odżywka do paznokci eveline - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-10-04, 15:40   #691
dealerka
Raczkowanie

Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja używam diamentowej Eveline na spółkę z mamą, ale w razie czego kupiłyśmy od razu też płynne szkło, bo z tego co czytałam nie zawiera tego paskudztwa, które może zaszkodzić Myślicie, że to dobry pomysł by jedną evelinkę zastąpić drugą gdyby coś się działo?
dealerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 14:42   #692
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

mi mega zniszczyła paznokcie, niestety
rozdwajają się teraz na potęgę
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 01:19   #693
xdarling
Raczkowanie

Pomocy ! Używam Eveline już dłuuższy czas, ale ogólnie bardzo nieregularnie, może miałam przez ten czas dwa 'cykle' takie regularne.. W sierpniu, po wypadku zauważyłam jak zmyłam przed operacją paznokcie że na prawej ręce mi zżółkły, bolał mnie strasznie kciuk i miałam jakby krew pod nimi. Byłam święcie przekonana że to wina tego że połamało mi ręke, że pewnie się uderzyłam a zżółkły od jodyny bo miałam operację. Jednak później zauważyłam (ból i ta 'krew' znikły) że mam takie 'białe' plamki pod tą linią brzegu paznokcia a że mam łuszczyce zwaliłam to na łuszczycę, że pewnie atakuje mi paznokcie. Jednak w żaden sposób nie mogę się tego pozbyć, pokażę Wam zdjęcia kciuka i małego palca u prawej ręki, paznokcie takiej długości mi wystarczają - urosły tak po eveline, natomiast paznokcie na lewej to w ogóle inna bajka... masakra jakaś. Dziewczyny, czy to możliwe że robi mi się łuszczyca czy to tak jak innym dziewczynom po 8w1 ta onyholiza (?)

Taak wiem, paznokcie mam obrzydliwe, od zawsze słabe, rozdwajające się, pękające, łamliwe, kruche itp itd .. fu ! Nie wiem jak je odbudować. Kształtu dopóki nie odrosną też nie potrafie im ładnego nadać bo zaraz sie z którejś strony połamią. naprawdę też nie są aż tak żółte jak na zdjęciach - to efekt mojego czerwonego lakieru, masakraa!

Edytowane przez xdarling
Czas edycji: 2013-10-08 o 01:22
xdarling jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 11:09   #694
paula1109
BAN stały

ja tam nic nie widzę
paula1109 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 20:16   #695
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
ja tam nic nie widzę

golym okiem widac..u mnie rowniez efekty uboczne..zaprzestaje jej uzywania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tmp_1383043_643255162374429_18601582_n-1239350499.jpg (8,5 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tmp_DSC_0014-2090334602.jpg (82,4 KB, 41 załadowań)
Skarb90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 00:11   #696
xdarling
Raczkowanie

ale to juz u mnie tak na powaznie?? kurde!!! olejek z drzewa herbacianego pomoże?
Stary 2013-10-10, 10:37   #697
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez xdarling Pokaż wiadomość
ale to juz u mnie tak na powaznie?? kurde!!! olejek z drzewa herbacianego pomoże?
wyglada to tak jak w reszcie przypadkow..jakby powietrze weszlo pod paznokcia,probuj zaszkodzic nie zaszkodzi..
Stary 2013-10-10, 18:09   #698
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez kamasonia Pokaż wiadomość
Ostrzegam przed odżywka 8w1 oraz Diament firmy eveline cosmetics!!!! NIESTETY nie ma tutaj możliwości zamieszania zdjeć, ale jeżeli ktoś jest zainteresowany prześle zdjecia moich odpadajacych paznokci mail: poisonpolipes@gmail.com ( 2 juz odpadły, w reszta wdała sie martwica, muszę czekać aż odpadną) z powodu odzywki przebywałam w szpitalu, zażywam sterydy oraz zejdzie mi 7 z 10 paznokci. Paznokieć odrasta ok 6-7 miesięcy!!!!Preparaty oddałam do badań toksykologicznych i zgłosiłam do sanepidu. Sprawę zamierzam zgłosić do właściwych instytucji, bowiem uważam, ze używanie tego preparatu zagraża zdrowiu wielu ludzi. Sprawa z pewnością trafi do Sadu, będę was informować o stanie sprawy. z troski o Wasze bezpieczeństwo, z poważaniem kamila pudlo
Jak długo stosowałaś tą odżywkę? Nie czułaś wcześniej, że z paznokciami dzieje się coś złego To wygląda fatalnie i jest fatalne, nie dziwię się, że podjęłaś taką decyzję, ale może można było temu zapobiec odstawiając odżywkę w odpowiednim momencie, czyli od razu po zaobserwowaniu reakcji alergicznej

Cytat:
Napisane przez xdarling Pokaż wiadomość
Olejek z drzewa herbacianego na pewno nie pomoże, bo to samo musi odrosnąć, co najwyżej zdezynfekuje.

Ponieważ Twój problem jest złożony, może warto wybrać się z tym do lekarza

A co stosujesz na łuszczycę, może by tu pomogło coś z mocznikiem
Korah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 09:42   #699
agnetha84
Przyczajenie

Mi olejek z drzewa herbacianego pomógł, codziennie nacierałam paznokcie tym olejkiem rozrobionym z kremem do rąk. Wychodzę pomału na prostą i już nie mam efektu odklejającego się paznokcia. Płytka ładnie odrosła po 2 m-cach i całkowicie przylega do palca.
Teraz zapuszczam je

Mam wrażenie, że na chwilę obecną moje paznokcie są mocniejsze. Już nigdy więcej tej "odżywki" nie zastosuję i będę wszystkim odradzała jej użycia.

Edytowane przez agnetha84
Czas edycji: 2013-10-11 o 09:49
agnetha84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 11:11   #700
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez agnetha84 Pokaż wiadomość
Mi olejek z drzewa herbacianego pomógł, codziennie nacierałam paznokcie tym olejkiem rozrobionym z kremem do rąk. Wychodzę pomału na prostą i już nie mam efektu odklejającego się paznokcia. Płytka ładnie odrosła po 2 m-cach i całkowicie przylega do palca.
Teraz zapuszczam je

Mam wrażenie, że na chwilę obecną moje paznokcie są mocniejsze. Już nigdy więcej tej "odżywki" nie zastosuję i będę wszystkim odradzała jej użycia.

Co prawda nie miałam tej 8w1, tylko tą SOS i osobiście chwalę ją, jednakże rozmawiałam dzisiaj z właścicielką jednej drogerii u mnie w miasteczku (przy okazji mojej sąsiadki) i przyznała, że klientki jej się skarżyły, więc wycofuje ze sprzedaży wszystkie odżywki Eveline.
Stary 2013-10-13, 18:06   #701
xdarling
Raczkowanie

kupiłam dziś olejek z drzewa herbacianego.. mam go od razu stosować na paznokcie czy z czymś wymieszać ?
Stary 2013-10-13, 18:18   #702
Kromcia02
Przyczajenie

Ja kupilam jakis miesiac temu odzywke z Eveline "Nail Therapy" i powiem Wam, ze rewelacja! Paznokcie sa mega twarde i pieknie sie blyszcza, w koncu udalo mi sie porzadnie zapuscic paznokcie z czym wczesniej mialam problem bo mi sie lamaly i rozdwajaly... Tez wszesniej probowalam "domowe sposoby" ale nie mam cierpliwosci do takich rzeczy ani czasu.. a ta odzywka rach ciach pomaluje i od razu paznokcie dostaja zdrowszego wygladu i doslownie po chwili robia sie na prawde twarde
Kromcia02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 23:14   #703
AnnaBauer
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: odżywka do paznokci eveline

Pierwszy raz piszę na forum więc nie wiem czy w dobre miejsce trafię:P ale jeśli chodzi o tą odżywkę to uważajcie na nią!!! kupiła ją jakiś czas temu i słuchajcie zamiast pomóc zaszkodziła... paznokcie rozdwajają się strasznie jeszcze gorzej do tego pękają. Firma Eveline jest super ale co do odżywki nie polecam.
AnnaBauer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 10:14   #704
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kromcia02 Pokaż wiadomość
Ja kupilam jakis miesiac temu odzywke z Eveline "Nail Therapy" i powiem Wam, ze rewelacja! Paznokcie sa mega twarde i pieknie sie blyszcza, w koncu udalo mi sie porzadnie zapuscic paznokcie z czym wczesniej mialam problem bo mi sie lamaly i rozdwajaly... Tez wszesniej probowalam "domowe sposoby" ale nie mam cierpliwosci do takich rzeczy ani czasu.. a ta odzywka rach ciach pomaluje i od razu paznokcie dostaja zdrowszego wygladu i doslownie po chwili robia sie na prawde twarde
nooo na początku tez byłam mega zadowolona z efektów a potem zaczęła się masakra
swoją drogą dziwię się, że czytając takie drastyczne opinie ktoś decyduje się na kupno tych odżywek
lepiej odstaw zanim będzie za późno, potem leczenie trwa dłuuuuugo. Ja cały czas ratuję moje paznokcie regenerum i mają się lepiej
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 10:25   #705
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
nooo na początku tez byłam mega zadowolona z efektów a potem zaczęła się masakra
swoją drogą dziwię się, że czytając takie drastyczne opinie ktoś decyduje się na kupno tych odżywek
lepiej odstaw zanim będzie za późno, potem leczenie trwa dłuuuuugo. Ja cały czas ratuję moje paznokcie regenerum i mają się lepiej
Może Tobie się to nie podoba, ale jednak zwolenniczek tej odżywki jest więcej aniżeli przeciwniczek, więc nie demonizujmy, nie każdy jest alergikiem, to, że Tobie zaszkodziła nie znaczy, że jest szkodliwa dla wszystkich. Ta odżywka nie jest żadnym wyjątkiem, jeżeli chodzi o działanie, jest wiele kosmetyków, które ratują komuś skórę, czy włosy, a u innych wyrządzają szkody. Takie, jak Twój przypadki przynajmniej zwracają uwagę, aby bacznie obserwować reakcję na odżywkę.
Stary 2013-10-16, 12:42   #706
pipilek
Przyczajenie

Kurcze ja stosuja ta odzywke everline 8w1 od 5miesiecy i jestem zadowolona. Jedyne co to ma poczatku mnie troszke szczypaly paznokcie, ale to przebrnelam. Nigdy nie mialam dlugich paznokci a teraz mam rwelacyjne. Czy komus jeszcze cos sie dzialo?
Prosze Cie daj znac co z tymi badaniami bo jestem przerazona!

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

I jeszcze jedno mi sie przypomnialo. Czasem pojawiaja mi sie pod plytka takie male czarne kreseczki wzdluz plytki paznokcia tak jakby byla pod plytka paznokcia miniaturowa dżazga. Ale jest to bardzo rzadkie wiec to bagatelizuje i bardziej cieszy mnie to ze mam paznokcie, ktorych nigdy nie mialam - twarde i snieznobiale.
Piszcie czy macie cos podobnego?
pipilek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 12:51   #707
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez pipilek Pokaż wiadomość
Kurcze ja stosuja ta odzywke everline 8w1 od 5miesiecy i jestem zadowolona. Jedyne co to ma poczatku mnie troszke szczypaly paznokcie, ale to przebrnelam. Nigdy nie mialam dlugich paznokci a teraz mam rwelacyjne. Czy komus jeszcze cos sie dzialo?

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

I jeszcze jedno mi sie przypomnialo. Czasem pojawiaja mi sie pod plytka takie male czarne kreseczki wzdluz plytki paznokcia tak jakby byla pod plytka paznokcia miniaturowa dżazga. Ale jest to bardzo rzadkie wiec to bagatelizuje i bardziej cieszy mnie to ze mam paznokcie, ktorych nigdy nie mialam - twarde i snieznobiale.
Nie chce Cię martwić, ale te objawy wskazują właśnie na uczulenie. Nie można takich rzeczy bagatelizować i o tym się toczy dyskusja na tym wątku od dłuższego czasu. Te male kreseczki a'la drzazgi to są pierwsze oznaki onycholizy, czyli odklejania sie płytki paznokcia. W dodatku początkowe pieczenie, ja bym jednak radziła jak najszybciej odstawić, bo potem jest płacz i zwalanie winy na producenta przez własne zaniedbanie bagatelizowanie objawów.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-10-16 o 12:52
Stary 2013-10-16, 15:02   #708
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez pipilek Pokaż wiadomość

mam to samo, te kreski..a kazdym razem jak zaczynam uzywac eveline,
Stary 2013-10-16, 16:32   #709
dealerka
Raczkowanie

mi pojawiła się jedna kreseczka na palcu serdecznym, ale żaden paznokieć mnie nie boli i staram się wszystko kontrolować. Wcześniej miała kolor czerwony, teraz jest całkiem ciemna. Powinnam odstawić tą odżywkę? Po dwóch tygodniach smarowania mam paznokcie twarde jak nigdy i trochę mi szkoda...
dealerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 17:10   #710
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez dealerka Pokaż wiadomość
mi pojawiła się jedna kreseczka na palcu serdecznym, ale żaden paznokieć mnie nie boli i staram się wszystko kontrolować. Wcześniej miała kolor czerwony, teraz jest całkiem ciemna. Powinnam odstawić tą odżywkę? Po dwóch tygodniach smarowania mam paznokcie twarde jak nigdy i trochę mi szkoda...
Uważaj na nią, nawilżaj też paznokcie kremami, ale jeśli sytuacja będzie się powtarzać na pozostałych paznokciach, odstaw jak najprędzej.
Stary 2013-10-17, 11:41   #711
angel975
Przyczajenie

Kurczę, wiele moich znajomych stosowało tą odżywkę i chwaliły ją sobie, że po niej faktycznie paznokcie się nie łamią i nie kruszą. Dobrze, że tu weszłam bo jak piszecie takie rzeczy to zaczynam się zastanawiać czy ją kupować czy nie, żebym ja nie miała jakichś problemów.
angel975 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 17:05   #712
pipilek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie chce Cię martwić, ale te objawy wskazują właśnie na uczulenie. Nie można takich rzeczy bagatelizować i o tym się toczy dyskusja na tym wątku od dłuższego czasu. Te male kreseczki a'la drzazgi to są pierwsze oznaki onycholizy, czyli odklejania sie płytki paznokcia. W dodatku początkowe pieczenie, ja bym jednak radziła jak najszybciej odstawić, bo potem jest płacz i zwalanie winy na producenta przez własne zaniedbanie bagatelizowanie objawów.
Wielkie dzieki poczytalam wiecej w necie i na forach i zdecydowalam sie zmienic na inna odzywke by nie plakac za jakis czas. Pytalam tez dermatologa dzisiaj i powiedziala mi, iz wiele osob ta odzywke odstawia wlasnie z powyzszych zmian.
pipilek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 14:41   #713
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

dopiero.z eveline udalo mi sie zapuscic maly ulegl zderzeniu.ze sciana i jest w fazie odrastania;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tmp_IMG_20131113_143712-916244505.jpg (37,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tmp_IMG_20131113_1437301761520341.jpg (44,4 KB, 34 załadowań)
Stary 2013-11-17, 21:10   #714
Klementyna12
Zadomowienie

Ja kończę chyba 4 buteleczkę SOS, nie widzę efektów ubocznych.
Klementyna12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 22:20   #715
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Ja kończę chyba 4 buteleczkę SOS, nie widzę efektów ubocznych.
Uwielbiam odżywkę S.O.S

Po diamentowej niestety nabawiłam się małej onycholizy mimo środków ostrożnosci
201612060923 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 10:29   #716
marta_dm
Raczkowanie

Ja używam odżywki eveline 8w 1 , i po pierwszych dwóch tygodniach byłam zachwycona. W związku z tym iż paznokcie mi się strasznie rozdwajały, nie mogłam ich zapuścić. Teraz jednak jestem jakoś bardziej sceptycznie nastawiona do używania jej. Paznokcie wydają się jakby jeszcze bardziej zżółkły a płytka jest dziwnie rozdwojona przy końcach. Nie wiem sama co mam o tym myśleć...
marta_dm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 18:40   #717
LuvinCherrys
Przyczajenie

Również używałam odżywki Eveline 8w1. Przez pierwsze 2-3 tygodnie paznokcie znacznie urosły, zrobiły się twarde i przestały się rozdwajać. Niestety po dłuższym użyciu paznokcie zaczęły się łamać, a płytka zaczęła się kruszyć, więc generalnie jej nie polecam.
LuvinCherrys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 00:48   #718
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

było pięknie..odstawiłam odzywke i same zobaczcie, dopiero widze jak mi paznokcie zżółkły po niej i łamia sie, ale nie konce białe tylko tam gdzie płytka przylega do paznokcia, nigdy tak nie mialam:O:O:O dzisiaj poszedl mi trzeci paznokiec i bylam zmuszona obciac wszystkie.. masakra, nigdy wiecej, nie warto..to jest jakis dramat, mialam ladne paznokcie, a co mam terazzaraz załącze foto
Stary 2013-12-03, 02:23   #719
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop3.jpg (22,0 KB, 68 załadowań)
Stary 2013-12-04, 15:45   #720
marta_dm
Raczkowanie

Skarb90 miałam to samo... Kusi mnie, żeby do niej wrócić, ale za żadne skarby tego nie zrobię! Szkoda nerw i paznokci :C.

Tagi
eveline, obgryzania, odżywki, paznokcie, pomoc

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości