był(i niestety nadal jest) lakier Essence Colour&Go
U stóp co ciekawe lakier mi paznokcie...wzmacnia:haha ha: Są twardsze, zaś końcówki bielsze
201612060923 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 21:43   #635
Klementyna12
Zadomowienie

Ja wykończyłam już chyba trzecią butelkę SOS
Tu efekty po pierwszej:
http://maziarnia.blogspot.com/2012/0...os-efekty.html
Klementyna12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 13:14   #636
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Ja wykończyłam już chyba trzecią butelkę SOS
Tu efekty po pierwszej:
http://maziarnia.blogspot.com/2012/0...os-efekty.html
Ja mam już chyba 5 buteleczkę odżywki S.O.S
Jest świetna!
Stary 2013-06-24, 13:42   #637
twojmotyl
Raczkowanie

Oj odżywki do paznokci eveline mnie uszczęśliwiły
Moje paznokcie były zawsze jak piórka - cienkie i kruche - nie było mowy o jakimkolwiek utrzymaniu długich paznokci.

Teraz moje pazurki są twarde i się nie łamią.
Gdzie nie pójdę to wszyscy sie nimi zachwycają. Na prawdę widzę prawdziwy podziw gdy mówię, że to moje własne. To strasznie miłe dla kogoś kto całe wieki marzył o mocnych paznokciach a nic nie pomagało.
twojmotyl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 02:20   #638
201607111632
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Ja mam już chyba 5 buteleczkę odżywki S.O.S
Jest świetna!
Mi się po 3 butelkach znudziła i zainwestowałam w maxymalny wzrost paznokci, zobaczymy co z tego będzie Na razie po 2 tygodniach paznokcie są mega twarde i ostre, mogę sobie nimi zrobić krzywdę
201607111632 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 17:29   #639
darciakova
Przyczajenie

Dot.: odżywka Eveline do rozdwajających się paznokci

Osobiście problemy z paznokciami miałam od zawsze, pewnie jest to kwestia witamin. Nigdy szczególnie mi to nie przeszkadzało, wystarczyło, że pomalowałam paznokcie na jakiś wyraźny kolor i rozdwojenia nie było widać. Mam dużą płytkę paznokcia, więc ich krótka długość również nie była specjalnie dostrzegalna. Jednak po pewnym czasie znudzilo mi sie malowanie paznokci co dwa dni (bo wlasnie tyle wystarczylo aby lakier zszedl wraz z rozdwajającym się paznokciem), więc postanowiłam kupić sobie jakąś odżywkę. Najpierw stosowałam Power 3in1 z firmy lycra jednak nie przynosiła ona efektów. Następnie kupiłam właśnie SOS eveline i jestem nią zachwycona! Wystarczyło kilkanaście dni, a moje paznokcie zupełnie odżyły. ;-) Znikły wszystkie przebarwienia, płytka wygląda na zdrową i jest naprawdę mocna! Teraz, aby zapobiec powrotowi problemu odżywkę tę aplikuję pod lakier, a do tego dorzucam jeszcze niewykorzystaną odżywkę z lycra w celu utrwalenia i jestem bardzo zadowolona. Lakier utrzymuje się jakieś 4-5 dni, niezależnie z jak "badziewnej" firmy jest.
darciakova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 20:55   #640
stelline
Raczkowanie

GG do stelline Send a message via Skype™ to stelline

Moje paznokcie uratowała odżywka Eveline Maksymalny Wzrost Paznokci. Zawsze miałam problem z łamliwością, rozdwajaniem...kiedys trafiłam na promocję na ten produkt w sklepie i od tamtego czasu stosuję go regularnie. Naprawdę polecam, bo nigdy nie przypuszczałam, że coś będzie w stanie tak zmienić kondycję moich pazurków.
http://zwyklastronazycia.blogspot.com- tu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Recenzje kosmetyków, książek, filmów, przemyślenia, tutoriale fryzurowe i makijażowe, przepisy i wiele innych. Zapraszam!
stelline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 18:06   #641
Nancy3320
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Masterka Pokaż wiadomość
Witam, jestem w trakcie używania odżywki Eveline, jakoś 2 tydzień i póki co jestem bardzo zadowolona. Takich ładnych, nierozdwajających się paznokci nie miałam chyba nigdy Póki co ładnie rosną, nie rozdwajają się wydają się być twardsze. Mogę polecić ją śmiało
Pozdrawiam !
Hej Ja tej odżywki uzywam od prawie dwoch tygodni,i efekty są,i to w miare widoczne. Paznokcie sa twardsze (jak narazie) sie nie lamia. ponadto odzywka nadaje im bardzo ladny,mleczny kolor zwlaszcza przy nalozeniu 3,4 warstwy. Polecam !
Nancy3320 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 20:16   #642
Nika_fashion_lifestyle
Raczkowanie

Ja też zużyłam już kilka buteleczek Eveline SOS i efekty genialne Jak połączę z lakierem żelowym to wyglądają prawie jak tipsy;P
Stary 2013-07-24, 23:54   #643
ginza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nika_fashion_lifestyle Pokaż wiadomość
Ja też zużyłam już kilka buteleczek Eveline SOS i efekty genialne Jak połączę z lakierem żelowym to wyglądają prawie jak tipsy;P
mi te odżywki Eveline ratują paznokcie, miałam łamliwe i rozdwajające, ciężko było zapuścić, a teraz aż ciężko mi uwierzyć że to moje paznokcie poza tym lubię ich delikatny kolorek
Stary 2013-07-25, 01:49   #644
denikaa
Raczkowanie

GG do denikaa

Kolorek jest świetny, ale trzeba pomalować go kilka razy, a na to zwykle nie mam czasu.
Stary 2013-07-27, 11:47   #645
applejack
Przyczajenie

Witam,
A czy słyszałyście o tym, że zawarty w odżywce formaldehyd jest zaliczany do substancji rakotwórczych?
applejack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 14:53   #646
sistermorphine
Rozeznanie

stosuję od jakiegoś miesiąca. paznokcie są twarde i wytrzymałe, ale nie zauważyłam, żeby rosły szybciej niż dotychczas. za tę cenę rewelacyjna, polecam.

sistermorphine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 10:17   #647
agaszak
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez applejack Pokaż wiadomość
Witam,
A czy słyszałyście o tym, że zawarty w odżywce formaldehyd jest zaliczany do substancji rakotwórczych?
Słyszałyśmy a słyszałaś że teflon też jest rakotwórczy. Rozumiem że wrócisz do żeliwnych albo aluminiowych patelni ??

No przepraszam za złośliwości juz mnie maxymalnie wnerwia ta panika na forach. Jak kupujesz lek bo jesteś chora czytasz ulotkę tak??
Jak kupujesz w drogerii krem to kupujesz z zamkniętymi oczami czy kupujesz krem do pasujący do Twojej cery??
Jak kupujesz farbę do włosów to czytasz sposób zastosowania czy używasz wg własnego widzimisię??
To samo dotyczy lakieru zawierającego formaldehyd. W pudełeczku jest ulotka- to sie czyta i stosuje wg zaleceń producenta. Jak mi coś szkodzi to odstawiam. Leki tez uczulaja mimo stosowania wg zaleceń.

I dziękuję za uwagę
agaszak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:24   #648
AyeFeisty
Przyczajenie

Wszędzie tak trąbią o tym produkcie, że szok. Ogólnie, ja używam jej już dośc długo, bo mam trzecią butelkę. Kupuję ją dlatego, bo nic lepszego nie potrafię znaleźć, jednak - daleko jej do ideału. Fakt, że paznokcie się nie rozdwajają, ale mimo wszystko się łamią. Kilka dni temu tak mi pękł paznokieć, że nie nie mogłam uwierzyć. Pierwszy raz w życiu coś takiego mi się stało, a przecież wciąż stosuję Eveline. Ogólnie jest ona dobra, ale nie spodziewaj się nie wiadomo czego. Całuję
Stary 2013-07-31, 08:47   #649
applejack
Przyczajenie

AyeFeisty, a jakich innych odżywek próbowałaś?

Edytowane przez applejack
Czas edycji: 2013-07-31 o 08:49
applejack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 20:06   #650
bonitkaa
Przyczajenie

Ostrożnie!!!!

Odżywki do paznokci Evelie to najgorsze dziadostwo jakie mogło je spotkać......i do tego dziadostwo bardzo mściwe!!!!! Te odżywki przez swój skład powodują chorobę paznokci jaką jest ONYCHOLIZA!!!!! Poprostu paznokieć zostaje uszkodzony chemicznie i odchodzą od łożyska.Najpierw jest duży ból przy nakładaniu,pózniej często pojawiaja się pod paznokciami jakby zadry a o poprostu krew a na sam koniec biała linia paznokcia staje się nie równa- co jest już odchodzeniem paznokcia od łożyska. Wiem co mówię!!!! właśne jestem w trakcie leczenia a miało być tak pięknie
bonitkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 17:42   #651
Tysiiia93
Raczkowanie

GG do Tysiiia93

Witam, ja używam odżywek Eveline już od roku. Dzięki nim oraz stałemu malowaniu paznokci lakierami oduczyłam się ich obgryzania. Tak więc w moim wypadku lakiery były ratunkiem dla paznokci, które jeszcze nie tak dawno były w strasznym stanie Jakoś nie widzę pogorszenia stanu paznokci, mimo tego, że maluję je prawie codziennie .Pozdrawiam

Tysiiia93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 23:59   #652
RozowaMulina
Raczkowanie

Dot.: Ostrożnie!!!!

Cytat:
Napisane przez bonitkaa Pokaż wiadomość
Odżywki do paznokci Evelie to najgorsze dziadostwo jakie mogło je spotkać......i do tego dziadostwo bardzo mściwe!!!!! Te odżywki przez swój skład powodują chorobę paznokci jaką jest ONYCHOLIZA!!!!! Poprostu paznokieć zostaje uszkodzony chemicznie i odchodzą od łożyska.Najpierw jest duży ból przy nakładaniu,pózniej często pojawiaja się pod paznokciami jakby zadry a o poprostu krew a na sam koniec biała linia paznokcia staje się nie równa- co jest już odchodzeniem paznokcia od łożyska. Wiem co mówię!!!! właśne jestem w trakcie leczenia a miało być tak pięknie
Fakt, odżywki nie mają najlepszego składu, ale nie u każdego wywołują uczulenie. Ja stosuję je od roku, może półtora i nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych (może poza suchymi skórkami przy niestarannej aplikacji). Po prostu trzeba na nie uważać i gdy tylko zauważymy coś niepokojącego przestać ich używać.

Wymianka
RozowaMulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 00:34   #653
Tatyana
Raczkowanie

Ja polecam eveline jest ich cała linia. Nie mogę uwierzyć że mam takie ładne paznokcie Nie zamieniłabym na żadną inną odżywkę! A próbowałam wielu. Szkoda, że odkryłam je tak późno!

Co do substancji rakotwórczych - nie jesteśmy już w stanie ich uniknąć niestety Nasze środowisko, kosmetyki i jedzenie są naładowane tym, więc nie wiem skąd panika nad odzywkami?! Wiadomo: wszystko w nadmiarze szkodzi! Dlatego staram się kłaść cieniutkie warstwy wszystkich kosmetyków jakich używam.
Stary 2013-08-07, 21:23   #654
elsinoe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Tatyana Pokaż wiadomość
Ja polecam eveline jest ich cała linia. Nie mogę uwierzyć że mam takie ładne paznokcie Nie zamieniłabym na żadną inną odżywkę! A próbowałam wielu. Szkoda, że odkryłam je tak późno!

Co do substancji rakotwórczych - nie jesteśmy już w stanie ich uniknąć niestety Nasze środowisko, kosmetyki i jedzenie są naładowane tym, więc nie wiem skąd panika nad odzywkami?! Wiadomo: wszystko w nadmiarze szkodzi! Dlatego staram się kłaść cieniutkie warstwy wszystkich kosmetyków jakich używam.
U mnie też się świetnie sprawdzają i nie zamierzam odstawiać. Właśnie pomalowałam sobie świeżutko paznokcie 8w1 Eveline
Stary 2013-08-09, 08:15   #655
agnetha84
Przyczajenie

Uważajcie na odżywkę 8w1!
Strasznie niszczy paznokcie.
Sama bylam nią bardzo zachwycona, fajnie paznokcie wyglądały - prawie jak hybrydki Paznokcie szybko mi odrastały.

Jakiś czas temu zaczęły mnie palce boleć ale olałam to. kilka dni później zauważyłam, że łożysko paznokcia (ożysko paznokcia to tkanki położone bezpośrednio pod płytką. Łożysko nosi paznokieć i go odżywia ale nie przyczynia się do jego wzrostu) ulega znacznemu i nierównemu zmniejszeniu Jak tak dalej pójdzie to odejdzie mi cały paznokieć, więc zaczęłam szukać w necie czegoś na ten temat.

W dodatku na paznokciach pojawily sie białe plamki, które oznaczają że coś niedobrego się dzieje.

Szybko odnalazłam stronę, której treść mnie totalnie przeraziła!

http://www.urodaiwlosy.pl/2013/07/zm...o-kuracji.html

Od razu przystąpiłam do zmywania tej odżywki i zamówiłam olejek z drzewa herbacianego!

Uważajcie na tą odżywkę
agnetha84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 15:47   #656
201612060923
Konto usunięte

Ja teraz mazałam nieco diamentowej, ale coś czuję, że ona mi n ie służy...
Ja tych formaldehydów się NIE boję, skoro używam odżywek Eveline to chyba już dawno bym leżała w szpitalu albo grobie, a tak mam się świetnie, moje pazurki także
Stary 2013-08-14, 13:42   #657
sistermorphine
Rozeznanie

odkąd się dowiedziałam, że tyle dziewczyn miało problemy przez tę odżywkę, ciągle doszukuję się plam na paznokciach. dokończę opakowanie i szukam czegoś innego.

sistermorphine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:45   #658
marnapopiska
Przyczajenie

GG do marnapopiska

nie chciałabyś może dostać ode mnie takiej odżywki ? użyłam jej chyba z siedem razy, niestety moje paznokcie jej nie zaakceptowały, a szkoda mi jej wyrzucić
marnapopiska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 11:52   #659
paula1109
BAN stały

Dot.: Ostrożnie!!!!

Cytat:
Napisane przez bonitkaa Pokaż wiadomość
taaaaakkk ? to może pochwal się tymi paznokciami i nam pokaż (!)
ja jestem bardzo za tą odżywką !!

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez agnetha84 Pokaż wiadomość
Uważajcie na odżywkę 8w1!
Strasznie niszczy paznokcie.
Sama bylam nią bardzo zachwycona, fajnie paznokcie wyglądały - prawie jak hybrydki Paznokcie szybko mi odrastały.

Jakiś czas temu zaczęły mnie palce boleć ale olałam to. kilka dni później zauważyłam, że łożysko paznokcia (ożysko paznokcia to tkanki położone bezpośrednio pod płytką. Łożysko nosi paznokieć i go odżywia ale nie przyczynia się do jego wzrostu) ulega znacznemu i nierównemu zmniejszeniu Jak tak dalej pójdzie to odejdzie mi cały paznokieć, więc zaczęłam szukać w necie czegoś na ten temat.

W dodatku na paznokciach pojawily sie białe plamki, które oznaczają że coś niedobrego się dzieje.

Szybko odnalazłam stronę, której treść mnie totalnie przeraziła!

http://www.urodaiwlosy.pl/2013/07/zm...o-kuracji.html

Od razu przystąpiłam do zmywania tej odżywki i zamówiłam olejek z drzewa herbacianego!

Uważajcie na tą odżywkę
paznokcie po tipsach ?
paula1109 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 14:18   #660
martynka92g
Przyczajenie

Hejj używam odżywki 8 w 1 i jak dla mnie rewelacja
Moje paznokcie zawsze były krótkie i miękkie a teraz .. jest czym sie pochwalić ! Za tak małą cene jest naprawde rewelacyjna
ALEE !! należy ją stosować tylko i wyłącznie tak jak zaleca producent w przeciwnym razie efekty są odwrotne .
martynka92g jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
eveline, obgryzania, odżywki, paznokcie, pomoc

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości